Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

4698 Miranda 2020-02-11 0

Horoskop na pracę i uczucia od 10.02 do 16.02.20

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Horoskop tygodniowy na sferę zawodową oraz uczuciową z uwzględnieniem związków partnerskich, sytuacji u singli i ogólnych relacji z innymi.


BARAN

Praca: Dasz z siebie więcej, niż otrzymasz. Twój wkład energii, komunikatywność, pozytywne nastawienie do ewentualnych przysług koleżeńskich, wszystko to sprawi, że będziesz odbierana jako osoba otwarta, która nie żałuje swego czasu innym. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, okazja powinna się pojawić.

Miłość i relacje z ludźmi: Trudno będzie skupić się na partnerze, jeśli prowadzisz towarzyskie życie, ale będzie to tydzień niezwykle sprzyjający, jeśli tylko docenisz jego zalety. Koniecznie zarezerwuj czas, który poświęcisz tylko na spędzenie go we dwoje. Niektórzy mogą czuć się rozdarci- czy wystarcza Wam związek, w którym jesteście, czy może niewinny flirt miło ożywi codzienność? Pokażesz się od strony wspaniałej przyjaciółki lub przyjaciela, jeśli ktoś będzie  w potrzebie i będzie trzeba go pocieszyć.

BYK

Praca: Wyjazdy służbowe mogą mieć istotne znaczenie w nadchodzących dniach. Niewykluczone szkolenia, które wymuszą wyjazd, albo coś w mniejszym stopniu odmieni Twą codzienność. W kontaktach z innymi może być zmiennie, lub pojawią się trudności w porozumieniu się w przypadku nieprzewidzianych okoliczności, które zburzą rytm dnia. Ważne będzie, by nie ujawniać wszystkich swych planów lub szczegółów projektów, nad którymi aktualnie pracujesz.

Miłość i relacje z ludźmi: W stałych związkach partnerskich czas niezmąconego spokoju. U singli pojawią się okazje by poznać kogoś nowego. Nie przegap szansy, jeśli ktoś Cię zaprosi na spotkanie w większym gronie osób. Warto obniżyć poprzeczkę i zrezygnować z poszukiwania miłości trudnej do spełnienia, niedoścignionego ideału, który nie istnieje. Nikt nie jest perfekcyjny, więc spróbuj dojrzeć zalety osób, które Cię otaczają.

BLIŹNIĘTA

Praca: Żadna trudność nie przeszkodzi Ci w realizacji celu. Wytrwale i konsekwentnie zrealizujesz wszystkie plany. Zdążysz na termin, a przełożeni powinni być zadowoleni z solidnie wykonanych zadań. Udowodnisz innym, że na sukces trzeba ciężko pracować, ale będzie widać efekty. Sobie będziesz zawdzięczać wszelkie osiągnięcia, jeśli będziesz umiała się zdyscyplinować, by  doprowadzić do końca każde przedsięwzięcie.

Miłość i relacje z ludźmi: Czas pomyśleć nad tym, żeby nauczyć się wyrażać częściej ciepłe uczucia. Jeśli masz kogoś, kto jest Ci bliski, możesz wstrzymywać się przed bardziej bezpośrednim gestem, który ujawniłby, co czujesz naprawdę. Single nie zdecydują się na żadne odstępstwo od listy cech, której szukają w drugiej osobie, w związku z czym mogą skazać się na chwilowe osamotnienie. Kompromisy nie będą wchodziły w grę w tym tygodniu.

RAK

Praca: Jeśli wpadniesz na niespodziewany pomysł, nie zechcesz czekać z wprowadzeniem go w życie. Dla biznesmenów może oznaczać to nawet ryzykowne decyzje, które powinny okazać się trafione. Zdaj się na swoje wyczucie w tym temacie. Relacje z innymi mogą być chłodne, jeśli wzbudzasz nieokreślone uczucia. Respekt będzie wiązał się z chęcią zachowania dystansu w Twojej obecności. Dla polepszenia finansów lub perspektywy dodatkowego zysku możesz zdecydować się na nietypowe działanie lub coś nieprzewidywalnego.

Miłość i relacje z ludźmi: Prywatnie będziesz unikać konfliktów i konfrontacji, a postawisz na harmonijne porozumienie. Nawet jeśli odkryjesz nieszczerość, nie weźmiesz sobie tego do serca, jeśli nie będzie to nic poważnego. Inni również będą okazywać Ci sympatię i zaufanie, dzięki czemu tydzień powinien upłynąć pogodnie. W partnerstwie czas zrozumienia i zgody, nawet po kłótniach.

LEW

Praca: Spokojem, dyplomacją i opanowaniem nie tylko zyskasz szacunek, ale również przewagę nad osobami, które chętnie zajęłyby Twoje miejsce, albo mają nieuzasadnione pretensje. Postawa pełna samokontroli, a przy tym innowacyjne pomysły i kreatywne podejście do zadań zapewni Ci dobrą pozycję w firmie.

Miłość i relacje z ludźmi: Jeśli do tej pory nikogo nie poznałaś, to ten tydzień również nie przyniesie nowej znajomości. Wszelkie świeże i niepewne relacje nie dadzą Ci odpowiedzi nawet na podstawowe pytanie- czy ta osoba jest Tobą zainteresowana czy nie? W związkach niesformalizowanych zabraknie pewności, że druga osoba myśli poważnie o wspólnej przyszłości. W małżeństwach stabilnie i bez zmian.

PANNA

Praca: Bardzo pomyślny tydzień, a niektórzy z Was mogą odnieść znaczący sukces zawodowy. Dobre przygotowanie do wypełnienia obowiązków oraz skrupulatność i przywiązywanie wagi do szczegółów zapewni świetne efekty i poczucie komfortu. Powinien dopisywać Ci humor i nie braknie zdrowego dystansu do ewentualnych trudności, więc nastaw się na udany czas dla kariery.

Miłość i relacje z ludźmi: Nie daj się wykorzystywać innym i weź udział w dyskusji, jeśli się z czymś nie zgadzasz. Bez umiejętności bycia asertywnym możesz poczuć się wytrącona z równowagi albo stłamszona przez osoby bardziej pewne siebie. Nie warto zawsze być grzeczną, jeśli inni rozpychają się łokciami. Bardzo dobry czas dla par, które mają do siebie zaufanie. Jeśli nie mieliście ostatnio czasu dla siebie, teraz Wasz związek rozkwitnie na nowo i poczujesz, że spotkałaś osobę, z którą rozumiesz się bez zbędnych słów.

WAGA

Praca: Osiągniesz doskonale wyniki i udowodnisz swą wartość i kompetencje. Z Twoimi zdolnościami plany z pewnością się powiodą, ale każdy sukces ma swoją cenę, a u Ciebie tą ceną może okazać się stres, napięty grafik dnia lub inne sytuacje wywołujące komplikacje. Nie będziesz natomiast otwarta na jakiekolwiek zmiany, jeśli uważasz, że nie są potrzebne.

Miłość i relacje z ludźmi: Czas spokoju i równowagi. W związkach partnerskich niektóre plany będzie trzeba przełożyć na później lub dostosować się do domowników. Nie do końca upłynie ten tydzień według Twoich wyobrażeń, ale ostatecznie cele uda się osiągnąć. Single mogą spotkać na swej drodze kogoś interesującego, ale będzie to bardzo świeża znajomość, a może jedynie okazja by z kimś porozmawiać pierwszy raz. Powinien być to ktoś wyróżniający się, bo na przeciętność nie zwrócisz uwagi, a nawet możesz być zbyt zamyślona lub roztargniona, by kogoś zauważyć.

SKORPION

Praca: Dyplomatycznie, bezkonfliktowo i uprzejmie załatwisz każdą sprawę. Z wyczuciem podejdziesz do nerwowych sytuacji, jeśli się takie pojawią i załagodzisz spory. Chętnie podejmiesz się indywidualnych projektów i nie braknie Ci cierpliwości, by doprowadzić je do finału. Możliwe opóźnienia w realizacji zadań, ale wytrwałością uda się pokonać każdy napotkany problem.

Miłość i relacje z ludźmi: Niestety możliwe konflikty i wrażenie, że bliska Ci osoba robi Ci na przekór, nieuczciwie ocenia Ciebie lub Twój wkład w życie codzienne itp. Trudno będzie rozsądzić sytuacje tak, aby żadna ze stron nie czuła się urażona. Jedynym wyjściem będzie staranne oddzielenie tego, na co wpływu nie masz od emocji i nieporozumień, które wynikają z Twoich subiektywnych odczuć.

STRZELEC

Praca: Aby osiągnąć pełne zadowolenie, unikaj nudy i rutyny i nie obawiaj się podejmowania wyzwań. To one dadzą Ci największą satysfakcję. W przypadku konieczności podjęcia decyzji, postaraj się spojrzeć elastycznie na różne możliwe opcje lub rozwiązania, aby dostrzec najlepsze wyjście, nawet jeśli pokrzyżuje to plany. Obowiązkowość i cierpliwe podejście do obowiązków będzie Twoją mocną stroną, tylko nie zapomnij w tym wszystkim o własnych potrzebach.

Miłość i relacje z ludźmi: Prywatnie będziesz całkowicie spontaniczna. Jeśli wydarzy się coś, o czym zechcesz komuś opowiedzieć, nie będziesz czekać z tym, aż pojawi się okazja. Kierując się impulsem, potrzebą rozmowy czy bliskości, możesz sprawić wrażenie osoby w gorącej wodzie kąpanej, jednak Twoje zachowania będą szczere. Niektórzy mogą się zdecydować nagle, pod wpływem chwili, by zadzwonić, spotkać się, zrobić komuś niespodziankę itp.

KOZIOROŻEC

Praca: Koziorożce mogą dokonywać skrajnych wyborów, jeśli przechodzą dylemat w rodzaju  „mieć czy być”. Jeśli dojdziesz do wniosku, że praca jest niezwykle istotna dla Ciebie, resztę możesz odsunąć na drugi plan. Inni z kolei mogą uznać, że pieniądze w ogóle nie odgrywają dla nich roli. Postaraj się znaleźć równowagę, nie zaniedbywać potrzeb ciała ani ducha. Poza tym wykażesz się talentem i postawą szlachetną wobec innych.

Miłość i relacje z ludźmi:  Możliwe trudności w porozumieniu, jeśli zapragniesz niezależności ponad wszystko, co może spowodować konflikty na tym tle. Weź pod uwagę, że partnerstwo to między innymi umiejętność dostosowania się do potrzeb drugiej strony w zwykłych codziennych sprawach. Nie wykonuj posunięć, które zburzą porządek  innych osób tylko dlatego, że chcesz czuć się wolna, chyba że rzeczywiście taka decyzja jest konieczna.

WODNIK

Praca: W nadchodzących dniach łatwo będzie o błąd pod wpływem czyjejś namowy lub ingerencji osób trzecich, niespodziewanych sytuacji lub niezdrowych układów. Powściągnij chęć zaryzykowania, bo teraz się to nie opłaci. Możliwe różnice zdań, a nawet przy stałych i długotrwałych współpracach mogą pojawić się zgrzyty, jeśli staliście się od siebie za bardzo zależni. Postaraj się odgrodzić od emocji innych i zapanować nad własnymi impulsami. Przełóż decyzje na inny czas.

Miłość i relacje z ludźmi: Wykażesz się umiejętnością godzenia zwaśnionych stron, lub wpłyniesz wyciszająco i łagodząco na osoby, które toczą spory. Może będzie trzeba szukać różnych rozwiązań, ale jeśli podejdziesz do spraw dyplomatycznie, uda się przywrócić równowagę w rodzinie, wśród przyjaciół itp. Single łatwo nawiążą kontakty, jeśli tego pragną. Osoby będące w związkach powinny zadbać o emocje drugiej strony, jeśli same chcą poczuć troskę ze strony partnera.

RYBY

Praca: Dobra atmosfera może być zakłócona czyjąś złością, być może Twoją, a możliwe, że to Ciebie ktoś zechce skrytykować i będzie trzeba znaleźć rozwiązanie sytuacji. Ostatecznie nawet jeśli pojawią się problemy z porozumieniem się, dojdziecie do zgody. Nie wszyscy będą postępować fair. Warto pokazać w firmie swoje najlepsze zalety, bo możliwe, że nie jesteś doceniona, jak na to zasługujesz. Chwilowe zawirowania są więc możliwe, ale szybko powróci spokój.

Miłość i relacje z ludźmi: Single mogą mieć trudność, by dokonać wyboru między dwiema osobami lub rozsądzić coś, co dotyczy innych, jeśli coś wzbudza niejasności. Nie rozwiążesz ich logicznie analizując fakty, które znasz i próbując poukładać wszystko w zrozumiałą całość. Uczucia i emocje nie poddadzą się etykietkom ani klasyfikacji, a jeśli braknie Ci pewności, co do tego jak wyglądają pewne sprawy, nie dokonasz żadnego wyboru. Nie bądź zbyt uparta w poglądach. Spróbuj zobaczyć sprawy z innej strony.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 4698
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.