Pomocnik
Sugestia

314 Noma 2020-05-28 0

Wiosenne porządki

Noma
POLSKI 
Sennik Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
0048224 452 476 POLSKA I ZAGRANICA 4.00 zł brutto
708 788 072 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Zaczęła się wiosna. W tym roku jest ona trudna ponieważ panuje pandemia. Wykorzystaj ten czas i oczyść energię wokół siebie. Zrób porządki w szafie, posprzątaj dom. Po co? Wyrzuć ze swojej przestrzeni rzeczy, które są niepotrzebne i zrób miejsce nowemu. Z energią jest tak, że stare rzeczy blokują nowe wydarzenia. Jeśli chcesz przyciągnąć do swojego życia nowe, zrób miejsce.


Pamiętaj o tym, że twój dom odzwierciedla twój obecny stan psychiczny. Kurz blokuje miłość. Jeśli oczyścisz swoją przestrzeń z niego pojawi się nowe miejsce na miłość. Pamiętaj, że woda symbolizuje emocje. Czysta przestrzeń je uleczy. Wietrzenie domu pozwoli wywiać wiatrowi złe emocje. Przestrzeń stanie się wolna od wszystkich niepowodzeń. Nasza garderoba jest jak kobieta. Każda jest pełna emocji. W momencie, kiedy będzie w niej panował porządek Twoje emocje w życiu będą w równowadze. Czysta podłoga przyciąga bogactwo.
Ważne, by poczuć się dobrze. Nie zatrzymywać niczego, co już umarło. Na wiosnę wszystko budzi się do życia. Ten czas warto wykorzystać dla siebie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Noma
Noma
708 788 072 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Noma, odwiedzin: 314
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.