Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

10072 Miranda 2020-12-29 0

Horoskop na rok 2021- miłość i praca

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Już za chwilę przywitamy 2021 rok... Sprawdź co w przyszłym roku szukują dla Ciebie gwiazdy w miłości i pracy!


Baran

Praca: Warto w tym roku realizować swoje plany bez analizowania szczegółów, które wzbudzają wątpliwości. Wy sami możecie stanąć sobie na drodze do sukcesu, jeśli zaczniecie sabotować siebie poprzez negatywne przemyślenia lub hamowanie się w działaniu. To wewnętrzne wahania mogą okazać się najtrudniejsze do przezwyciężenia, a nie realne przeszkody. Będziecie mieć też szczęście do właściwych osób, które mogą popchnąć Waszą karierę lub ułatwić życie codzienne w sferze zawodowej.

Miłość: Aby stworzyć zdrowy związek z drugą osobą, będzie trzeba wziąć pod uwagę, że życie we dwoje nie opiera się tylko na romantyzmie, ale trzeba też nauczyć się dostosowywać do siebie na co dzień i razem rozwiązywać problemy. To kompromis i szukanie porozumienia, które zadowolą obie strony, zadecyduje, jak odnajdziecie się w relacjach z ludźmi i bliskimi Wam osobami. W małżeństwach karty przepowiadają spokój i poczucie odpowiedzialności. W świeżych relacjach będzie trzeba nauczyć się szczerze rozmawiać ze sobą.

Byk

Praca: Dynamiczny rok, który może obfitować w kontakty z ludźmi czy podróże. Szczególnie łaskawy dla osób, które umiejętnie wykorzystują słowa, by realizować swoje ambicje zawodowe, np. dziennikarze, politycy. Rozmowy kwalifikacyjne powinny przebiegać pomyślnie u Byków starających się o nowe zatrudnienie, dlatego jest to czas korzystny na zmianę pracy. Sprzyjający czas dla biznesu, bo możecie pozyskać mocnych kontrahentów. Jeśli planujesz porozmawiać o awansie lub podwyżce, to teraz znajdziesz sposób, by przekonać innych, że jesteś tego wart/a.

Miłość: Stałe związki czeka stabilizacja i ważny będzie temat dzieci. Skupicie się na ich sprawach i okażecie im dużo troski. Niektórzy mogą pomyśleć o tym, by założyć rodzinę lub ją powiększyć. Również osoby samotne mogą mieć nieoczekiwane okazje, by poznać kogoś interesującego, co będzie szczególnie łatwe w miejscach innych niż miejsce Waszego zamieszkania.

Bliźnięta

Praca: Nadchodzący rok może obfitować zarówno w sukcesy jak i pomyłki, jeśli będziecie działać pod wpływem impulsu. Mocni w rywalizacji i konkurencji, ale zachowajcie rozwagę, byście nie przesadzili w swej pewności siebie, bo może to sprowadzić kłopoty, które sami przyciągniecie. W przypadku sytuacji, które nie okażą się zbyt problematyczne dla innych, możecie liczyć na to, że ktoś przymknie na coś oko, ale może być i tak, że będzie trzeba coś potem naprawiać. Tak czy inaczej nie powinniście narzekać na brak sukcesów lub doceniania w sferze zawodowej.

Miłość: Mogą pojawiać się okazje do zdrady, ale zwycięży ostatecznie zdrowy rozsądek oraz zasady moralne lub obietnice dane partnerce lub partnerowi. U niektórych wierność może zawisnąć na włosku, choć wszystko powinno zakończyć się pomyślnie. Okaże się, że lepiej odbudować istniejący związek, w który wkradł się kryzys niż szukać kogoś nowego. Osoby samotne powinny się wystrzegać osób będących w stałych relacjach, bo takie osoby nie stworzą z Wami trwałego związku.

Rak

Praca: Pomyślny rok dla osób pracujących w branżach artystycznych, wymagających dużej wyobraźni i kreatywności. W zawodach, gdzie potrzebne jest spojrzenie racjonalne i przyziemne, poszukajcie wsparcia ze strony kogoś, kto widzi wszystko z dużym dystansem i dobrze Wam doradzi. W przeciwnym razie możecie realizować nieopłacalne projekty lub możecie mieć trudność z konkretyzacją planów. Jeśli chcecie spełnić swoje marzenie, szukajcie sposobu, by ułożyć pomysł w logiczny i sensowny plan, żeby miał on szansę być zrealizowany.

Miłość: Czas podejmowania decyzji. Jeśli chcesz być z kimś w stałym związku, warto powiedzieć to na głos. Niektórzy mogą się oświadczać i zakładać rodziny, inni rozpoczynać znajomość, która dobrze będzie się rozwijać i prowadzić do budowania trwałej relacji. Również dobry rok dla przyjaźni. W małżeństwach mogą być podejmowane ważne decyzje, jeśli do tej pory ociągaliście się z nimi. Osoby samotne mogą się zakochać, a być może niektórzy już kogoś kochają, choć się nie przyznają do tego. Skrywana miłość stanie się widoczna. Uczucia hamowane będą silniejsze od samokontroli.

Lew

Praca: Rok ten przyniesie spełnienie Waszych marzeń. Jeśli ciężko na coś pracowaliście, teraz poczujecie się nagrodzeni. Możliwe awanse, podwyżki i docenienie okazane na wszelkie sposoby. Osoby wpływowe pomogą Wam zrealizować Wasze plany. Niektórzy otrzymają interesujące propozycje zawodowe, które będą kolejnym krokiem w karierze.

Miłość: Nowe środowisko lub wyjazd w nowe miejsce może sprawić, że poznacie osobę, która Was zafascynuje lub zaciekawi. Pojawi się okazja, by spróbować zbudować relację z nową osobą pod warunkiem, że otworzysz się na drugą osobę i nauczysz się słuchać, co ktoś ma Ci do powiedzenia. W małżeństwach stabilnie, zadbacie o potrzeby rodziny i swoich dzieci, choć będzie trzeba zmierzyć się ze zwykła codziennością, co może przysporzyć drobnych zmartwień.

Panna

Praca: Rok sukcesów i zadowolenia. Ważna będzie komunikacja i Wasze nastawienie do spraw. Los będzie Wam sprzyjał, bo zadba, żebyście wyszli pomyślnie z ewentualnych trudności, które mogłyby utrudnić Wam realizację celów zawodowych, jak również ochroni Was przed osobami, które chciałyby Was oszukać.

Miłość: Osoby samotne mogą zakochać się od pierwszego wejrzenia w tym roku. Nie oznacza to jednak dla każdej osoby spod znaku Panny, że pozostaniecie w relacji z osobą teraz zapoznaną. Może pojawić się znajomość, która wywróci Wasze życie do góry nogami. W związkach prawdopodobne nieporozumienia i różnice zdań, co sprawi, że będziecie trzeba od nowa uczyć się szukać kompromisu. Nie powinny mieć jednak miejsce sytuacje, kiedy ktoś trzeci będzie ingerował w Wasz związek, a nawet gdyby się ktoś taki pojawił, według kart nie dojdzie do zdrady w małżeństwie.

Waga

Praca: Zmiany na lepsze. Osoby poszukujące zatrudnienia, mają szansę je znaleźć, a zatrudnione powinny czuć się bardziej docenione i zauważone. Możliwa korzystna zmiana stanowiska lub podwyżka. To również pomyślny czas dla osób uczących się, studiujących lub zajmujących ezoteryką. Umiejętność znajdowania trafnych rozwiązań w przypadku problematycznych sytuacji, sprawi, że poradzicie sobie z każdą przeciwnością.

Miłość: Osoby samotne będą miały okazję poznać kogoś interesującego. Nie obawiajcie się wykazać inicjatywę, jeśli pomoże Wam to poznać kogoś bliżej. W stałych związkach ważna będzie rozmowa i umiejętność słuchania, co mówi Wam druga osoba. Ewentualne nieporozumienia mogą wynikać z tego, że ktoś nie czuje się wystarczająco akceptowany lub zauważany i chce zwrócić na siebie Waszą uwagę.

Skorpion

Praca: Powinno udać się zrealizować cele zawodowe, ale mogą pojawiać się komplikacje na Waszej drodze. Uważajcie na osoby nieszczere, które mogą próbować Was oszukać. Jeśli w porę zorientujesz się, że ktoś ma nieczyste intencje, unikniesz problemów. Ewentualne sprawy sądowe, jeśli takie Was czekają, powinny skończyć się dla Was wygraną. Nie dziel jednak skóry na niedźwiedziu, bo coś może pokrzyżować Ci plany w ostatnim momencie. Warto zachować dyplomację w komunikowaniu się.

Miłość: Jeśli istnieją w Waszym życiu osoby, z którymi nie chcielibyście się już więcej spotkać, w tym roku niestety mogą dać znać o sobie. Jeśli to Wy zawiniliście wobec kogoś, pojawi się szansa, żeby ktoś Wam wybaczył. Ostatecznie może dojść do zgody po okresie nieporozumień. W stałych związkach zapanuje szczęście rodzinne i wierność. Pary, które marzą o dzieciach, teraz mogą się ich doczekać.

Strzelec

Praca: Bardzo pomyślny rok na sprawy zawodowe. Niektórzy z Was mogą stać się sławni w swoich zawodach, jeśli pracujecie w branży, która umożliwia zdobycie rozgłosu. Ogólnie Strzelec będzie cieszył się dobrą opinią w swojej firmie. Może istnieć ktoś zazdrosny, kto chciałby umniejszyć Wasz sukces, ale nie powinno wydarzyć się nic radykalnego, jeśli odkryjecie w porę zagrożenie.

Miłość: Czas skończyć relacje, które Was nie satysfakcjonują lub zaprzestać analizowania przeszłych znajomości, jeśli nie wniosły nic dobrego w Wasze życie. Aby mogło przyjść coś nowego, będzie trzeba zapomnieć o starym. W związki może wkraść się podejrzliwość co do szczerości partnera lub partnerki. Niektórzy mogą kogoś przyłapać na kłamstwie.

Koziorożec

Praca: W sferze zawodowej rok, który uwidoczni wszelkie różnice zdań, choć możecie na tym zyskać, jeśli nie będziecie udowadniać swoich racji. Warto podejść tolerancyjnie do opinii innych. Nie oznacza to jednak, że masz się dostosowywać do cudzych poglądów. Powiedzenie swojego zdania na głos będzie również istotne. Poza tym czas równowagi i umacniania pozycji. Możecie mieć skłonność do podsuwania innym dobrych pomysłów, choć sami na tym nie skorzystacie.

Miłość: Single mogą odczuć wewnętrzną blokadę przed zaangażowaniem się, jeśli obawiają się zdrady lub zranienia, co może wynikać z negatywnych wyobrażeń na wyrost. Problem z zaufaniem drugiej osobie może utrudniać budowanie relacji, choć nie widać podstaw do takiego nastawienia. W oczach drugiej osoby będziecie bardziej atrakcyjni niż sądzicie. W związkach stałych Koziorożec nie powinien narzekać na brak troski i uczucia ze strony partnera. Dobry czas na polepszenie tej sfery.

Wodnik

Praca: Pomyślny rok przynoszący poprawę. Może się spełnić jakieś Wasze życzenie w konkretnej sprawie. Czas rozwoju oraz docenienia w zawodach, gdzie liczy się intelekt lub na studiach. Skomplikowane sytuacje powinny znaleźć rozwiązanie w tym roku. Dobry czas w biznesie, jeśli szukasz poważnego kontrahenta lub współpracy.

Miłość: Rada dla singli jest taka, żeby spojrzeć realnie na znajomości, jakie masz. Jeśli ktoś nie zaangażował się w relację do tej pory, teraz to się nie zmieni. Nie ma co liczyć również na to, że ktoś zmieni charakter dla drugiej osoby. Może Wam braknąć asertywności lub będziecie mieć skłonność do polegania na osobach, które nie chcą się angażować. W stałych związkach możliwa obecność osoby trzeciej, która nie pogodziła się ze stratą lub odtrąceniem w przeszłości. Dawna rywalka lub rywal może dać znać o sobie.

Ryby

Praca: Może być to rok zmian, np. zmiana stanowiska lub zmiana firmy. Niektórzy sami zdecydują się na zmianę kierunku w sferze zawodowej, szczególnie jeśli nie czujecie satysfakcji albo brakuje Wam przekonania do obecnego miejsca zatrudnienia lub warunków, jakie są Wam oferowane. Warto zakończyć w tym roku wszystko, co nie spełnia Waszych oczekiwań i rozpocząć nowy rozdział. Dobry rok dla osób studiujących lub pragnących się przekwalifikować.

Miłość: Karty przepowiadają Wam wielkie powodzenie u płci przeciwnej, co może wywołać zazdrość u kogoś. Jeśli szukacie partnera lub partnerki na stałe, spodobacie się niejednej osobie. Wszystko zależy od Was w tym temacie. W związkach małżeńskich okres stabilny i bez zdrad, nawet jeśli zdarzyłoby się, że ktoś pozna kogoś interesującego. Lojalność będzie silniejsza niż pokusa.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 10072
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.