Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

3071 Miranda 2021-08-31 0

Niespodzianki we wrześniu 2021 w pracy i uczuciach

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Horoskop. Sprawdź, co może Cię zaskoczyć we wrześniu w sferze zawodowej i uczuciowej.


Baran

Praca: Miesiąc przyspieszenia biegu spraw, a dla niektórych możliwy rozwój kariery. Będzie dynamicznie. Warto dbać o jak najwyższą jakość pracy. Niektóre Barany będą musiały dokonać wyboru między uczciwością a jakąś pokusą, ale zwycięży uczciwość. U innych sytuacje do wyjaśnienia, które mogłyby okazać się problematyczne, ale nie dacie się wmanewrować w kłopotliwą sytuację.  

Uczucia: W sferze uczuciowej będzie mniej otwartych i bezpośrednich rozmów. Ktoś może zamknąć się w sobie i zająć się czymś, w co Was nie wtajemnicza. Rada jest, żeby postąpić podobnie i nie okazywać nadmiernie zainteresowania. Dobrym pomysłem byłoby np. spędzenie czasu wolnego bez tłumaczenia się komuś, gdzie byliście itp.

 

Byk

Praca: Konflikty, spory, trudności w porozumieniu się z innymi mogą zakończyć się czyimś odejściem z pracy lub innym rozwiązaniem sytuacji, co powinno wszystkich zadowolić. U niektórych przyspieszenie rozwoju kariery, jeśli poszukujecie dla siebie nowych możliwości. Ogólnie pomyślny czas.

Uczucia: Dobry moment, żeby zakończyć znajomości z osobami, które nie kryją się z uszczypliwością, choć z jakiegoś powodu tolerowaliście to dotychczas lub robił to ktoś z Waszych bliskich. Może się okazać niestety, że kiedy traciliście czas na osobę złośliwą, uprzejmiejsi znajomi zapomnieli o Was i będzie trzeba dążyć do odnowienia z nimi kontaktu. Niektóre Byki powinny być mniej krytyczne.

 

Bliźnięta

Praca: W firmie zapanuje ład i spokój dzięki osobie, która potrafi zadbać o porządek, dobrą organizację pracy, a jednocześnie o doskonałą atmosferę w firmie. Powinno być nie tylko przyjemniej, ale do tego zwiększy się poczucie bezpieczeństwa, kiedy ktoś kompetentny zajmie się wszystkimi sprawami. Nawet firmy w bardzo trudnych sytuacjach mają szansę stanąć na nogi.

Uczucia: Będzie trzeba zawalczyć o słuszną sprawę, nawet jeśli doprowadzi to do konfliktu. Dzięki Waszej interwencji może dojść do polepszenia czyjejś sytuacji, jeśli ktoś jest lub był źle traktowany. Niektórzy zwrócą uwagę na kulturę osobistą dzieci lub odbędą poważną rozmowę z dzieckiem, jeśli obraca się w niewłaściwym towarzystwie.

 

Rak

Praca: Ktoś skromny i pomocny w firmie może zostać przeniesiony na inne stanowisko lub nie zechce dłużej czynić swych drobnych przysług innym. Możliwe nieoczekiwane wydarzenia, kiedy będzie trzeba podjąć szybko decyzje. Możliwe, że będzie trzeba przeszkolić kogoś na miejsce takiej osoby, albo sami zechcecie zająć to miejsce i będzie trzeba się do tego przygotować.

Uczucia: Nawet najlepsi przyjaciele mogą w tym czasie zamilknąć i zająć się prywatnymi sprawami i swoją codziennością, co może Was zaskoczyć. Warto zachować mimo to przyjazne nastawienie i pokazać, że można na Was liczyć w różnych drobnych, przyziemnych kwestiach.

 

Lew

Praca: Możliwe zmiany na stanowiskach lub reorganizacja w firmie, co powinno wnieść powiew świeżości i bardziej optymistyczną atmosferę. Również w przypadku rygorystycznych zasad, teraz możliwe rozluźnienie i większa tolerancja w rozumieniu pewnych zagadnień. Radę macie, by przemyśleć dokładnie każdy swój ruch, zanim podejmiecie decyzję o dalszych działaniach. Poza tym czas pomyślny.

Uczucia: Miesiąc, w którym trzeba uważać na plotki i osoby fałszywe oraz na to, co samemu się mówi innym. Może pojawić się osoba, która cierpi z powodu takich sytuacji, ale i Wy sami możecie stracić na plotkach innych. Jakieś koleżeństwo może się zakończyć, a trudno będzie uzewnętrznić emocje lub będzie trzeba je powściągnąć.

 

Panna

Praca: Coś może Was zasmucić w tym miesiącu, choć nie ma powodów do niepokoju, bo macie bardzo szczęśliwe karty na najbliższą przyszłość zawodową. Otwierają się przed Wami nowe, wspaniałe perspektywy, których się nie spodziewacie. Może natomiast zmniejszyć się wsparcie ze strony rodziny, jeśli Wam pomagała w pracy lub najbliższych przyjaciół, ale ze wszystkim dacie radę.

Uczucia: Waszym atutem w tym miesiącu będzie uprzejmość i wysoka kultura osobista i należałoby to wykorzystać, by zjednywać sobie ludzi. Jeśli jesteś rodzicem, karty przepowiadają możliwe rozczarowania miłosne lub związane z przyjaciółmi u Waszych dzieci. Będzie trzeba znaleźć właściwe słowa pocieszenia. Osoby wolne powinny zabezpieczać się przed niepożądaną ciążą, aby uniknąć przykrości. U kogoś z tego powodu może dojść do rozstrzygnięć sądowych w późniejszym czasie. 

 

Waga

Praca: Osoby, które czekały na jakiś kontakt, maila, wiadomość, telefon w jakiejś sprawie, we wrześniu się doczekają. To czas zwiększonej komunikacji z innymi, ale też pokazują się zmiany w firmie lub w Waszej sytuacji. Radę macie, by nie martwić się jakąś sprawą lub ogólnie swoją przyszłością zawodową, bo powinno wszystko potoczyć się pomyślnie, a niektórzy mogą podpisać umowę.

Uczucia: Dobry czas na wyjaśnianie sobie różnych sytuacji,  jeśli wcześniej istniały niedomówienia, choć jeśli liczycie na rozwój takiej znajomości, niestety okaże się, że nie będzie ona miała ciągu dalszego. Radę macie, aby bardziej skupić się na sobie. Zdrowy egoizm wskazany.

 

Skorpion

Praca: Jeśli ktoś spodziewał się nowej propozycji zawodowej lub ktoś Wam coś obiecał, może się to przeciągnąć w czasie bardziej niż się spodziewacie i lepiej będzie zachować obecną posadę, dopóki inne sprawy nie ruszą z miejsca. Radę macie, by działać aktywnie i angażować się w swoje cele zawodowe tam, gdzie jesteście zatrudnieni teraz.

Uczucia: Pokazane jest uwolnienie od wszelkich sytuacji uzależniających lub takich osób. Możliwe rozstania, które jednak przywrócą Wam równowagę. Ktoś może chcieć dać komuś szansę, jeśli miałoby to spowodować pozytywną zmianę. Rada jest, by zakończyć definitywnie jakiś rozdział w Waszym życiu, by uzdrowić swoją sytuację. Dobre wieści powinny nadejść do osób załatwiających jakiekolwiek sprawy dotyczące emerytury lub renty.  

 

Strzelec

Praca: Jeśli przywykliście do miłej atmosfery, teraz ktoś może zacząć Was naciskać na coś, nawet jeśli dotychczas takie sytuacje nigdy nie miały miejsca w Waszej firmie. Możliwe stresujące sytuacje, które będzie trzeba odreagować i wypocząć.

Uczucia: Pokazane jest podejście bardziej pragmatyczne, a przykrości, niepokoje lub negatywne wyobrażenia na jakikolwiek temat będą energią odchodzącą z Waszego znaku we wrześniu. To czas działania realistycznego, ale i troskliwego podejścia do relacji. Mogą nadejść zaskakujące wiadomości dotyczące majątku lub spadku i będzie trzeba coś w związku z tym postanowić lub załatwić. Możecie coś otrzymać albo okaże się, że ktoś oczekuje wsparcia z Waszej strony, w zależności od Waszej prywatnej sytuacji.

 

Koziorożec

Praca: Uda się pomyślnie załatwić wszelkie kwestie dotyczące finansów.  Zatrzymacie to, co pragniecie zatrzymać lub pozyskacie to, co się Wam należy. Mogą pojawić się wątpliwości lub brak decyzji z czyjejś strony, pomimo że spodziewacie się innego wyniku. Poza tym czas aktywności, ale też warto nastawić się na zmienne okoliczności i umiejętnie podejmować decyzje. Powinniście umieć trafnie ocenić sytuację, nawet jeśli będziecie robić to w pośpiechu. Dobry czas na nowe pomysły i inicjatywy.

Uczucia: Pokazane jest, że osoby nieszczere lub sytuacje wynikające z kłamstw nie powinny Wam dłużej utrudniać codzienności. Zaskoczeniem będzie fakt, że ktoś robi sobie jakieś nadzieje w związku z Waszą osobą. Możecie być też przez kogoś obserwowani, a radę macie, by zadbać o swoją stabilizację, skupić się na stałych relacjach, podejść optymistycznie i znaleźć czas, by spędzić go miło z bliskimi Wam osobami.

 

Wodnik

Praca: Pojawia się ważna decyzja w tym miesiącu, którą należałoby dobrze rozważyć. Nie warto spieszyć się, dopóki nie upewnicie się co do sytuacji. Mogą wyjść u kogoś na jaw sprawy wcześniej ukrywane albo Wy będziecie musieli zająć jasne stanowisko w jakiejś kwestii, ale możliwe są niejasności mimo to, dlatego trzeba wiedzieć, czego się chce i sprawdzać niejasne fakty. Niektórzy mogą dostać propozycję nowej umowy.

Uczucia: Pojawia się więcej komunikacji oraz ciekawych pomysłów do zrealizowania. Radę macie, by zadbać o siebie, o swój spokój wewnętrzny i dobrą kondycję ogólną. Możliwe niespodzianki: czyjaś intuicja w określonej sprawie, zakochana kobieta, czyjeś samolubstwo lub przypływ pozytywnej energii we wrześniu. Jeśli wpływ jakiejś kobiety na Wasze sprawy był zbyt intensywny, teraz powinno się to zmienić.

 

Ryby

Praca: Więcej spokoju, jeśli wcześniej ktoś bacznie przyglądał się Waszym działaniom zawodowym. Teraz pokazany jest dystans, a Wasza praca powinna doczekać się docenienia. Doskonały moment na wykorzystywanie innowacyjnych pomysłów i powinniście odnaleźć się dużo lepiej w firmie niż w poprzedzającym czasie. W przypadku krytyki nie należy się na nią godzić, jeśli czujecie, że jest niezasłużona.

Uczucia: Większej wagi nabiorą sprawy rodzinne, ale też i majątkowe u kogoś. Jeśli planujecie wydatki w tym miesiącu, może okazać się, że z jakiegoś powodu nie można skorzystać z pieniędzy na koncie lub swoich dóbr materialnych. Pokazana jest jakaś przeszkoda, choć istnieje rozwiązanie tej sytuacji. Niektórzy mogą wpaść na odkrywczy pomysł, który pomoże się wzbogacić. Radę macie, by nie podejmować zbyt szybko decyzji i trzymać się swoich priorytetów. Nie warto opowiadać o swych pomysłach innym ani dać się odwieść od nich. Inne Ryby mogą się dziwić osobom, które żyją w dostatku, ale nie potrafią z tego skorzystać.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 3071
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.