74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

543 Urszula 2020-03-17 0

Sen

Nowy-artykul
Urszula
POLSKI 
Tarot Horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz dostępny

Czym jest sen? Podstawowe znaczenie snu to odpoczywanie całego organizmu, z zanikiem świadomości, narządów wewnętrznych, procesów przemiany. Regeneracja niezbędna dla całego ciała i umysłu. Każdy z nas śni. Budzimy się i zastanawiamy, cóż może oznaczać nasz sen? 


To co odwiedza nasz mózg we śnie, szybko znika, często nie pamiętamy snu. A jak pamiętamy, to nas intryguje, niepokoi, zastanawia. Chcemy wiedzieć co sen oznacza, często słyszymy, że coś nam się "wyśniło". Ja również otrzymuję takie pytania, co oznaczał dany sen. Freud pisał, nauczał, że wszystkie sny są aktami myślenia. Jung mówi, że sny ujawniają lęki. "Tam gdzie istnieje lęk, tam pojawia się zadanie". Sny zwracają uwagę na coś. Na to, co dzieje się w naszym życiu. Albo np. na nadmiar obowiązków. Przykładowo śni nam się, że mamy do pokonania setki kilometrów, idziemy, idziemy, a droga jest jeszcze bardzo długa, kręta, wyboista, ciemna, trudna, pełna niekończących się przeszkód... jesteśmy zmęczeni, ale trzeba iść, nie możemy się zatrzymać... kilometrów nie ubywa... budzimy się zmęczeni, w kiepskim nastroju... rzeczywistość mówi, że to będzie trudny kolejny dzień, bo obowiązków nie ubywa, a wręcz przeciwnie, przybyło. Sen oddaje stan naszego umysłu. Komuś innemu śni się np. dziecko, małe dziecko, które stara się iść ale wciąż upada, z rączek wypadają mu zabawki, podnosi i znów je gubi, taki sen może oznaczać, że nie radzimy sobie z wieloma problemami. One budzą niepokój, lęk. Można też w zależności od sytuacji interpretować inaczej taki sen. Np. że jesteśmy niedojrzali emocjonalnie, mało odpowiedzialni, ale to tak jak napisałam, w zależności od  sytuacji danej i konkretnej osoby. Sen o chorym dziecku zazwyczaj zwiastuje stratę, problem nieodwracalny. Sny o własnym dziecku symbolizują część własnej jaźni.

 

Dzieci mogą symbolizować też wydarzenia z własnej przeszłości, z własnych przeżyć. Sny o dziecku, z dzieckiem, mają też bardzo pozytywne znaczenie, np. niewinność, czystość, prostotę,  rozwój, przyszłość. Przychylam się do  opinii, że sny mają ogromne znaczenie, większe niż sądzimy. W snach przekraczamy granice świadomości. A kiedy zagłębiamy się we własne sny dowiadujemy się więcej o sobie, o relacjach z innymi.  Naukowcy twierdzą, że sny kobiet i mężczyzn różnią się. U mężczyzn podobno w snach występuje najczęściej przyroda, aktywność fizyczna, koledzy, nieznane otoczenie. Kobiety częściej śnią o rodzinie, o konkretnych sytuacjach, gdzie występują konkretne osoby, gdzie dominują rozmowy, słowa, rysy twarzy, gesty, kolory. Kobiety obecnie często występują  w snach w roli dominującej, agresora, silnej kobiety. Czasy się zmieniły, pozycja kobiet jest coraz silniejsza.  Sen jest ulotny, aby móc go przeanalizować, zrozumieć, dobrze jest po przebudzeniu zapisać go. Wszystkim życzę dobrych, pozytywnych snów. 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Urszula
Urszula
autor: Urszula, odwiedzin: 543
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.