Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-10-22
na żywo godz. 21:00

1312 Sephora 2021-10-14 0

Twój codzienny talizman energetyczny

Nowy-artykul
Sephora
POLSKIANGIELSKI 
Tarot Talizmany
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048223 285 118 POLSKA I ZAGRANICA 6.50 zł brutto
708 888 009 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz niedostępny

Energia, koncentracja spokój i pozytywne myślenie

Na co dzień w swej ezoterycznej przygodzie, pracuję z energiami i kartami Tarota. Zajmuję mnie autorski projekt EkoEzoEnergo Design - projektowanie wnętrz obiektów z poszanowaniem naturalnych energii, a także celowym ich wzmocnieniu dla osiągnięcia określonych wibracji w przestrzeni domu, restauracji, pensjonatu, hotelu, czy sklepu. Opowiem chętnie więcej o tym w trakcie cyklu felietonów. Dziś zacznę inaczej - opowiem Wam o codziennych talizmanach energetycznych i tym, jak je znaleźć.


Przedmioty i obiekty wzmacniające i kierunkujące naszą energię. są dookoła nas i będę Wam mówić jak naturalnie z nich korzystać by pomagać sobie w otoczeniu wystrojem wnętrz, ubiorem, jedzeniem, zapachem, albo całym kompleksowym projektem, który może zmienić nasze samopoczucie a więc i życie, czyniąc je lepszym. Uderzymy energią we wszystkie stojące nam na drodze przeszkody. Dodatkowo wiele z nich, jak zwykłe owoce, kwiaty i zioła, ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie fizyczne. Zaczynamy!

Dziś proponuję mieszankę, na wzmocnienie pozytywnej energii, wiary w siebie, zablokowanie złych myśli na drodze do sukcesu, ale też energetyczne wsparcie, gdy mimo lata nie czujemy się najlepiej, nie wiemy co nam jest, nie mamy energii i głupio nam się nawet samym przed sobą przyznać.

Jeśli czujemy ze to jest to, czego nam trzeba, sięgamy po 3 składniki - rozmaryn, różę i pomarańczę. Proponuję skomponować sobie olejek zapachowy w dowolnych uznanych proporcjach tak, by czuć się dobrze, a także otaczać się nimi i jeść je!

Mamy więc rozmaryn - mistrz koncentracji i trzeźwego myślenia. Do tego dobry dla oczu gdy trzeba przysiąść w pracy i wątroby, gdy się w pracy jadło nie najlepiej. Symbolicznie odpędza złe myśli i nie przepuszcza złych energii. Dalej pomarańcza - energetyczne słoneczko i zastrzyk odporności, zapach dodaje radosnej pewności siebie i czystej, żywej, słonecznej energii, którą symbolizuje. Na końcu róża, złagodzi nerwy, ukoi, skłoni, by mimo pędu poświęcić czas sobie i najbliższym, wprowadzi harmonię i spokój. Dodatkowo wzmocni, zdecydowanie konsekwentne dążenie do celu.

Ten zestaw jest modalny, łatwo osiągalny i skuteczny. Wspomogą Cię zapachy, ale również obecność krzewów, kwiaty i owoce, ich kompozycje, a także kolory w wystroju, oraz ubiorze.

Oprócz tego, że jestem internetową wróżką i kinetyczką mam wykształcenie psychologiczne i jestem specjalistką z zakresu projektowania obiektów i wnętrz, zasady energii stosuję również w tych dziedzinach. Zapraszam do kontaktu w sprawie energetycznych porad stylistycznych, również dla projektowania i wystroju wnętrz - EcoEzoEnergy Design. Również z wykorzystaniem dedykowanych talizmanów energetycznych.

Polecam - Sephora EzoTerrapeutka


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Sephora
Sephora
708 888 009 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Sephora, odwiedzin: 1312
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.