NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE

Horoskop erotyczny na wrzesień z talii Tarot of Sexual Magic

Data publikacji: 2022-09-08

Kategoria: Wróżby ogólne

Horoskop erotyczny na wrzesień z talii Tarot of Sexual Magic

Sprawdź czy we wrześniu czeka Cię gorąca namiętność czy ciepłe skarpety…

Baran

Karta Głupca pokazuje, że we wrześniu możecie być bardziej niż zwykle skłonni do eksperymentowania i fantazjowania w sprawach intymnych. Wprowadźcie coś nowego do sypialni, co jeszcze bardziej będzie rozbudzało Wasze zmysły.

Single mogą poznać kogoś z kim spędzą bardzo miłe chwile.

 

Byk

Jako jeden z bardziej sensualnych i zmysłowych znaków zodiaku do spraw intymnych we wrześniu będziecie podchodzili bardzo odpowiedzialnie. Karta Sądu wskazuje nawet na możliwość starania się o dziecko. Skoncentrujcie się na swoich partnerach i zadbajcie o to, by byli szczęśliwi.

Single raczej nie będą mieli zbyt wielu okazji do flirtowania. Energię seksualną możecie za to wykorzystać jako energię kreatywności.

 

Bliźnięta

Karta Kochankowie zapowiada, że wrzesień będzie bardzo intensywnym miesiącem, obfitym w różne doznania. Możliwy krótki romans lub trójkąt. Niektórzy z Was będą musieli wybrać pomiędzy lojalnością wobec partnerów a nową ekscytującą możliwością przeżycia przygody. Kierujcie się sercem, a nie będziecie żałować w przyszłości.

Single muszą uważać na swoją lekkomyślność i nie działać pod wpływem impulsu. Pamiętajcie, że chwilowe zachcianki mogą skończyć się źle.

 

Rak

10 buław wskazuje, że wrzesień będzie dość wymagającym miesiącem, dlatego zadbajcie  o to, aby sfera erotyczna była dla Was czymś, co da Wam relaks, odpoczynek i chwilę zapomnienia o obowiązkach. Nie zaniedbujcie spraw intymnych.

Single będą musieli zadbać sami o siebie.

 

Lew

Król Mieczy pokazuje, że to Wy będziecie w tym miesiącu rozdawać karty w sferze intymnej. Widać wzrost aktywności seksualnej i gotowość do eksperymentowania.

Rada dla singli jest taka, by robili, to czego pragną. Cieszcie się wolnością, bo niedługo możecie wejść w nowy układ miłosny.

 

Panna

Karta Dwójki Monet pokazuje, że w stałych relacjach warto zadbać o grę wstępną już od rana. Niech dzień rozpoczyna się słodkimi aluzjami, które pobudzą Wasze zmysły i sprawią, że wieczorem będziecie spragnieni siebie wzajemnie.

Single staną przed podjęciem decyzji o nowej aktywności intymnej. Możliwość wejścia w niezobowiązujący układ.

 

Waga

Koło Fortuny zapowiada bardzo zmysłowy miesiąc, będziecie próbowali wielu nowych aktywności i możliwości. Nie ograniczajcie się. Warto udać się na krótki weekend i spełnić swoje fantazje w innym miejscu niż zwykle.

Singlom wszystko odmieni się o 180 stopni, otwórzcie się na zmiany a ruszycie do przodu szybciej niż Wam się wydaje.

 

Skorpion

8 buław wskazuje aby oddać się tej sferze tak jak tylko Wy potraficie. Korzystajcie z wszystkim zmysłów, zadbajcie o odpowiedni nastrój, dobre jedzenie, piękny zapach, wystrój i relaksujący dotyk. Będzie gorąco.

Single mogą mieć kontakty internetowe, może warto umówić się na randkę z kimś poznanym przez Internet.

 

Strzelec

7 kielichów pokazuje, że możecie mieć bardzo dużo fantazji, niestety wrzesień sprawi, że nie uda się ich wszystkich zrealizować, ale przecież nic straconego, na wszystko przyjdzie czas. Warto skorzystać ze wschodnich sztuk uwodzenia zapachem.

Dla singli jest rada, aby zaczęli spełniać swoje fantazje, samemu może być też przyjemnie.

 

Koziorożec

4 denarów wskazuje, że będziecie chcieli postawić na sprawdzone rzeczy i pozycje, które sprawiają znaną Wam przyjemność. Rutyna czasami niszczy intymność, ale w Waszym przypadku we wrześniu potrzebować będziecie stabilizacji, również i w tej sferze.

Single będą pragnęli świętego spokoju, a nie wchodzenia w nowe układy.

 

Wodnik

Karta Umiarkowania pokazuje, że wszystko będzie w jak najlepszej równowadze, ani za dużo, ani za mało. Nie ma sensu, aby dolewać oliwy do ognia, jeśli ogień już płonie.

Single mają możliwość poznania kogoś, kto zacznie, małymi krokami otwierać Was na nowy związek

 

Ryby

As mieczy przyniesie Wam potrzebę rozmowy z partnerem o Waszych sprawach intymnych. Warto powiedzieć, gdzie leży problem i spróbować znaleźć rozwiązanie. Wykorzystujcie w sypialni gadżety.

Single będą skazani niestety na siebie, wrzesień nie przyniesie w tej kwestii żadnych zmian.

AUTOR ARTYKUŁU

Kamil Daniel

Kamil Daniel

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"