Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad

Jaka czeka nas wiosna?

Kategoria: Wróżby ogólne

Jaka czeka nas wiosna?

Wiosna jaka nas czeka, oczywiście ta prawdziwa, niekoniecznie kalendarzowa czeka nas całkiem ładna.

Przyroda okaże się być otwarta dla nas, przepełniona bardzo dobrą atmosferą, energią, co jednak najważniejsze, powinniśmy ją "przywitać" w ten sam sposób, a nie np. brakiem energii, czy też chęci do obcowania - a to pokazało się w kartach Kamieni...

Za sprawą dość negatywnej karmy, okaże się, że pogoda jest dość zmienna, kapryśna, zaskakuje. To jednak nie oznacza, że zaprzestaniemy podróżować, cieszyć się tym, kiedy nastanie bardzo radosny etap.

Nie przygnębi nas bardziej nerwowa atmosfera towarzysząca np. wyjściu na spacer, czy też taka, w której trudno będzie o relaks. Głównie to mało kto z nas się temu podda, zgodzi na powyższe.

Nie ukrywam, że czas wiosenny okaże się trochę trudnym, co nie oznacza właśnie, że damy na to zgodę, wybierzemy tak dzisiaj częste siedzenie w domu. Nic z tych rzeczy!

Zapewne za sprawą przesytu, nie pozwolimy sobie na to, aby okoliczności nas na tyle przygnębiły, czy pozostawiły w sytuacji bez wyjścia, że właśnie przesiedzimy ten czas w domu, zgodzimy na ten "zakaz" ze strony przyrody oraz atmosfery.

Co ciekawe, nie okaże się być nowinką to, że nie godzimy się kaprysy wiosny. Pojawi się zdecydowane: nie oraz próba zażegnania nieprzyjemności, ale nie dostrzegam wybitnej walki z okolicznościami - tutaj nie pojawi się żadna przesada.

Podsumowując: wiosna okaże się być ładna, przyjemna, ale jednak dość kapryśna, nieobliczalna.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżka Hanna

Wróżka Hanna

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"