Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

2982 Miranda 2021-02-10 0

Przepowienia na św. Walentego

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Jakie nowe osoby lub relacje pojawią się w Twoim życiu?

Horoskop miłosny- kogo wkrótce poznasz, co ta osoba ma Ci do zaoferowania?


BARAN

W Waszym życiu może pojawić się ktoś, kto na tym etapie sam/a nie wie, czego chce. U niektórych możliwe pojawienie się osób z pretensjami lub żalami o coś. Mogą to być też osoby w kłopocie lub posiadające poczucie, że nie mają za wiele do zaoferowania płci przeciwnej. Jeśli zechcecie kontynuować znajomość, rada jest dla Was taka, by nie spieszyć się z niczym i postarać się przede wszystkim bliżej poznać.

BYK

Możecie poznawać osoby zazdrosne, które zechcą Was sprawdzać, kontrolować lub zastawiać pułapki, by sprawdzić Waszą wierność, ewentualnie szukać okazji by ocenić Wasz charakter. Ostrożnie z angażowaniem się, bo kiedy Wy będzie nastawieni na związek długotrwały i oparty na odpowiedzialności, możecie mieć do czynienia z kimś nastawionym na szybki, gorący romans, bez zobowiązań. Ktoś taki może być już w innym związku. Dobrze przemyśl, czego chcesz.

BLIŹNIĘTA

Poznacie kogoś, kto obudzi w Was silne zainteresowanie, ale będzie to osoba, której zaufanie można zdobyć tylko cierpliwością i udowodnieniem, że traktujecie drugą osobę poważnie. Jasno określone zasady i szczerość powinny cechować tą osobę. Słuchajcie głosu serca i zadajcie sobie pytanie czy zależy Wam na tej relacji i czy chcielibyście zachować ją na dłużej? Tylko wtedy jest sens kontynuowania tej znajomości.

RAK

Według kart albo kogoś będziecie obserwować albo same będziecie obserwowane. Pojawia się informacja o  jakiegoś rodzaju trójkącie, który polega na tym, że ktoś się przygląda dwojgu ludzi z boku. Obiektem zainteresowania będzie osoba bardzo miła i przyjaźnie nastawiona, ale nie zechce ujawnić swoich uczuć. Może być to ktoś kochający platonicznie i bardzo cierpliwy. Radę macie, by nie ponaglać i nie przyspieszać rozwoju tej znajomości i przemyśleć, kto się Wam przygląda, jeśli sami nikogo nie obserwujecie.

LEW

Niektórzy mogą zostać poproszeni o przysługę przez przyjaciółkę, jeśli czuje się bezsilnie w jakiejś sytuacji, abyście pomogły/pomogli jej w wyjaśnieniu czegoś, co postrzega jako kwestię honorową dla siebie, np. zechce sprawdzić wierność partnera. U innych Lwów- jeśli znacie dwie osoby, jedna z nich może czuć się na straconej pozycji w przypadku rywalizacji. Może nie mieć siły i wiary, by zawalczyć o Waszą relację. Karty wskazują na bardzo szczerą osobę z Wami, jednak radę macie, by dowiedzieć się czegoś, o czym nie wiecie, sprawdzić jakieś informacje itp.

PANNA

Jeśli pokładacie nadzieję w znajomości, która nie może się rozwijać z jakiegoś powodu, to wkrótce dowiecie się o tym- przypadkiem lub ktoś z Wami porozmawia o tym, co dzieje się naprawdę. Pojawia się postać, która z jakiegoś powodu nie może ofiarować Wam uczucia, bo może być w związku albo np. mieszka bardzo daleko od Was lub będzie w trakcie przeprowadzania poważnych zmian w swoim życiu, które oddalą Was od siebie itp. Nie wierz obietnicom, bo karty przestrzegają przed kłamstwami. Na właściwą osobę będzie trzeba poczekać.

WAGA

To czas skupienia się wyłącznie na poważnych osobach i takich znajomościach. Jeśli nie znasz nikogo takiego, warto poczekać, bo w najbliższym czasie tendencje są takie, że możecie mieć do czynienia z osobami niestałymi, które szybko znikną z Waszego życia, np. mogą mieć już inną osobę- partnera lub kogoś, z kim się spotykają i jest tylko kwestią czasu, kiedy tego rodzaju kontakt się urwie. Zadbajcie o siebie zamiast tracić czas na nic nie wnoszące relacje.

SKORPION

Karty przepowiadają znajomości służbowe, choć z sympatycznymi osobami. Może zjawić się np. ktoś w pracy, kto będzie miał sprawę do załatwienia. Możliwy flirt, ale nie wykraczający poza granice miłego sposobu bycia, poczucia humoru i uprzejmości międzyludzkiej. Same Skorpiony pokazane są jako obojętne na romanse obecnie i radę macie także, by trzymać się realiów i nie tracić głowy z powodu miłego rozmówcy czy rozmówczyni.

STRZELEC

W Waszym rozkładzie pojawia się typ osoby powściągliwej w wyrażaniu uczuć i długo zastanawiającej się, zanim się odezwie lub skonkretyzuje swoje oczekiwania. U niektórych z Was może chodzić o powrót kogoś z przeszłości, kto ma sentyment do Was albo może być to nowa osoba, która ma sentyment do kogoś innego ze swojej przeszłości. U niektórych Strzelców możliwe powiązania finansowe z kimś takim. Radę macie, by nie angażować się zbyt szybko, dać sobie czas by poobserwować taką osobę i być pewną/pewnym, czego chcecie naprawdę.

KOZIOROŻEC

Możecie poznać kogoś z natury lojalnego, kto podchodzi poważnie do relacji z ludźmi. Warto mieć w kimś takim przyjaciela lub przyjaciółkę, bo Was nie zdradzi i nie oszuka. Może być to osoba, której brakuje kogoś bliskiego w życiu. Radę macie, by zaprzyjaźnić się z kimś takim.

WODNIK

W Waszym znaku pojawiają się osoby o tendencjach „ucieczkowych”, czyli osoby mało otwarte, które same nie są pewne, czego chcą, a ich uczucia mogą być zmienne. Może być to ktoś o zachowaniach nieprzewidywalnych. Jedyną radą jest szczera rozmowa, jeśli zaistnieje okazja do takiej rozmowy, co pomogłoby przełamać pewien schemat postępowania kogoś takiego.

RYBY

U niektórych osób spod tego znaku może pojawić się osoba zazdrosna o związek i o Waszą stabilizację, jaką osiągnęliście w swojej relacji, choć z świadomością, że tym samym jest to przeszkodą, by między Wami mogło się coś wydarzyć. U osób wolnych może zjawić się ktoś, kto nie potrafi Was pokochać lub zaufać, a jednocześnie będzie zazdrosny o inne Wasze znajomości. Nie widać inicjatywy w Waszym kierunku ze strony kogoś takiego i na zewnątrz może nie okazywać Wam zainteresowania. Radę macie, by spróbować odkryć prawdziwe przemyślenia tej osoby.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 2982
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.