Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1505 Miranda 2019-12-23 0

Horoskop Świąteczny

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Rady z kart - jak przygotować się do świąt i jak je spędzić- u rodziny czy lepiej w domu? Sprawdź tendencje zdarzeń i wskazówki.

Zapraszam na horoskop i wszystkim Państwu życzę spokojnych, pogodnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia:)


BARAN

Tarot: Warto dobrze się zorganizować przynajmniej kilka dni przed nadejściem świąt, bo przygotowania mogą dać Ci się we znaki. Jeśli nie chcesz na ostatnią chwilę zajmować się pieczeniem ciast, przygotowywaniem potraw wigilijnych, dobrze przemyśl, czy można zrobić coś wcześniej, a może lepiej kupić coś gotowego. W przeciwnym razie poczujesz się mocno przepracowana, wszystko będzie na Twojej głowie, a każda czynność zostawiona na ostatni moment okaże się ostatecznie problematyczna. Nie obiecuj nikomu odwiedzin, jeśli nie jesteś pewna, czy dotrzymasz słowa. Święta upłyną w spokoju, jeśli zadbasz wcześniej o szczegóły i co najważniejsze- o samą siebie i swój komfort.

Wskazówka z kart anielskich: Jeśli chciałabyś zrobić komuś niespodziankę, czymś miło zaskoczyć, ale coś Cię powstrzymuje, ośmiel się, bo wyniknie z tego coś dobrego.

 

BYK

Tarot: Panie nie powinny zdawać się na decyzję męża w kwestii tego, jak najlepiej spędzić ten czas, bo później mogą dojść do wniosku, że okazało się to niewłaściwym wyborem. Jeśli planujesz jakiś wyjazd, karty podpowiadają, że we własnych czterech ścianach wypoczniesz dużo lepiej. Mogą mieć miejsce drobne, codzienne niedogodności w tym czasie, dlatego nie planuj na święta przygotowanie potraw, które będziesz robić po raz pierwszy w życiu, a przynajmniej nie obiecuj nikomu, że przyniesiesz coś pysznego, jeśli wcześniej nie wypróbowałaś przepisu. Inne rozwiązanie- zrób to wcześniej, aby się upewnić, że przepis jest rzeczywiście tak dobry, jak zapewniają przyjaciółki. Może pojawić się też konieczność kupienia jakiegoś produktu w ostatniej chwili, co skomplikuje sytuację. Poza tym czas rodzinny i tradycję postawisz na pierwszym miejscu.

Wskazówka z kart anielskich: Nie musisz poświęcać całego czasu tylko rodzinie. Jeśli zapoczątkowałaś miłą znajomość i masz wielką chęć odezwać się do kogoś takiego, zrób to, bo warto.

 

BLIŹNIĘTA

Tarot: Dla Was to czas ruchu i działania. Jeśli określisz plan działań, to gdy rozpoczniesz przygotowania, uda się każde przedsięwzięcie, bo nie braknie Ci energii ani samodyscypliny. Uda Ci się dużo załatwić lub wykonać w krótkim czasie, więc powinnaś zdążyć ze wszystkim, nawet jeśli pewne kwestie zostawisz na ostatnią chwilę. Nie wszystkie Twoje oczekiwania się spełnią, ale nawet gdy do tego dojdzie, nie myśl o nich za wiele, bo nie warto roztrząsać każdego szczegółu. Również wyjazdy udadzą się Bliźniętom doskonale, a jeśli zdecydujesz się spędzić ten czas w domu, może być Ci trochę smutno, jeśli  tęsknisz za tym, żeby się z kimś zobaczyć. Mimo wszystko niektórzy z Was mogą odczuć potrzebę spędzenia więcej czasu we własnym domu, w gronie najbliższych.

Wskazówka z kart anielskich: Warto odprężyć się w gronie osób optymistycznie nastawionych, co Cię wyciszy. Jeśli masz żal o coś, szybciej minie, jeśli nauczysz się dostrzegać poczucie humoru w sytuacjach, które Cię drażnią. Korzystaj z okazji, jeśli zostaniesz zaproszona na spotkanie z nieznajomymi osobami, bo będziesz dobrze się bawić.

 

RAK

Tarot: Dobrze byłoby spędzić ten czas w taki sposób, abyś poczuła, że pozbyłaś się stresu. Jeśli możesz poprosić kogoś o pomoc w przygotowaniach lub podzielić z kimś pewne obowiązki, zrób to bez wahania. Święta nie powinny wywracać Twojej codzienności do góry nogami, a być miłym momentem spędzonym z bliskimi. Możesz mieć potrzebę podzielenia się z innymi swoimi wątpliwościami i obawami, ale nie popadaj w skrajność i nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma. Choć różnie mogą potoczyć się pewne sytuacje, nie musisz z góry brać pod uwagę każdej ewentualności, bo życie to nie gra. Zrezygnuj ze strategii i odpręż się.

Wskazówka z kart anielskich: Doceń każdy miły gest skierowany w Twoją stronę. Niektóre z nich mogą zapoczątkować nowy rozdział w Twoim życiu w dalszej przyszłości.

 

LEW

Tarot: Dobrze zrobi Ci powrót do tradycji, przywrócenie pewnych zwyczajów, ale może się zdarzyć, że właśnie teraz zaplanujesz, że kolejne święta spędzisz nieco inaczej. Czy będzie to małe odstępstwo od przyzwyczajeń czy poważniejsze postanowienia- różnie może być z tym u Lwów. Karty radzą się zaangażować we wszystkie zwyczajne czynności, które zwykle wykonujesz przed świętami, aby wszystko było tak, jak lubisz, ale jeśli masz nowy pomysł, z którym nie trzeba czekać do następnego roku, wypróbuj go już teraz. Kreatywne podejście może urozmaicić te dni i dodać im magii świątecznej. W kwestii prezentów- choć możesz postawić na intuicję w wybieraniu czegoś wyjątkowego dla bliskich, lepiej byłoby podpytać o małe wskazówki osobę, którą zamierzasz obdarować.

Wskazówka z kart anielskich: Chwile beztroski w gronie bliskich doskonale Ci zrobią, ale zdaj się na intuicję i opuść towarzystwo w idealnym momencie, gdy dostrzeżesz perspektywę dalszego spędzenia czasu w sposób, który wniesie jeszcze więcej radości. Spotka Cię coś dobrego.

 

PANNA

Tarot: Jeśli tłumiłaś w sobie chęć porozmawiania o czymś, a może nie chciałaś o czymś mówić, to jest szansa, że w święta zwierzysz się innym. Być może planujesz coś, ale nie chcesz zapeszać, a może masz niespodziankę dla swych bliskich i dotychczas wstrzymywałaś się z powiedzeniem o czymś. Niektóre Panny mogą czekać na szczególną okazję, by coś ogłosić rodzinie, np. zaręczyny, ciążę, może zechcesz się oświadczyć itp. Karty radzą Ci nie zwlekać dłużej. To właściwy moment na nowiny. Poza tym daj się porwać pomysłom swych bliskich. Może ktoś Cię zaprosi do siebie, bliska osoba zaproponuje jakiś wyjazd, nie daj się prosić, bo będziesz się dobrze bawić. Warto dostrzec nowe możliwości, jakie się zarysują i wyciągniętą dłoń w Twoim kierunku.

Wskazówka z kart anielskich: Jeśli nie żyjesz do końca z kimś w zgodzie i nie masz chęci na kontakt, taka osoba nie będzie Ci się narzucać w te święta, co nie będzie wynikać ze zmiany jej nastawienia, ale mimo to karty radzą Ci docenić spokój, jaki dzięki temu osiągniesz. Czeka Cię niespodzianka.

 

WAGA

Tarot: Czas dużej harmonii, wyciszenia i zrozumienia dla innych. Możesz zapragnąć odnowić kontakty, wysłać kartkę komuś, z kim masz rzadko kontakt, zatelefonować itp. Zapał, radość i zaciekawienie tym, co przyniosą święta, będą rosły wraz z upływem czasu.  Czym bliżej będzie do świąt, tym większą chęć poczujesz na spotkania rodzinne lub z przyjaciółmi. Karty radzą właśnie teraz szukać więzi z bliskimi osobami, spędzać razem czas, a jeśli czujesz do kogoś urazę, to właściwy moment by się pojednać. Konflikty mogą odejść w niepamięć. Może zdarzyć się, że to ktoś inny będzie szukał kontaktu. Warto dać tej osobie szansę.

Wskazówka z kart anielskich: Poprawa w zdrowiu, jeśli coś Ci dokucza, a jeśli nic Ci nie dolega, karty mimo to radzą docenić szczęście w sprawach zdrowotnych i cieszyć się wspaniałą kondycją. Powinnaś odczuć przypływ pozytywnej energii.

 

SKORPION

Tarot: Zapowiadają się miłe święta w rodzinnej atmosferze i powinno udać się wszystko zorganizować tak, abyście odczuli wyjątkowość tych chwil. Panie spod tego znaku będą wiedziały, jak sprawić by rodzina poczuła się szczęśliwa, a także spojrzą od praktycznej strony na przygotowania, które się z tym wiążą. Możesz włączyć innych członków rodziny do przygotowań, bo przyniesie to dobre efekty i wszystkim poprawi nastroje. Jeśli planujesz zrobić u siebie przyjęcie wigilijne, powinno się doskonale udać. Jedyna przestroga- nie kupuj zbyt drogich prezentów osobom, które się tego nie spodziewają, bo mogą poczuć się niezręcznie, lub ewentualnie przygotuj dobre wyjaśnienia dla takich niespodzianek, żeby przestały być odczuwane jako zanadto zobowiązujące.

Wskazówka z kart anielskich: Jeśli coś Cię przyciąga, interesuje, pasjonuje, podążaj za swoją potrzebą i realizuj cele. To w ciszy i skupieniu znajdziesz coś, co przyniesie spełnienie i rozbudzi optymizm.

 

STRZELEC

Tarot: Przy właściwym skupieniu, dobrej organizacji i zajęciu się praktyczną stroną świąt, wiele osiągniesz i nawet zmotywujesz innych do przygotowań, jeśli potrzebujesz pomocy. Dużo energii i zaangażowania włożysz we wszystkie sprawy, których się podejmiesz i doprowadzisz każde przedsięwzięcie do pomyślnego finału, a efekty Twojej pracy będą widoczne dla całej rodziny. Warto przypomnieć sobie o bliskich lub o przyjaciołach i się do nich odezwać, nawet jeśli straciliście kontakt. Nie ma sensu natomiast robić świąt przesadnie „bogatych”, jeśli uznasz, że przekroczyłaś granicę planowanych wydatków. I bez tego święta będą doskonałe.

Wskazówka z kart anielskich: Idealny czas na kontakty z innymi osobami, nawet z tymi, z którymi nie widziałaś się od dawna, lub zerwałaś kontakty. Teraz uda się je przywrócić i znaleźć ponownie porozumienie, co przyniesie Ci dużo radości.

 

KOZIOROŻEC

Tarot: Dla Waszego znaku będzie to czas odpoczynku i możecie mieć wielką chęć, by pobyć trochę w swoich czterech ścianach, w gronie najbliższych. Zwłaszcza Koziorożce introwertycy lub zmęczeni stresującym trybem życia na co dzień mogą uznać, że to doskonała okazja by w spokoju zregenerować siły, zamiast odwiedzać się z rodziną. Mimo wszystko nie zapominaj o bliskich, którzy potrzebują poczuć Twoją obecność, a nawet karty radzą Ci wypoczynek aktywny lub czas poświęcony temu, co sprawia Ci przyjemność. Priorytetem dla osób spod tego znaku powinny być dzieci w te święta, jeśli je mają, a dla wszystkich Koziorożców pojawia się rada, by odpoczywali aktywnie i nie izolowali się zanadto. Panie mogą zabłysnąć czarem osobistym i urodą, jeśli tylko będą miały chęć pokazać się przyjaciołom.  

Wskazówka z kart anielskich: Warto z kimś się pogodzić, o kim pomyślisz w te święta. Skontaktuj się jednak z tą osobą, zamiast pojednać się z nią tylko w swoich myślach.

 

WODNIK

Tarot: Nie w każdej kwestii  będziesz mogła zaplanować coś z wyprzedzeniem lub na sto procent. Zapowiada się miło spędzony czas, kiedy osoby wokół Ciebie podejdą ciepło i wyrozumiale do innych, ale i Tobie nie braknie empatii i otwartości, więc atmosfera świąteczna będzie sprzyjająca rodzinom i kontaktom ogólnie z ludźmi. Będziesz wrażliwa na potrzeby dzieci i chętnie poświecisz im czas. Warto podarować komuś coś szczególnego, być może pomysłowego, od serca. Karty radzą unikać pośpiechu, organizowania spotkań z wieloma osobami jednocześnie lub uczestniczenia w tłocznych spotkaniach rodzinnych. Lepiej się odnajdziesz w bardziej kameralnym gronie.

Wskazówka z kart anielskich: Gdy pojawi się myśl, którą zechcesz zachować dla siebie, przemyśl, czy nie warto się nią jednak z kimś podzielić. Karty wskazują, że dobrze byłoby wypowiedzieć to na głos, bo komuś okaże się to bardzo przydatne.

 

RYBY

Tarot: Zwłaszcza panie mogą poczuć się zawiedzione, jeśli w ostatniej chwili przypomną sobie o produkcie, którego niezbędnie potrzebują do przyrządzenia wyjątkowej potrawy, lub odkryją brak czegoś innego. Sprawdź wcześniej, czy lampki działają, bombki się nie potłukły itp., ale nawet jeśli coś Cię zaskoczy, znajdziesz w swym bliskim gronie kogoś, kto chętnie „wyczaruje” rzecz pozornie nieosiągalną, więc nie zamartwiaj się. Być może będzie to Twój partner lub ktoś inny bliski. To czas kompromisu, spokoju i dobrego porozumienia zarówno w związkach jak i ogólnie w kontaktach z rodziną. Powinniście spędzić miło te święta, wyciszyć się oraz odpocząć.

Wskazówka z kart anielskich: Możesz zostać zaproszona na spotkanie, na którym będą osoby, których nie znasz. Karty radzą- idź tam i baw się dobrze. Jeśli liczysz na starych przyjaciół, może się okazać, że mają swoje sprawy i chwilowo nie mają czasu.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 1505
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.