Pomocnik
Sugestia

508 Jasnowidz Alena 2020-07-14 0

Pokrzywa w magii

Nowy-artykul
Tarot Biała Magia
Dziedziny: Uczucia Biznes Finanse
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Wiele osób chwali sobie działanie pokrzywy na włosy, oczyszczenie organizmu, tak naprawdę ma ona bardzo szerokie spektrum działania leczniczego.

Przede wszystkim napar z pokrzywy działa moczopędnie, jest również cennym źródłem witamin oraz soli mineralnych. Wzmacnia organizm, dlatego polecana jest do picia szczególnie zimą, należy ją jednak spożywać z umiarem. Jak pisałam na początku: pozytywnie działa na włosy, paznokcie, szczególnie

spożywana wraz ze skrzypem polnym. Zawiera wiele fosforu, manganu, krzemu, wapnia. Można, podobnie jak szałwię, stosować ostudzony napar do płukania jamy ustnej.

Tyle w skrócie z właściwości leczniczych, nas jednak interesuje jej działanie pod kątem magicznym.


Przede wszystkim należy wspomnieć, że należy do bardzo silnie oczyszczających ziół, obok szałwii białej czy szałwii niebieskiej, a także cedru. 

Jej energia stanowi wspaniałą ochronę, jest w stanie bez problemu oczyścić dom czy też nas samych. Wystarczy wejść w wonny dym; cięty korzeń lub liście

ułożyć na węgielku znajdującym się na naczyniu żaroodpornym i wraz ze wskazówkami zegara okadzić dom.

Jak może nam jeszcze pomóc pokrzywa? Przede wszystkim umacnia nas w rzeczywistości, pozwala twardo stąpać po ziemi, a także pomaga nam zrozumieć nasze własne odczucia.

Stosowana jest w magii płodności, kiedy nie możemy doczekac upragnionego dziecka, w magii miłosnej - do uaktywnienia sfery seksualnej albo oczyszczenia z konfliktu 

który niegdyś się pojawił, a także w magii pieniądza - przyciąga do nas ludzi, którzy mają pomóc nam się wzbogacić. Na dobrą sprawę stosować można ją w każdej magii,

lecz umiejętnie.

Pokrzywa jest znacznie tańszą i moim zdaniem lepszą alternatywą od tak popularnych i polecanych ziół. Tak naprawdę aby się oczyścić, nie potrzeba ogromnych działań.

Prosty przepis na kąpiel oczyszczającą:

5 łyżek pokrzywy

3 łyżki czarciego ziela

2 łyżki skrzypu

3 łyżki soli morskiej

Zalać wszystko wrzątkiem w ilości 1L, pozwolić odstać pół godziny, rozcieńczyć z wodą w wannie bądź obmyć się z pomocą gąbeczki przed właściwym prysznicem.

Można powtarzać tak często jak uznamy to za konieczne, natomiast taka kąpiel z powodzeniem powinna zabezpieczyć nas przynajmniej na kilka tygodni.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Jasnowidz Alena
Jasnowidz Alena
autor: Jasnowidz Alena, odwiedzin: 508
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.