Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

1983 Fragula8 2020-11-10 0

Więzi energetyczne

Promocja
Tarot Karty Anielskie Biała Magia
Partnerstwo Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
zajęty: prowadzi rozmowę

Jako ludzie jesteśmy przywiązani do innych ludzi oraz rzeczy. Tak jak jesteśmy połączeni ze światem – to są nasze więzi.


Nasza podświadomość jest świadoma istnienia owych więzi może być to manifestowane poprzez niektóre wyrażenia np.:

- uczucie uwiązania,

- zerwanie więzi itp.

Na głębszym poziomie możemy wyczuwać srumienie energii łączące nas z otaczającym światem, nawet wtedy gdy są niewidoczne, lecz są prawdziwe. Więzi energetyczne to niewidzialne strumienie energii i komunikacji, które łączą nas z innymi ludzmi, przedmiotami lub miejscami. Poprzez te strumienie energia może odpływać i przypływać. Te strumienie mogą być cienkie i przemijające, płynąć jak głęboka rzeka, sięgać naszej przeszłości i trwać całe życie. Silne emocje takie jak strach czy miłość płyną owymi strumieniami bardzo szybko. Niektóre więzi energetyczne mogą być dla nas pozytywne (korzystne) bo sprawiają, że czujemy się pełni życia, żywotni. Inne mogą nas osłabiać. Kiedy dwie osoby wchodzą ze sobą w interakcje to tworzy się pomiędzy mini połączenie energetyczne, które może być energetyzujące lub osłabiające. Często poprzez sznur energii możemy tracić własną energię. Większość z nas nie jest świadoma istnienia więzóe energetycznych, ale jesteśmy w stanie odczuwać je na poziomie podświadomości. Niektórzy jasnowidze dostrzegają te strumienie energii, które wybiegają zwykle z okolic splotu słonecznego, ale mogą też być przymocowane do dowolnego miejsca w ciele. Im silniejsza jest więż emocjonalna pomiędzy ludzmi, tym silniejszy jest strumień energii, który pozwala nam "wyczuwać"inną osobę, nawet jeśli dzielą nas kilometry.

Często jesteśmy w stanie wyczuć, to co druga osoba myśli lub czuje. Więzi energetyczne mogą przyciągać do siebie ludzi lub sprawiać, że ciężko się jest rozstać, nawet wtedy gdy relacja dobiegła końca. Zatem więzi energetyczne to sznury energii łączące nas z Wrzechświatem i nazywamy je " więziami energetycznymi" lub "więziami powinowactwa", które mogą być w nieskończoność cienkie jak mikrowłókna lub sieć pajęcza. Mogą być także większe i silne jak prawdziwe liny i sznuryzbudowane z energii. Mogą być także miękkie, przepływające, elastyczne oraz sztywne, jasne, lśniące, opalizujące, lśniące światłem, matowe, lepkie, gęste i mętne. Więzi formują się, wtedy gdy ludzie sie w sobie zakochują – mogą być promienne, duże, kryształowo czyste i biegną od jednej czakry serca do drugiej. Ich barwa może być zielona, niebieska, różowa i złota – zawsze żywego koloru.

W przypadku, gdy jedna osoba jest obrażona na drugą wytworzona pomiędzy nimi więź może być koloru matowego (zielony), brudnoszarego a więź będzie łykowata i włóknista.

Bibliografia:

D. Linn, Odcinanie więzów energetycznych, Studio Astropsychologii, Wydanie I


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Fragula8
Fragula8
autor: Fragula8, odwiedzin: 1983
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.