Heart_5
9676 Miranda 2020-06-30 0

Horoskop na lipiec 2020

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Ogólna atmosfera w sferze zawodowej i uczuciowej- w stałych związkach i u singli. Życzę  wspaniałego miesiąca:)


BARAN

Miesiąc, w którym załatwisz wszystko opanowaniem i spokojem. Dyplomacja będzie działać na Twoją korzyść zarówno w relacjach jak i w pracy, choć w sferze zawodowej nie powinno braknąć również nowatorskich pomysłów i odważnych decyzji. Pewność siebie, bez robienia wrażenia wywierania presji na innych, okaże się kluczem do sukcesu. W miłości wydasz się atrakcyjna/y, co będzie sprzyjać wchodzeniu w bliższe relacje. Sprzyjający czas w pracy, a w stałych związkach będzie trzeba się otworzyć na drugą osobę i okazać więcej ciepła.

BYK

Niektórym z Was czas ten może przynieść jakiegoś rodzaju stres, ale osiągniecie swoje cele. Udowodnisz swoją rację w przypadku sporów i zaspokoisz ambicje, choć będzie Cię to kosztować. Ciągłe życie na wysokich obrotach lub w emocjach przyniesie stres, dlatego zadbaj o równowagę wewnętrzną. Znajdź czas na relaks. Jeśli będziesz potrzebować jakiegokolwiek wsparcia ze strony innych osób, dostaniesz je, a w miłości możliwe, że niektórzy poznają kogoś fascynującego. W stałych związkach- będziesz potrzebować więcej troski i ciepła niż zazwyczaj, by wyciszyć się.

BLIŹNIĘTA

Miesiąc w którym będziesz przyciągać płeć przeciwną za sprawą swojego uroku osobistego. Miłe usposobienie, właściwy dobór słów i pozytywna energia sprawią, że samotni mogą wkrótce poznać prawdziwą miłość. Możecie odkryć, że osoba która Wam się spodobała, odwzajemnia to zainteresowanie. Warto pozbyć się znajomości powierzchownych.  W stałych związkach czas harmonijny, jeśli okażesz partnerowi ciepło. Chętnie to odwzajemni.  W temacie pracy możesz liczyć na bliskie osoby, że będą Cię wspierały we wszelkich sytuacjach, jakie się pojawią, a to da Ci dużo siły i motywacji, by realizować cele. Niektórzy mogą poznać miłość w pracy.  

RAK

Ważne będą przyjaźnie. Możesz okazać się komuś pomocna/y, a innym razem to przyjaciele pomogą Tobie. W pracy mogą mieć miejsce konflikty lub nieporozumienie, które powinno udać się złagodzić, jeśli właściwie do tego podejdziesz. Możesz mieć skłonność do selekcjonowania osób w sposób dość kategoryczny, co sprawi, że zamkniesz się w swoim kręg znajomych. Szczególnie te Raki, które czują się rozczarowane, mogą chronić w ten sposób swoje uczucia, z którymi nie zechcą się zdradzać przed nieodpowiednimi osobami. Single mogą znaleźć wspaniałego przyjaciela lub przyjaciółkę, ale nie zaangażujesz się głębiej, jeśli uznasz, że druga strona nie oczekuje miłosnej relacji. W stałych związkach mogą pojawić się pretensje, co wpłynie na trudności w porozumieniu się.

LEW

Warto uporządkować myśli i zapanować nad emocjami, bo w przeciwnym razie wiele spraw może Was nie satysfakcjonować w tym miesiącu, ale częściowo może to wynikać z Waszego nastawienia lub będzie mieć związek  z  trudnością w poradzeniu sobie z rozczarowaniem. Niektórzy z Was mogą zastanawiać się nad zmianą pracy, środowiska, miejsca zamieszkania, a jednocześnie z bagażem przeszłości trudno będzie z ufnością otworzyć się na nowe wydarzenia i osoby. U singli możliwe jest, że poczujecie coś do kogoś wbrew sobie. W stałych związkach może wkraść się nuda albo poczucie niezadowolenia, jeśli macie inne oczekiwania wobec partnera niż to, co otrzymujecie. Wasze dobre serce dla innych może być niedocenione albo Wy będziecie przekonani, że tak to wygląda.

PANNA

Zadbaj o siebie, bo inaczej organizm wymusi odpoczynek i przemyślenie stylu życia. Jeśli się nie oszczędzasz, nie dojadasz albo masz inne nawyki, które na dłuższą metę mogą sprowadzić problem, teraz mogą się ujawnić. Czas rozpocząć zupełnie nowy rozdział. Pewne sprawy trzeba pozostawić za sobą, wyciągnąć wnioski, być może zakończyć nieudane relacje, znaleźć nową pracę albo wprowadzić więcej pasji i motywacji w obecnej pracy. Jeśli coś  potoczy się niepomyślnie, możliwe, że wyjdzie Ci na dobre w przyszłości. Dobry miesiąc na naprawianie relacji, które z jakiegoś powodu się kiedyś popsuły, a wciąż Ci na nich zależy.

WAGA

Sukces w pracy i pomyślność przepowiadają Wam karty, ale również możliwość, że wzbudzicie w kimś zazdrość. Ostrożnie, bo w takiej sytuacji mogą Cię obgadać. Ty również według kart powinnaś/powinieneś uważać, by nie powiedzieć zbyt dużo, bo wyniknie z tego problem w przyszłości. Będziecie podobać się płci przeciwnej, ale rada by zachować powściągliwość w słowach wciąż jest aktualna. Więcej zyskacie stawiając na zaprezentowanie swojej osobowości w jasnym świetle, co będzie przyciągać do Was ludzi. Unikaj rozmów o żalach do kogoś. W stałych związkach możesz mieć pretensje do partnera na tle zazdrości.

SKORPION

Postrzegani jako tajemniczy i wgłębiający się w tajemnice. Nie przyznacie się, jeśli do kogoś poczujecie głębsze uczucie. Mimo wszystko trzeba wykonać jakikolwiek krok, jeśli chcesz się przekonać czy druga strona czuje podobnie. Będziecie postrzegani jako interesujące osobowości, ale zamknięci w sobie. Druga osoba nie domyśli się, co czujesz, jeśli nie zdradzisz jej tego. Jeśli jesteś w stałym związku, przełam się i przyznaj czasem rację partnerowi lub partnerce i okaż więcej ciepła. W sferze zawodowej będą miały miejsce sytuacje, na które nie masz wpływu, co wpłynie stresująco. Również wszelkie opóźnienia nie będą dawać Ci pewności, że sprawy potoczą się pomyślnie. Ważne decyzje mogą zapaść już wkrótce.

STRZELEC

W pracy wykażesz się swoimi najlepszymi cechami i bądź pewna/y, że Twoje osiągnięcia zostaną dostrzeżone. Ktoś może Ci czegoś zazdrościć, a Ty również możesz mieć chwile zwątpienia w siebie, choć nie ma powodu do tego. Jesteś szanowana/y i ceniona/y.  Warto zadbać o relaks i bardziej swobodnie podejść do stresujących wydarzeń. W stałych związkach może Ci przeszkadzać, jeśli partner lub partnerka zechcą wszystko organizować po swojemu nie przywiązując wagi do tego, co Ty o tym sądzisz. Wolne Strzelce będą musiały poczuć prawdziwą miłość, by chcieć kontynuować znajomość, bo w przeciwnym razie uznają, że to nie ma sensu.

KOZIOROŻEC

Pomyślny miesiąc dla osób pracujących za granicą, choć zachowaj ostrożność w związku z obecnymi zagrożeniami. Warto w tym czasie decydować się na nowe projekty czy propozycje, jeśli takie dostaniesz. U niektórych z Was korzystna może się okazać zmiana zespołu, w którym pracujesz lub jakieś modyfikacje itp.  Single mogą nie czuć się gotowi do zobowiązań, jeśli nie czują się stabilnie prywatnie. Możesz dostrzegać same przeszkody, by się z kimś związać na stałe. Skrytość nie pomoże Wam zbliżyć się do kogoś i uniemożliwi drugiej osobie zrozumienie Twoich emocji. Jeśli nie powiesz otwarcie, co czujesz, nie dojdzie do porozumienia. W stałych związkach zwróć uwagę na zachowanie, bo jeśli jesteś zmienna/y, druga osoba nie będzie wiedzieć, czego oczekujesz pomimo najlepszych chęci.

WODNIK

Miesiąc towarzyski według kart. Single mogą mieć skłonność do rozpraszania się na więcej znajomości, co nie będzie najlepszym pomysłem. To miłe, gdy ktoś okaże Ci zainteresowanie, ale niczego nie wniesie to w Twoje życie. Jeśli ktoś bliski uzna Cię za nielojalną/ego, odwdzięczy się tym samym. Jak kogoś kochasz, nie odwracaj swojej uwagi od tej osoby, bo może to zostać źle zrozumiane. W stałych związkach czas udany. Doceń każdy gest i uśmiech partnera/partnerki. Znajdź czas dla niej lub dla niego, bo warto. W pracy pomyślnie. Łatwość nawiązywania nowych kontaktów może okazać się pomocna. Możesz mieć skłonność do pomagania innym bezinteresownie bez oczekiwania czegoś w zamian.

RYBY

Warto wykazać się większym zaufaniem do samej/samego siebie. Wasze dobre pomysły mogą czekać na realizację ze względu na niepotrzebne wątpliwości. Ci z Was, którzy mają oparcie w kochającym partnerze, mogą liczyć na jego wsparcie, jeśli będziecie potrzebować rozmowy. Ważne będzie, by zdecydować się na jeden konkretny cel i go zdecydowanie realizować. Nie chwytaj jednocześnie kilku okazji, bo  lepiej wyjdziesz na skoncentrowaniu się na jednej sprawie. Ogólnie pomyślny czas zawodowo i w finansach powinna nadejść poprawa. W stałych związkach spokój i harmonia, a Wy będziecie gotowi na kompromisy. Single mogą poznać kogoś, kto szczerze się nimi interesuje albo dowiedzą się, że osoba którą już znają, jest zainteresowana rozwijaniem znajomości.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 9676
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.