Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

13606 Miranda 2020-02-27 0

Horoskop wiosenny - marzec, kwiecień i maj 2020

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Ogólna prognoza na miesiące-marzec, kwiecień i maj oraz bardziej szczegółowo o uczuciach i sferze zawodowej- dla każdego znaku zodiaku.


BARAN

Ogólna prognoza: Czas wiosny przyniesie Baranom zmianę, a niektórym jakiegoś rodzaju przełom. Pojawi się nowy cel, który Cię zaangażuje i zmienisz dla niego sposób myślenia, kierunek działań, a w dalszej przyszłości możesz podjąć decyzje, które zaważą na Twojej dalszej przyszłości. Na początku mogą pojawić się wątpliwości, ale znajdzie się osoba, która da Ci dobrą radę, lub wskaże właściwy kierunek.

Uczucia: Nieporozumienia z partnerem możliwe, jeśli spróbuje zmienić Cię według swoich potrzeb i oczekiwań. Tego rodzaju naciski mogą dotyczyć drobnych spraw codziennych, np. ktoś przywiązuje większą wagę do szczegółów, jest typem perfekcjonisty i zechce, abyś Ty była taka sama. U niektórych z Was mogą pojawić się problemy na tle niewierności, nawet jeśli jesteś wierna. Jeśli znajomi mają złe doświadczenia, mogą Twoją połówkę zarażać swoim niepokojem. Wszystko to, czego nie wypowiesz na głos, by nie ranić drugiej osoby, będzie kumulować się w Twoim wnętrzu i zaczniesz się kontrolować, albo to Ty możesz czuć się zraniona. Single mogą mieć szczęście do bardzo wymagających osób.

Praca: Wykorzystaj swoją inteligencję i postaraj się zdyscyplinować, bo bez tego szanse nie zostaną odpowiednio wykorzystane. Nie poddawaj się chwilom zwątpienia, niepewności, rozleniwienia lub smutku, bo Twoje sukcesy będą zależały od tego, czy się zmobilizujesz i wykorzystasz cały swój potencjał, czy popadniesz w melancholię i zechcesz przeczekać pewne sytuacje.

BYK

Ogólna prognoza: Choć czas ten może zacząć się niesprzyjająco i będziesz mieć wrażenie, że trudno rozwiązać jakiś problem, utknęłaś w sytuacji, która Ci nie odpowiada i nie widzisz wyjścia, to w dalszej perspektywie sprawy zaczną się układać bardzo dobrze. Niektórzy z Was mogą się zakochać w tych miesiącach i stworzyć relację z taką osobą. Inni z Was mogą znaleźć nową pasję, którą uda się wykorzystać zawodowo, a ponadto możecie spotkać kogoś, kto zajmuje się dokładnie tym samym co Wy i możecie połączyć siły. W przypadku planów biznesowych, niełatwo będzie poukładać sprawy konkretnie, jeśli nie zechcesz rezygnować z dotychczasowej pracy, albo będzie trzeba dobrze ułożyć plan i się go trzymać.

Uczucia: Niektórzy mogą być po rozstaniu z kimś, inni będą mieli trudność, by spotkać właściwą osobę na swej drodze, a ostatecznie możecie rozpocząć nową znajomość, którą zbudujecie na  dobrym porozumieniu intelektualnym, wspólnej pasji i atrakcyjności dla siebie. Druga strona nie będzie chętna do składania obietnic na przyszłość, zanim sama nie będzie wiedzieć dokładnie, czego chce.  

Praca: Możliwe problemy związane z osobami nieprzychylnymi. Nie bądź łatwowierna w biznesie, bo inni chętnie to wykorzystają. Nie lekceważ odczuć intuicyjnych i zdejmij różowe okulary, gdy oceniasz osoby, z którymi przyjdzie Ci pracować.

BLIŹNIĘTA

Ogólna prognoza: Zechcesz zdobyć nową wiedzę w jakimś zakresie, albo sprawy poukładają się tak, że będziesz musiała przejść jakieś szkolenie, rozpocząć studia, albo zajmiesz się dziedziną wiedzy, która Cię pasjonuje i od dawna chciałaś to zrobić. Jeśli szukasz nauczyciela, uczelni, podpowiedzi, to z początkiem wiosny znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zrealizowania tego celu. Możesz mieć styczność z ludźmi, którzy są autorytetami w swojej dziedzinie, a może sama jesteś nauczycielem i zdecydujesz się rozszerzyć swe kwalifikacje, albo otworzyć własną szkołę lub nauczać w inny sposób. Będzie potrzebna Ci samodyscyplina, ale ze wszystkim sobie poradzisz. Jeśli masz o coś żal do kogoś, teraz, na wiosnę, warto wybaczyć.

Uczucia: Jeśli jesteś w związku partnerskim, czeka Cię czas stabilny. Każda osoba w rodzinie ze swojej strony postara się dostosować do potrzeb innych, dzięki czemu zapanuje spokój. Single mogą poznać kogoś interesującego, ale pojawią się mieszane uczucia i niepewność, czy jest sens wchodzić w określoną relację głębiej. Musiałoby się wydarzyć coś szczególnego, aby przekonać Cię, że taki związek miałby na pewno przyszłość.

Praca: Okres trudny dla osób zatrudnionych ze względu na to, że środowisko, w jakim przyjdzie Ci funkcjonować, nie będzie zbyt przyjazne i sympatyczne. Może to spowodować, że zaczniesz rozglądać się za czymś innym, albo będziesz mieć powody do niezadowolenia z pewnych sytuacji w firmie. Trudno będzie dostosowywać się do warunków, które Ci nie odpowiadają, ale dasz radę, jeśli na tym Ci zależy.

RAK

Ogólna prognoza: Początek wiosny przyniesie wiele nowych wydarzeń, pojawią się nowe osoby, możesz być bardzo zajęta wieloma sprawami w tym samym czasie i przegapisz moment, kiedy Twoje relacje z bliskimi zaczną się rozluźniać. Mogą to być związki partnerskie, więź z dorastającym dzieckiem lub bliska przyjaźń z kimś. Osoba, która dotychczas była bardzo blisko Ciebie, zapragnie pewnej przestrzeni wyłącznie dla siebie. Możesz odczuć to jako ochłodzenie relacji, a może jako pragnienie samorealizacji lub wejście w okres dojrzewania lub w dorosłość w przypadku dzieci. Okaże się, że masz dla siebie więcej czasu niż dotychczas i w końcu możesz zacząć realizować swoje marzenia, na które wcześniej tego czasu brakowało. Jeśli odczujesz wewnętrzny opór przed zmianami, postaraj się zaufać, że wszystko będzie dobrze i puść to mentalnie.

Uczucia: W związkach partnerskich emocje i namiętność opadną, choć wciąż może być Wam razem dobrze, ale już na innej zasadzie. Zachwyt, zauroczenie, zakochanie to przemija prędzej czy później i teraz okaże się, że w Twoim związku powieje nieco nudą, a przynajmniej emocje, które kiedyś ekscytowały, teraz zbledną. Single będą mieć szczęście do wspaniałych przyjaźni opartych na wspólnych zainteresowaniach. Więź duchowa i psychiczna z drugą osobą będzie miała niezwykłe znaczenie.

Praca: Jedne Raki będą osiągać sukcesy bardzo ciężką pracą, poświęceniem, dyscypliną i wytrwałością, a inne z kolei wejdą w bardzo silne rywalizacje zawodowe. Jeśli potrzebujecie adrenaliny i macie silną potrzebę sprawdzenia się, będziecie gotowi realizować swoje cele. Dbaj, by było to współzawodnictwo fair.

LEW

Ogólna prognoza: Nadchodzące dni przyniosą Lwom nowe wyzwania, cele i emocje. Pomysłów i świeżych koncepcji nie braknie Ci od samego początku, a jeśli będziesz mieć wybór między dwiema różnymi możliwościami, pokierujesz się głosem intuicji i to ona wskaże Ci właściwszą drogę. To czas sprzyjający osobom, które nie czują się w pełni usatysfakcjonowane dotychczasowymi osiągnięciami w sferze prywatnej lub zawodowej i poszukują czegoś zupełnie nowego. Jedni z Was mogą znaleźć nową pasję, odkryć w sobie talent, rozwijać nowe zainteresowania, które intensywnie Was zaangażują, a niektórzy mogą się zakochać. W przypadku miłości może zdarzyć się, że braknie jakiegoś elementu, który urealni tą relację i nada jej konkretny kierunek. Karty radzą Ci unikać ludzi z negatywnym nastawieniem, wyrachowanych, nietaktownych i nie wierzyć w każdą informację, jaka dotrze do Ciebie. Sprawdzaj wszystko sama i nikomu nie wierz na słowo.

Uczucia: Możecie poznać kogoś interesującego, ale choć rozmowy mogą być miłe i uprzyjemnią Wam chwile, to kiedyś będzie trzeba skonkretyzować tą relację, przejść na wyższy poziom. Daj szansę tej znajomości, zamiast zastanawiać dokąd Cię to prowadzi. Nie ufaj ludziom, którzy pojawią się żeby Ci „pomóc”. Zaufanie się nie opłaci, jeśli mają nieszczere zamiary.

Praca: Zostaniesz doceniona i dostrzeżona bez specjalnych starań o to. Jeśli w Twojej pracy liczy się kreatywność, indywidualizm, nowatorstwo, to będziesz w tym dobra. Zachowasz przy tym skromność i swobodę w zachowaniu. Nawet jeśli musisz z kimś rywalizować, to ujawnisz wszystkie swoje zalety w taki sposób, że pokonasz konkurencję.

PANNA

Ogólna prognoza: W Waszym znaku nie pojawiają się wyraźne zmiany. To, co teraz symbolicznie „zasiejecie”, z czasem może przynieść efekty w Waszym życiu. Kiedy pozostajesz sobą, bez względu na wydarzenia zewnętrzne, sprawisz, że zachowasz spokój, ale wydarzenia nie porwą Cię tak, żeby były możliwe istotne przemiany. Niektóre plany mogą oddalić się w czasie, przełożysz je, a może będzie trzeba na coś poczekać.  Otoczysz się bliskimi, którym ufasz. Na pewno będziesz mieć przy sobie przyjazną osobę, przyjaciela, kogoś bliskiego, z kim razem stworzysz swój prywatny azyl, który da Ci poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego. Karty radzą zastanowić Ci się, dlaczego tak trudno zaufać Ci komuś spoza tego kręgu. Jakie lęki i obawy trzymają Cię i nie pozwalają otworzyć swojego serca na osobę nieznajomą, z którą również mogłabyś się zaprzyjaźnić.

Uczucia: Jeśli spotkasz nieuczciwą osobę na swej drodze, od razu uwolnisz się z takiej znajomości. Uważaj jednak, abyś nie popadła w czarnowidztwo i nie doszukiwała się wad u osób, które są niewinne. Niektórzy z Was mogą żądać rozsądzenia, kto ma rację, w przypadku sporu z drugą osobą. Łatwiej będzie Wam nawiązać przyjaźń niż zaufać i pokochać kogoś nowego.

Praca: Tu będzie się szczęścić. Problemy i przeciwności okażą się prostsze do pokonania, niż dziś sądzisz. Mogą mieć miejsce sytuacje, kiedy sukces przyjdzie szybciej niż kiedykolwiek i może to nawet Ciebie zaskoczyć. Jeśli uczyniłaś coś dobrego w swoim życiu dla innych, teraz to powróci do Ciebie.

WAGA

Ogólna prognoza: Wagi powinny wziąć pod uwagę, że wiele ich obaw ma źródło w wypartych emocjach w przeszłości, z których nie zdają sobie sprawę. Panie wypięknieją, sprawdzą zawartość swych szaf z ubraniami, kosmetykami itp. Zapragną przyciągać spojrzenia kobiecością i pięknem i przyjrzą się krytycznym okiem swojemu wyglądowi, ale tylko po to by zamienić się w bóstwo. Pewne sprawy mogą się odwlekać, co Ci się nie spodoba i zniecierpliwi. Mężczyźni poważnie zastanowią się, jaki ideał kobiety jest właściwy dla nich, a jeśli ich partnerka oczaruje swą uroda otoczenie, może wywołać to zazdrość w panu Wadze. Rada dla Was jest taka, abyście nie budowali każdego szczegółu swego życia w oparcia o partnera, a dali sobie większą przestrzeń prywatną. Miej własne pasje i wyjścia z domu bez niego. W przeciwnym razie te stałe zależności wywołają stres, wytracą Cię z równowagi, bo wszystko będziesz opierać na decyzjach drugiej osoby, albo zechcesz ją zmienić.

Uczucia: Możliwa zazdrość i podejrzliwość w związkach partnerskich. Będzie trzeba zdobyć się na więcej zaufania. Single mogą poznać kogoś, kto bardzo przypadnie im do gustu i czeka ich wiele spotkań i randek.

Praca: Jesteś osobą utalentowaną i podchodzisz z pasją do zadań, których się podejmujesz, ale w nadchodzących dniach Twoja kreatywność będzie Ci przeszkadzać, bo aby osiągnąć sukces będziesz musiała trzymać się ściśle ram, zasad, przepisów, ograniczeń. Jeśli w firmie zdecydujesz się na krok nietypowy, stracisz na tym. W przypadku konieczności podjęcia decyzji, bardzo trudno będzie Ci dokonać jakiegokolwiek wyboru.

SKORPION

Ogólna prognoza: Możecie wejść w ten okres czasu nieco labilni emocjonalnie. Sprzeczne odczucia wewnętrzne będą burzyć Waszą równowagę. Optymistyczne podejście do życia będzie Wam potrzebne do zdrowego funkcjonowania, a jednocześnie możecie to sabotować w sobie. Warto to zmienić, aby odzyskać poczucie harmonii. Nadchodzą zmiany w sferze materialnej. Pojawią się dla Was nowe szanse i okazje, by zarobić pieniądze, otworzyć swój biznes, zmienić pracę, wykonać manewr, który popchnie Wasza karierę. Trudno natomiast będzie o nową pasję. Wszystko może wydać się nudne, nieciekawe, coś nie będzie Wam pasowało. Potrzebujecie bodźca, który odnowi w Was zapał, pozytywną energię, która Was napędzi do działania. Niektórym potrzebna będzie pasja, pomysł, a niektórym dobrze zrobiłoby, gdyby się na wiosnę zakochali.

Uczucia: Będziecie otwarci na ludzi wokół siebie, komunikatywni, ale w bliskiej, prywatnej relacji z drugą osobą już nie będziecie zaangażowani na sto procent. Ten czas dobrze wpłynie na Wasze emocje i komuś wybaczycie, odnajdziecie się na nowo w kontaktach z ludźmi, ale trudno będzie dotrzeć do Was głębiej, bo będziecie skryci.

Praca: Będzie to korzystny czas dla wszelkich działaniach zespołowych, a Ty nie będziesz dążyć do współzawodnictwa, więc otoczenie spojrzy z sympatią na Ciebie i łatwo będzie nawiązywać pozytywne relacje z innymi.

STRZELEC

Ogólna prognoza: Ktoś pokładał w Was nadzieje, z których nie zdajecie sobie sprawy. Czegoś nie dostrzegacie, o czymś nie wiecie, pewne sytuacje wynikają z tego, że nie dostrzegacie intencji ludzi wokół Was. To, co wydaje się dziś Wam piękną perspektywą na przyszłość, okaże się bardziej zwyczajne, albo nie docenicie czegoś właściwie, zwłaszcza jeśli szukacie większej magii w swoim życiu, a ta magia tkwi w zwyczajności. Na pewno Strzelcom nie grozi poczucie osamotnienia, bo znajdziecie kogoś, kto podąża w tym samym kierunku co Wy. Możecie być to partner lub przyjaciel, przyjaciółka, ktoś,  kto widzi podobnie sprawy jak Wy, a przynajmniej na jakiś czas znajdziecie porozumienie i będzie Wam razem po drodze. Warto walczyć o swoje racje, jeśli naprawdę czujesz, że jest to ważne, kierować się szlachetnymi pobudkami, na co dzień zdyscyplinować się i poukładać plany w każdym szczególe, a potem wziąć się do realizacji tego planu krok po kroku. Pracą i logicznym myśleniem urzeczywistnisz marzenia swoje lub bliskiej Ci osoby.

Uczucia: Powściągliwością, dyplomacją i pewnością siebie spowodujesz, że druga osoba uspokoi przy Tobie wzburzone emocje, a jej niepokoje osłabną. Nawet jeśli pojawiłby się ktoś trzeci w Twoim związku, wzbudziłby zainteresowanie Twojego partnera, to spokojem i łagodnością wyjdziesz z tej próby zwycięsko. Niektórzy z Was doczekają się wyznania uczuć od kogoś, kto wydaje się niepewny lub zagubiony, lub trudno mu się określić czy podjąć decyzję. Miłość zdobędziecie opanowaniem i cierpliwością. Również w stałych związkach Twój spokój wyciągnie Was z każdego problemu.

Praca: Dobry moment na rozejrzenie się za nowym zatrudnieniem, jeśli nie czujecie satysfakcji z obecnie wykonywanej pracy. Możliwe, że niektórzy pomyślą o przeprowadzce w nowe miejsce, aby tam układać swoje sprawy od nowa. Wszelkie zajęcia, w których nie możesz wykazać się pomysłowością, czujesz się znużona rutyną, będą męczyć Cię i skłaniać ku refleksji, czy nie pójść inną drogą.

KOZIOROŻEC

Ogólna prognoza: Codzienna rutyna i powtarzalność zajęć, trzymanie się stałego planu, obowiązków, sprawi, że łatwo będzie popaść w schematyczność i niezdolność do dokonania zmiany. Okaże się to jednak złudzeniem, chwilową sytuacją, bo samo życie przyniesie Ci nowe wydarzenia i szanse. Będą dotyczyć sfery zawodowej i warto skorzystać z nadarzających się okazji, bo mogą przynieść pozytywne rezultaty w tej sferze życia. Pojawia się wiele różnych pomysłów na ten czas w Waszym znaku, ale też nie wszystko przekona Cię, żeby podjąć określone wyzwania. Może zjawić się osoba, która wierzy, że we dwoje możecie osiągnąć więcej, a Ty będziesz zupełnie innego zdania i nie zechcesz zrezygnować z tego, co osiągnęłaś, aby zaryzykować, jeśli uznasz, że dostaniesz mniej, niż masz dziś.

Uczucia: Dla związków partnerskich nadchodzi dobry czas, kiedy łatwiej będzie znaleźć porozumienie i wspólnie cieszyć się z jakiegoś powodu. Powiew świeżości i więcej radości zagości w Waszej codzienności, a odmienna aura związana z nową porą roku dobrze wpłynie na pojednawczość. Pojawią się sytuacje, które wprowadzą więcej entuzjazmu na co dzień. Single częściej skupią się na uczuciach, na płci przeciwnej, mogą spotkać kogoś interesującego i będą bardziej gotowi do spotkania, zaangażowania się, poznania kogoś, choć Wasz zapał może szybko opaść, jeśli okaże się, że nie jest to właściwa osoba. Daj sobie czas na poznanie kogoś odpowiedniego.

Praca: Czas trudnych decyzji, możliwe, że będziesz widziała dla siebie różne alternatywy i będzie trzeba sprecyzować dalszy kierunek działań, a jednocześnie możesz mieć przekonanie, że wszystko chciałabyś zrobić po swojemu, bo Twoje metody byłyby skuteczniejsze, co trudno będzie pogodzić z oczekiwaniami, jakie mają inni wobec Ciebie. Niektórzy będą musieli udowodnić, że są lepsi.

WODNIK

Ogólna prognoza: Wodnik może wejść w rolę obrońcy kogoś przegranego lub nieuczciwie potraktowanego. Może zaboleć Cię każda niesprawiedliwość lub brak szacunku do człowieka i w miarę swoich możliwości będziesz próbować to zmieniać. Będzie trzeba bardziej kierować się racjonalnymi argumentami niż tymi podyktowanymi emocją. W znaku tym może pojawić się nowa pasja lub plan wypływający z potrzeby serca, ale będzie trzeba przekuć go w konkret i wykazać się bardzo dużą samodyscypliną, obowiązkowością i umiejętnością logicznego podejścia i skonkretyzowania celu. Jeśli tak podejdziesz do sytuacji, jakie się pojawią, odczujesz poprawę również w sferze uczuciowej, bo łatwiej będzie się pogodzić z tym, że nie wszyscy są uczciwi i zachować przy tym wiarę w szczerość innych osób. 

Uczucia: Możesz spotykać na swej drodze osoby, z którymi stworzysz wartościowe relacje oparte na łagodności i zrozumieniu, ale niektórzy znikną z Twojego życia, bo tak się potoczą wydarzenia. Nie powinno dojść do żadnych rozstań, które wywołałyby negatywne odczucia. Będziesz z tym pogodzona.  Życie przynosi zmiany, a Wodnik jako osoba komunikatywna będzie mieć okazje do poznawania różnych osób, choć Wasze drogi zejdą się czasem tylko na chwilę.

Praca: U niektórych z Was mogą pojawić się zmiany nagłe, niespodziewane, pod wpływem określonych wydarzeń, a u innych przyjdą powoli i będą wynikać z klarowania się Waszej sytuacji. Powinny być to zmiany na lepsze. W tej sferze ważny będzie dla Ciebie nie tylko rezultat, ale również i piękno oraz estetyka Twojej pracy, o ile masz na to wpływ. Abyś w pełni odczuła satysfakcję zmiana będzie konieczna.

RYBY

Ogólna prognoza: Niektórzy z Was wejdą w ten okres czasu stawiając sobie za priorytet- związek partnerski i Wasze dzieci. Inni mogą rozważać temat ciąży i dziecka. Nawet single powinny znaleźć pokrewną duszę w tym czasie, a Wasza relacja ma szansę na rozwój i pogłębienie. Jeśli ktoś był za blisko Was, teraz odsuniecie tą osobę, ale w taki sposób, aby nikt nie czuł się zraniony. Możesz być spokojna o kogoś takiego, że doskonale poradzi sobie bez Waszej ciągłej obecności. Nawet jeśli dotkną Cię jakieś rozczarowania, nie pozostawią długo śladu i szybko zregenerujesz się, odnowisz duchowo i znów poczujesz pasję, przypływ chęci do zrobienia czegoś, a osoby poszukujące miłości odnajdą nową miłość. Rada dla Was jest taka, abyście świadomie zaprzestali skupiania uwagi na negatywnych aspektach swoich spraw i zaczęli koncentrować się na pozytywach, gdyż jeśli spodziewasz się kłopotu, przyjdzie jako samospełniające się czarnowidztwo. Kontroluj myśli.

Uczucia: Osoba, która wzbudziła Twoje zainteresowanie, widzi Cię pozytywniej, niż Ty widzisz siebie. Uświadom sobie, że podobasz się taka/taki, jaka/jaki jesteś i nawet jeśli czasami wydaje Ci się, że wypadłaś słabiej, dla tej drugiej osoby jesteś nadzwyczaj atrakcyjna, inteligentna, pociągająca itd. To tylko w Twoich wyobrażeniach istnieją jakieś błędy czy niedociągnięcia.

Praca: Wspaniały czas zawodowo, powinnaś poczuć się doceniona i poważana w firmie, a nawet znajdzie się ważna osoba, która wierzy w Ciebie bardziej niż inni i chętnie przysłuży się, aby Twoja kariera potoczyła się we właściwym kierunku w przyszłości. Ktoś może załatwić Ci coś ważnego. Twoim atutem będzie kultura osobista, uprzejmość i wiarygodność.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 13606
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.