Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-06-25
na żywo godz. 21:00

2720 Wróżka Malwina 2020-09-29 0

Rytuał zamrażania osoby

Tarot Numerologia Wróżba dla biznesmenów
Uczucia, Biznes, Wsparcie duchowe
0048223 285 108 POLSKA I ZAGRANICA 5.20 zł brutto
teraz niedostępny

Chyba każdy z nas ma w swoim otoczeniu osoby nieprzyjemne, niezbyt miłe, które wręcz nas osłabiają swoją obecnością. Jednym ze sposobów by sobie radzić z takimi delikwentami jest bardzo stary rytuał zamrażania, który każdy może wykonać w zaciszu swojego domu. Jest to rytuał, który nie szkodzi tej osobie, nie odbija jej energii z powrotem do niej, lecz zamraża ją, zatrzymuje jej intencje.


Rytuał taki wykonujemy z intencją skierowaną do osoby, która tak na nas działa, by zamrozić, zatrzymać jej intencje i energię, którą kieruje w naszą stronę.

Jak wykonać taki rytuał zamrażania? Na małej karteczce zapisujemy dane tej osoby: imię, nazwisko, datę urodzenia, lub jakiekolwiek mamy. Jeśli jest to samo imię, to zapisujemy imię, jednak myślimy podczas wykonywania  rytuału o tej właśnie osobie. Jeśli osób takich jest więcej, to zapisujemy każdą osobę na oddzielnej karteczce. Te karteczki wkładamy do plastikowego kubeczka, zalewamy wodą tak, aby karteczki były przykryte i wstawiamy do zamrażalnika. Lód który powstaje tworzy barierę między nami.

Taki rytuał nam nie szkodzi, gdyż nie mamy złych intencji względem tej osoby/osób, więc nic nie uderza w nas, ani w tę osobę. Ta magia zamraża negatywne działania tej osoby, które nas dotykały.

Gorąco polecam taki rytuał, gdyż jest on bardzo łatwy i nieszkodliwy dla obu stron. Odradzam tylko wykonywanie rytuału w szklanym kubku, gdyż zdarza się, że może pęknąć podczas zamarzania wody.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżka Malwina
Wróżka Malwina
autor: Wróżka Malwina, odwiedzin: 2720
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.