Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

2328 Miranda 2020-08-20 0

O czym nie wiesz, co dzieje się bez Twojej wiedzy?

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

BARAN

Praca: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Planowane inwestycje nie dojdą do skutku. Nadchodzi nagła zmiana planów. Zły moment na staranie się o kredyty, pożyczki itp. Zadowalające: Proponowane szkolenia nie dojdą do skutku, jeśli są niepożądane, chyba że by Cię ucieszyły.

Relacje: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Ktoś odkryje coś, co wywoła silne emocje, a wolałabyś, by o tym nie wiedział. Zadowalające: Jeśli ktoś zechce drążyć kwestie, które wolałabyś zachować dla siebie, okaże się, że taka osoba nie będzie miała możliwości by zdobyć więcej informacji na ten temat.

BYK

Praca: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Jeśli uważasz, że już jakaś sprawa jest wygrana, wywalczona, to okaże się, że ciągle jest analizowana od nowa. Mogą wyjść na jaw z czasem nowe fakty. Zadowalające: Ściśle określone zasady w firmie będą wyznaczać kierunek decyzji. Jeśli coś Ci się należy, to dostaniesz to. U niektórych w firmie zostaną podpisane umowy, co powinnaś ocenić jako korzystne.

Relacje: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Mogą istnieć kredyty do spłacenia, o których nie wiesz lub inne zależności, które możesz uznać za niekorzystne. Zadowalające: Uda się podołać wydatkom, nawet jeśli są spore.

BLIŹNIĘTA

Praca: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Emocjonujące kłótnie i spory, duże różnice zdań między osobami z firmy, które trudno załagodzić z powodu braku obiektywności. Zadowalające: Nieustanne analizy czegoś i powroty do starych kwestii w końcu zostaną zaprzestane.

Relacje: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Jeśli chcesz kogoś namówić na coś, na co nie zgadza się jego lub jej rodzina, to ich wpływ jest silniejszy niż sądzisz. Zadowalające: Ktoś może mimo to zacząć zastanawiać się nad nowymi perspektywami dla siebie i możliwościami.

RAK

Praca: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Jeśli sądzisz, że jakaś kłótnia w firmie miała sens albo była potrzebna, to nadchodzi spokój i zostaną zawarte sojusze. Zadowalające: Ktoś został zwolniony, ale praca będzie przebiegać normalnie albo znikną pewne uciążliwości, które Cię męczyły.

Relacje: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Jeśli liczyłaś na więcej empatii lub ciepła z czyjejś strony, okaże się, że masz do czynienia z osobą bardziej obojętną niż sądzisz. Kryje się pod tym racjonalne podejście. Zadowalające: Jeśli sądzisz, że ktoś zrezygnował ze znajomości z Tobą albo ze swoich marzeń, to tak naprawdę wcale tak nie jest, nawet jeśli o tym Ci nie powie wprost. W rzeczywistości wciąż o tym myśli.

LEW

Praca: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Ktoś może zjawić się w firmie w najmniej odpowiednim momencie, jak będziecie w środku jakiegoś zamieszania i kiedy trudno będzie dojść do ładu. Zadowalające: Bardzo korzystna umowa, którą ktoś podpisał albo wkrótce podpisze lub korzystna współpraca, osoba Ci sprzyjająca itp.

Relacje: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Ktoś mówi coś złośliwego, co psuje Ci opinię wśród kolegów lub koleżanek. Zadowalające: Nikt nie zechce się przyjaźnić z takim osobami szukającymi możliwości spierania się, obrażania kogoś lub w inny sposób nieprzyjemnymi, czyli ostateczne ludzie będą po Twojej stronie.

PANNA

Praca: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Ktoś, u kogo wcześniej zapał wygasł, widzi nowy cel i będzie uparcie dążył do niego, co może Ci się nie spodobać. Możliwe też niechciane wyjazdy służbowe. Zadowalające: Sprawy prywatne nie powinny być przynoszone do pracy, a przynajmniej w sensie omawiania ich w miejscu pracy.

Relacje: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Jeśli coś komuś tłumaczyłaś, może okazać się, że mimo wszystko postanowił dać kolejną szansę osobie, co mu odradzałaś. Zadowalające: Toksyczne osoby poniosą jakiegoś rodzaju porażkę. Ktoś nie da się przekupić.

WAGA

Praca: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Ktoś dał się oszukać, zniszczyć sobie reputację i nawet o tym o nie wie. Zadowalające: Jakaś prawda wyjdzie na jaw.

Relacje: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Ktoś się z czegoś wytłumaczył i uważa, że został uwolniony z zarzutów. Zadowalające: Jeśli uważasz, że jakaś szansa została zaprzepaszczona, pojawi się następna.

SKORPION

Praca: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Osoby z firmy podchodzą neutralnie lub obojętnie do cudzych sukcesów, co może mijać się z Twoimi oczekiwaniami. Zadowalające: Jeśli coś budziło domysły, okaże się, że sprawy zostaną wyjaśnione w taki sposób, żeby nikt nie miał wątpliwości co do zasad postępowania, a przy tym by podobne problemy nie pojawiały się w przyszłości.

Relacje: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Przepływ informacji, rozmowy, przekazywanie sobie od jednej osoby do drugiej pewnych wiadomości - możesz uznać to za przesadę. Zadowalające: Jeśli masz za sobą niejasne sytuację z drugą osobą, rozstaliście się, nie chcesz kontaktu, teraz powróci jakaś sprawa raz jeszcze i może okazać się, że Twoje racje zostaną uznane.

STRZELEC

Praca: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Ktoś niedojrzały emocjonalnie potrafi zrobić wrażenie dużo lepsze niż jest w rzeczywistości. Ewentualnie przyjaźń między dwiema osobami może Ci się nie podobać. Zadowalające: Ktoś, kto miał sprawy domowe, które mu uniemożliwiały realizację czegoś lub kontakt, teraz może wrócić lub odnowić współpracę.

Relacje: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Jeśli nie chcesz ujawnienia czegoś, to ktoś już podjął decyzję, że o czymś powie. U innych: Jeśli liczysz na miłą przyjaźń lub inną znajomość, zostanie wkrótce z jakiegoś powodu przerwana. Zadowalające: Prawdziwe przyjaźnie zwyciężą, nawet jeśli były spory i padały nieuczciwe argumenty. Również w przypadku osób, które ingerowały w cudze sprawy, powinna nadejść poprawa i usuną się takie wpływy.

KOZIOROŻEC

Praca: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Ktoś odszedł z pracy lub wycofał się, a spory i dyskusje trwają nadal. Zadowalające: Jeśli ktoś postąpił nieuczciwie, udawał osobę wiarygodną, a krył się pod tym fałsz, teraz zacznie postępować bardziej właściwie albo zostanie odpowiednio oceniony.

Relacje: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Możesz mieć kogoś w otoczeniu, kto jest nie tylko złośliwy, ale też czuje ciągły niedosyt i powraca do tych samych tematów, żeby nadal to robić. Zadowalające: Osoby, które poczuły się wykorzystane przez takie osoby, nie planują kontaktów ani rozwijania znajomości z osobami złośliwymi.

WODNIK

Praca: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Ktoś ma zmienne nastroje, postępuje niedojrzale i wszystko zależy od jego widzimisie. Zadowalające: Jakiś projekt ma szansę skończyć się bardzo pomyślnie i zadowalająco, a jednocześnie nie będzie jego kontynuacji. Coś może być świętowane w kameralnym gronie bez powiadamiania innych. U niektórych sukces i odwołany wyjazd w związku z tym.

Relacje: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: U kogoś będzie za dużo obowiązków związanych ze zobowiązaniami wobec rodziny, u innych przeciwnie- ktoś nie dotrzyma danej obietnicy. Zadowalające: Z kimś urwie się kontakt, ale ucieszy Cię to, jeśli to osoba konfliktowa, kłótliwa, złośliwa i manipulująca.

RYBY

Praca: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Ktoś może za mało się przykładać w firmie, stracić motywację albo zaniedbać jakieś sprawy. Kobiety w firmie mogą być niezadowolone, jeśli nie czują satysfakcji z pracy. Zadowalające: Jeśli coś wzbudza złe emocje i lepiej byłoby, żeby nie mówić wszystkiego na głos i spokojnie przemyśleć, to takie sprawy powinny zostać przełożone na inny czas albo dojdzie do ustania dyskusji, która mogłaby się źle rozwinąć.

Relacje: Niezadowalające sprawy, o których nie wiesz: Możesz nie wiedzieć, że partnerka oszczędza bardziej niż sądzisz, ale jednocześnie ktoś może opowiadać nieprawdę o czyimś skąpstwie. Zadowalające: Coś się komuś nie uda, co jednocześnie otworzy drzwi komuś innemu, być może Tobie. Gdyby to dotyczyło miłości, przyjaźni lub znajomości biznesowej, oznaczałoby to dla Ciebie, że masz szansę u kogoś, bo ktoś inny nie wydał się interesujący itp.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 2328
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.