Prognoza tygodniowa 13.06 - 19.06.22

Data publikacji: 2022-06-13

Kategoria: Wróżby ogólne

Prognoza tygodniowa 13.06 - 19.06.22

Prognoza tygodniowa na podstawie Kart MAROON TAROT

Uczucia, emocje: To tydzień, w którym należy zwrócić uwagę przede wszystkim na siebie, na to, co sobą reprezentujesz. Czy dbasz wystarczająco o siebie? O swój wygląd? Czy nie zaniedbujesz siebie, bo nie masz czasu? Ochoty?

W tym tygodniu powinieneś zadbać przede wszystkim o swój wygląd. Kup sobie coś nowego, poświęć więcej czasu na makijaż, idź do kosmetyczki, fryzjera. Zaprezentuj siebie z jak najlepszej strony. Poprawi to nie tylko Twoje samopoczucie i podniesie samoocenę, ale pozwoli na nowo rozpalić żar w związku i zwiększy potencjał poznania kogoś nowego, jeżeli jesteś singlem.

Będąc w stałym związku, często zapominamy o tym aby być nadal atrakcyjnymi dla partnera, wkrada się rutyna, przyzwyczajenie i codzienność. To może powodować potrzebę szukania „atrakcji” przez partnera, a chodzi o to żebyś to Ty był tą atrakcją. Przypomnij sobie i wybrankowi swojego serca, jak to jest zachwycać się sobą nawzajem.

Piszę o tym, ponieważ karty sugerują iż osoba z którą jesteś w stałym związku, może mieć tendencje do tego aby w tym tygodniu „rzucać” okiem w bok. Spadek zainteresowania partnerów sobą w związkach jest sytuacją bardzo częstą, ale nie musi tak być. Nie pozwól aby  do tego doszło – działaj! Masz do tego wszystkie niezbędne narzędzia, tylko trzeba po nie sięgnąć.

 

Pieniądze, kariera: Uważaj w tym tygodniu na budżet, ponieważ może się pojawić niespodziewany wydatek na który nie jesteś przygotowany. Możesz mieć wrażenie, że więcej wydajesz niż zarabiasz i że pewne zobowiązania się skumulowały. Jeżeli posiadasz jakieś odłożone pieniądze, mogą się przydać w tym tygodniu. Lepiej ich użyć, niż osłabiać bieżący budżet.

Zwróć szczególną uwagę na to, czy w domu coś nie wymaga naprawy bądź wymiany na nowe. Jeżeli podejrzewasz że jest taka rzecz, lepiej zaplanować jej zakup niż czekać do ostatniego momentu, aż się w najmniej odpowiednim momencie rozpadnie. Przeglądnij promocje przedmiotów które uważasz, że zaczynają się zużywać, dzięki temu uda Ci się uniknąć przepłacania w przyszłości. Lepiej zainwestować w tym tygodniu, niż w późniejszym terminie martwić się że na coś Cię nie stać.

Jeżeli chodzi o sprawy zawodowe, karty podpowiadają że nie należy walczyć o coś, co już nie sprawia Ci przyjemności. Nie trzymaj pewnych rzeczy na siłę, nie pchaj się w coś, co nie daje Ci satysfakcji zarówno materialnej jak i emocjonalnej. To dobry tydzień na to, aby zastanowić się nad zmianą pracy. Jeżeli czujesz się wypalony, zmęczony, to sygnał na to iż nadszedł czas na zmiany. Przeglądnij oferty, powysyłaj swoje CV. Daj sobie szansę na coś lepszego.  

 

Zdrowie: Ten tydzień może przynieść osłabienie układu immunologicznego, a co za tym idzie – infekcje. Karty szczególną uwagę zwracają na infekcje wirusowe i stany podgorączkowe.

Zacznij tydzień od wzmocnienia. Dobrym pomysłem będzie wdrożenie większej ilości witaminy C i solidniejszych posiłków.

Zwróć również szczególną uwagę na układ oddechowy oraz zatoki. Nie bagatelizuj pierwszych objawów, lepiej zapobiegać niż leczyć.  

Możesz czuć się osłabiony poprzez toczącą się w Twoim organizmie walkę. Nie forsuj się za bardzo. Dbaj o to aby ubierać się adekwatnie do pogody i noś ze sobą „coś cieplejszego”.

AUTOR ARTYKUŁU

Kostroma

Kostroma

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.