Pomocnik
Sugestia

590 Yosei 2020-05-20 0

Zwierzę duchowe

Nowy-artykul
Yosei
POLSKI 
Promocja
Tarot Jasnowidzenie i Wizjonerstwo Biała Magia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
0048223 285 104 POLSKA I ZAGRANICA 4.50 zł brutto
708 788 879 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Zwierzęta duchowe pojawiają się na różnych etapach naszego życia. Są obrońcami i przewodnikami z królestwa duchów. Oferując pomoc, wysyłają ostrzeżenia, pomagając znaleźć rozwiązania trudnych problemów lub wykorzystać nadarzające się okazje. Mogą one mogą również obejmować ważne aspekty Twojej osobowości, takie jak odwaga, radość czy przemiana. Różne duchowe zwierzęta pojawią się w różnych momentach życia, będzie jedno zwierzę, z którym jesteś związany, które będzie konsekwentnie częścią twojej życiowej drogi.


Bywa, że duchowe zwierzę przyniesie ważne przesłanie.  Gdy to nastąpi, musisz uważnie obserwować swoje otoczenie i słuchać tego, co próbują ci przekazać. Może dotyczyć miejsca, życia, innych ludzi. Może być potwierdzeniem zmian, jakie planujemy w życiu czy to zawodowych czy osobistych. Podjąć pracę czy nie wyjść za mąż czy to nie on. Czasem przynoszą wiadomość ze świata zmarłych. Słuchaj swojego zwierzęcia.

Każde takie zwierzę ma swoje unikalne talenty i dar.  Jeśli jest ptakiem, zachęci cię do uwolnienia się od wszystkich rzeczy, które powstrzymują cię w życiu. Jeśli jest wilkiem wykorzystaj swoją dziką naturę. Sowa ma wspaniały umysł i pozwoli ci zobaczyć, co może być niewidoczne dla innych.

Zwierzęta duchowe mogą skierować Cię na nowe sposoby życia w naszym świecie, a nawet otworzą oczy, aby otrzymać wsparcie duchów, które chcą przekazać coś, co dla nas jest niedostępne. Możesz zauważyć, że to samo zwierzę pojawia się często w twoim życiu, oznacza to, że ​​zwierzęta duchowe komunikują się z tobą.

Bywa tak, że pojawiają się pewne zwierzęta, których się nie spodziewasz. Na przykład, jeśli czujesz silny związek z lisami czy niedźwiedziem, możesz stale widzieć lamę czy delfina, nie ignoruj ​​tych zwierząt, duchy mogą pojawiać się w wielu formach i nadal mają ważne wiadomość do przekazania. Jeśli nie słuchasz wiadomości, którą twoje zwierzę duchowe próbuje ci przekazać, zaczynie pojawiać się w snach, jeśli tak się stanie, wiadomość jest bardzo ważna i nie możesz pod żadnym pozorem jej zignorować.

Nie jest trudno stwierdzić, gdy Twoje duchowe zwierzę, próbuje zwrócić na siebie uwagę. Pojawią się wszędzie, zobaczysz je w telewizji, w gazecie, na billboardach, a ludzie wokół Ciebie będą wciąż coś o nim opowiadać. Oto kilka sposobów, w jakie duchowe zwierzę wykorzysta, by zwrócić Twoją uwagę. Po dostarczeniu wiadomości nagle przestaniesz je widywać.. Gdy poznasz różne sposoby, w jakie ci się pojawiają, rozpoznasz je szybko i intuicyjnie.

Zwierzęta duchowe mogą być również mitycznymi istotami, jak jednorożec, feniks czy smok.

Niektórzy ludzie będą kojarzyć, że od zawsze w ich drogę wkracza jakieś zwierze, że towarzyszy mu od dawna i w różnych okolicznościach. Być może zawsze pociągały cię wilki czy psy, te połączenie, które odczuwasz w stosunku do określonych zwierząt, to prawdopodobnie podświadomość, która pokazuje Ci pokrewieństwo z tymi zwierzętami. Inni zauważą zwierzę, które pojawia się często przez całe życie, takie jak koty pojawiające się na zewnątrz i dołączające do ciebie na spacerze. Po prostu bądź otwarty i otwarty na zwierzęta, które powtarzają się w twoim życiu.

Jeśli nigdy nie miałeś wewnętrznej świadomości, czym jest twoje zwierzę, usiądź i skup się na swoich ulubionych zwierzętach i zobacz, które z nich najbardziej z Tobą rezonują. Zajrzyj do środka i skontaktuj się ze swoją podświadomością, znajdziesz duchowe połączenie z konkretnym zwierzęciem. Gdy znajdziesz swoje zwierzę, przygotuj się na rozpoznanie znaków, symboli i wiadomości, które chce Ci przekazać.

Kiedy już dostroisz się do swojego zwierzęcia-ducha, możesz przywołać je w dowolnym momencie, a otrzymasz siłę i przewodnictwo, a także wielki komfort, gdy zwierzę będzie towarzyszyć ci przez całe życie? Dobrym pomysłem jest mieć zdjęcie lub figurkę swojego towarzysza. Świadomość będzie wzmacniająca.

Podczas gdy większość czarownic współpracuje z hodowlanymi zwierzętami, wiele z nich również pracuje ze zwierzętami duchowymi, odbywa się to poprzez wybranie konkretnego zwierzęcia i wykorzystanie jego naturalnych mocy. Każde zwierzę ma szczególne cechy, które mogą wzmocnić i wzmocnić wszystkie ezoteryczne działania. Rozumiejąc archetypowe energie związane z każdym zwierzęciem, możesz zjednoczyć się z duszą wybranego zwierzęcia i z nią współpracować. Możesz chcieć pracować z jednym konkretnym stworzeniem lub przywołać tego z cechami wymaganymi do wzmocnienia i ulepszenia twojej pracy.

Aligator - siła

Mrówka - pracowitość

Antylopa - prędkość

Nietoperz - intuicja

Niedźwiedź - wiedza - uzdrowienie

Bóbr - początki

Pszczoła - współpraca - społeczność

Ptak - wznoszący się ponad - wolność

Motyl - przemiana - miłość - równowaga

Puma - przywództwo

Kojot - szybkie myślenie

Żuraw - równowaga - godność

Wrona - zaradność - magia

Jeleń - mądrość - pokój

Pies - lojalność

Delfin - komunikacja - harmonia

Ważka - kreatywność

Orzeł - moc - leczenie

Robaczek świętojański - oświecenie

Lis - spryt - dyskrecja

Żaba - pokój - uzdrowienie

Koza - pracowitość

Jastrząb - świadomość - uczciwość

Jeż - ochrona-pokora

Koń - transformacja - zmiana

Kolibry - piękno - ruch

Jaszczurka - spowolnienie

Mysz - Iluzja - urok - charyzma

Wydra - radość - równowaga

Sowa - mądrość - uzdrowienie

Paw - pewność siebie

Pelikan - obfitość - fortuna

Przepiórka - harmonia grupy

Królik - pokonywanie - ochrona - szczęście

Kruk - mistyczna eksploracja

Łosoś - trwałość

Mewa - wolność

Ślimak - wytrwałość

Wąż-  ochrona

Pająk - połączenie

Wiewiórka - uczciwość

Łabędź - wychowawstwo

Żółw - wiedza

Wieloryb - intuicja

Wilk - lojalność

Zwierzęta duchowe posiadają wiedzę i cechy swojego gatunku, a kiedy kontaktujesz się ze swoim zwierzęciem-duchem, możesz poprosić o pomoc. Uważa się, że wszystkie zwierzęta mają uzdrawiające i inspirujące moce i że możesz skorzystać z tej energii. Rdzenni Amerykanie wierzą, że kiedy człowiek się rodzi, duch zwierzęcia wchodzi w niego, ma on zapewnić mądrość i ochronę.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Yosei
Yosei
708 788 879 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Yosei, odwiedzin: 590
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.