Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

3788 Miranda 2020-04-22 0

Horoskop na przełom kwietnia i maja 2020

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź, czego warto się pozbyć, a z czym wejść w nowy miesiąc oraz tendencje zdarzeń.


BARAN

To jest dobre- Nadzieja na lepsze jutro, planowanie już dziś, co zrobisz w przyszłości, optymizm, wiara w siebie i w przeznaczenie, kierowanie się wyższymi wartościami, intuicją w dokonywaniu decyzji, uzdrowienie.

Tego się pozbądź- Unikaj układów lub znajomości, w których każdy ma inne cele lub Wasze interesy różnią się od siebie. Jeśli widzisz, że z kimś nie jest Ci po drodze, to nie trwaj w takiej znajomości. Wyrzuć stare, niepotrzebne rzeczy ze swojego domu lub rozdaj, jeśli mogą się komuś do czegoś przydać.

Z tym wejdziesz w nowy miesiąc- Nie braknie Ci nowych pomysłów, choć trudno będzie je zrealizować, a przynajmniej nieprędko, zwłaszcza że nie będzie łatwo podjąć decyzję.

To Cię czeka- Nic nie przyjdzie łatwo, ale dasz radę, jeśli tylko zechcesz. Przyda się głęboka wiara, że Twoje działania przyniosą sukces i mają sens. Będzie trzeba się czasem zdyscyplinować, nie wybierać dróg na skróty, wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje i być bardzo wytrwałym.

 

BYK

To jest dobre- Jasność sytuacji, prawda, świeże pomysły, kreatywność, inteligencja, poczucie bezpieczeństwa lub dążenie do tego bezpieczeństwa i stwarzanie sobie oraz swoim bliskim warunków sprzyjających do rozwoju. Chronienie swoich bliskich przed negatywnym lub toksycznym wpływem. Troska o bliskich, ale również samoakceptacja i umiejętność cieszenia się z życia.

Tego się pozbądź- Krytyki i oceniania innych, jeśli to robisz. Dla Was najlepszą radą będzie stworzenie sobie swojego prywatnego azylu, a jeśli chodzi o resztę świata, niech każdy działa według własnego sumienia. Bądź uczciwa wobec samej sobie i to jest jedyne kryterium. Unikaj ludzi nieuczciwych i działań, które zaprowadzą Cię w punkt, w którym to Ty możesz być poddawana osądom.

Z tym wejdziesz w nowy miesiąc- Nie braknie Ci determinacji i zdecydowania w kwestiach, które uważasz za istotne. Czasami możesz być za bardzo dominująca otoczenie.

To Cię czeka- Pojawią się wydarzenia, które dodadzą Ci pozytywnej energii. Nie od razu wszystko się zmieni, ale nabierzesz otuchy, że ten moment jest już całkiem blisko. Ujrzysz nowe horyzonty, a może pojawią się nowe pomysły, z którymi cierpliwie poczekasz, aż będzie mogła je realizować.

 

BLIŹNIĘTA

To jest dobre- Powinniście wiedzieć sami, jaka droga jest dla Was najlepsza. Czas przestać się oglądać na innych i na to co robią i zająć się tym, w co sami wierzycie. Może to być nowa praca, zmiana zawodu, wejście w nowe środowisko, rozpoczęcie nowego etapu itp. Powinniście również znaleźć kogoś, kto chce dokładnie tego samego. We dwójkę będzie łatwiej.

Tego się pozbądź- Zadbaj o zdrowie, a zwłaszcza o wszystkie te sprawy, na które masz sama wpływ. Być może jest coś, co mogłabyś zrobić dla siebie, ale do tej pory tego nie zrobiłaś.  Pozbądź się też poczucia bezsilności w sytuacjach, które Cię zmęczyły. Porzuć to, co sprawia, że czujesz się wypalona i pozbawiona energii.

Z tym wejdziesz w nowy miesiąc- Właściwie możecie osiągnąć wszystko, co będziecie chcieli, jeśli użyjecie swych talentów i możliwości. Jedyna przeszkoda, jaka może to opóźnić, to brak wiary w siebie. Zacznij działać w temacie, na którym Ci zależy. Weź sprawy w swoje ręce.

To Cię czeka- Optymizm będzie trzeba przekuć w konkret. Do tego przyda się intelekt, doświadczenie, wiedza, rozsądek, dyplomatyczne relacje z ludźmi, a być może niektórzy z Was sięgną po konkretną pomoc ze strony takiej właśnie osoby.

 

RAK

To jest dobre- Spokój, rodzina, stabilizacja, zwyczajny codzienny optymizm oparty na realiach, nie mrzonkach. Ciesz się tym, co masz, pięknem natury wokół Ciebie, dziećmi, partnerem, swoim mieszkaniem czy domem. To wszystko co masz już, jest najcenniejsze. Doceń swoich bliskich i ciepło, jakie od nich otrzymujesz. Poświęć im swój czas i zatroszcz się o nich. Poczuj się bezpiecznie.

Tego się pozbądź- Niektóre Raki powinny zmienić pracę. Jeśli jesteś pracoholikiem, czas się zatrzymać, bo przegapisz, jak wzrastają Twoje dzieci, ważne momenty w Twojej rodzinie, nie zdążysz nacieszyć się bliskimi. To wspaniale szanować swoje zobowiązania, ale nie zapomnij, że masz je też wobec rodziny. Inne Raki może powinny pomyśleć o zmianie pracy na lepszą. Może inwestujesz w coś bardzo dużo czasu, co uniemożliwia Ci odpoczynek albo docenienie teraźniejszości.

Z tym wejdziesz w nowy miesiąc- Czeka Was niespodzianka, która przyjdzie z zewnątrz albo będzie to Wasze osobiste przemyślenie na jakiś temat. Możesz nagle dowiedzieć się o czymś, co zmieni Twoje opinie. Może sama podejmiesz radykalne decyzje, lub życie je wymusi.

To Cię czeka- Zmiana wyjdzie Ci na dobre. Nadchodzi czas spokoju, kompromisu, dobrych relacji i pomyślnych, sprzyjających ludzi i wydarzeń w Twoim życiu. Zachowaj cierpliwość, bo wszystko zacznie się układać właściwie.

 

LEW

To jest dobre- Związki partnerskie, bliskie relacje, przyjaźnie, pokrewne dusze, wszystkie umowy i współprace oparte na wzajemnej sympatii i zaufaniu. Dbajcie o osoby Wam bliskie.

Tego się pozbądź- Refleksji i przemyśleń, które powodują, że przestajesz działać, a zaczynasz analizować. Możliwe, że Lwy popadają w przesadę z analizowaniem każdego wariantu wydarzeń. Nie próbuj dostrzec czegoś niezwykłego tam, gdzie magia tkwi w codzienności i zwyczajności. Nie opóźniaj decyzji, które już dawno powinny być podjęte.

Z tym wejdziesz w nowy miesiąc- Na pewno będziesz kierować się odczuciem wewnętrznym, intuicją, ale też warto zwrócić uwagę, czy zawsze decyzja została podjęta z rozwagą. Niech Cię nie popycha impuls do działania, bo łatwo wtedy się pomylić. Odrobina rozsądku będzie wskazana, cokolwiek postanowisz. Poza tym Lwy będą mieć szczęście w miłości.

To Cię czeka- Przygotuj się na to, że pojawią się nowe możliwości zarabiania lub wzbogacenia się. Oczywiście nie oznacza to, że karty dla Was wszystkich szykują wspaniałą fortunę, ale powinno się polepszyć. Powinniście mieć szczęście nie tylko w miłości, ale i w finansach.

 

PANNA

To jest dobre- Kontakty, znajomi, Internet, rozmowy, komunikacja, ruch, aktywność, przepływ informacji, duża ilość bodźców, nadawanie szybkości swoim sprawom, puszczenie w ruch tego, co chcesz załatwić.

Tego się pozbądź- Czas poczuć troszkę wolności, bez poczucia bycia zdominowanym. Nie musisz też zadowalać wszystkich wokół i dla wszystkich być zawsze przemiła. Jest to zaletą, ale nie zgub swojej tożsamości, bo masz wiele do zaoferowania innym. Nawet jeśli uważasz się za delikatną osobę, czas wyjść ze złotej klatki.  Wkrótce okaże się, że zabłyśniesz.

Z tym wejdziesz w nowy miesiąc- Optymizm, radość, umiejętność cieszenia się drobiazgami, słońcem, pogodą, muzyką…. Jednym słowem- dobra energia.

To Cię czeka- Wyjście z cienia. Jeśli do tej pory nikt nie zauważył Twoich mocnych stron charakteru, to teraz przekona się, że jesteś też kreatywna, pewna siebie i niezależna. Zaczniecie realizować swoje marzenia. Nie obawiajcie się stracić wsparcia bliskich. Nadal będą Was wspierać, ale poczujecie więcej wolności i tego, że same sobie zawdzięczacie sukcesy.

 

WAGA

To jest dobre: Podejmowanie się działań mających na celu zmiany nawyków, przyzwyczajeń lub tego, co powoduje, że masz wrażenie, że utknęłaś w miejscu. Przeciwdziałanie rutynie. Pozbycie się wpływów przeszłości, jeśli wywoływało to smutek lub natrętne myśli. Kończenie czegoś, by zacząć nowy etap.

Tego się pozbądź: Nie poddawaj się, gdy chwilowo braknie motywacji do przeprowadzenie czegoś. Być może potrzebujesz czasu albo przemyśleń, by dostrzec tą właściwą metodę, która pozwoli Ci utrzymać wysoki poziom energii i samodyscypliny.

Z tym wejdziesz w nowy miesiąc- Ciągle stare problemy mogą stawać Ci na drodze lub będziesz mieć wrażenie, że nie posunęłaś się tak bardzo do przodu, jak chciałaś. Kiedy się zastanowisz, może okaże się, że to kwestia nastawienia i myśli. Ewentualne trudności mogą się przedłużyć, jeśli nie znajdziesz szybko skutecznego rozwiązania dla określonej sytuacji.

To Cię czeka: Karty przepowiadają Wam pójście w nowym kierunku. Będzie to podyktowane chęcią spełniania marzeń, realizowania planów, które odkładaliście na później, choć niektóre z nich mogą robić wrażenie ryzykownych lub niepewnych. Mogą nadejść wydarzenia, które pomogą Wam uwolnić się z jakiejś sytuacji lub sami będziecie chcieli tak bardzo zmiany, że bez oglądania się za siebie obierzecie nowy kierunek. Może będzie to nowa praca, a może coś zupełnie innego.

 

SKORPION

To jest dobre- Dążenie do porozumienia, przyjaźni, związków i relacji opartych na wzajemnym zrozumieniu. Dobry moment na wybaczanie, rozwiązywanie problemów i wyciszanie sporów. Możesz zaufać i budować wartościowe relacje. Doceń osoby, które dobrze Ci życzą i pokrewne dusze.

Tego się pozbądź- Choć bycie ambitnym jest zaletą, nie staraj się innym przewodzić, a częściej współdziałać. Masz odpowiednie predyspozycje do tego, by wskazać innym osobom cel, ułożyć plan działania, ale więcej osiągniesz traktując wszystkich wokół jak równych sobie, empatycznie, w oparciu o sympatię, bez stawiania nadmiernych wymagań.

Z tym wejdziesz w nowy miesiąc- Twoje nowe pomysły mogą zostać źle przyjęte. Tych pomysłów będziecie mieć dużo i gdy coś Was zaangażuje, zabraknie Wam dystansu, by to obiektywnie ocenić. Niektóre z nich mogą być idealistycznymi ideami, oderwanymi od rzeczywistości, przynajmniej w odczuciu otoczenia.

To Cię czeka- Nerwowa, niespokojna atmosfera w kontaktach z innymi związana ze znaczącymi różnicami w poglądach. Gdy każdy zechce udowodnić, że ma rację, może dojść do niezbyt miłych reakcji.

 

STRZELEC

To jest dobre- Zaufanie do samej siebie. Nie ma rzeczy tak trudnych, żebyś ich nie osiągnęła, jeśli podejdziesz z determinacją i wytrwałością. Niejedną rzecz dostałaś tylko dzięki swoim wysiłkom, pracy i dyscyplinie i to zbudowało Twoje przekonanie o swoich możliwościach, a z tych doświadczeń możesz czerpać dzisiaj. Jest to korzystne, gdy unikasz osądzania innych ludzi.

Tego się pozbądź- Czy nie za bardzo utknęłaś w schemacie? Nawet jeśli wszyscy robią coś ustalonym sposobem albo mają ten sam pogląd na jakąś sprawę, nie oznacza to, że Ty musisz myśleć jak oni. Zastanów się również, jakim osobom zawierzasz w ważnych sprawach, bo może czas zmienić autorytety, na których się opierałaś.

Z tym wejdziesz w nowy miesiąc-Z pracą zawodową lub innym wysiłkiem. Kreatywność, starania, zaufanie do swoich możliwości i talentu. Twoja praca będzie ceniona i zauważona, ale będzie wymagała odpowiednio dużo nakładu sił i czasu.

To Cię czeka- U niektórych okaże się, że pracy jest za wiele. Będziesz musiała się przeorganizować, żeby zadbać o swoich bliskich i o zaspokojenie ich podstawowych potrzeb. Jeśli są wśród Was tacy, którzy mieli negatywne przemyślenia, które nie pozwalały Wam funkcjonować, to wkrótce przywrócicie porządek i troskę o rodzinę postawicie na pierwszym miejscu.

 

KOZIOROŻEC

To jest dobre- Wciąż możecie wiele zrobić i zadbać o swoje interesy w miarę okoliczności. Ważne jest, by nie stracić tego, co już osiągnęliście. Dbajcie więc o swoje kontakty zawodowe, swój spokój domowy i wszystko, co stworzyliście własnym wysiłkiem i staraniem. Wiedz, że jeśli nad czymś ciężko pracujesz, osiągniesz satysfakcję, kiedy ujrzysz efekty. Praca pozwoli Wam zachować dobre samopoczucie.  

Tego się pozbądź- Jeśli masz nastawienie na trudne sytuacje, postaraj się je zmienić i uwierzyć, że sprawy zaczną się układać coraz lepiej. Jeśli chcesz pozbyć się kłopotu, zacznij od zmiany w myśleniu. Karty nie wskazują, czego będzie to dotyczyć, bo u każdego z Was może chodzić o coś innego.

Z tym wejdziesz w nowy miesiąc- Ułatwień nie będzie i będziesz musiała dostosować się do panującej sytuacji, ale zawsze można próbować obejść problemy. Postaraj się skupiać na szukaniu rozwiązań, a szybciej uda się je znaleźć.

To Cię czeka- Docenienie dobrze wykonanej pracy, obowiązkowości, staranności i szanowania terminów i zobowiązań. Będzie się dobrze o Was mówić, jeśli chodzi o sprawy zawodowe, ale też i jeśli chodzi o wiarygodność prywatną. Wzbudzacie zaufanie.

 

WODNIK

To jest dobre- Dobrze rozumiana izolacja czyli spokój domowy, poczucie bezpieczeństwa, życie rodzinne, ale i kończenie wszystkich spraw, których się podjęliście. Możecie czuć się zadowoleni z tego, co osiągnęliście wcześniej i dobrze byłoby sobie przypomnieć, jak ciężko pracowaliście wcześniej, żeby osiągnąć punkt, w którym jesteście, a dotyczyć to może różnych sfer w Waszym życiu.

Tego się pozbądź- Nie wszystko może się układać idealnie, więc nie ma co żałować tego, co mogło wyjść lepiej, a nie wyszło. Trzeba zauważać pozytywne strony i pozbyć się wygórowanych oczekiwań względem siebie lub innych. Unikaj nadmiernego racjonalizowania i zdaj się na intuicję w rozwiązywaniu problemów, bo najlepsze metody wybrane przez innych mogą się u Was nie sprawdzać.

Z tym wejdziesz w nowy miesiąc- Pojawią się nowe pomysły, a przy tym nie powinno braknąć zapału do realizacji tych koncepcji. Powinniście zacząć ten miesiąc z przyjaznym nastawieniem. Może komuś okażecie się pomocni, możecie też nawiązywać nowe znajomości.

To Cię czeka- Jeśli czujesz zmęczenie, to zaczniesz dokładnie analizować, co zmienić i jak to zrobić, żeby odnowić swoje zasoby energii i poczuć się lepiej. Zechcesz przeorganizować swoją codzienność i poszukać sposobów, aby ulepszyć sobie plan dnia. Pozytywna zmiana, która wyniknie z pójścia w nowym kierunku.

 

RYBY

To jest dobre- Izolacja w sensie dosłownym, aby się chronić. Powinniście również dać sobie czas we wszystkich sprawach, które przysporzyły Wam powodów do smutku, bez ponaglania się. Nastaw się jednak na uzdrawianie emocji. Może trzeba się z czymś pogodzić, wybaczyć komuś lub sobie.

Tego się pozbądź- Jeśli chcesz coś powiedzieć, zrób to. Nie będzie dobrze tłamsić to w sobie, wstrzymywać się albo udawać, że jest w porządku, jeśli uważasz, że tak nie jest. Problem nie zniknie tylko dlatego, że udasz, że go nie ma. Nie analizuj za dużo. Znajdź sposób na rozładowanie emocji, wyrażenie tej emocji, zamiast rozwiązywać wszystko we własnym umyśle.

Z tym wejdziesz w nowy miesiąc- Karty wskazują na pracę, albo konieczność pomyślenia o zarabianiu. Powinno Wam się poszczęścić, jeśli szukacie sposobności do zarobienia. Szanse i okazje same mogą do Was przyjść. Możliwe, że w inny sposób pojawią się nowe możliwości w  Waszym życiu, np. ktoś spłaci dług, otrzymacie ciekawą propozycję itp.

To Cię czeka- Nadejdą wydarzenia, które przywrócą równowagę w Waszym życiu. Odzyskacie swój rytm i poczucie sensu, jeśli chodzi o dalsze działania. Nie oznacza to jednak, że nie spotkacie już żadnej trudności na swej drodze, bo to niemożliwe. Prędzej czy później pojawi się opóźnienie lub przeszkoda, ale  będziecie ją oceniać z innym nastawieniem.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 3788
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.