Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

1182 Katarzyna Katja 2021-02-17 0

Karty talii Lenormand: Jeździec

Tarot Horoskop
Uczucia Partnerstwo Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

To 1 z 36 kart talii Lenormand.
Jak sama nazwa wskazuje, przedstawia Jeźdźca, który dosiada konia i pędzi czym prędzej w obranym przez siebie kierunku (zazwyczaj kieruje się w lewo i tak też Jeździec powinien być ukazywany).


W zależności od talii jaką posiadamy, jego wygląd może być klasyczny (w postaci dżokeja lub rycerza) lub bliższy bardziej klimatom fantasy/SF (osoba dosiadająca pegaza, mechanicznego konia). Jeźdźcem przeważnie jest mężczyzna ale zdarzają się też takie talie, gdzie jest nim kobieta.

W zależności od tradycji i założeń przyjętych przez osobę wróżącą, Jeździec uznawany jest za kartę pozytywną bądź neutralną. Sam poprzez siebie jest symbolem mężczyzny, zmian, podróży, nowości, wiadomości, transportu, rozwoju, szybkości, romansu, nadchodzącego uczucia, przelotnej znajomości. Mobilizuje do zmian i działań. Często zapowiada oczekiwanego przez nas kuriera oraz przesyłkę. Może nas również ostrzegać przed nadchodzącymi nieprzyjemnościami.

 

Osobiście dla mnie Jeździec to karta neutralna z pozytywną energią informującą o zmianach i dynamice (no chyba, że za nim są karty negatywne).


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Katarzyna Katja
Katarzyna Katja
autor: Katarzyna Katja, odwiedzin: 1182
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.