Wiosenne porządki

Kategoria: Doradztwo duchowe

Wiosenne porządki

Zaczęła się wiosna. W tym roku jest ona trudna ponieważ panuje pandemia. Wykorzystaj ten czas i oczyść energię wokół siebie. Zrób porządki w szafie, posprzątaj dom. Po co? Wyrzuć ze swojej przestrzeni rzeczy, które są niepotrzebne i zrób miejsce nowemu. Z energią jest tak, że stare rzeczy blokują nowe wydarzenia. Jeśli chcesz przyciągnąć do swojego życia nowe, zrób miejsce.

Pamiętaj o tym, że twój dom odzwierciedla twój obecny stan psychiczny. Kurz blokuje miłość. Jeśli oczyścisz swoją przestrzeń z niego pojawi się nowe miejsce na miłość. Pamiętaj, że woda symbolizuje emocje. Czysta przestrzeń je uleczy. Wietrzenie domu pozwoli wywiać wiatrowi złe emocje. Przestrzeń stanie się wolna od wszystkich niepowodzeń. Nasza garderoba jest jak kobieta. Każda jest pełna emocji. W momencie, kiedy będzie w niej panował porządek Twoje emocje w życiu będą w równowadze. Czysta podłoga przyciąga bogactwo.
Ważne, by poczuć się dobrze. Nie zatrzymywać niczego, co już umarło. Na wiosnę wszystko budzi się do życia. Ten czas warto wykorzystać dla siebie.

AUTOR ARTYKUŁU

Noma

Noma

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.