Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

1366 Tarocistka Agnelya 2020-01-30 0

Magia kolorów w biznesie i ezoteryce

Promocja
Tarot Karty Anielskie Numerologia
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 484 POLSKA I ZAGRANICA 4.70 zł brutto
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Kolory odgrywają ważną rolę w ezoteryce, na przykład w rytuałach, magii i magii świec, które powinny być tak kolorowe, jak to możliwe. Nawiasem mówiąc, ezoteryczne kolory odgrywają również ważną rolę w odzieży i osobistym stylu, ponieważ symbolizuje to nasz stosunek do życia, ukazuje nasz charakter, emocje.


Czy masz ulubiony kolor? Mój jest czerwony i różowy, ale rzadko noszę różowe ubrania, ponieważ wyglądam zbyt cukierkowo i raczej nie pasuje do 40+. Kolory identyfikują zarówno charakter, jak i aktualny stan emocjonalny danej osoby.

Jeśli ubierasz się głównie na czarno i nie odczuwasz smutku, twoja dusza może się smucić lub być w emocjonalnie depresyjnym nastroju. Lubię nosić czarne spódnice, w połączeniu z czerwienią lub złotem.

Ezoteryczne kolory wpływają na nasze myślenie i dają nam podświadome impulsy do naszych działań. W ezoterycy stosujemy ciepłe kolory dla pozytywnych energii i zimne kolory dla ochrony.

W naszym społeczeństwie, oprócz zapachów i sygnałów akustycznych, kolory mają wpływ na efekt wizualny. Przyjrzyjmy się reklamie, czy różnym stronom ezoterycznym, reklamowym, gdzie nasze oczy zawsze mają kontakt z mnogością kolorów. Ezoterycy używają kolorów do podkreślenia uczuć. Na przykład oko widzi czerwień i łączy ją z uczuciem zmysłowości,  miłości, ognia  i pożądania. Oko widzi niebieski i natychmiast łączy to z zaufaniem, żółty z czymś tanim, z promocją, złoty z prestiżem.

Kolor biały, to kolor niewinności, czystości, dziewictwa

Kolor biały oznacza czystość i niewinność. Jest kolorem najczęściej używanym przez osoby rozpoczynające jakiś rozdział życia np. chrzest, komunia, ślub. Osoby noszące białe ubrania są wyjątkowo eleganckie i wyglądają  czysto i odświętnie.

Kolor żółty - sukces

Żółty oznacza sukces, ciepło i charyzmę. Światło słoneczne jest żółtawe i sygnalizuje nam jasny dzień. Ludzie są bardziej aktywni w słoneczne niż w deszczowe dni. Ludzie ubrani na żółto mają w sobie coś nadprzyrodzonego, niemal magicznego. Żółty sprawdza się podczas negocjacji, mediacji.

Kolor pomarańczowy –to kolor antydepresyjny

Pomarańczowy to kolor mocy i witalności. Pomarańczowy sygnalizuje pozytywną moc. Ten kolor występuje w wielu owocach. Owoce pomarańczowe wydają nam się soczyste, słodkie i dojrzałe. Sprawdza się najczęściej w punktach gastronomicznych, używa się go też przy  promocjach marketingowych.

Czerwony - kolor miłości

Czerwień to kolor miłości, energii, motywacji. Jest to nieco agresywny kolor o największej ekspresji. Niektórych zniechęca czerwony, ponieważ z jednej strony pociąga ich ten kolor, a z drugiej podnosi ciśnienie.

Kobiety ubrane na czerwono emanują zmysłowością i erotyzmem. Podczas ważnych negocjacji czerwony kostium, czerwone buty tak przytłoczą rozmówcę, że uda się przeforsować punkty nasze negocjacyjne.

Kolor czerwony jest prawie manipulacyjny i ma ogromny wpływ na płeć przeciwną.

Kolor różowy symbolizuje przyjaźń

Ludzie ubrani na różowo promieniują młodością, ale też pewną niepewnością. Ten kolor jest delikatny odpowiedni dla dzieci, zwłaszcza dziewczynek.  To także  kolor zakochania.

Kolor niebieski - zaufanie

Niebieski to kolor zaufania, energii życiowej i przywiązania. Wiele firm, zwłaszcza w dziedzinie ubezpieczeń, banków i instytucji kredytowych, a także we wszystkich transakcjach płatniczych, używa tego koloru, ponieważ wiedzą, że zdobędzie to zaufanie klientów.

Kolor zielony oznacza zdrowie

Zielony to kolor zdrowia i natury. Spójrz na naszą przyrodę latem, a zobaczysz, jak zieleń uspokaja i pozwala się zrelaksować. Zielone odcienie kolorów są bardzo ważne w części sypialnej. Natomiast czerwone łóżka zakłócają sen, ponieważ pobudzają nas.

Kolor czarny - śmierć i nowy początek

Czerń jest kolorem ciemności, śmierci i ciężkości. Ale nowe życie zaczyna się od śmierci, dlatego jest kolorem nowego początku. W ezoteryce kolor ten jest często używany do odcinania niepożądanych rzeczy i ludzi. Cóż, myślę, że nie powinieneś tego robić, ponieważ negatywne skutki znów mają negatywne skutki, więc obracamy się w kółko.

Powinniśmy raczej używać niebieskiego, aby odpędzić zło. Czerń jest klasyczna pod względem stylu ubioru, jest najmniej zauważalna, chyba że jako mała czarna sukienka na przyjęciu. Mała czerwona jest bardziej zauważalna i wygląda bardziej atrakcyjnie na imprezie niż czarna. Natomiast czasem potrzebujemy koloru czarnego, ponieważ potrzebujemy również nocy, aby spać, w przeciwnym razie nasza równowaga w naturze nie zadziała.

Kolor fioletowy  - duchowość, kolor Trzeciego Oka

Fioletowy to kolor duchowości, występujący w kolorach tęczy. To kolor magów, wróżów, astrologów, często pojawia się też w ubraniach duchownych. Kolor ten najczęściej noszą osoby wrażliwe. Kolor fioletowy na stronach internetowych wzbudza zaufanie u czytelnika.

Z duchowego punktu widzenia, przy narodzinach mamy określony kolor urodzenia, który towarzyszy nam przez życie. To nasz ulubiony kolor. Jeśli chcesz poznać jaki wpływ ma na Twoje życie i jak to zmienić, jeśli ten wpływ jest w Twoim odbiorze/odczuciu negatywny, nie służy Ci pisz do mnie wiadomość, chętnie porozmawiam z Tobą o tym. Czasami nie wiemy, dlaczego lubimy jedną osobę, a  inną nie. Czasami w życiu nam pod górkę. Pamiętaj tak jak numerologią tak i grą kolorów możesz  nie tylko ubarwić, ale i uszczęśliwić siebie i swój świat, czego serdecznie życzę. Pozdrawiam i do usłyszenia. Zapraszam również do zakupu Kalendarza z talizmanem szczęścia i bogactwa dla osób zmagających się z trudnościami natury finansowej i Kartę miłości – produkty  mojego autorstwa Link do zamówienia i opis  Klik tutaj  Kalendarz kupisz Tutaj


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarocistka Agnelya
Tarocistka Agnelya
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Tarocistka Agnelya, odwiedzin: 1366
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.