Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad

Horoskop z kart Kamieni

Kategoria: Kamienie

Horoskop z kart Kamieni

Karty kamieni symbolizują 42 kamienie szlachetne i minerały. Sprawdź jakie niosą przesłanie na marzec...

Koziorożec

Koziorożce będą doświadczały sytuacji z tzw. najwyższej półki. Otrą się o to co najlepsze, mistrzowskie. Miesiąc, który się przed nimi zapowiada, wskazuje przede wszystkim na zdrowie, ale też umiejętność leczenia.

 

Wodnik

Wodniki doświadczą dozy uczuć, tego, co najlepsze. Horoskop nie wskazuje na żadne poważne problemy, a raczej sytuacje górnolotne, które pozwolą na otworzenie serca, bardzo dobre samopoczucie, przemianę.

 

Ryby

Przed tym znakiem bardzo interesujący czas. Osoby spod z tego znaku będą doświadczały sytuacji, które otrą się samopoznanie, sytuacje, które będą pozwalały na rozwinięcie swojej osobowości. Patrząc na chęci Ryb jestem przekonana, że wpłyną nie pozytywnie.

 

Baran

Panie spod tego znaku czeka doskonały czas. aby zajść w ciążę. Warunki okażą się być idealne, ale Baranom nie może zabraknąć optymistycznego podejścia, umiejętności wyrażania, odczuwania odczucia jakim jest nadzieja.

 

Byk

Ten czas jaki jest przed Wami nie okaże się być najłatwiejszy, co nie oznacza jednak, że nie macie szansy na jego poprawę. Nie pozwalajcie sobie na to, aby warunki zewnętrzne Was raniły.

 

Bliźnięta

Nie będziecie czuły się za komfortowo, bezpiecznie, co nie oznacza jednak, że warunki, które "spadną" na Was nie okażą się być bardzo korzystne. Możecie liczyć na spokojną, zrównoważoną atmosferę, rzeczywistość. 

 

Rak

Idealny czas, aby móc się nacieszyć dobrą atmosferą, skorzystać z piękna przyrody. To czas spacerów, obcowania z nią. Nie pozwalajcie sobie na to, aby doszło do bezmiaru emocji w Was. To zaburzy Wasze życie nie tylko towarzyskie, ale również erotyczne.

 

Lew

Warunki zewnętrzne nie okażą się za pozytywne. Mam na myśli przede wszystkim umiejętność zakończenia spraw, które wymagają przebaczenia. Popracujcie nad dobroczynnością, współczucie - ten element okaże się być zaburzony.

 

Panna

To co będzie się wydarzać, okaże się być nie za korzystne. Proszę, zainteresujcie się rzeczywistością, która całościowo nie okaże się za pomocna. Trzeba będzie skoncentrować się na tym, przyłożyć uwagę do samego siebie. Nie pozwólcie sobie na cierpienie.

 

Waga

Idealny czas, aby móc dokończyć sprawy, które się rozpoczęły. Z dozą przebaczenia, z myślami, które są pozytywne, a opiewaj, dotykają siły przebaczenia.

 

Skorpion

Przed Wami Skorpiony czas pełen najgłębszych uczuć. Będzie sprzyjał miłości, ale nie tylko. Poczujecie się bardzo dobrze, a wszystkie zamiary oraz działania okażą się mieć głębszy sens.

 

Strzelec

Idealny czas, aby wszystko zakończyć polubownie. Mam na myśli konflikty - wydarzenia, które są trudne. Zakończycie je pomyślnie głównie za sprawą idealnych warunków.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżka Hanna

Wróżka Hanna

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"