Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Najlepsza biżuteria dla każdego znaku zodiaku

Data publikacji: 2023-04-12

Kategoria: Kamienie

Najlepsza biżuteria dla każdego znaku zodiaku

Magiczna moc kamieni szlachetnych i minerałów - najlepsza biżuteria dla każdego znaku zodiaku.

Baran (21.03-19.04)

Baran jest ognistym znakiem, który jest rządzony przez Marsa, boga wojny. Jest pierwszym znakiem zodiaku i reprezentuje wszystko, co śmiałe i odważne. Baran to osoba, która nigdy nie boi się wypowiedzieć swojego zdania lub przejąć kontroli nad sytuacją. Jeśli jesteś baranem, wybieraj biżuterię ochronną wykonaną z kamieni szlachetnych i minerałów takich jak hematyt, węgiel, ametyst, turkus i cytryn. Biżuteria ozdobiona tymi kamieniami doda Ci pewności siebie, jednocześnie utrzymując Twoje emocje w ryzach!

 

Byk (20.04-20.05)

Zodiakalne Byki znane są ze swojej cierpliwości, lojalności i zdeterminowania. Ponadto wszystkie Byki są uparte. Nie lubią zmieniać zdania ani raz obranego kierunku, ale jako znak ziemski kochają kamienie szlachetne i minerały. Biżuteria polecana Bykom powinna być ozdobiona ametystami lub perłami, wspierającymi spokój i wyciszenie. Bykom sprzyja także perydot korzystny dla mądrości czy magnetyt dodający pewności siebie. Jadeit jest kolejnym popularnym minerałem dla osób spod znaku Byka, ponieważ wzmacnia mądrość, cierpliwość i hojność.

 

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta bardzo mocno przeżywają swoje emocje, nic więc dziwnego, że dbają również o to, jak wyglądają, jakie ubrania noszą i jaką biżuterią zdobią swoje ciało. Powinny one wybierać kamienie i minerały, które symbolizują połączenie i równowagę - jak ametyst, który pomaga w osiągnięciu wewnętrznego spokoju. Idealny będzie również kamień księżycowy, związany z intuicją i kreatywnością. Jeśli jesteś spod znaku Bliźniąt, to polecamy połączenie tych kamieni ze srebrnymi i złotymi elementami jednocześnie, które reprezentują dwoistość tego znaku zodiaku: dwie strony łączące się w celu stworzenia czegoś nowego.

 

Rak (21.06-22.07)

Osobowość zodiakalnych Raków jest złożona, a to oznacza, że ich biżuteria również powinna taka być, jeśli chodzi o formę. Rak jest znakiem wodnym, więc nie trzeba dodawać, że ciągnie ich do kamieni związanych z wodą właśnie, jak na przykład koral. Koral występuje w wielu różnych kolorach, ale najbardziej popularne są różowe lub czerwone, ponieważ reprezentują one miłość i pasję. Biżuteria z koralem ochroni Cię Raku przed negatywną energią, a jednocześnie przyniesie Ci szczęście w miłości i sprawach biznesowych. Jednak kamieniami, które najlepiej reprezentują i wspierają Twój wodny znak są piękne, eleganckie i tajemnicze perły.

 

Lew (23.07-22.08)

Lew jest urodzonym przywódcą. Jeśli to twój znak zodiaku, to z pewnością jesteś namiętny, ambitny i pewny siebie. Rodzina i przyjaciele doceniają Cię także za lojalność i hojność. Lwy uwielbiają być w centrum uwagi. Lubią nosić biżuterię, która symbolizuje moc i siłę, taką jak złote pierścienie lub wyraziste bransoletki. Istnieją trzy kamienie, które idealnie wzmacniają Lwa: karneol, rubin i topaz. Te kamienie mogą pomóc zodiakalnemu Lwu uziemić się, gdy czuje się on przytłoczony emocjami. Pomogą także zachować spokój i klarowny tok rozumowania podczas stresujących sytuacji.

 

Panna (23.08-22.09)

Zodiakalna Panna jest znana z bycia praktyczną, niezawodną i pracowitą. Wybierając biżuterię z ametystami, połączonymi z planetą Merkury, Panny mogą wzmocnić swoje moce psychiczne, poprawić pamięć, złagodzić stres i niepokój oraz ochronić się przed negatywną energią. Z kolei biżuteria z cytrynami, kamieniami o ciepłym, żółtym kolorze sprowadzi do życia każdej Panny bogactwo i obfitość. Cytryn pomoże Ci Panno przyciągnąć sukces we wszystkich dziedzinach życia, w tym w biznesie i karierze szczególnie w takich dziedzinach jak sprzedaż czy marketing.

 

Waga (23.09-22.10)

Znakiem Wagi rządzi planeta Wenus, a to oznacza, że osoby urodzone pod tym znakiem są często znane ze swojego wdzięku i urody. Łatwo nawiązują przyjaźnie, ale mają też tendencję do bycia bardzo wrażliwymi i muszą pracować nad swoją samooceną. Dobrym wyborem dla Ciebie, jeśli jesteś Wagą, zawsze jest biżuteria z opalem. To kamień reprezentujący piękno i nadzieję, więc dobrze harmonizuje emocje Wagi. Zodiakalnym Wagom poleca się także kolczyki czy bransoletki ozdobione tygrysim okiem. Tygrysie oko reprezentuje lojalność i szczerość, pomoże więc przyciągnąć sprzyjające im osoby do swojego życia.

 

Skorpion (23.10-21.11)

Osoby spod znaku Skorpiona to niesamowicie spostrzegawcze i namiętne jednostki. Najbardziej widocznymi cechami Skorpionów są ich determinacja i przenikliwość myśli. Najlepsza biżuteria dla Skorpiona to taka, która pomoże im poczuć się silnymi i da im poczucie niezależności. Tak zadziałają na nich kamienie takie, jak czarny turmalin, hematyt czy obsydian. Gdy przechodzisz Skorpionie przez trudny czas, świetnym towarzyszem mogą być malachit i lapis lazuli, które działają na Ciebie uzdrawiająco i pomogą wrócić ci na właściwe tory.

 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec to znak ognisty, który uwielbia być w ruchu. Osoby spod tego znaku zodiaku są również bardzo ambitne i uwielbiają uczyć się nowych rzeczy. Strzelec to także ktoś, kto do życia podchodzi z intrygującą mieszanką intelektu i dystansu a na każdym spotkaniu ze znajomymi rozbawi towarzystwo. Jeśli jesteś zodiakalnym Strzelcem, to biżuteria z turkusem przyniesie Ci szczęście, ponieważ sprowadzi do Twojego życia mądrość, prawdę i uczciwość. Jadeit wspiera zdrowie każdego Strzelca, a biżuteria ze szmaragdami przyniesie Ci sukces i wielkie bogactwo.

 

Koziorożec (22.12-19.01)

Znak Koziorożca jest znany ze swojej determinacji, ambicji i silnej etyki pracy. Nie będzie zaskoczeniem, że akurat Koziorożca możesz spotkać podczas nadgodzin w pracy, gdzie wytęża się, aby osiągnąć swoje cele. Koziorożca wspierać będzie biżuteria z onyksem. Ten kamień jest znany ze swoich uziemiających właściwości i zdolności do utrzymania energii skupionej na praktycznych sprawach. Koziorożcu, to właśnie ten kamień pomoże Ci twardo stąpać po ziemi, gdy swoją ambicją będziesz sięgać do gwiazd! Dobrą propozycją dla zodiakalnych Koziorożców jest także karneol, odmiana chalcedonu, która przyciągnie do Twojego życia zdrowie, szczęście i bogactwo.

 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodniki to niezależni i oryginalni myśliciele, którzy są również bardzo inteligentni i kreatywni. Jeśli to Twój znak zodiaku, to lubisz przebywać na łonie natury i jesteś zazwyczaj życzliwy dla innych oraz zabawny. Kamienie, które wspierają ten znak zodiaku we wszystkich aspektach życia to przede wszystkim ametyst i akwamaryn. Ametyst jest fioletowym kamieniem, który był używany przez tysiące lat jako kamień leczniczy. Uważa się, że dodatkowo pomaga on Wodnikom w takich kwestiach jak bezsenność i stres. Akwamaryn to dla wszystkich osób spod znaku Wodnika idealny kamień ochronny, broniący przez negatywnymi energiami wszelkiego pochodzenia.

 

Ryby (19.02-20.03)

Znak Ryb znany jest ze swojej zdolności do głębokiego odczuwania i łączenia się z innymi na bardzo głębokim poziomie. Często przyciąga ich sztuka, muzyka i poezja, ponieważ chcą wyrażać i przeżywać emocje bardziej niż cokolwiek innego. Jeśli jesteś zodiakalnymi Rybami, biżuteria z opalami pozwoli Ci uczyć się na własnych doświadczeniach. Jeśli Ryby będą chciały popracować nad swoją otwartością na innych, powinny wybierać ozdoby z akwamarynem. Kamień księżycowy wzmocni w Rybach ich wrażliwość, więc należy obchodzić się z nim ostrożnie i nie nosić takiej biżuterii za często, aby nie odpłynąć zbytnio w świat marzeń i iluzji.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.