Programy na żywo

Wieczor_hd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-11-01
na żywo godz. 20:00

1001 Voceana 2020-10-15 0

Nów w wadze - otwarcie się na samoświadomość

Nowy-artykul
Voceana
POLSKI 
Tarot Karty Anielskie Numerologia
Uczucia, Partnerstwo, Rozwój duchowy
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Nów w wadze to idealny moment na rytuały oraz afirmacje związane z budzeniem podświadomości, aby to, co jest nieświadome w naszych działaniach (a co ma wpływ np. na relacje, w których jesteśmy, w które wchodzimy, a nawet w sytuacji, w której ciągle jest się singlem i ciężko znaleźć bratnią duszę), mogło przejść proces, który przeistoczy się w świadome. Świadomość w tej kwestii jest potrzebna, aby wziąć panowanie nad własnymi schematami.


Zapanować nad swoim życiem i otworzyć się na porozumienie w relacji, w której jesteś lub przejrzeć na oczy, jeśli druga osoba mimo Twoich prób, nie chce rozmawiać i nie liczy się z Twoim zdaniem. Pozwolić sobie na uświadomienie własnych schematów w przypadku osób samotnych, zataczających pewne koło w znajomościach lub ich braku, to również zrobienie porządków ze swoją świadomością i pozwolenie sobie otworzyć na nowe.

Nów wadze 16.10 jest idealną porą na afirmacje związane z dążeniem do samoświadomości w kwestiach związkowych, relacyjnych, nie tylko partnerskich, ale rodzinnych lub z osobami, z którymi przebywamy, pracujemy. Otworzyć się na to, dlaczego tak się dzieje? Co kiedyś spowodowało, że ja reaguję, zachowuję się w ten sposób? Dlaczego się nie bronię? Albo bronię za bardzo? Dlaczego pozwalam komuś na przekraczanie moich granic? A może dlaczego boję otworzyć się i we wszystkich widzę zagrożenie? Dlaczego ciągle coś się powtarza, stoję w miejscu, nie mogę ruszyć, poradzić sobie? Tutaj mogłabym pisać bardzo długo i wszystko zależy od Ciebie, od Twojego indywidualnego problemu, nad którym możesz pracować, na który możesz się otworzyć. Czasami wystarczy tego bardzo chcieć (wówczas będziesz szukał/a wyjścia i rozwiązania), aby zapanować nad własnym życiem i własnymi wyborami, dlatego, że jest to  bardzo pozorne. Czy aby na pewno ja kieruję swoim życiem? Czy coś, co kiedyś we mnie zakodowano, kieruje mną?

Dlatego zachęcam do tego, aby w piątkowy wieczór (nów rozpoczyna się około 21.32 polskiego czasu) przeprowadzać rytuały, afirmować zamknięcie etapów w życiu, które ciągle mają na Ciebie wpływ i na relacje wokół Ciebie. otworzyć się na możliwości, które pomogą zrobić porządek z tym, co dla Ciebie nie jest dobre, wyleczyć się z tego, uświadomić sobie nieuświadomione. Jest to idealny czas na zrobienie porządków z przeszłością oraz z tym, co zamiatało się pod dywan bojąc się konfrontacji. Tymczasem odkładanie na bok nie znika a jedynie narasta.

Chcąc otworzyć się na nowe, trzeba uświadomić sobie wpływ przeszłości, ale w taki sposób, aby móc ją odciąć, nie wlec za sobą, ewentualnie przekuć to na coś dobrego, co was rozwinęło, popchnęło w kierunku samoświadomości. 

Bardzo istotny, wręcz bezcenny jest porządek z przeszłością, czyli z relacjami w niej, które mają wpływ na nas, na nasze schematy, które nieuświadomione wpływają na niejednego singla lub osobę, która boi się być sama i nie lubi być sama. Co idzie w parze w tkwieniu w toksycznej, niszczącej relacji lub wchodzenie za szybko w relację, nie dając sobie czasu na poznanie się, zakładając, oczekując to, że ktoś zapełni nasze deficyty, które tak naprawdę trzeba nauczyć się samemu sobie zapewniać, aby stworzyć zdrowy związek.

Wykorzystując moc nowiu, życzę wszystkim afirmacji w kierunku, o którym pisałam, dlatego, że sama afirmacja, otwarcie się na samoświadomość pozwoli wam rozwiązać niejeden problem w relacjach lub z samotnością.

Nie każdy potrafi tak zero jedynkowo zrozumieć to, co tłumaczy mu przewodnik duchowy, doradca duchowy, tarocistka, numerolog, psycholog - choć umiejętność poddania się temu, zaufanie, że zrozumienie przyjdzie z czasem, to też ogromny dar i praca nad sobą. Często wracacie do mnie i dopiero kiedy coś się zdarzyło, miało miejsce i mogliście odkryć samodzielnie wraz z upływem czasu, to na co zwracałam uwagę, wtedy kiedy samemu mogliście doświadczając samoświadomości, wówczas oszczyszczanie się z pewnych schematów nabrało mocy. Świadomość siebie jest równa zapanowaniu nad swoimi emocjami, gdzie ktoś inny nie będzie nimi rządził, tylko Ty.

Nic tak nie uświadamia i pozwala tego doświadczyć we wszystkich aspektach, jak to... kiedy samemu się odnajdzie, pojmie. I tego wam życzę ze wszystkich sił.

Proszę pamiętać, że sam rytuał nie sprawi, że w sekundę wszystko pojmiecie. Chodzi o chęć, otwarcie się na oraz afirmowanie procesu, który zacznie do was przychodzić w swoim indywidualnym tempie. Poza wiedzą i wskazówkami od doradcy, będziesz mógł samodzielnie przejść proces samoświadomości. Jeśli będziesz bał/a otworzyć się na prawdę o sobie, nikt za Ciebie nic nie zrobi - dlatego to jest tak ważne.

Jeśli chciałbyś/ chciałabyś poznać siebie, jeśli masz problem w lokalizacji problemów z własnymi schematami w relacjach i nie tylko, zapraszam do rozmowy. Pomogę Ci znaleźć źródło, z którym będziesz mógł pracować. Wspólnie znajdziemy rozwiązania lub pomogę Ci otworzyć się na nie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Voceana
Voceana
autor: Voceana, odwiedzin: 1001
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.