Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

1063 Miranda 2019-12-30 0

Horoskop sylwestrowy

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Rady z kart dla osób, które planują spędzić Sylwestra aktywnie- jak podtrzymać dobry nastrój,  czego nie robić? Jakie niespodzianki mogą się wydarzyć?

Wszystkim życzę udanego Sylwestra i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku:)


BARAN

Według kart Barany będą umiały wprawić towarzystwo w nastrój sylwestrowy. Możesz też zabrać ze sobą kogoś w rodzaju duszy towarzystwa, czyli osobę, która sprawi, że impreza się rozkręci. Jeśli jesteś gospodarzem, nie zwlekaj zbyt długo z postawieniem alkoholu na stole, bo rozczarujesz gości, ale nie przesadź w drugą stronę i obmyśl też inne atrakcje. Panie, które pięknie wystroją się w ten wieczór, powinny liczyć się z bardzo bezpośrednimi komplementami, a niektóre z nich możesz uznać za zbyt otwarte i będziesz udawać, że ich nie dosłyszałaś.

BYK

Nie rozmawiaj o pracy w Sylwestra.  Pokaż się od swej sympatycznej strony. Zjednasz sobie przyjaciół serdecznością, kulturą osobistą i postawą budzącą zaufanie oraz sprawisz, że inni będą dobrze się przy Tobie czuć, a i Tobie również dopisze humor.  Masz w sobie dość pozytywnej energii, by zarazić nią innych. Przemyśl, zanim poruszysz temat, który może wywołać spór. Choć wieczór może zacząć się z ożywieniem, atmosfera szybko może zblednąć, jeśli nie będzie nikogo, kto podtrzyma dobry nastrój. Może zdarzyć się też, że pojawi się osoba, która spowoduje, że wszyscy zamilkną i nie będą się tak dobrze bawić, jak na początku, więc przemyśl, kogo zapraszasz.

BLIŹNIĘTA

Jeśli chcesz spędzić miło ten wieczór i praca nie stanie Ci na przeszkodzie, to tylko Ty sama będziesz mogła wprowadzić się w dobry nastrój. Będzie trzeba zapomnieć na chwilę o sprawach, które nie układają się dokładnie po Twojej myśli i spróbować wzbudzić w sobie trochę optymizmu. Warto też zdać się na spontaniczne pomysły, które przyjdą Ci do głowy. Nawet jeśli niczego konkretnego nie zaplanowałaś, zawsze można zorganizować coś w ostatniej chwili lub gdzieś wyjechać. Karty przepowiadają mimo to, że Bliźnięta po przemyśleniach dojdą do wniosku, że najprzyjemniej spędzą ten czas w gronie rodziny.

RAK

Raki powinny zadbać już przed Sylwestrem o swoją odporność i zażywać coś na wzmocnienie, bo łatwo będzie się przeziębić.  Zwłaszcza jeśli wybierasz się na imprezę na wolnym powietrzu, ciepło się ubierz. Nie warto natomiast za bardzo się izolować i spędzać ten wieczór tylko we dwoje, np. z mężem. Jeśli  chcesz się spotkać w większym gronie, ale sama nie wiesz z kim, roześlij wiadomości wcześniej, jeśli liczysz na odzew, bo jeśli zorganizujesz coś na ostatnią chwilę, może się to nie poukładać tak, jakbyś sobie tego życzyła. Zamiast zastanawiać się, czy znajomi gdzieś wychodzą, zadzwoń i spytaj ich o to.

LEW

Będziesz w dobrym humorze, gdy zadbasz o siebie i swoje samopoczucie. Zapragniesz ładnie wyglądać i naszykujesz na tą okazję wyjątkową kreację.  Jeśli szukasz możliwości wyjścia z domu lub zorganizowania czegoś, weź pod uwagę więcej możliwości niż tylko to, na co się nastawiłaś. Możesz ten wieczór spędzić na różne sposoby. Nie uzależniaj się od jednego pomysłu, który przyjdzie Ci do głowy jako pierwszy. Jeśli spędzisz ten czas w gronie koleżanek, nie będzie to sylwester, o jakim marzyłaś, bo zabraknie poczucia wyjątkowości, ale spędzisz go miło.

PANNA

Jeśli na co dzień bywasz rozsądna i lubisz jasne sytuacje, zmień nastawienie w wieczór sylwestrowy i podejdź z większą beztroską do różnych sytuacji. Nie musisz zawsze znać odpowiedź na każde pytanie ani nie będzie konieczne ustalenie szczegółów, żeby dobrze się bawić. Postaraj się znaleźć zalety sytuacji, w której ktoś nie tłumaczy Ci dokładnie, jaki ma plan.  Zdaj się na spontaniczność i rozluźnij się, np. obejrzyj sobie komedię, zamiast czekać, aż sprawy zaczną się układać według ściśle określonego porządku. Zrób coś, co wprawi Cię w dobry humor i ciesz się tym wieczorem, a możesz zaskoczyć swoich znajomych przemianą nastroju i błyskotliwością w rozmowie.

WAGA

Jeśli planujesz zorganizować coś u siebie i potrzebujesz pomocy w kuchni, okaże się, że z matką, siostrą czy z przyjaciółką wszystko pójdzie nie tylko sprawniej, ale też będzie się Wam bardzo miło rozmawiać i znajdziecie porozumienie w każdym temacie. Ogólnie Wagi powinny zdać się na drugą osobę i wszelkie kwestie organizacyjne należałoby załatwiać we dwoje. Staraj się nie wprowadzać zbyt sentymentalnej atmosfery, a postaw na spontaniczne decyzje i odrobinę nieprzewidywalności. Bądź otwarta na drobną zmianę w planach, jeśli ktoś wpadnie na jakiś pomysł. Komuś może wydawać się, że ktoś inny ma zły humor, ale według kart będzie to tylko złudzenie lub niewłaściwy odbiór emocji u takiej osoby, więc nie spiesz się z oceną.

SKORPION

Skorpionom może przytrafić się nietypowa sytuacja. Jeśli wybierasz się na imprezę, na której jest osoba, z którą się kiedyś przyjaźniłaś, lub przyjaźniłeś, może okazać się, że Cię nie pozna w kreacji sylwestrowej, nie pamięta Cię, albo dopiero kogoś poznasz, będzie Wam się wspaniale rozmawiać i dojdzie później do jakiegoś rodzaju gafy, ktoś coś powie beztrosko, co wprawi Cię w dziwny nastrój. Z kart wynika, że nie będzie to zamierzone, a wyniknie z pomyłki lub nieświadomego gestu lub słowa. Na pewno będziesz wyglądać doskonale i nie braknie Ci  interesującego sposobu bycia.

STRZELEC

Jeśli chcesz być w dobrym nastroju sylwestrowym, pozwól sobie na spontaniczność  i podążanie za tym, na co naprawdę masz ochotę. Nie musisz siedzieć przy stole, jeśli Cię to nie cieszy i nawet wyjazdy organizowane w ostatniej chwili wprawią Cię w dobry nastrój, a stroną racjonalną takiego pomysłu zajmą się inni. Być może będzie trzeba najpierw zorganizować opiekę dla dzieci lub coś innego załatwić, zanim będzie można wprowadzić w czyn Twoje pomysły. To czas odprężenia, o ile sobie na to pozwolisz, choć w pewnym momencie będziesz musiała się bronić przed dolewaniem szampana do kieliszka, co będzie wynikać z gościnnego charakteru osoby, u której spędzisz ten wieczór. Będzie trzeba zachować się asertywnie.

KOZIOROŻEC

Jeśli wybierasz się na imprezę i spotkasz tam uszczypliwą kobietę, będzie trzeba zareagować. Udawanie, że nie zauważasz problemu, nie sprawi, że da Ci spokój. Skup się na tych, których lubisz, bo na pewno znajdziesz w towarzystwie świetnego kompana lub przyjaciółkę, która myśli podobnie jak Ty. Koziorożce mogą też stać się duszą towarzystwa, jeśli zaczną opowiadać zasłyszane nowinki, których chętnie posłuchają inni. U niektórych z Was może się zdarzyć, że będzie trzeba zmienić miejsce imprezy, żeby naprawdę dobrze się bawić, co jest bardzo realne i osiągalne według kart.

WODNIK

W Sylwestra mogą nadejść wieści, które Cię ucieszą i wcale nie będą dotyczyć żadnej imprezy, a czegoś dużo ważniejszego dla Ciebie. Warto zachować to dla siebie. Może się zdarzyć, że nie odbierzesz jakiegoś telefonu, lub nie otworzysz drzwi, bo np. akurat będziesz brać prysznic, lub coś innego się wydarzy. Z kart wynika, że nie trzeba się tym przejmować, bo nie będzie to nic istotnego. Jeśli nie masz ochoty na konkretne spotkanie lub imprezę sylwestrową, zastanów się, zanim podasz powód, bo ktoś może źle Cię zrozumieć, lub będzie mieć skłonności do wyobrażania sobie, że jest Ci smutno, skoro nie chcesz uczestniczyć w jego zabawie.

RYBY

Jeśli ktoś zachoruje z domowników, zatroszcz się o niego, ale nie oczekuj zbyt wiele. Może okazać się, że nie ma siły świętować tego dnia, nawet jeśli bardzo postarasz się zrekompensować to mu w inny sposób. Matki mogą mieć skłonność do poświęcania się dzieciom, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ogólnie możesz być w wyciszonym nastroju, co dobrze Ci zrobi, ale ktoś i tak tego wieczoru może próbować Cię namówić na jakieś wyjście. Trudno będzie przekonać bliskich, że we własnym gronie też można się bawić wspaniale. Jeśli spędzisz czas w kuchni, by przygotować wspaniałe dania sylwestrowe, może okazać się, że braknie entuzjazmu u innych, by w pełni docenić Twój wysiłek, a jeśli ktoś zachoruje, nie będzie miał apatytu.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 1063
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.