Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Między marzeniem a spełnieniem – ósemka kielichów

Kategoria: Tarot

Między marzeniem a spełnieniem – ósemka kielichów

Powiedz mi, o czym marzysz? O spełnionej miłości? O owocnym i wartościowym związku? O pracy, która da Ci satysfakcję finansową i spełnienie emocjonalne? Kluczowym słowem jest tutaj „spełnienie”. Każdy z Nas ma jakieś marzenia, ale nie każdy wie, jak je zacząć realizować. Pierwszym krokiem będzie rozpoznanie swoich potrzeb, kolejnym ułożenie planu działania dochodzenia do tego marzenia, czyli założenie sobie celu.

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, żeby zacząć realizować swoje marzenie, potrzeba jeszcze jednej bardzo kluczowej decyzji… wyjścia ze strefy komfortu, czyli znalezienia się w energii ósemki kielichów. To właśnie przez energię 8 kielichów musisz przejść jeśli chcesz wdrożyć efekty swoich marzeń do dalszej kreacji i wejść w pełnię emocjonalną – w spełnienie. Czy jest to łatwy proces? Nie. Bardzo często jest tak, że z jednej strony pragniemy wolności, spełnienia, a z drugiej strony, coś nas trzyma jak magnes. To są nasze przyzwyczajenia, stare nawyki, stare schematy, pozorne poczucie bezpieczeństwa. Żeby ruszyć do spełnienia, trzeba odejść na czas, od tego, co już nam nie służy i nie działa – mentalnie i emocjonalnie, a po odpowiednim przygotowaniu – fizycznie.  Ósemka kielichów, jest bardzo konsekwentną energią czakralną. Jest kartą mówiącą o pójściu za swoim przeznaczeniem, za swoim szacunkiem, godnością i dumą. Pójściem za swoimi marzeniami. Wielokrotnie nieprzepracowana energia 8 kielichów, może w przyszłości zaowocować różnymi deficytami (najczęściej emocjonalnymi w 5 kielichów, czy też finansowymi w 5 monet). W konsekwencji może to się skończyć piorunującą konfrontacją w postaci tarotowej Wieży, gdzie to los zrobi za nas porządek. A jaka nagroda czeka Cię, jeśli z odwagą wejdziesz w energię ósemki kielichów i odejdziesz na czas od tego co nie służy? Zaczniesz podążać za sobą i swoimi potrzebami w sposób bardzo świadomy. Poczujesz ulgę, dumę i zadowolenie wynikające ze samospełnienia. Zaczniesz czerpać z życia pełnymi garściami i będziesz gotowa na przyjęcie swojego prawdziwego spełnienia w każdej dziedzinie życia.

AUTOR ARTYKUŁU

Tarot Anny

Tarot Anny

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.