Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2022-01-19
na żywo godz. 22:00

719 Robert 2022-01-13 0

Trzy zasłony nieujawnienia

Nowy-artykul
Robert
POLSKI 
Promocja
Tarot Biała Magia Numerologia
Uczucia Samopoczucie Wsparcie duchowe
0048224 452 498 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 321 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Jak już sam tytuł wskazuje, pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie zrozumieć, takich jak początek tego wszystkiego, co nas otacza, przyczyn „wielkiego wybuchu”, o ile miał miejsce, jednak co było przed nim oraz czy to niepojęte nadal istnieje? Jeżeli istnieje, co możemy wywnioskować?


Czy jest to nicość ubrana we wszystko, co istnieje, istniejąca bardziej niż cała istota świata? Niekończąca się nieskończoność, bez formy i bez podobieństw do czegoś innego? Absolutne nic, bez miejsca, ani nieruchome, ani w ruchu, bez dźwięk, lecz nie cisza, nic, które nie jest też pustką? Absolutne nic, które jest też absolutnie wszystkim, gdzie wszystko ze wszystkim jest takie same i sobie równe? Pojedyncza, nieskończona jedność? Dla nas nicość, z której wychodzi bezgraniczność, nieskończoność, emanująca bezgraniczne „pierwotne światło”, które manifestuje naszą rzeczywistość poprzez 22 osobliwości „wielkiego wybuchu”? Światło będące zarówno cząstką, jak i falą elektromagnetyczną, opisywane energią, częstotliwością i wibracją? Trzy trójkąty, trójka tworząca szóstkę, szóstka tworząca dziewiątkę oraz dziewiątka niczym lejek krystalizuje naszą rzeczywistość?

 

 

Źródło pochodzenia zdjęcia: https://commons.wikimedia.org

Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Robert
Robert
708 888 321 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Robert, odwiedzin: 719
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.