Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Twój codzienny Talizman Energetyczny – Labradoryt

Kategoria: Kamienie

Twój codzienny Talizman Energetyczny – Labradoryt

Twoje Słońce, Księżyc i świątynia wszystkich gwiazd.

Labradoryt to kamień zmiany, transformacji i nowego początku.

Nauczy Cię, jak poznać własna wartość i jak ją wyrażać na co dzień. Oczyści i podbije energię wyzwoli moce i potencjał kreacji. Uświadomi zdolności i obdarzy silną wolą w dążeniu do celu, a także w walce z nałogami i kilogramami. Powala pozbyć się natłoku myśli przynosząc jasność umysłu. Daje odwagę, wiarę w siebie, przełamuje nieśmiałość i frustrację. Labradoryt dostarcza mnóstwa dobrej czystej energii do zmiany i realizacji planów.

Kamień ten posiada wyjątkowy wewnętrzny blask, występuje w wielu odcieniach i czystych ożywionych wewnętrznym światłem barwach, dlatego jest bardzo cenionym kamieniem jubilerskim i rękodzielniczym. Często zawiera drobinki innych minerałów, co wzmaga wrażenie jego wielowymiarowości. Mówi się o nim, że jest zaklętą w kamień zorzą polarną, że posiada odbite światło wszystkich gwiazd, energetycznie natomiast spaja w sobie energie Słońca i Księżyca.

 

Nowy początek - nowa energia!

Kamień pozwala sprecyzować aktualne cele a potem je osiągnąć. wspomaga wytrwałość w dążeniu do celu, daje siłę i wplata intuicję w proces myślowy. Osadza myśli i działanie w rzeczywistości, pozwalając dostrzec prawdziwy jej obraz, zrozumieć co jest realne a co jest tylko mrzonką, lub myśleniem życzeniowym Wzmacnia intuicję, a więc analizę, rozwija wyobraźnię, dodaje wiary i entuzjazmu do wprowadzania w życie nowych pomysłów, planów oraz idei. Pozytywnie działa na relacje partnerskie i współpracę z innymi, przynosi zgodę i skupienie na wspólnym celu, który dzięki jego energii klarownie zakomunikujesz. Pozwala przezwyciężyć nieśmiałość, wyrazić siebie i poszerzyć horyzonty myślenia i działania.

Labradoryt sprzyja podejmowaniu odważnych decyzji i konsekwentnej realizacji postanowień

Transformacja - energia zmiany!

Energia labradorytu pozwala znaleźć i wykorzystać właściwy czas do wcielenia danych planów i idei w życie. Wzmacnia wiarę w siebie, również poprzez pozbycie się uczucia strachu i niepewności, pozwala uwierzyć, że los Ci sprzyja. Pomoże odkryć Twoje przeznaczenie i właściwą drogę w poczuciu zrozumienia, że energia Wszechświata jest po Twojej stronie.

Uważany jest za kamień przynoszący ulgę przy stanach niepokoju i depresji. Poczucie beznadziei zastępuje entuzjazmem, wiarą w siebie i inspiracją. Rozprasza negatywną energię przynosząc pozbycie się lęku, poprzez zrozumienie, dzięki jasności myśli, którą wprowadza. Labradoryt jest kamieniem transformacji na poziomie energetycznym, ponieważ łączy w sobie energię Słońca i Księżyca. Przywraca siły witalne, równoważy niekorzystne wpływy energetyczne tak, by mieć moc do przetrwania trudnych czasów. Jego wewnętrzny ogień jest Twoim światełkiem w tunelu i oświetla drogę do jasno wytyczonego celu.

 

Labradoryt w Ezoteryce
Ten kamień chroni i oczyszcza pole energetyczne, podnosi świadomość, wspomaga umiejętności widzenia aury. Wskazany dla osób śniących – rozwija umiejętność wejrzenia w podświadomość, rozwija „prorocze sny” wspomagając procesy analizy i porządkowania w podświadomości. Ułatwia otwarcie się na wymianę i porozumienie duchowe. Przede wszystkim jest zastrzykiem dobrej mocnej energii!

Sama pracuję z labradorytami od niedawna, uczę się ich potężnej siły i doświadczam ich energii. W trakcie pracy z energią labradorytu, miałam serię mocnych snów, które pozwoliły mi odnieść symbole zaklęte w podświadomości na rzeczywisty grunt. Dzięki tym kamieniom zrozumiałam co jest moje i wybrałam drogę, która zaprowadzi mnie po to, dzięki mojej wytrwałej pracy, o której wiem, że jest konieczna i wieloetapowa. Widzę tą drogę jasno przede mną i wiem, że mi się uda!


Komu pomoże talizman z Labradorytu?

  • NOWY ETAP W ŻYCIU

przezwycięża nieśmiałość, dodaje pewności siebie i wiary w sukces!

  • NOWY PROJEKT

kreatywność, łączenie intelektu z intuicją, energia do działania i dążenie do celu!

  • STRESUJĄCA PRACA

regeneracja oraz uzupełnienie energii, sił witalnych i umysłowych!

  • DEPRESJA I NIEPOKÓJ

przynosi ulgę, zrozumienie, wprowadza entuzjazm

  • KONCENTRACJA

pozwala skupić się na tu i teraz i wybrać dobre rozwiązania!

  • METABOLIZM I NAŁOGI

odchudzanie, procesy trawienne, przemiana materii, walka z nałogami!

  • OCZYSZCZENIE

usuwanie toksyn z organizmu, wzmocnienie odporności i regulacja hormonalna!

  • ZDROWIE

choroby oczu, kręgosłupa, stawów, problemy neurologiczne!


 

Jestem Sephora - EzoTerrapeutką, prowadzę warsztat terapeutyczny, pracuję z energiami. Jestem projektantką, kinetyczką, project managerką. Mam niekonwencjonalne metody i akademickie przygotowanie psychologiczne. Tarot towarzyszy mi od 20 lat i jest to jeden z ciekawszych podręczników psychologii człowieka, jakie znam.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.