Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Zaproś szczęście do swojego życia, zaczaruj swój los!

Kategoria: Wróżby ogólne

Zaproś szczęście do swojego życia, zaczaruj swój los!

Czy wiesz, że możesz przyciągnąć w łatwy sposób szacunek, zaufanie i miłość? Chciałabyś uprościć swoje życie i zdobyć dodatkowe fundusze, nowy dom lub po prostu zmienić pracę na bardziej satysfakcjonującą? To wszystko jest w zasięgu Twoich możliwości, trzeba sobie jedynie dopomóc w magiczny sposób. Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem i idź z odwagą za swoimi pragnieniami! Oto kilka przykładów zaklęć, które pomogą Ci realizować własne przeznaczenie i spełniać marzenia.

Zaklęcie na odpędzanie niepowodzeń finansowych

Poznaj prosty sposób, aby odpędzić od siebie biedę. Jeśli znajdujesz się obecnie w niekorzystnej sytuacji finansowej, polecam to zaklęcie. Wszystko, czego potrzebujesz do jego wykonania, znajdziesz najpewniej w swojej kuchni!

Potrzebne będą:

- miseczka

- ryż

- cukier

- sól

Umieść w miseczce ryż, cukier i sól w równych proporcjach. Poproś żywioły własnymi słowami płynącymi prosto z serca o opiekę i zapewnienie Ci pożywienia, dachu nad głową oraz pieniędzy w każdym momencie Twojego życia. Następnie zakop miseczkę w ziemi w ogrodzie lub przetrzymuj ją w szafce kuchennej.

 

Zdejmij klątwę z samej siebie

Czujesz, że w życiu Ci nie wychodzi, ale nie wiesz, dlaczego? Starasz się, wkładasz mnóstwo energii w działania, które mają teoretycznie poprawić Twój los, ale nie widzisz żadnej zmiany? Wytłumaczenie może być proste: ktoś rzucił na Ciebie klątwę. Co ciekawe, wcale nie musiało być to zrobione celowo! Czasem wystarczy silna zazdrość, aby złorzeczyć komuś. Jeśli podejrzewasz, że źródłem Twoich problemów jest kogoś złorzeczenie w Twoją stronę, zdejmij klątwę samodzielnie.

Do zaklęcia użyj następujących pomocy:

- zielona świeca

- różowa świeca

- biała świeca

- filiżanka

- 1-2 łyżeczki herbaty z czarciego żebra (ostrożeń warzywny, ziele)

Przygotuj napar z czarciego żebra. Zapal świece. Gdy napar nabierze mocy i przestygnie nieco, wypij go w skupieniu małymi łykami. Wyobrażaj sobie, że klątwa rozpuszcza się i znika z Twojego ciała oraz pola energetycznego. Gdy wypijesz herbatkę, podziękuj żywiołom za wsparcie i zgaś świecę.

 

Zaklęcie na przywołanie nowej miłości do swojego życia

Czujesz w głębi serca, że czeka na Ciebie gdzieś tam Twoja bratnia dusza? Lub chcesz po prostu poznać kogoś do miłego spędzania razem czasu w atmosferze bliskości i życzliwości? Nie musisz nikomu tłumaczyć się ze swoich marzeń. Zadecyduj, czego naprawdę potrzebujesz, i sięgnij po to! Wszelkie zaklęcia i rytuały miłosne najlepiej przeprowadzać w piątek, dzień poświęcony planecie Wenus. Zerknij na fazę księżyca. Zaleca się, aby księżyca przybywało w trakcie tych obrzędów.

Niezbędne akcesoria:

- płatki czerwonej róży

- czysta kartka

- biała koperta

- nowy długopis

- czerwona świeca

Zapal świecę, wokół niej rozsyp płatki róży. Wyobraź sobie, jak będziesz się czuła, gdy Twoje marzenie o miłości spełni się. Zapisz na kartce jednym zdaniem w czasie dokonanym swoje życzenie. Powinno ono brzmieć mniej więcej tak:

„Jestem z mężczyzną, który mnie wręcz wielbi i układa nam się niesamowicie w łóżku” lub „odnalazła swoją bratnią duszę i tworzymy szczęśliwy związek”.  Schowaj kartkę do koperty. Kopertę zalakuj woskiem ze świecy i schowaj w bezpieczne miejsce. Pozwól świecy się wypalić i oczekuj zmian w swoim życiu!

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.