Prognoza tygodniowa od Kart Wyrocznia 27.06 - 03.07.22

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza tygodniowa od Kart Wyrocznia 27.06 - 03.07.22

Prognoza zotała opracowana na podstawie kart Wyroczni „Zaczarowana Mapa”

Uczucia, emocje:  Wyjście ze swojej strefy komfortu bywa bolesne, i niewielu z nas się na to decyduje. Wolimy tkwić w sytuacjach nam znanych, mimo iż kompletnie one nam nie służą. Wolimy cierpieć, gdyż jest to dla nas znane i w jakiś sposób zrozumiałe. Karty na ten tydzień sugerują, że aby móc osiągnąć coś więcej, aby móc ruszyć do przodu, należy się przełamać i znaleźć w sobie do tego niezbędną odwagę. Zaufać swojej wewnętrznej sile oraz Wszechświatowi, który zawsze chce dla nas jak najlepiej. Karty na ten tydzień zachęcaj aby ruszyć w nieznane i uwolnić się od toksycznych przyzwyczajeń. Szykuje się rozpad, szykuje się rozłam. Nie możemy ignorować tego co się w naszym życiu dzieje, i trzymać się tego na siłę. Czasami wystarczy jeden konkretny krok poza strefę komfortu, żeby wszystko zaczęło nabierać nowych, wyraźniejszych kolorów. Mamy mądrość w sobie, która pozwala nam dostrzec wszystko co jest niezbędne do tego aby poprawić jakość naszego życia. Ale musimy temu zaufać. Odebraliśmy już swoją lekcję, stało się to, co miało się stać. Teraz jesteśmy bogatsi w doświadczenia które pozwolą nam na ukierunkowanie naszego życia, w taki sposób o jakim marzyliśmy.

 

Finanse, praca: Bywamy przede wszystkim więźniami naszych myśli. Nic nas tak nie ogranicza, jak my sami. Karty na ten tydzień, pokazują  blokady i wstrzymanie. Ale nie jest ono spowodowane warunkami zewnętrznymi, tylko tym co do siebie przyciągamy, to o czym myślimy. Stajemy się więźniami przeszłości, wpojonych przekonań oraz samych siebie. Zastanówmy się, ile w naszych głowach niekorzystnych myśli: że się nie uda… że to zbyt wiele… że nie zasługuję… że nie mogę mieć więcej. Takie schematy powodują, że sami sobie odbieramy możliwość na progres. Karty na ten tydzień radzą, aby zacząć nad tym pracować. Ten tydzień może być dla nas uwolnieniem, może być dla nas szansą na „ożywienie”. Ale nikt nas do tego nie zmusi, jeżeli sami siebie nie odblokujemy, ciągle będziemy tkwić w tym impasie. Czas pożegnać się z przeszłością, i zacząć tworzyć nową – NASZĄ.

To dobry czas aby skupić na afirmacjach. To wspaniały sposób na pierwszy krok ku zmianom. Zamiast myśli „nie uda mi się” zmień na „zasługuję na sukces”. Kontrolujmy swoje myśli, wyłapujmy te które obniżają wibracje i zmieniajmy je na te które je podnoszą. Wkrótce zaczniecie dostrzegać zmiany.

 

Zdrowie: Mimo iż lato w pełni, temperatury z każdym dniem wzrastają, warto w tym tygodniu ustrzegać się… przeziębień. Dokładnie tak! Podczas takich wysokich temperatur możemy mieć tendencję do podkręcania klimatyzacji, o to pierwszy krok do przeziębionego gardła. Uważajmy na wszystko co zimne, karty jednoznacznie na to zwracają uwagę. Zimne napoje, lody, klimatyzacja, w tym czai się zagrożenie w tym tygodniu.

Ponad to, istnieje prawdopodobieństwo jakiś urazów. Zwichnięcia, złamania. Uważajmy jak stawiamy każdy krok. Jeżeli jesteście fanami sportów zespołowych, warto w tym tygodniu je sobie odpuścić. Niech wszelki wysiłek fizyczny w tym tygodniu będzie maksymalnie ostrożny i odpowiedzialny. Warto również pomyśleć o suplementacji w tej kwestii. Zanim zaczniesz ćwiczyć – przygotuj do tego odpowiednio ciało.

AUTOR ARTYKUŁU

Kostroma

Kostroma

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.