Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2022-01-19
na żywo godz. 22:00

2356 Sephora 2022-01-02 0

Prognoza biznesowa na Nowy Rok 2022

Nowy-artykul
Sephora
POLSKIANGIELSKI 
Tarot Talizmany
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048223 285 118 POLSKA I ZAGRANICA 5.67 zł brutto
708 888 009 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz niedostępny

Jaka energia i jakie żywioły bedą sprzyjać Ci w Nowym Roku?! Już teraz sprawdź co spotka Cię w 2022 roku!


KOZIOROŻEC

Ogólna prognoza zawodowa: Dzięki sile woli, możesz w tym roku osiągnąć w przestrzeni zawodowej wszystko, co sobie zamierzysz. Twoja szybkość działania i myślenia a także wielkie skupienie, pozwolą Ci osiągnąć rzeczy, które dziś uznajesz za niemożliwe. Uważaj, bo sukces zmienia ludzi i będzie pełen tylko w przypadku, gdy czując profit będziesz kontrolować swoje ego. Wszelkie kłopoty uda ci się rozwiązać szybką i trafną reakcją.
W tym roku najważniejszymi czynnikami kształtującymi Twój sukces zawodowy, będzie twórcza inwencja, ruch i kontrola. Możesz dokonać wielkiej zmiany w sferze biznesowej, możesz też ulec tej zmianie, która przychodzi z zewnątrz. Wiele się będzie działo, przygotuj się na wzloty i upadki, które dzięki Twojej bystrości i szybkości reakcji przyniosą ci ogromny sukces. Dostrzeż swoje talenty, które pomogą Ci osiągnąć zawodowy i finansowy punkt zwrotny i wykorzystaj je, bo ponieważ jedyne niepowodzenie jakie Ci grozi, leży w nieumiejętnym wykorzystaniu zasobów, jakie w sobie posiadasz.

Osoby na stanowiskach kierowniczych: Kontroluj dynamikę spraw tak, by nie wymknęły Ci się spod kontroli i nie wywyższaj się ponad zespół. Wyobraź sobie, że jedziesz bardzo szybkim samochodem i dotrzesz do celu szybko i bezpiecznie, tylko wtedy, gdy będziesz kontrolować prędkość i bezpieczeństwo.

Wolne zawody: Możesz wkroczyć z wielkim impetem w nowe przestrzenie i doskonale się w nich odnaleźć. Pamiętaj jednak skromnie, by korzystać z rad osób bardziej doświadczonych i nie negować ich, a dawać nowe spojrzenie i nową wizję. Być może sporo się w tym roku najeździsz w interesach.

I kwartał Twoje pomysły i zamierzenia w przestrzeni pracy, biznesu i finansów najprawdopodobniej się już sprecyzują i być może nawet przystąpisz już do pierwszych działań. Decyzje zostaną podjęte, można realizować plan. Okres wytężonej pracy, która – jeśli dobrze wykonana, da solidne podstawy rozwoju i sukcesu, który chcesz i możesz osiągnąć.
II kwartał Mogą pojawić się sytuacje wyborów między dwoma opcjami lub dwie propozycje współpracy. Musisz zatem zdecydować, czy żonglować czasem i zaangażować się w oba projekty, podjąć obie prace, czy też poświęcić się tylko jednemu. Nie martw się na zapas stratą, której jeszcze nie ma, ponieważ nie ma zysku i wybierz tak, by nie stracić ani pewności, ani szybkości działań.
III kwartał Tu wraz pierwszymi efektami mogą pojawić się pierwsze straty i wahania. Nie zniechęcaj się. Tylko bez lęku i czarnowidztwa a sprawdź przyczyny sytuacji To lęk i brak wiary we własne umiejętności, nie sam błąd mogą zatrzymać Cię w dalszym rozwoju. Błędy napraw i idź dalej.
IV kwartał Możesz zacząć odnosić sukces i odczuwać zmianę również w przypływie gotówki, oraz uznania. Tutaj karty przestrzegają przed próżnością, materializmem manifestującym się w spełnianiu zachcianek, a także przed pychą. Zaakceptuj swój sukces i mądrze czerp z niego korzyści na długo, zamiast cieszyć się chwilową prosperitą. Możliwa rada zawodowa dojrzałej kobiety, nie lekceważ jej.

Ważne miejsca zdarzeń: Dużo ruchu i dużo zmian oraz miejsca, gdzie się odbywają. Środki transportu, dworce, autostrady, a także uczelnie, biura, budynki administracyjne i miejsca przetwarzania danych.

Talizman energetyczny: Spinel. Przyczynia się do zachowania wewnętrznej spójności przy odgrywaniu wielu ról społecznych i do życia zgodnego z naszym wewnętrznym „ja” w każdej sytuacji. Pozwala określić wewnętrzny cel i realizować w zgodzie z własnymi przekonaniami. Podwyższa poziom energii życiowej, aktywności fizycznej i ogólnej wydajności organizmu. Dzięki większej witalności łatwiej stawiasz czoła wyzwaniom osobistym i zawodowym, problemom czy chorobom. Stres i codzienne trudności. Niweluje stres, który obniża odporność i energię, osłabia interakcje, zwalnia reakcję na to, co dzieje się w otoczeniu, bo potrzebujesz szybkości i trafności działania.

Żywioł: Woda. Na urlop wybierz się nad rzekę. Jej stałość i siła, dążenie w jednym kierunku a jednocześnie ruch i zmienność uspokoi Cię i zainspiruje - w tym roku bądź jak rzeka. Jeśli odpowiadasz w firmie za decyzje dotyczące spotkań biznesowych i organizację wypoczynku dla zespołu, wybieraj miasta nad dużymi rzekami.
Ważne znaki zodiaku: Rak.


WODNIK

Ogólna prognoza: Osiągnięcie wszelkich zamierzonych celów a nawet spełnienie zawodowych marzeń. Relacje biznesowe, które wyjdą na pierwszy plan, będą prawdziwie i pozostaną ważne na lata. Duży wpływ na Twoje decyzje zawodowe będzie miała rodzina i chęć spędzania z osobami bliskimi większej ilości czasu.
Ten rok będzie dobry pod względem zawodowym i w sferze finansów. Możesz odnieść sukcesy w pracy, a te przełożą się wprost na premie. Możliwy czas wzrostu i ekspansji, możliwe, że powstanie nowy dział, nowy projekt, działania wzrostowe tak rozwojowe jak i inwestycyjne., które przyczynią się do dalszych zysków. Możesz zdecydować się na szkolenie online, a osoby poszukujące pracy, lub szukające lepszego zatrudnienia znajdą je z pewnością. Spodziewaj się jednorazowego wydatku inwestycyjnego, związanego z pożyczką, lub kosztownym zakupem. Staraj się, aby każdy etap twojej pracy był dobrze zakończony i podsumowany nawet w niewielkim gronie osób współpracujących, nawet w takim, w którym będziesz tylko Ty – świętuj nawet małe sukcesy!

Osoby na kierowniczych stanowiskach: dużą rolę będą odgrywały więzi, więc postaw na ich wzmacnianie w zespole. Rok sprzyja harmonicznej pracy na podstawie dotychczas wypracowanych metod i zasobów. Partnerskie relacje będą podstawą budowania Waszego sukcesu.

Wolne zawody: Bardzo prawdopodobne, że rozszerzysz zakres działalności, wkroczysz na nowe rynki i platformy współpracy. Widać nowe znajomości, które zaowocują długą, udaną współpracą. Na nowo pokochacie swoją pracę.

I kwartał: Twoje własne wyobrażenia i stronniczość w ocenie mogą być jedynymi ograniczeniami, jakie są zdolne powstrzymać Cię w tym okresie. Jeśli obiektywnie tkwisz w trudnej zawodowo sytuacji, znajdź wyjście z tej sytuacji, zmień organizację pracy, sprawdź długofalowe założenia, ponieważ walka zamiast zmiany będzie Cię pogrążać. Możesz też musieć podjąć jakieś działania zawodowe bez przekonania. Nawet jeśli będzie to decyzja o zmianie pracy, lub stanowiska. Możesz uznać, że wykonujesz zadania poniżej kwalifikacji.
II kwartał: uważaj na problemy w zespole i niezdrowe sytuacje w pracy, ponieważ mogą one wywołać konflikty. Poczucie niedocenienie może spowodować decyzję o odejściu, lub zmianie zakresu obowiązków. Czas rozpoczęcia nowych działań i wcielania w życie nowych planów i projektów.
III kwartał: oddalenie dla doskonalenia własnych metod i czas, kiedy praca solo będzie znacznie przyjemniejsza i wydajniejsza. Możesz zechcieć ukoronować etap swej kariery zawodowej, podsumować go i zakończyć. Możesz też zakańczać wspólne projekty i robić podsumowania. Możesz zdecydować się przejść na emeryturę, wykupić ubezpieczenia.
IV kwartał: Czas profitów i nowych pomysłów, początek realizacji nowych zadań. Wykorzystasz wszelkie swoje zawodowe umiejętności, zgromadzone doświadczenie i wiedzę, by ruszyć z nowymi działaniami. Będziesz podejmować nowe wyzwania, dorywcze prace, szkolenia, wszystko co inspiruje i daje energię do dalszych działań.

Ważne miejsca zdarzeń: miejsca spotkań zawodowych i prywatnych, sale konferencyjne, openspace lub zakład. Szczęśliwe przypadki i wydarzenia związane ze spotykaniem się w grupie i z przypadkowymi osobami. Realizacja zadań wymagających powtarzania czynności.

Talizman energetyczny: Jadeit. Przede wszystkim to kamień relaksu i spokoju a także powodzenia w interesach i transakcjach. Sprzyja energii inteligencji, którą zaprzęgamy do planowania i strategii, Pomaga odnaleźć drogę i siłę do jej przebycia, daje dobrą energię pewność siebie i pogodne myśli. Kamień wspierający dobre transakcje, celowe podróże i wszystko to co robimy dla osiągnięcia stabilności

Żywioł: Woda. Na urlop wybierz się nad jezioro. Jego spokój, pewność i a jednocześnie złożony ekosystem i współistnienie form życia uspokoi Cię i zainspiruje - w tym roku bądź jak jezioro. Jeśli odpowiadasz w firmie za decyzje dotyczące spotkań biznesowych i organizację wypoczynku dla zespołu, wybieraj miejsca nad jeziorami.
Ważne znaki zodiaku: Ryby.

RYBY

Ogólna prognoza: Uświadomisz sobie jak wielką siłę i potencjał zmiany posiadasz i postanowisz wykorzystać swoje zalety do wykonania znaczących ruchów w sferze zawodowej i finansowej. Jeśli dobrze wszystko zaplanujesz i zrealizujesz zgodnie z planem, Twoje życie zawodowe może się diametralnie zmienić, możesz odnieść trwały sukces dzięki szybkości reakcji i trafnym dobrym decyzjom. Pamiętaj jedno – cokolwiek się dzieje, nie wywyższaj się, bo zbytnia pewność siebie może doprowadzić do wypadku. Jeśli się uda, nie uwierzysz oglądając się wstecz, jak wiele uda Ci się osiągnąć w tym roku. Dużą dynamikę w przestrzeni zawodowej wyznaczą inwencja i działanie, a także kontrola planów i procesu ich realizacji. Jeśli zrobisz to dobrze, możesz osiągnąć wielki sukces zawodowy i na stałe polepszyć swój stan finansów. Może to się stać w wyniku Twej własnej decyzji, lub w wyniku reakcji na zmiany w Twojej przestrzeni zawodowej, którym trzeba będzie ulec. Zrobisz to doskonale, wykorzystując wszystkie swoje atuty w nowej sytuacji. Niepowodzenie przyniosą nieprawidłowym gospodarowaniem swoją siłą, wiedzą i doświadczeniami, oraz pobłażanie sobie przy wypełnianiu założeń własnego planu działania.

Osoby na stanowiskach kierowniczych: Twój zespół to szybka wyspecjalizowana maszyna, a Ty nią operujesz. Pamiętaj, że zareagują na Twoje pewne i doświadczone prowadzenie, ale źle pokierowani, pójdą w złą stronę. Dlatego spoczywa na Tobie ważna rola ustanowienia przejrzystych celów i kontroli tak, byście razem dojechali na finisz z wynikiem, który Wam samym teraz wydaje się nierealny.

Wolne zawody: możesz wkroczyć w zupełnie nowe przestrzenie i doskonale się w nich odnaleźć, robiąc nowe rzeczy i odnosząc sukces. Korzystaj z rad osób bardziej doświadczonych i nie odrzucaj ich dumnie, tylko zobacz jak się mają do Twoich pomysłów. Może cię czekać wiele wyjazdów służbowych, delegacji, lub dojazdy do pracy.

I kwartał: Czas wzmożonej kreatywności, mnóstwo pomysłów, nowe plany na płaszczyźnie zawodowej. To czas, kiedy fantazje mogą nabrać realnych kształtów, choć możesz mieć problem z wyborem najlepszych rozwiązań. Pociągać będzie Cię wszystko co nowe, obiecujące i nieznane.
II kwartał: możliwa chwilowa blokada, związana z lękiem przed padnięciem ofiarą oszustwa. W pracach kreatywnych może ogarnąć Was impas, nie walczcie z tym, przekierujcie energię na inne działania. Uważaj na własną arogancję i traktowanie innych z góry, bo stracisz.
III kwartał: mogą pojawić się pierwsze zyski z nieszablonowych działań, jakie udało Ci się podjąć. Możesz zaangażować się w pracę dodatkową, wolontariat, lub dla dobra jakiegoś miejsca czy idei. Możesz też udzielić cennej porady zawodowej, jeśli to Twoja przestrzeń działań, udzielać instruktaży i wykładów. Możesz też dziać opracowując długofalowe strategie i plany, lub raportując.
IV kwartał: Nie odpuszczaj i nie ryzykuj. Gdy podsumowania wykazały sukces, to doskonale, pracuj dalej i realizuj plany do końca. Niech nie rozleniwi Cię ani nie uśpi to, że coś już udało się osiągnąć.
Ważne miejsca zdarzeń: Dużo ruchu i dużo zmian oraz miejsca, gdzie się odbywają. Środki transportu, dworce, autostrady, a także uczelnie, biura, budynki administracyjne i miejsca przetwarzania danych.

Talizman energetyczny: Spinel. Przyczynia się do zachowania wewnętrznej spójności przy odgrywaniu wielu ról społecznych i do życia zgodnego z naszym wewnętrznym „ja” w każdej sytuacji. Pozwala określić wewnętrzny cel i realizować w zgodzie z własnymi przekonaniami. Podwyższa poziom energii życiowej, aktywności fizycznej i ogólnej wydajności organizmu. Dzięki większej witalności łatwiej stawiasz czoła wyzwaniom osobistym i zawodowym, problemom czy chorobom. Stres i codzienne trudności. Niweluje stres, który obniża odporność i energię, osłabia interakcje, zwalnia reakcję na to, co dzieje się w otoczeniu, bo potrzebujesz szybkości i trafności działania.

Żywioł: Woda. Na urlop wybierz się nad rzekę. Jej stałość i siła, dążenie w jednym kierunku a jednocześnie ruch i zmienność uspokoi Cię i zainspiruje - w tym roku bądź jak rzeka. Jeśli odpowiadasz w firmie za decyzje dotyczące spotkań biznesowych i organizację wypoczynku dla zespołu, wybieraj miasta nad dużymi rzekami.
Ważne znaki zodiaku: Rak.

BARAN

Ogólna prognoza: pokonasz wszelkie przeciwności, jakie napotykasz w swoim życiu zawodowym dzięki bezpośredniej konfrontacji z nimi. Możesz odważnie wystąpić w obronie swoich racji, wartości, a nawet podjąć w pracy spór w słusznej sprawie. Może się zdążyć, że zrobisz to nawet samodzielnie. I odniesiesz sukces. Unikaj wszelkich from agresji w sobie i nie odpowiadaj agresją w sytuacjach ataku.
Ten rok wymagać będzie od ciebie dużo siły, by potencjalnie niebezpieczne sytuacje zawodowe, które Cię spotkają obrócić na swoją korzyść. Wykorzystać ich energię i przekierować tak, by pracowała dla Ciebie. Możesz spotkać się z brakiem przychylności w przestrzeni zawodowej, lub nawet z otwartym konfliktem. Przygotuj się na zderzenie z biurokracją i nieprzychylnością. Rozwiązanie sprawy zawodowej nadmiernie się komplikuje zatrzymaj się i zacznij od najprostszych metod. Uwaga na intrygi w pracy. Osoby o niestabilnej sytuacji zawodowej niech nie ryzykują okresu bez zatrudnienia. Natomiast jeśli wahacie się czy odejść, poczekajcie jeszcze chwilę i poświęćcie ten czas by zawalczyć o swoje. Możesz odczuwać osamotnienie w miejscu pracy, lub podjąć pracę w odosobnieniu. Działaj dzielnie i odważnie a uda Ci się osiągnąć sukces w decydującej większość podjętych zmagań.

Osoby na stanowiskach kierowniczych: Możesz stanąć wobec konieczności przeforsowania własnego zdania, lub wobec faktu, że zespół Cię nie lubi. Zamiast walczyć o autorytet zatrzymaj się i zobacz co lub kto go podkopuje i dlaczego. Stań przeciwko takiemu zachowaniu stanowczo i wprost.

Wolne zawody: zapowiada się rok walki o swoje, a często również pracy w osamotnieniu. Taki sukces dobrze smakuje ale jest trudny do zdobycia, nie wmawiaj sobie więc, że to samotne zmagania przeciw wszystkim, bo tylko narobisz sobie wrogów. Możesz oderwać się od zespołu i rozpocząć własną działalność w wyniku różnicy zdań, lub Twojego wyraźnego sprzeciwu wobec czegoś.

I kwartał: Poczujesz, że obecna sytuacja zawodowa właściwie uniemożliwia Ci podejmowanie samodzielnych decyzji. Poczujesz też, że przestajesz umieć je podejmować, choć masz wszystko co potrzebne do dokonania wyboru. Niezdecydowanie i brak decyzji w kwestiach zawodowych blokuje tymczasem rozwój, możesz też bezpośrednio zablokować dziania na swoim poziomie. Uważaj na spory między dwoma osobami.
II kwartał: nowe perspektywy zawodowe, dobre wiadomości, możliwy awans, lub propozycje zatrudnienia. Osoby, które chciały zmienić pracę, lub środowisko pracy teraz mają dobry moment.
III kwartał możesz poczuć przeciążenie nadmiarem obowiązków, mieć wrażenie osamotnienia w pracy wobec ich ogromu, których nikt inny nie widzi i nie rozumie. Nie wchodź na pozycję cierpiętniczą i nie bierz kolejnego zadania z zaciśniętymi zębami, tylko jasno zasygnalizuj ile ich już na Tobie spoczywa i czy naprawdę masz to ryzykować niepowodzenia i pomyłki biorąc kolejne.
IV kwartał: czas zdobywania nowych posad, kontraktów i podpisywania nowych umów. Wyraźna zmiana na lepsze w życiu zawodowym, korzyści zyski i ogólne poczucie dobrze podjętych decyzji. Wyciągniesz wnioski z porażek i przygotujesz się na kolejny rok zawodowej kariery i wszystko, co przyniesie wiedząc, że umiesz sobie radzić w kryzysowych sytuacjach i cieszyć się z sukcesów.

Ważne miejsca zdarzeń: drewniane budowle oraz miejsca, gdzie wymagana jest szybka reakcja i wysiłek. Możesz podjąć samotną walkę. Wygrasz z przeciwnościami losu.


Talizman energetyczny: Howlit. Otwiera umysł na informację i wiedzę, uspokaja, uczy cierpliwości. Uodparnia też na złą energię i agresję. Dlatego to doskonała tarcza, dzięki której nie pozwolisz sobie popsuć humoru, planów i nic ci nie przeszkodzi na drodze do sukcesu. Chroni nas gdy mamy do czynienia z osobami wybuchowymi a nawet skłonnymi do agresji, wypiera te emocje. Kamień ten wspiera kontrolę nad ciałem i umysłem. Pomoże w bezsenności i usystematyzuje gonitwę myśli.

Żywioł: Ogień. W ramach urlopu wybierz aktywny wypoczynek. Ruch, zmiana, droga i zmienność a także praca mięśni i fizyczny wysiłek uspokoi Cię i zainspiruje – ten rok spędź aktywnie i w działaniu. Jeśli odpowiadasz w firmie za decyzje dotyczące spotkań biznesowych i organizację wypoczynku dla zespołu, wybieraj oferty gwarantujące porcję ruchu i pozwalające chętnym na wysiłek fizyczny.
Ważne znaki zodiaku: Baran, Lew, Strzelec


BYK

Ogólna prognoza: Masz możliwość osiągnięcia stabilności i pomożenia majątku. Sukces w pracy i finansach przyniesie Ci zrównoważą i kroczenie prostą wyznaczoną ścieżką nawet, jeśli oznacza to, że czasem trzeba iść trochę wolniej, lub napracować się nad rozmontowaniem przeszkody. Będziesz czuwać nad zrównoważonym i właściwym przebiegiem procesów i wydarzeń na wszelkich płaszczyznach życia zawodowego. Wszystko co robisz łącz z dotychczasowymi działaniami w sposób zbalansowany, pozbywaj się tego co zbędne w karierze zawodowej, powoli zastępując to nowym.
Znajdź równowagę między aktywnością i pasywnością. Jest czas zaangażowania i spokojnego wykonywania swoich obowiązków, a także wycofania. W utrzymaniu równowagi pamiętaj, że potrzebujesz pracy, wypoczynku i płodnej bezczynności. Nie w równych ilościach, ale w równiej, niezachwianej proporcji. Jej wypracowanie da Ci wzór do dobrego samopoczucia i pokonania wszelkich trudności. Niech cechuje cię determinacja i stałość. Pracuj, odpoczywaj, idź na urlop, a za pracę wymagaj godnego wynagrodzenia. W życiu zawodowym uda Ci się pogodzić elementy, które początkowo do siebie nie pasowały i osiągnąć tym nowe rozwiązania. Ważna jest umiejętność zarządzania czasem, zasobami a także sobą i własnymi umiejętnościami, jako zasobem. Twoje sukcesy będą pracowały na Ciebie.

Osoby na kierowniczych stanowiskach: kwestia zarządzania zespołem będzie kluczowa w tym roku. Zmiany nie mogą być wprowadzane nagle, przeprowadź zatem procesy zmian płynnie i rozłóż je w czasie. Tylko tak wypracujesz pełne zrozumienie tematu i unikniesz nieporozumień, napięć oraz błędów zespołu, które generować będą tylko dalsze napięcia.

Wolne zawody: Skup się na tym co posiadasz, zasobach i umiejętnościach, oceń to i użyj do polepszenia swojej sytuacji zawodowej i biznesowej. Zastanów się co zrobić by maksymalnie wykorzystać swoją sytuację by utrwalić pewnie poziom, którego chcesz już iść tylko wyżej.

I kwartał: Do głosu będzie dochodzić Twoja ambicja i nie pozwól by wzięła górę. Oceń swoje obecne działania na dłuższej linii czasu. Może trzeba będzie zwolnić, lub nawet stanąć w miejscu, by móc ruszyć dalej. Opanowanie przyniesie nowe perspektywy i pozycję zawodową. Możliwe podróże w interesach, wyjazdy związane z pracą.
II kwartał: Jeśli dasz się ponieść ambicji, masz przed sobą czas konsekwencji, które mogą być niekorzystne. Jeśli zobaczysz, że zaczynają otaczać Cię kłamstwa, że oszukujesz siebie i innych to znak „stop” bo niszczysz się zawodowo. Szukaj utraconej równowagi. Rozwiązanie sytuacji, jeśli zajmie nieco dłużej, ale przyczyni się do Twojego rozwoju i będzie Ci się opłacić, więc nie ulegaj lenistwu.
III kwartał: Doskonały czas zmian, gdy przemodelujesz wszystko co nie podobało Ci się w Twoim życiu zawodowym, które postanowisz zmienić. Zadziałaj, gdy poczujesz impuls i korzystaj z obiecujących znajomości i nowych projektów. Korzystaj z okazji w pracy, kursów i podróży. Znaj swoje motywy.
IV kwartał: Mogą pojawić się sytuacje wymagające wyboru lub negocjacji wokół 2 rozwiązań. Konflikt i problemy, oraz trudne decyzje do podjęcia. Jeśli negocjacje nie przyniosą spodziewanego efektu idź na kompromis. Użyj logiki i staraj się załagodzić sytuację. Lub wyjdź z niej podsumowując zdanie.

Ważne miejsca zdarzeń: miejsca, gdzie odbywają się dyskusje, oraz tereny zielone. Dojdziesz do korzystnego porozumienia.

Talizman energetyczny: Granat. Pomaga dokonywać zmian w życiu. Wzmacnia wiarę we własne możliwości i daje siły. Gdy mimo niezadowolenia nie mamy odwagi, aby oderwać się od relacji, przyzwyczajeń, czy własnej bierności, pozwala przezwyciężyć lęk przed zmianą, buduje poczucie własnej wartości. Ufamy innym i sobie, bo akceptujemy siebie. Pozwala docenić to co mamy, rzeczy, relacje i umiejętności. Jak w samospełniającej się przepowiedni, spotykają nas same dobre rzeczy. Możemy podjąć ryzyko i wyzwania, które stoją za pójściem za swoimi marzeniami.

Żywioł: Ogień. Na urlop wybierz się na łono natury. Jej zmiana w czasie, złożoność procesów a także poczucie bycia cząstką wielkiego mechanizmu uspokoi Cię i zainspiruje - w tym roku bądź jak natura. Jeśli odpowiadasz w firmie za decyzje dotyczące spotkań biznesowych i organizację wypoczynku dla zespołu, wybieraj aktywności w przestrzeni natury, w zieleni, z miejscem na wieczorne ognisko.
Ważne znaki zodiaku: Strzelec.

BLIŹNIĘTA

Ogólna prognoza: Czas pozytywnych zmian osiągniętych dzięki opanowaniu, zdecydowanemu działaniu i kontroli własnych motywów, emocji i reakcji. Będziesz mieć więcej pomysłów oraz siły przebicia, by je realizować. Osiągniesz sukces dzięki staniu na ziemi obiema nogami ale za to pewnie, dzięki energii swych działań i pewności, z jaką będziesz je podejmować. Pamiętaj, by mówić prawdę.
W tym roku możesz poświęcić się opracowywaniu własnej strategii zawodowej na najbliższe lata, na planowaniu swojej biznesowej przyszłości. Będziesz ją dopracowywać przed wprowadzeniem w życie. Kluczem do podęcia zmian są informacje, dzięki którym podejmiesz decyzję o działaniu nawet, jeśli plan nie będzie do końca doszlifowany. Jeśli gromadzenie informacji się przedłuży, realizacja planu odwlecze się w czasie. Trudno, informacje pierwsze. Możesz podjąć decyzję podjęciu kursów, powrocie na uczelnię, lub zdobyciu certyfikatów. Możesz dostać niezasłużoną reprymendę, wynikającą z tego, że ktoś za Tobą nie nadąża, lub zwyczajnie się z Tobą nie zgadza.

Osoby na stanowiskach kierowniczych: możliwe kłótnie w zespole, wynikające z różnicy zdań. O ile to nie prywatne kwestie personalne, które nie leżą w Twojej kwestii upewnij się, że wszystkie osoby w zespole mają taka samą informację i tak samo ją rozumieją. Sprawdź zakresy obowiązków i ścieżki komunikacji, by wykluczyć, że źródło napięć ma podłoże w braku informacji, lub dezinformacji.

Wolne zawody: możesz wdać się w dyskusję o osobami z którymi współpracujesz i pójdzie ona za daleko. Efektem może być nawet rozstanie biznesowe. Możesz mieć okres oczekiwania na zlecenia.

I kwartał: możesz uzyskać wsparcie osoby uważanej za wpływową, zyskać aprobatę osób na których Ci zawodowo zależy. Możesz udzielić pomocy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu i mieć z tego zysk.
Osoby poszukujące pracy mogą zarobić dodatkowe pieniądze dzięki swym umiejętnościom.
II kwartał: pojawią się rozterki w sprawach zawodowych. Może zniechęcić cię brak efektów natychmiastowych, przemęczenie i wypalenie. Zastój w poszukiwaniach pracy. Porzuć wszystko co nie przynosi żadnej satysfakcji i ponownie wyceń ile warte jest to co zostało, by stanąć na nogi.
III kwartał: Praca nad trudnym projektem z pozytywnym zakończeniem zależy od odpowiedniej organizacji i zażądania, inaczej mimo długiej trudnej pracy całość może się nie udać. Organizuj swoją pracę, nie wymyślaj negatywnych scenariuszy myśl o powodzeniu. Po wszystkim oproś o podwyżkę.
IV kwartał: Będziesz czuć satysfakcję z tego, że wszystko układa się tak, jak zostało zaplanowane. Poczujesz radość z pracy i jej efektów, stabilizację i dobrą atmosferę w pracy. Czas udanych rozmów. Jeśli szukasz nowej pracy, umawiaj się na rozmowy kwalifikacyjne, a jeśli nowego partnerstwa w biznesie, aranżuj dużo spotkań.

Ważne miejsca zdarzeń: miejsca działalności artystycznej, szkoły i przedszkola. Dobre wiadomości, długo oczekiwane informacje. Wzruszenia.

Talizman energetyczny: Kryształ Górski jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym, działa na ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Działa jak neutralizator. Kryształ Górski to także swoisty „wzmacniacz energetyczny”. Umożliwia realizację planów zwiększając naszą zdolność wprowadzania ich w życie. Umożliwia osobisty rozwój poprzez transformację negatywnej energii w pozytywną A ponieważ działa na ludzi i otoczenie, zmienia nas, ludzi i miejsca. Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu. Pojawia się w nas czystość myśli i oceny, zdolność dobrej analizy, szybkiej oceny oraz gotowe rozwiązania dla biznesowych problemów. Powiększa się zdolność koncentracji, rodzi optymizm i wiara we własne możliwości. Dzięki oczyszczającej energii Kryształu Górskiego możemy żyć i rozwijać się w zgodzie z sobą, innymi ludźmi i naturą.

Żywioł: Powietrze. Na urlop wybierz się nad morze. Jego ogrom, siła ale też nieustępliwość i cierpliwość uspokoją Cię i zainspiruje - w tym roku bądź jak morski wiatr. Jeśli odpowiadasz w firmie za decyzje dotyczące spotkań biznesowych i organizację wypoczynku dla zespołu, wybieraj aktywności miejsca położone nad morzem.
Ważne znaki zodiaku: Waga, Wodnik, Bliźnięta.


RAK

Ogólna prognoza: Spodziewaj się dodatkowych obowiązków. Możesz poczuć uwięzienie pomiędzy własną wolnością a poczuciem misji, albo większego dobra. Zastanów się jakie dobro wymaga ograniczenia swobody i wyboru i czy to na pewno jest dobro. Ukończenie zadań, osiągnięcie celów i sukces przyjdą, ale okupione ciężką pracą fizyczną i wysiłkiem emocjonalnym.
Sytuacje zawodowe, przed którymi staniesz w tym roku mogą wywołać nagły wzrost ambicji, które źle pojęte sprawią, że weźmiesz na siebie zbyt wiele obowiązków. Możesz też pozwolić je przypisać sobie dodatkowe obowiązki ponieważ ambicja nie pozwoli Ci odmówić. W efekcie poczujesz przeciążenie pracą, znudzenie, wypalenie i wewnętrzne przeświadczenie osamotnienia w działaniach, które ratują sytuację. Jeśli nie uda Ci się zatrzymać na tej drodze i znajdziesz się w tym cierpiętniczym położeniu, spróbuj znaleźć inspirację. Na samym początku jednak unikaj tej sytuacji od poziomu przeładowania.
Możesz zdecydować, że czas zmienić pracę, lub stanowisko, co nastąpi w wyniku wypalenia.

Osoby na kierowniczych stanowiskach: spodziewajcie się braku pożądanych rezultatów i zadań zrealizowanych żeby tylko je skończyć. Pojawią się opóźnienia w terminowej realizacji projektów. Pomóż zespołowi jak możesz najlepiej, nie zawsze oznacza to branie na siebie cudzych obowiązków.

Wolne zawody: może spotkać Was brak porozumienia w zespole, wskutek czego zdecydujesz się wszystko robić samodzielnie, albo wylądujesz z masą pracy niewykonanej przez innych. Może się wydarzyć, że sytuacja nie będzie do uratowania w ten sposób, więc podziel te obowiązki tak, by dowieźć choćby minimalny akceptowalny efekt. Możesz też uznać, że czas zmienić branżę.

I kwartał: postępuj ostrożnie, by zminimalizować możliwość straty. Możesz czuć się niepewnie, odczuwać brak wiary we własne siły, przewartościować co jest dla Ciebie ważne w życiu zawodowym i prywatnym, pod wpływem nowych okoliczności. Oddzielaj w tym okresie fantazję od rzeczywistości.
II kwartał: cechować Cię będzie odpowiedzialność, sumienność wykonania zadań i niezawodność. Cały wysiłek włożony w uzyskanie pewnej sytuacji zawodowej i finansowej może teraz zacząć przynosić efekty. Dochody się ustabilizują, oczekuj dobrej zapłaty za dobrze wykonaną pracę.
III kwartał możliwa porażka w sytuacji konfliktowej. Dlatego nie wchodź w konflikty, ani spory, które mogą zaszkodzić Twojej sytuacji zawodowej, ponieważ możesz spodziewać się nieczystej gry i podstępu. Nie pozwól też, by sytuacje wywołały w Tobie apodyktyczność i forsowanie decyzji siłą.
IV kwartał: dobrze zarządzaj, dbaj o równowagę a wszelkie zmiany przeprowadzaj w sposób płynny. Nie zmieniaj decyzji, ani strategii działania z dnia na dzień. Jeśli wystąpią przeszkody nie omijaj ich a usuń. Pomyśl o odpoczynku, urlopie i zrealizuj ten pomysł.

Ważne miejsca zdarzeń: urzędy, miejsca, w których załatwia się sprawy. Możesz poczuć wielkie nagromadzenie problemów i samotność w zmaganiu się z nimi.

Talizman energetyczny: Jaspis. Wspomaga kontakty międzyludzkie, uspokaja stres i łagodzi konflikty, również wewnętrzne. Podnosi energię i pozwala ukierunkować ją na realizację celów. Pozwala podejmować sprawnie i szybko trafne, najlepsze możliwe decyzje. Łagodzi załamania nerwowe i im przeciwdziała. Uspokaja ciało i ducha, jest doskonały na dolegliwości układu trawiennego, związane ze stresem i przepracowaniem wywołane czynnikiem fizycznym i psychicznym.

Żywioł: ogień. Na urlop wybierz się w ciepłe słoneczne miejsce. Zmiana otoczenia na inne, nowe inspiracje, radość odkrywania oraz prosty wypoczynek w cieple i komforcie uspokoi Cię i zainspiruje - w tym roku myśl o słonecznych ciepłych dniach. Jeśli odpowiadasz w firmie za decyzje dotyczące spotkań biznesowych i organizację wypoczynku dla zespołu, wybieraj miejsca, gdzie osoby mogą się zrelaksować.
Ważne znaki zodiaku: Baran, Lew, Strzelec.


LEW

Ogólna prognoza: Osiągniesz poczucie stabilizacji i płynące z niego zadowolenie. Część z Was uzna, że ma wystarczająco dużo, by w końcu zacząć korzystać. Poczucie odniesionego sukcesu przyniesie spokój umysłu o sile zależnej od skali odniesionego sukcesu. Będziesz czerpać przyjemność nawet z drobnych rzeczy, jeśli uświadomisz sobie, że powiększają one sumę Twojego szczęścia.
W tym roku będziesz czerpać zawodowe profity dzięki stabilnym działaniom i stabilnym układom oraz stałym relacjom zawodowym, z których możesz czerpać równie stały a nawet rosnący dochód.
Nie staraj się szukać kogoś, kto za Ciebie zrobi Twoją pracę, nie wysługuj się innymi, również za pieniądze. Zapowiada się harmonijna współpraca, zadowolenie z siebie i efektów pracy, oraz dobre perspektywy na przyszłość, czyli możliwe jest utrzymanie bardzo dobrej atmosfery w miejscu pracy i w relacjach biznesowych. Sukces przyjdzie do Ciebie, gdy sobie go uświadomisz. Nie popadaj w rozrzutność i nie ulegaj kaprysom, potrzebujesz nagrody, to jasno ją określ i sobie zafunduj.

Osoby na kierowniczych stanowiskach: masz bardzo wiele do dania zespołowi, ale odgradzasz się od niego. I choć możesz czuć głębokie zadowolenie z sytuacji, jaka panuje w firmie i z własnych osiągnięć, to są Twoje sukcesy, nie sukcesy Twoich ludzi. To sprawia, że możesz ich nie doceniać, ponieważ ich nie znasz. Poświęć więcej czasu na wymianę umiejętności i doświadczeń z zespołem by lepiej delegować zadania, wykonać zadanie i cieszyć się jego efektami razem.

Wolne zawody: Cały czas sprzyja korzystnym spotkaniom i nawiązywaniu nowych relacji biznesowych. Prawdopodobnie ucieszą Cię dotychczasowe osiągnięcia, zapragniesz dać sobie nagrodę a potem rozwijać się w sprecyzowanym kierunku. Nie zrzucaj swojej odpowiedzialności na inne osoby, a rok ten sprawi, że poczujesz zadowolenie z sytuacji zawodowej, w której jesteś.

I kwartał: spodziewaj się przypływu gotówki, wypłacenia premii, zwrotów, zysków. Nie ulegaj pokusom i nie rób zakupów, których nie potrzebujesz, nie bierz kredytów na przedmioty, bo możesz potem czuć mocno podjęte zobowiązania spłaty. Możesz też wykorzystać dobry czas na spłatę rat, lub zaległości, które były uciążliwe. Być może Twój sukces będzie oznaczał czyjąś stratę.
II kwartał: Staniesz przed wyzwaniem zawodowym i całe wysiłki skupisz na jego realizacji. Śmiało negocjuj warunku umów zatrudnienia i współpracy. Działaj tam, gdzie możesz zrobić wrażenie mówiąc, Weź pod lupę wszystkie poważne plany lub raporty, ponieważ będziesz się cechować wyjątkowo chłodna oceną, trzeźwym okiem i świetną analizą. Mogą pojawić się nowe pomysły.
III kwartał: może pojawić się konieczność godzenia 2 zajęć w przestrzeni 2 dziedzin. Możesz jednocześnie prowadzić dwa projekty lub prace trudne do pogodzenia. Będzie trzeba odwołać się do swoich umiejętności i tego co robisz najlepiej, by zyskać na czasie i utrzymać obie opcje z zyskiem.
IV kwartał: Jeśli czekasz na wyniki przeprowadzonych rozmów biznesowych, spodziewaj się dobrych wiadomości. Możesz podpisać korzystne kontrakty, bardzo dobrze zmienić pracę, poczuć stanowcze przełamanie złej passy. Odczujesz zmianę na lepsze, korzyści i większe zyski. Jeśli rozwój uzależniony jest od decyzji urzędowych, te również będą Tobie przychylne.

Ważne miejsca zdarzeń: restauracje, kluby, miejsca, gdzie przebywa na raz dużo ludzi. Możliwa większa wygrana w grach losowych.

Talizman energetyczny: Jadeit. Jest to przede wszystkim to kamień relaksu i spokoju. Już w starożytnych Chinach wiedziano, że jego energia daje także powodzenia w interesach i transakcjach. Jest to kamień dobrej fortuny i dobrych decyzji na drodze do nie. Sprzyja energii inteligencji, którą zaprzęgamy do planowania i strategii, Pomaga odnaleźć drogę i siłę do jej przebycia. Daje dobrą energię, pewność siebie oraz pogodne myśli i wiarę w sukces. Ochrania w drodze, chroni majątek, wspomagając rozwagę i zdolność obserwacji.

Żywioł: Woda. Na urlop wybierz się nad ciepły ocean. Uspokoi Cię i zainspiruje jego potęga, bogactwo i świadomość, że jest on początkiem życia, którego Ty jesteś nośnikiem tu i teraz - w tym roku bądź jak ocean. Jeśli odpowiadasz w firmie za decyzje dotyczące spotkań biznesowych i organizację wypoczynku dla zespołu, wybieraj lokalizacje nad morzem.
Ważne znaki zodiaku: Rak, Skorpion, Ryby.

PANNA

Ogólna prognoza: Możliwy duży przypływ gotówki, możesz zarobić bardzo dużo pieniędzy. Nie uzależniaj się od jednego źródła dochodów, nie ważne jak korzystne się to wydaje. Relacje zawodowe stawiające Cię w pozycji podległości, lub wyłączności mogą się okazać dla Ciebie niekorzystne a nawet niebezpieczne. Ktoś przedstawi wizję zatrudnienia lepszą niż jest ona w rzeczywistości, a Ty poniesiesz konsekwencje cudzych wyobrażeń. Coś na czym polegasz może Cię zawieść, staraj się zatem nie uzależniać zawodowo od nikogo ani od niczego by zawsze wyjść na swoje. Zabezpiecz sobie stałe źródło dochodów. Możliwe, że wyraźnie uda Ci się polepszyć ogólną sytuację materialną, działaj racjonalnie i nie ulegaj pokusom. Jeśli otrzymasz większe sumy gotówki, ponad wyznaczoną pulę podstawową, wyznacz sumę z którą przeznaczysz na inwestycję i eksperyment finansowy – opłaci się. Kolejną, nawet niewielką część odłóż i dopiero myśl o przyjemnościach, a zapragniesz je robić sobie i najbliższym. Poczujesz radość z zarabiania pieniędzy za ciężką, fachową, dobrze wykonaną pracę i korzystania z nich. Uważaj wiec na nałogi i niszczenie swojego organizmu, którego przecież potrzebujesz. Wraz z czekającym Cię rozwojem zawodowym i poprawą finansów, zaczniesz odczuwać chęć zbytku. Lubisz ładne, dobre i porządne rzeczy, ale lubisz też ich mało, bo imponuje Ci jakość, prostota i skromność. Pamiętaj o tym i nie zatracaj siebie, bo właśnie to kim jesteś i jak to reprezentujesz w pracy. Twój silny charakter doprowadził Cię do sukcesu, niech sukces Cię nie zmieni. Nie dąż do sukcesu czyimś kosztem.

Osoby na kierowniczym stanowisku: zwróć szczególną uwagę na relacje podległości i hierarchii w zespole. Poczytaj o tworzeniu struktur opartych na kompetencji, nie hierarchii. Zastanów się też, czy nie uzależniasz się od swoich pracodawców. Patrz krytycznie, bo coś w co wierzysz może Cię zawieść.

Wolne zawody: poczujesz, jakby wszystkie energie były po Twojej stronie i tak będzie. Dynamiczny rozwój, nowe kontakty i dobre zarobki. Ale na Twoją korzyść będą pracować te dobre i te złe. Podobnie z relacjami – każde przyniosą zysk, ale wybieraj mądrze, by nie zatracić siebie, tego co już znaczysz zawodowo i jak postrzegają Cię inne osoby.

I kwartał: Czas realizacji planów zawodowych, jako rodzaj ukoronowania kariery. Miejsce, w którym jesteś zostało przez Ciebie ciężko wypracowane i jesteś tu nie tylko dzięki konkretnej wiedzy i umiejętnościom, ale też dbaniu o swoja karierę zawodową po cichu i zgodnie z intuicją. Możesz dostać awans, a na pewno wyrazy uznania dla Twojej pracy, wraz z gratyfikacja finansową.
II kwartał: zauważysz trwałość i stabilność w przestrzeni zawodowej, a także polepszenie sytuacji materialnej. Jest to czas, kiedy sukces zacznie przynosić profit i zechcesz użyć pieniędzy, by ulepszyć życie sobie i innym. Świetnie, niech to będzie wyraz Twej altruistycznej natury i radość, nie próżność.
III kwartał: napływ nowych ofert współpracy. Osoby poszukujące pracy będą mogły wybrać spośród kilku propozycji. Wolne zawody będą decydować z kim chcą pracować a z kim nie. Możesz chcieć zrobić coś nowego, wychodząc z uznanej pozycji, zaangażować się w coś z ciekawości, albo podjąć projekt, w którym nie zarobisz dodatkowych pieniędzy, ale zrobisz coś bardzo ciekawego i rozwiniesz się zawodowo, zatem będzie to zupełnie inna kategoria zysku. Weź najlepsze, co będzie oferowane.
IV kwartał: jeśli wszystko Ci się uda będziesz już w zupełnie innym miejscu swej kariery zawodowej. Stałe źródło dobrych dochodów i dobra relacja z zapewniającą je instytucją. Będziesz dobrze i pewnie prosperować. Finansowo uniezależnisz się dzięki różnym źródłom dochodów i oszczędnościom. Twoja fachowość, cierpliwość i zasady sprawią, przyniosą satysfakcję i spełnienie. Tak trzymaj.

Ważne miejsca zdarzeń: Bank, sale koncertowe, targowe, miejsca gdzie ludzie przychodzą celowo. Możesz wejść w konfrontację, lub w walkę o dominację, zdobycie pozycji. Uważaj na nałogi.

Talizman energetyczny: Szafir. Jest to jeden z najcenniejszych kamieni, którego energia przynosi oddanie prawdzie i prostocie, szczerość i wierność na poziomie lojalności. Miłość do tego co robimy i w co się angażujemy. Tego potrzebujesz, czystej, prostej energii, która będzie Cię wspierać w pracy.

Żywioł: Ziemia. Na urlop wybierz się w góry. Ich trwałość, nieustępliwość i majestatyczne piękno, oraz to, że przy odrobinie wysiłku możesz zdobyć szczyt zainspiruje Cię i uspokoi - w tym roku bądź jak górscy wędrowcy. Jeśli odpowiadasz w firmie za decyzje dotyczące spotkań biznesowych i organizację wypoczynku dla zespołu, wybieraj lokalizacje w górach.
Ważne znaki zodiaku: Koziorożec.

WAGA

Ogólna prognoza: Możliwy przejściowy okres chaosu w życiu zawodowym. Twoja ambicja doprowadzi do konfliktowych sytuacji w pracy i w relacjach biznesowych. Możesz nagle poczuć, że tracisz grunt pod nogami i walczyć o swoją pozycję podkreślając status zamiast umiejętności. Nie wyolbrzymiaj swych kompetencji i doświadczeń. Pewne relacje zawodowe skończą się nagle i bezpowrotnie. Możliwa utrata pracy, lub rezygnacja z niej z dnia na dzień. Twoje życie zawodowe może ulec gwałtownym zmianom. Możliwy jest niszczący czynnik zewnętrzny, ale w większości przypadków zmiany te będą wynikiem stopniowo dojrzewających w Tobie idei i narastającego przekonania, że nie jesteś zawodowo tam, gdzie chcesz być. Kiedy dojrzejesz do zmiany, będzie ona nagła i zaskakująca nawet dla Ciebie, bo kiedy „rzucisz papierami” okaże się, że nie masz jeszcze nic na oku. Możesz wtedy wpaść w chwilową panikę, ale zaufaj sobie, ta decyzja nie zapadła z dnia na dziś została tylko z dnia na dzień wykonana. Zorganizuj sobie zatem pewne zaplecze i ubezpiecz tą decyzję. Niestety możliwa jest finansowa strata, którą może być również brak spodziewanego dochodu, zatem wiedząc, że czekają Cię zawirowania w sferze zawodowej, przygotuj się na nie, bo to nieprawda, że coś nas w życiu zaskakuje. Zaskakuje osoby nieprzygotowane, a Ty z tego chaosu wyniesiesz wiele korzyści. Uwolnisz się od relacji zawodowych, które Cię męczą, sytuacji, zależności i struktur, w które wikłają. Będziesz unikać takich układów w nowej pracy. Ważne, by cokolwiek usłyszysz odchodząc, nie zwątpić w siebie.

Osoby na kierowniczych stanowiskach: spodziewaj się niespodziewanego. Projekt może się nagle wymknąć spod kontroli i zupełnie nie udać, choć szło tak dobrze. Niestety możesz zakończyć balans ze stratą. Ostatnie ale nie najmniej ważne – możesz zdecydować się odejść z pracy tak jak stoisz.

Wolne zawody: chroń dokumenty, sprzęt i dane, bo może doznać ich nagłej straty. Rób kopie zapasowe, kup lepsze ubezpieczenie, nie przegapiaj terminów załatwiania spraw. Być może definitywnie i konsekwentnie zakończysz jakaś współpracę, bo zwyczajnie będziesz mieć jej dość.

I kwartał: Czas pracy twórczej i harmonii. Prawidłowe, sumienne wykonywanie obowiązków w spokoju codziennego dnia pracy. Dorą atmosferę w pracy psuć może tylko temat wynagrodzenia. W sferę Twojego życia zawodowego może wkroczyć osoba o urzędowej pozycji, mająca władzę, z którą trzeba będzie współpracować.
II kwartał: Jeśli spodziewasz się już, że coś zacznie się psuć, to będzie ten czas. Do głosu dojść może Twoja duma i upór. W sytuacji konfliktowej możesz wykazać się porywczością wobec czegoś, co uznasz za stanowcze przekroczenie zasad, sytuację nie do wybaczenia. Zaczniesz myśleć o zmianie, ale brak Ci będzie zdecydowania.
III kwartał: możliwa nagła decyzja, w której zdasz się na los. Uznasz że nie masz w obecnym miejscu pracy już nic do zrobienia, cykl się zamknął. Czas iść w nowe miejsce bo tu ani nic już nie masz do dania z siebie, ani tez nic więcej nie dostaniesz.
IV kwartał: powrót do równowagi i układanie wszystkiego na nowo z dobrym balansem. Jeśli chcesz, by Twoje życie zawodowe wyglądało inaczej niż poprzednio, więc tak właśnie będzie.

Ważne miejsca zdarzeń: mocne lub wysokie budowle, ruiny, plac budowy. Wszelkie nagłe niespodziewane wydarzenia i wypadki, niestety również te nieszczęśliwe.

Talizman energetyczny: Turmalin. To jest protektor, talizmany ochronne. Kamień nie kumuluje w sobie negatywnych energii. Dzięki temu jest kamieniem bezpiecznym, usuwa z organizmu złe emocje oraz chroni przed złymi wpływami. Przyciąga przyjaźń inspirację i wiarę w lepsze jutro. Jest doskonały dla zdrowia i równowagi psychicznej w trudnych sytuacjach, ponieważ jest prawdziwym kierunkowym ładunkiem dobrej energii. Wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza ciało jak i umysł, podnosząc jakość życia i przynosząc ukojenie. Pomaga w zasypianiu i rozwiewa uczucie strachu.

Żywioł: Ogień. Na urlop wybierz do starych miast. Budynki, zabytki i ruiny, świadectwo czasów i człowieka, trwałość efektów pracy i fakt, że cokolwiek runie można to odbudować zainspiruje Cię i uspokoi - w tym roku bądź jak wieża. Jeśli odpowiadasz w firmie za decyzje dotyczące spotkań biznesowych i organizację wypoczynku dla zespołu, wybieraj lokalizacje w miastach, wysokie budynki, lub budowle z historią.
Ważne znaki zodiaku: Strzelec.

SKORPION

Ogólna prognoza: Będzie trzeba podjąć kilka bardzo ważnych decyzji zawodowych, Nie słuchaj „dobrych rad”, jedynie fachowych, merytorycznych wskazówek. Jasne proste i logiczne myślenie może doprowadzić Cię do liderskiej pozycji w środowisku pracy. Bardzo pomóc Ci może czyjeś wsparcie, uznanie, polecenie przez kogoś. Możesz osiągnąć pozycję, w której zapragniesz dzielić się dobrami, tak pieniędzmi jak wiedzą i umiejętnościami.
Dzięki dobrej analizie możesz podjąć świetne decyzje finansowe, korzystnie zmienić pracę a warunki zatrudnienia na lepsze. W perspektywie podpisanie kontraktu, lub nawiązanie kontaktu, który będzie Ci służył lata. By zagwarantować sobie sukces w działaniach zawodowych, niezależnie od ich natury i celu, zawsze używać będziesz starannie dobranych metod, włączając osobisty urok i poczucie humoru, jeśli analiza pokaże, że są potrzebne. Nie oznacza to absolutnie dążenia do celu po trupach, przeciwnie. Oznacza wiedzę jakich metod użyć by osiągnąć cel szybko, sprawnie i bez straty energii. Możesz poprosić o pomoc i ją otrzymać, bo będziesz wiedzieć kiedy sytuacja Cię przerasta i wolisz to szczerze przyznać, niż zagrozić działaniom. Zwróć szczególna uwagę na przepisy prawa w sprawach, które będą Cię dotyczyć, by nie zepsuć tych dobrych negocjacji złymi zapisami umowy.

Osoby na stanowiskach kierowniczych: możesz stać się dla zespołu prawdziwym autorytetem. Zdecydowaną osobą o świetnych predyspozycjach koordynatorskich i analitycznych, która potrafi trzymać w pracy porządek i komfort realizowania zadań. Pamiętaj, że możesz tez używać swoich umiejętności, by ulepszać, wprowadzać zmiany na korzyść zespołu tak, by być również częścią tych, z którymi pracujesz i zmienić nie tylko procesy, ale i atmosferę na lepszą.

Wolne zawody: Możesz spokojnie wprowadzać w życie swoje plany, ponieważ jesteś w miejscu, w którym Twój poziom doświadczenia pozwala myśleć i działać samodzielnie. Wykorzystasz swą specjalizację dla rozwoju nowej ścieżki kariery. Porządek i zasady będą kluczem do Twojego sukcesu.

I kwartał: Zdasz sobie sprawę jak wiele zawdzięczasz własnej pracy. To zainspiruje Cię do snucia wizji rozwoju zawodowego. To dobry czas by zacząć planować nowe przedsięwzięcia, zmianę pracy, założenie firmy, ale nic od razu – patrz, obserwuj, zbieraj dane, które potem przeanalizujesz.
II kwartał: burzliwy okres, w którym możesz zetknąć się z próbą nadużycia władzy w biznesowej relacji typu hierarchicznego. Uważaj na dwulicowość w otoczeniu i nie daj się wciągnąć w negocjacje na dwa fronty. Wszystko się uda, tylko pilnuj organizacji, nie ustępuj w analizie i nie krytykuj.
III kwartał: udzielisz konkretnego, skutecznego wsparcia. Dzięki temu zrozumiesz, że też prosić o pomoc i ją dostaniesz. Wykażesz się sprawiedliwością w rozstrzyganiu lub przydzielaniu zadań. Jeśli przydzielasz premie, będą najwyższe jak się da. Jeśli starasz się o premię, lub pożyczkę, dostaniesz ją.
IV kwartał: 8 kielichów porzucisz wszystko, co nie przynosi spodziewanych efektów. Być może doznasz rozczarowania projektem, lub biznesową relacją, która kosztowała dużo energii a niczego nie wniosła do Twojego życia zawodowego. Nie będzie jednak straty, a odejścia i rozstania będą szybkie i oparte wynikach analizy, nie na emocjach. Oderwanie się od ciążących spraw pozwoli zainwestować siły w coś nowego, obiecującego. Jeśli dostaniesz nowe zadanie, podejmij się go.

Ważne miejsca zdarzeń: sale wykładowe i konferencyjne, gabinety, miejsca gdzie się dużo mówi. Odwołasz się do swoich umiejętności, ale tez poprosisz o specjalistyczna pomoc kiedy trzeba.

Talizman energetyczny: Onyks. Kamień o energii wyraźnie wpływającej na możliwości intelektualne i powodzenie naszych działań. Przynosi łatwość pokonywania przeciwności życia dzięki wzmożonej odporności na stres. Wspiera siłę psychiczną i fizyczną, uodparnia obie sfery na ciosy. Pomaga szybko podejmować trudne decyzje w sposób trafny i oparty na analizie nie ambicjach. Pozwoli cieszyć się z drobnych zwycięstw na drodze do sukcesu. Dodaje celowej energii, skutecznie kreując liderów/ki.

Żywioł: Powietrze. Na spędzenie urlopu wybierz otwarte przestrzenie. Proste linie krajobrazów, widoczny horyzont, dominujące punkty krajobrazu oraz zrozumienie perspektywy tego co dalekie i bliskie zainspiruje Cię i uspokoi - w tym roku bądź jak samotne drzewo w krajobrazie. Jeśli odpowiadasz w firmie za decyzje dotyczące spotkań biznesowych i organizację wypoczynku dla zespołu, wybieraj lokalizacje z dala od miast.
Ważne znaki zodiaku: Waga, Wodnik, Bliźnięta.


STRZELEC

Ogólna prognoza: sprawiedliwość – Decyzje które podejmiesz mogą wydawać się mało ważne teraz, ale w dłuższej perspektywie kariery zawodowej okażą się kluczowe. Możliwe też, że zdecydujesz się wejść w długotrwały spór, który dotyczyć będzie spraw związanych z pracą, zatrudnieniem możliwy spór wynikający z przegapienia warunków umowy. Możliwa sytuacja, gdy ktoś nie dostarczy pełnej informacji, zatai je przed Tobą, by ukryć własne błędy. To może być celowe, pilnuj więc dokumentów.
Ten rok w sferze zawodowej przypomni Ci, że Ty i każda osoba ma swój system wartości i zasad, ma go każda kolejna organizacja – partnerstwo, zespół, firma, branża. Czasem zdarza się, że postepowanie zgodnie z uznawanymi zasadami jest postępowaniem wbrew intuicji, co bywa niemądre i zastanawiające. Jednak jeśli zasady panujące w środowisku pracy nakazują rezygnować z własnych zasad, to już jest powód, by zastanowić się czy to na pewno dobre miejsce na budowanie kariery. Zastanowisz się jakie zasady wyznajesz i jakie chcesz zmienić, by się dopasować, albo że absolutnie się nie nagniesz i odejdziesz, bo tak będzie sprawiedliwie. Spodziewaj się dużej ilości pracy ale i sprawiedliwego awansu. By podejmować jak najlepsze decyzje, oceniaj i wybieraj dokładnie rozważając najpierw wszelkie za i przeciw, szczególnie przy podejmowaniu pracy.

Osoby na stanowiskach kierowniczych: w zarządzaniu zespołem kieruj się zasadą złotego środka. Zawsze staraj się zbalansować rytm pracy tak, by osoby nie poczuły się niesprawiedliwie potraktowane przydzielonymi zadaniami.

Wolne zawody: Możliwe, że będziesz mieć do załatwienia więcej niż zwykle spraw administracyjnych, a nawet sądowych. Żeby rozwikłać problematyczne sytuacje analizuj ciągi przyczynowo skutkowe, a rozwiązania oraz przyszłość swej kariery planuj projektując możliwe dalsze drogi tych ciągów.

I kwartał: możesz czuć przeciążenie obowiązkami. Ciężar zadań będzie wydawać się przygniatający a pomocy nie będzie, lub nie nadejdzie. Dlatego będziesz musieć wykonać tą pracę po kawałku. Przygotuj się na niezasłużoną reprymendę. Weź trochę wolnego, odpocznij chwilę, daj sobie prezent.
II kwartał: Możesz czuć zmęczenie i rozdrażnienie, widząc, że stoisz samotnie przeciw wszystkim, lub tylko tobie zależy. Być może to przesadzone poczucie, ale świadczy o tym, że jesteś już w stanie walki z osobami, z którymi trzeba współpracować. Nadmiar obowiązków może doprowadzić do błędów, a oceniony zostanie błąd nie to jak wiele robisz. Nie kłóć się tylko po to by mieć rację, szkoda energii.
III kwartał: Czas, w którym Twoja praca może zupełnie przestać sprawiać Ci przyjemność. Idź na urlop, weź więcej wolnego. Zamknij sprawy i zniknij na chwilę, bo ty których nie ma nagle zostają docenieni. Grozi Ci też popełnienie błędu z niesolidności lub pośpiechu, w wyniku przeciążenia.
IV kwartał: To jest moment, kiedy możesz zastanawiać się nad wartościami, które wyznajesz a które odnoszą się do życia zawodowego i biznesowego. Co akceptujesz, co tolerujesz a z czym się absolutnie nie zgadzasz. Zaufaj swoim umiejętnościom i wiedzy.

Ważne miejsca zdarzeń: miejsca, gdzie zapadają ważne, przełomowe decyzje. Poczujesz impuls do uporządkowania swoich spraw.

Talizman energetyczny: Brązowy obsydian. Pomaga zobaczyć prawdę w rozumieniu prawdziwej natury rzeczy, prawdziwych intencji ludzi i prawdziwej energii, jaka im towarzyszy – widzimy rzeczy takimi jakie są i dzięki temu uodparniamy się na kłamstwo, intrygi, ukryte intencje. Sami też pozbywamy się pokus działania w sposób zawoalowany. Jest energetyczną tarczą, chroni nas przed niechęcią ze strony innych osób – nieporozumienia w pracy, niesnaski w domu, neutralizuje nasze własne negatywne myśli. Wzmaga samokontrolę, panowanie nad sobą na poziomie głębszym niż tylko kontrola emocji. Podnosi poczucie własnej wartości, które buduje się nie na pochwałach lub hierarchii osiągnięć i sukcesów, ale na wewnętrznym przekonaniu o wartości posiadanych cech, które tworzą jedyny, niepowtarzalny i mocny charakter.

Żywioł: Powietrze. Na urlop wybierz się w skały. Zrozumienie, że ich stałość i nienaruszalność jest pozorna, bo zmieniają się ale inna jest skala tych zmian zainspiruje Cię i uspokoi - w tym roku bądź jak skała. Jeśli odpowiadasz w firmie za decyzje dotyczące spotkań biznesowych i organizację wypoczynku dla zespołu, wybieraj lokalizacje pośród skał, lub na skale.
Ważne znaki zodiaku: Waga


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Sephora
Sephora
708 888 009 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Sephora, odwiedzin: 2356
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.