Pomocnik
Sugestia
527 Jasnowidz Alena 2020-09-09 0

Czym jest magia?

Nowy-artykul
Tarot Biała Magia
Dziedziny: Uczucia Biznes Finanse
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Wiele teorii powstało poprzez wieki, a tak naprawdę sprowadza się to do kilku kwestii, które rozwiązują problem i pozwalają zrozumieć to zagadnienie. Przede wszystkim, namawiam wszystkich serdecznie do zainteresowania się fizyką - należałoby zacząć od tego, że wszystko zawiera energię, wszystko.


Pozwolę sobie zacytować: " Każdej niezerowej masie spoczynkowej odpowiada „ukryta” energia (spoczynkowa)." Tak więc zarówno kamyczek na drodze, jak i Ty sam/a posiadasz pewny potencjał energii. Być może nieco upraszczam, pragnę jednak zobrazować, że wszystko ją posiada i można ją w jakiś sposób uwolnić.

Zacznijmy od tego, że magia i rytuały to zazwyczaj zbiór określonych czynności mających na celu uwolnienie tego potencjału w określonym celu. Ja zapisuję sobie to w ten sposób:

energia --życzenie--> efekt

Zatem aby coś się wydarzyło w naszym życiu musimy włożyć odpowiednią ilość energii w dane życzenie, a wtedy będziemy mieć efekt. Logicznym w takim przypadku wydaje się np palenie świec (paliwem jest gaz - w tym przypadku węglowodory), a podczas procesu spalania powstaje energia termiczna. Dalej, podsunę temat: podczas rytuałów bardzo często także składamy ofiary, dajmy na to miód, orzechy,itp. To także jest energia (dla wątpiących przypomnę - kilokalorie). Mantry, zaklęcia to głos - a przypomnę, że dźwięk także wytwarza energię (ostatnio nawet robi się głośno na temat konwersji energii dźwięku na energię elektryczną).

Podsumowując: każde nasze działanie, także rytualne powoduje wyrzut energii. Rolą dobrego rytualisty jest odpowiednio nią pokierować. Tym właśnie jest magia - niczym nadnaturalnym czy boskim. To po prostu jeszcze jedno zagadnienie, które z czasem bardziej wyjaśni nauka.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Jasnowidz Alena
Jasnowidz Alena
autor: Jasnowidz Alena, odwiedzin: 527
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.