Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

3079 Miranda 2020-04-08 0

Horoskop na Wielkanoc 2020

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Prognoza dla każdego znaku zodiaku na święta.

Czekają nas święta nietypowe, bo nigdy wcześniej nie musieliśmy się izolować od otoczenia, ale wiemy, że to dla dobra wspólnego.

Życzę wszystkim czytelnikom Astroczytelnii dużo zdrowia oraz Waszym bliskim a także przyjemnego odpoczynku i zregenerowania sił  oraz pozytywnej energii:)


BARAN

Karty przepowiadają Wam tradycyjne święta na tyle, na ile jest to możliwe w obecnych warunkach. Z pewnością zwrócicie uwagę na to, by nie zapomnieć o atmosferze świątecznej i tradycyjnych potrawach, szczególnie ci którzy mają dzieci. Komunikacja będzie bardzo ważna, a wszelkie dyskusje sprawią Wam przyjemność, nawet jeśli pojawią się różnice zdań. Według kart nie będzie Was cieszyć wizja pracy zdalnej, przez Internet, ale za to w kwestiach finansowych powinny pojawić się wieści, które Wam sprawią radość.

BYK

Zamiast zastanawiać się, jak spędzają święta Twoi bliscy lub znajomi, zadzwoń, bo możesz mieć skłonność do rozważań w samotności, a przecież nie będzie to czas zabiegania i odwiedzin jak zazwyczaj, więc na pewno nikomu nie przeszkodzisz, jeśli się odezwiesz. Karty radzą trzymać się ograniczeń, jakie zostały nałożone i jednak pozostać w domu w tym czasie. Jeśli masz dzieci lub wnuki, ucieszą Cię rozwiązania problemów dotyczące edukacji dzieci lub inne, związane z przepisami, urzędami itp. Wykorzystaj ten czas na przemyślenie i ułożenie planu działań w późniejszym terminie, kiedy pewne sprawy będą łatwiejsze do zrealizowania.

BLIŹNIĘTA

Karty przepowiadają Wam „przegadane” święta, co wcale nie dziwi biorąc pod uwagę specyfikę sytuacji. Jeśli potrzebujesz z kimś porozmawiać, sięgniesz po telefon lub Internet, bo każda forma komunikacji z drugą osobą pozwoli Ci się wygadać zarówno na tematy, które złoszczą jak i cieszą. Karty radzą nie wprowadzać się w stres z powodu świąt. Nie bierz na siebie sprzątania każdego zakamarka, jeśli nie masz na to siły. Sprawi Ci radość każda rozrywka kulturalna, szczególnie jeśli wywoła emocje. Potrzebujesz czegoś poruszającego, co wywoła uczucia i pobudzi intelekt. Możliwe miłe niespodzianki, ale niestety niektórzy mogą też zaskoczyć się niemiło nagłą wiadomością od urzędnika,  prawnika, policjanta itp.- w zależności od Waszej prywatnej sytuacji. Przestrzegaj przepisów, aby nie narazić się na mandat. Mimo wszystko powinny być to przyjemne święta.

RAK

Nie upieraj się przy naprawianiu czegoś, co się popsuło akurat w same święta, jeśli można spokojnie poczekać z naprawą. Możliwe, że niektórzy z Was dojdą do wniosku, że muszą bardzo dużo zrobić w domu lub w pracy, żeby móc odpocząć, ale karty radzą Wam nie przesadzać, bo może wyjść z tego sytuacja, której wcale nie chcieliście. Nie każda okazja do zarobienia okaże się tego warta. Będziecie mieć za to powody do dumy i zadowolenia ze swoich dzieci lub wnuków, jeśli je macie. Okaże się, że otrzymały  najwyższe oceny i nie moglibyście sobie wymarzyć lepszych. Sprawi Wam to wiele radości. Unikajcie osób  lub programów telewizyjnych, jeśli uważacie, że są stresujące, wyolbrzymiają problemy, lub wywołują pesymizm. Rozrywka kulturalna wskazana w Waszym znaku, choć może się okazać, że są rzeczy, o których nie wiedzieliście. Mogą to być nowinki technologiczne albo inne niespodzianki.

LEW

Lwy, które mają dzieci, powinny zapomnieć o szkole w czas wielkanocny. Nie stresuj swoich dzieci tym tematem, nawet jeśli masz określone oczekiwania. Możesz dojść do wniosku, że mogły postarać się lepiej i chcieć powrócić do tego tematu, ale Twoje dzieci na pewno dość się napracowały i potrzebują odpocząć. Pozwól im się cieszyć swobodą i pamiętaj, że ich uczucia są ważniejsze niż cala reszta w tym kryzysowym momencie. W znaku Lwa pojawia się sporo emocji, które będą musiały znaleźć ujście. Poszukajcie sposobu na rozładowanie tych emocji w taki sposób, by ominęło to Waszych bliskich. Zajmij się czymś w Internecie na przykład. Może wyrazisz swoją opinię lub zawalczysz o coś, co uważasz za istotne. Dobrze byłoby zadbać o dobrą atmosferę w domu.

PANNA

Osoby z Waszego znaku mogą mocno odczuć izolację od innych. Karty radzą Wam nie szukać sobie rozrywki na ślepo w Internecie, zwłaszcza że możecie znaleźć tam tematy, które mogą wzbudzić negatywne odczucia. To, czego potrzebujecie, by odpocząć i pozbyć się stresu, to spokój, dobra organizacja dnia, ale bez nadmiernych obowiązków czy zajęć, które Was wyczerpują w nadmiarze. Nie musisz myć okien przed świętami, jeśli nie masz na to siły. Wszystko powinnaś tak planować, by zachować równowagę czyli umieć się zdyscyplinować w ważnych kwestiach, ale nie przesadzać, żeby nie wprowadzać nerwowej atmosfery. W Waszym znaku również pojawia się zachęta do poszukiwania rozrywki kulturalnej czyli dobra literatura czy film sprawią, że te święta będą przyjemniejsze.

WAGA

Niektórzy z Was mogą dojść do wniosku, że lepiej byłoby pracować niż spędzać te święta w izolacji.  Jeśli szukasz pomocy w jakiejś sprawie i potrzebujesz kontaktu ze specjalistą w jakiejś dziedzinie, to masz szansę znaleźć kogoś odpowiedniego przez Internet. Wagi mogą znaleźć fascynujące strony internetowe z wiedzą, której szukali i będzie to zaspokajało ich potrzeby osobiste, lub będzie miało związek z pasją. Jeśli uważasz, że ktoś bliski lub znajomy potrzebuje jakiejś informacji, albo przydałyby mu się materiały, które Ty mogłabyś mu podsunąć, to również jest możliwe, że poszukasz czegoś przydatnego innym. Waga może źle znosić izolację w okresie świątecznym i być chwilami niespokojna i niezadowolona, że nie ma możliwości spędzenia tego czasu poza domem.

SKORPION

Zakupy przedświąteczne mogą popsuć Wam humor, więc warto pomyśleć o tym wcześniej. Nie zamawiaj niczego przez Internet tuż przed świętami, bo możesz się później denerwować przesyłką. Jeśli chcesz odezwać się do kogoś, zdradzić coś prywatnego, to przygotuj się na pytania, których się nie spodziewasz. To, co ucieszy osoby spod Waszego znaku, to poprawa atmosfery, większy spokój i równowaga w komunikowaniu się z innymi. Szczególnie jeśli ostatnio miałaś nerwowe sytuacje, pretensje z czyjejś strony, teraz wszystko wróci do normy i znów powinnaś lepiej się dogadywać z innymi. Może się zdarzyć, że ktoś zaproponuje wyjście z domu lub wyjazd, ale nie będzie takiego odzewu, jak się spodziewa. Jeśli nie musisz, nie ryzykuj. Niektórzy z Was z wielką przyjemnością spędzą ten czas z drugą osobą, której mogą się zwierzyć.

STRZELEC

W Waszym znaku możliwe są spory wywołane tym, że każdy inaczej chciałby spędzić te dni, lub możesz przenieść problemy zawodowe do domu, a warto przemyśleć, ile powiedzieć, a ile przemilczeć, żeby nie popsuć atmosfery świąt. Jeśli będziecie się nudzić, lub braknie Wam zajęcia, znajdziecie coś, co przyciągnie Waszą uwagę i wniesie poczucie obowiązku. U niektórych z Was może się zdarzyć, że będziecie pracować w ten czas, ale Strzelce to ucieszy, jeśli tak się stanie. Ogólnie macie radę taką, żeby dać swobodę swoim bliskim w kwestii tego, jak chcą spędzać czas, np. jeśli Twoje dzieci chcą obejrzeć film, nie musicie robić tego wszyscy. Być może u Was lepiej każdy wypocznie, jak będzie robił to, co najbardziej lubi i czego mu brakuje na co dzień. To nie oznacza, że nie jesteście zgraną rodziną, ale że każdy pielęgnuje swoje własne pasje. Strzelec pojawia się w kartach jako bardzo pracowity. Trudno będzie Ci zwyczajnie usiąść i odpocząć.

KOZIOROŻEC

Niektórzy z Was dostają radę, by nie gonić za zarobkiem w te święta, jeśli trafi się okazja do pracy, o ile nie musisz tego robić. Będzie trudno powstrzymać się przed taką decyzją, bo będziecie „dusić się” w izolacji, szczególnie jeśli braknie Wam możliwości skomunikowania się z kimś swobodnie. Spokojnie jednak załatwisz wszystko wirtualnie lub telefonicznie. Znajdziesz sposób, by dotrzeć do osoby, której szukasz. Karty wskazują raczej kontakty koleżeńskie niż podyktowane uczuciami. Osoby, które czują się samotnie, mogą również szukać przyjaźni w Internecie i to także ułoży się w sposób satysfakcjonujący Was. Na pewno znajdziecie kogoś, kto podobnie myśli i dobrze się zrozumiecie. To czas spokoju, stabilizacji i karty zachęcają Was, żebyście przeczytali dobrą książkę, posłuchali muzyki, lub zobaczyli interesujący film.

WODNIK

Karty radzą Wam zaprzestać codziennej gonitwy i spędzić te święta odpoczywając. Postaraj się zwolnić tempo i zapomnieć o obowiązkach. Nie w każdym przypadku warto kontaktować się przez Internet. Unikaj podpytywania o innych. Daj sobie czas i innym na leniuchowanie. Jeśli masz trudność by się z kimś skontaktować, przeczekaj spokojnie. Przyjemność może Wam sprawić rozmowa z kimś, z kim dawno się nie widzieliście, a może wspólne wspomnienia z wydarzeń z przeszłości, do których macie sentyment. Być może zapomnieliście o czymś i ktoś sprawi Wam niespodziankę i odświeży wspomnienie, które przywróci dawną radość. Warto jest wybierać zaufane osoby, jeśli chcesz z kimś porozmawiać. Wybierz kogoś, kogo dobrze znasz i cenisz i czujesz się dobrze przy takiej osobie.

RYBY

Powinien to być przyjemny czas dla Was, a nawet izolacja od otoczenia wcale nie powinna Wam przeszkadzać, a niektórym nawet może bardzo odpowiadać. Jeśli lubicie swoje cztery ściany i odpoczywacie najlepiej w swoim domu, to dni bez odwiedzania rodziny i znajomych mogą Wam odpowiadać i teraz macie przy okazji pretekst by solidnie odpocząć i nikomu się nie tłumaczyć, dlaczego dokądś nie poszłaś, kogoś nie odwiedziłaś itp. Oczywiście nie będzie to dotyczyć każdej osoby spod znaku Ryb. Warto zwrócić uwagę bliskim, jeśli napracowałaś się dla dobra całej rodziny. Może się zdarzyć, że nie zauważą czegoś i lepiej Cię docenią, jak im to powiesz. Spokojnie możesz upomnieć się o pochwałę i karty zachęcają Cię do tego.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 3079
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.