Pomocnik
Sugestia

203 Tarocistka Beata Anna 2020-06-23 0

Czaroit

Nowy-artykul
Tarot Karty Cygańskie
Dziedziny: Uczucia Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Nazwa tego kamienia pochodzi od rzeki Czara na Syberii, nad którą kamień został odkryty przez rosyjskiego geologa J.G Rogow w 1974r. Jak dotąd odkryto tylko jedno miejsce występowania Czaroitu, jest to Masyw Muruński w rejonie Jakutska.


Czaroit jest to kamień, który nie ma dużej tradycji ezoterycznej i wszystkie jego właściwości są oparte w większości na przypuszczeniach, niemniej został on okrzyknięty kamieniem magicznym – kamieniem Wróżek i Jasnowidzów. Występuje on w różnego rodzaju odcieniach fioletu oraz koloru liliowego, które kojarzą sie z mistycyzmem i duchowością. Czaroit oddziałuje na czakrę korony i czakrę trzeciego oka, wzmacnia i pobudza zdolności  jasnowidzenia i telepatii,  pomaga zachować równowagę pomiędzy duchowością a materią oraz podnosi poziom naszej duchowości wprowadzając pierwiastek boskości do codziennego życia. Możemy również nazywać ten kamień kamieniem transformacji, gdyż pomaga nam przechodzić przez różne etapy duchowej ścieżki rozwoju. Praca z Czaroitem pomoże nam rozwinąć w sobie głębię duchowości i zrozumienia wprowadzając harmonię do naszego życia. Pomaga również w pracy nad sobą w poznaniu siebie i rozszerzaniu swojej świadomości i pozazmysłowości. Czaroit to kamień, który jest silnie związany z psychiką człowieka, dlatego można go stosować przy stanach depresyjnych, lęgowych i stanach niepokoju.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarocistka Beata Anna
Tarocistka Beata Anna
autor: Tarocistka Beata Anna, odwiedzin: 203
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.