Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

7987 Tarocistka Agnelya 2015-03-23 24

Co to jest i co nam daje przesłanie anielskie?

Promocja
Tarot Karty Anielskie Numerologia
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 484 POLSKA I ZAGRANICA 4.70 zł brutto
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Otóż są to krótkie komunikaty od aniołów za pomocą, których medytujemy czy też pracujemy nad sobą. Przesłania to komunikaty, ostrzeżenia i informacje jak rozwiązać nasz problem.


Przesłania nie są w żadnym wypadku forma wróżby bo one nie determinują przyszłości ani jej nie określają, nie przepowiadają, dają natomiast jak wspomniałam cenne wskazówki do pracy nad sobą, jeśli nawiążemy dobry kontakt z naszym opiekunem duchowym aniołem stróżem i jesteśmy wewnętrznie wyciszeni, potrafimy się zmobilizować do pracy nad sobą wtedy przesłanie anielskie jest dla nas cennym drogowskazem to tak jak w matematyce wzór na podstawie, którego liczymy określone działania. Przesłania są tak sprecyzowane że zawsze dają nam cenną wskazówkę, jaka w danym momencie jest nam najbardziej potrzebna. Pamiętajmy, że nic nie dzieje się przez przypadek, a wszystko dzieje się z jakiegoś powodu, wiec i przesłanie dla nas jest taką cenną lekcją i informacja od Boga co zrobić by usprawnić nasze życie. To przez aniołów Bóg przemawia i daje nam rady.


Praca z aniołami jest naprawdę bardzo prosta bo nie ma potrzeby stosowania skomplikowanych rytuałów i ceremonii. Wszystko czego potrzebujemy to otwarte serce, wiara i zaufanie i gotowość do otrzymania pomocy. Anioły zawsze pomagają w realizacji naszych celów. Prosząc je otrzymujemy wskazówki a zmotywować się do działania i urzeczywistnienia naszych marzeń musimy sami.


Wzywając aniołów do pomocy musimy przeprogramować swoje myślenie, pozwolić by wyższe stany świadomości anielskiej zamanifestowały w naszym życiu. Anioły ludzie postrzegają na wiele różnych sposobów: najgłębsze spotkania są jako przejawy fizyczne. Niektórzy ludzie widzą anioły w formie podobnej do człowieka wraz z skrzydłami, podczas gdy inni są w stanie zobaczyć anioły okiem swojego umysłu.


Możemy czuć sie otoczone ciepłym blaskiem, możemy poczuć przypływ energii od dołu kręgosłupa, a następnie na całym ciele, możemy czuć jak pokój nagle wypełnia się pięknym zapachem lub słodkich perfum zapachem, możemy także znaleźć w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach białe pióra.


Pamiętajmy anioły są po to by wyleczyć nas od problemów i przyziemnych wyzwań, są idealne do rozwiązania każdego problemu. Są posłańcami od Boga i ich celem jest pomóc nam wzrastać i rozwijać się materialnie i duchowo. Jeśli i Ty drogi czytelniku chciałbyś otrzymać przesłanie specjalnie dla Ciebie, wyślij SMS w odpowiedzi otrzymasz krótką informacje od Twojego opiekuna duchowego.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarocistka Agnelya
Tarocistka Agnelya
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Tarocistka Agnelya, odwiedzin: 7987
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.