Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

3119 Miranda 2019-11-28 0

Horoskop andrzejkowy

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Jeśli szukasz kogoś do poważnego związku, sprawdź rady z kart. Gdzie i w jaki sposób szukać miłości, aby jej nie przegapić?


BARAN

Właściwą osobę szukaj w miejscach, które są stworzone do tego, aby poznać kogoś nowego, np. na portalach randkowych, ale też korzystaj z zaproszeń znajomych i nie unikaj miejsc, gdzie pojawia się dużo młodych i samotnych osób. Warto zadbać o ładny wygląd zewnętrzny. Seksapil będzie przyciągał płeć przeciwną do Baranów. Jeśli jesteś rozsądna na co dzień, zostaw to na inne okazje. Jeśli chcesz przyciągnąć zainteresowanie, zmień nastawienie. Uwierz w przeznaczenie i w to, że jest ktoś, kto naprawdę idealnie do Ciebie pasuje. Bądź autentyczna i spontaniczna, bo to będzie Twoim atutem. Wydobądź na światło dzienne swoje zalety. Zachowaj jednak równowagę w sztuce uwodzenia. Zwłaszcza panowie powinni zwrócić uwagę, by pewnych granic nie przekraczać. U Pań może się zjawić mężczyzna z przeszłości, który już kiedyś wzbudził uczucie, lub możesz mieć do niego sentyment. Jeśli jednak nie ma szans na odnowę znajomości, zapomnij o nim, bo będzie Cię to hamować w rozwijaniu świeżych znajomości. Po pewnym czasie osamotnienia, karty przepowiadają Baranom, że mogą poznać kogoś, z kim planować dłuższej znajomości nie będą, czyli relacja w zamierzeniu będzie miała trwać krótko, a później okaże się, że właśnie ta osoba, przy bliższym poznaniu, okaże się spełnieniem Twoich marzeń. Namiętność, przyciąganie i fizyczna atrakcyjność będzie odgrywać dużą rolę w Waszym znaku zodiaku.

 

BYK

Byki mogą dokonać złego wyboru, więc nie spieszcie się, a zwłaszcza unikajcie krótkich znajomości, kiedy słabo znacie drugą osobę. Karty dają dwie rady. Pierwsza z nich mówi o tym, aby zamknąć za sobą przeszłe rozdziały. Obojętnie, czy wiodło Ci się w miłości i trzyma Cię do kogoś sentyment, czy jest odwrotnie i wspomnienia nie są miłe, ważne będzie, aby odciąć się grubą kreską od tego, co było i w końcu zacząć patrzeć w przyszłość i planować to, co będzie. Kolejna sprawa- nie dajcie się wciągnąć w dyskusję, że już czas, by kogoś mieć na stałe. Presja nie będzie Wam służyć i czy pochodzi od znajomych, którzy pytają Cię, kiedy pojawisz się z chłopakiem czy dziewczyną, czy sama stwarzasz sobie ten stres, teraz trzeba zacząć myśleć zupełnie inaczej. Niech Cię nie martwi, że nie poznałaś jeszcze tej odpowiedniej osoby. Przestań rozważać to z tak racjonalnego punktu widzenia, bo płeć przeciwna będzie unikać osób, którym bardzo zależy na stałym związku. Czym bardziej będziesz miłość gonić, tym szybciej będzie uciekać. Rada jest dla Ciebie prosta i jasna- zacznij czerpać radość z kontaktów z innymi. Spotykaj się z tymi, z którymi dobrze się bawisz i nie martw się o to, że być może to pierwszy i ostatni raz widzisz tego przystojniaka, bo nie pyta o Twój nr telefonu. Podejdź zupełnie swobodnie do tematu. Przeznaczenie Cię nie ominie i gdy pojawi się właściwa osoba, na pewno Cię nie przegapi, o ile zobaczy uśmiechniętą twarz, a nie spiętą osobę przygnębioną z powodu swojego osamotnienia. Może okazać się, że na Twojej drodze pojawi się ktoś w kłopocie, może być to przyjaciel. Nie unikaj takich osób, nawet jeśli ktoś Ci powie, że nie warto wchodzić w relację z kimś z problemami. Każdy ma swoje przeznaczenie, a u Ciebie taka właśnie osoba odegra ważną rolę. Unikaj mówienia o sobie nieprawdy, bo to może przyhamować rozwój świeżej znajomości.

 

BLIŹNIĘTA

Jeśli masz na myśli kogoś, z kim Twoje drogi się rozeszły, wiesz jednak, że znajomość powróci, warto poczekać na tą osobę. Może gdzieś wyjechała, może studiuje w innym mieście, może jej życie poukładało się inaczej, niż oczekiwałaś i zostałaś chwilowo sama, zachowując jednak tą osobę w pamięci. Karty radzą Ci poczekać na nią, bo wróci do Ciebie. Bliźnięta nie powinny rezygnować ze swoich marzeń. Nie warto wchodzić w relacje, które Cię nie przekonują. Jeśli Twoje serce mówi Ci, że ktoś pasuje do Ciebie lepiej a ktoś mniej, to tak jest. Twoje uczucia są właściwe. Kontakty można utrzymywać na odległość, więc wykorzystaj możliwości, jakie masz- telefon czy Internet, aby być blisko tej osoby w inny sposób. To, co będzie sprzyjać Bliźniętom, które chcą dopiero kogoś poznać, to wszelkie miejsca, w które ludzie zjeżdżają się nawet z dalekich stron, np. koncerty, zjazdy. Miejsca, gdzie jest dużo ludzi, ale trzeba tam dojechać. Jeśli spotkasz osoby nieprzychylne, częściej podejdź do sytuacji z przysłowiowym amerykańskim uśmiechem na ustach. Nie musisz reagować na każdy zły nastrój kogoś w pobliżu. Odwróć głowę w inną stronę, jeśli ktoś stwarza niemiłą atmosferę. Nie warto się wszystkim przejmować. Nie wolno Ci natomiast poddawać się i rezygnować z uczucia czy z poznania kogoś bliżej z powodu braku śmiałości, albo dlatego, że koleżance podoba się ten sam chłopak. Cóż z tego, że jej też się podoba, skoro on może wolałby Ciebie? Niech Cię nie onieśmielają koleżanki, bo może się okazać, że Ty też wpadłaś w oko temu mężczyźnie i Wasze zainteresowanie jest wzajemne. Podobnie panowie- nie rezygnujcie dla kolegi, bo on ją zauważył pierwszy. W takich sprawach nie ma pierwszeństwa, tylko będzie decydować, czy zainteresowanie jest odwzajemnione.

 

RAK

Raki powinny wyjść z cienia koleżanek i kolegów i zaprezentować wszystkie swoje mocne strony. Masz szansę być zauważoną i to w pozytywnym sensie. Nie ukrywaj się z sukcesami, jeśli jakieś odniosłaś. Poczucie własnej wartości będzie korzystne, zwłaszcza że możesz znaleźć się w towarzystwie ogólnie bardzo pewnych siebie ludzi. Nie szukaj zbyt daleko, bo w swoim środowisku powinnaś znaleźć kogoś interesującego. Wspólne poglądy czy zainteresowania będą istotne, co wcale nie oznacza, że masz się wtopić w tłum. Może się okazać, że masz inne poglądy niż większość i wcale nie musisz się z nimi kryć. Możesz unikać towarzystwa, w którym są odczuwalne napięcia lub prowadzone spory z byle powodu, ale rozejrzyj się. Znajdziesz tam kogoś, kto trzyma się na uboczu, z nikim nie wchodzi w konflikty i nie rozpycha się łokciami. Może okazać się, że to ta właściwa osoba dla Ciebie. Wybieraj osoby o spokojnym i harmonijnym charakterze, które być może nie rzucają się w oczy, ale warto poznać je bliżej. Karty jednak przestrzegają, aby nie ujawniać się od razu z uczuciami, jeśli wyczujesz czyjąś niechęć do tej znajomości, bo popsuje Ci  to każdą przyjaźń, zanim na dobre się zacznie. Dla pań pojawia się też pewna przestroga, jeśli zawrą znajomość na odległość. Jeśli zauważysz, że to Ty musisz wychodzić z inicjatywą, a jak się nie odezwiesz, to on też milczy, przemyśl powody. Czy to nieśmiałość czy może brak zainteresowania i nie warto się angażować?

 

LEW

Rok ten może okazać się przełomowy dla Lwów, które mają w planach znaleźć kogoś na poważnie, lub już się z kimś spotykają i wiedzą, że to właściwa osoba. Lwom, które wejdą teraz w związki, karty przepowiadają, że miłość i atrakcyjność fizyczna nie osłabnie nawet po sformalizowaniu związku. Panowie będą musieli wykazać się zdecydowanym charakterem i nie powinni się obawiać jakiejkolwiek rywalizacji. Nawet jeśli koledzy też będą próbować się umówić z tą samą dziewczyną, znajdziesz sposób, by ona wybrała Ciebie. Podobnie u Pań. Lwom będzie sprzyjać Los, gdy okażą pewność siebie i będą wykorzystywać każdą okazję, by stworzyć dodatkowe, sprzyjające okoliczności. Być może będziecie w sytuacji, kiedy to Wy okazujecie, że Wam zależy bardziej niż druga strona, ale tak zdobędziecie najbardziej uparte serce. Nie musisz szukać specjalnych miejsc, aby poznać tą właściwą osobę. Powinnaś spotkać go w całkiem zwyczajnych okolicznościach. Może będziesz coś załatwiać na przykład. Niektóre Lwy mogą docenić jakąś osobę dopiero po rozczarowaniu, jakie przeżyją w związku z inną znajomością. Możliwe są więc powroty do starych relacji, o których zapomniałaś przez jakiś czas próbując ułożyć sobie życie z kimś innym lub spotykając się z kimś innym przez pewien czas. Jeśli ktoś Cię zawiedzie, przypomnisz sobie o kimś innym, wartościowym i możesz odnowić dawną znajomość.

 

PANNA

U Panny pojawia się ogólna sugestia, by szukać dalej niż własne podwórko. Być może warto zawrzeć znajomości z osobami mieszkającymi nawet za granicą. Jeśli Ty sama mieszkasz za granicą, najpierw zadbaj o swoje sprawy tam na miejscu. Dobrze byłoby, abyś miała ustabilizowaną i pewną sytuację. Nie zapominaj w tym wszystkim o sobie. Śmiało inwestuj w siebie, rozwijaj się i bądź aktywna w tym, co Cię interesuje. Jeśli mieszkasz w Polsce, daj się poznać ludziom z różnych kręgów, otwórz się na nowe znajomości i nie zakładaj, że zwiążesz się z kimś, kto mieszka w Twojej okolicy. Warto podtrzymywać ciekawe znajomości. Panowie również mogą poznać kobietę mieszkającą daleko od nich. Warto zwrócić też uwagę na osoby, które wiele podróżowały, są otwarte, tolerancyjne i atrakcyjne zarówno intelektualnie jak fizycznie. Zrezygnuj z Internetu w miarę możliwości, bo tam będziesz oceniana powierzchownie, co może Cię zranić. Lepiej korzystać z innych okazji i poznać kogoś przez przyjaciółkę lub na weselu u znajomych. Jedyne, co może stanąć Ci na przeszkodzie, to Ty sama i wątpliwości lub nadmiar ostrożności. Kiedy ktoś Ci się spodoba, nie wahaj się, tylko podejmij inicjatywę, zaproponuj spotkanie, wymieńcie się numerami telefonu itd. Możesz mieć skłonności do wyhamowywania się w działaniach, jeśli pojawią się wątpliwości. Karty przepowiadają Pannom stabilne związki i takich partnerów. Macie szansę spotkać kogoś, kto bierze życie na poważnie, będzie chciał ślubu, dzieci i harmonijnych kontaktów rodzinnych. Z kimś takim czeka Was stabilizacja.

 

WAGA

Niektórzy panowie spod znaku Wagi staną przed dylematem- dziewczyna czy inna kobieta, np. przyjaciółka. A może jest kobieta w Twojej rodzinie, która przesadnie interesuje się Twoimi wyborami uczuciowymi i będzie trzeba na jakiś czas odsunąć ją od swoich prywatnych wyborów i podjąć samodzielnie decyzję.  Nie musi chodzić jednak o kogokolwiek z najbliższych. Z kart wynika, że może istnieć jakakolwiek znajomość, która blokuje Cię w rozwijaniu relacji, na której naprawdę Ci zależy. Prawdopodobne są znajomości z osobami zamieszkałymi daleko od Was. Ważne będzie, aby taką osobę przedstawić oficjalnie swym bliskim. Druga osoba nie powinna się obawiać pokazać Was rodzinie, jeśli ma uczciwe intencje. Wagi nie muszą uwodzić, by kogoś poznać. Znajomość powinna pojawić się w wyniku zwykłych okoliczności, np. przy załatwianiu czegoś. Istnieje też możliwość taka, że niektórzy z Was poznają kogoś przelotnie i będziecie żałować, że nie wymieniliście się numerami. Niektóre Wagi mogą przyjąć niewłaściwą postawę, czyli zrezygnują ze znajomości pomimo uczuć i będą świadomie ją wyhamowywać licząc na to, że życie przyniesie im kogoś innego, kto okaże się klinem na rozterki uczuciowe. W praktyce jednak może okazać się, że to przeszłość i wspomnienia dają Ci siłę do działania. Od Ciebie będzie zależało, czy odważysz się realizować swe marzenia, czy odłożysz je na później.

 

SKORPION

Skorpiony mogą się pogubić w swych poszukiwaniach i sami mogą spowodować nieświadomie problemy w swym życiu uczuciowym. Po pierwsze- karty radzą zerwać znajomości internetowe lub nie szukać tą drogą miłości ani w ogóle nie nastawiać się na znajomości na odległość. Jeśli ktoś funkcjonuje w Twoim życiu tylko w formie wiadomości mailowych lub smsów, nie będzie miało to sensu. Kolejna rzecz- trzeba poukładać swoje sprawy przeszłe i zakończyć znajomości, które nie spełniły Twoich oczekiwań, by otworzyć się na nowe. Niektórzy z Was mogą mieć już teraz w pobliżu interesującą osobę, ale jej nie zauważają, a inni będą musieli wykazać jakąkolwiek inicjatywę w  kierunku poznania kogoś. Daj sobie szansę z kimś nowym.  Jeśli chodzi o podpowiedź, gdzie szukać tej nowej relacji, to karty wskazują bardzo konkretne okoliczności, a mianowicie w pracy lub przy poszukiwaniu pracy. Być może w Twojej firmie zostanie zatrudniona nowa osoba, albo to Ty zechcesz zmienić pracę i tak poznasz kogoś.  Poza tym widać liczne kontakty z przyjaciółmi, które sprawią wiele radości, ale nie polegaj na nich w kwestiach informacji na temat osoby, która wpadnie Ci w oko, bo może okazać się, że tak naprawdę wcale jej nie znają, albo opierają się na tym, co powiedział ktoś inny. W przeciwnym razie trudno będzie podjąć jakąkolwiek decyzję i ostatecznie niektórzy z Was mogą zrezygnować z próby poznania się bliżej, lub uczucia pozostaną platoniczne.

 

STRZELEC

Nie wszystkie Strzelce będą koncentrować się na miłości, bo przed Wami otwierają się nowe szanse zawodowe, których nie można przegapić. Jeśli będziecie ciężko pracować i mocno skupicie się na celu, macie szansę w dalszej perspektywie zdobyć wysokie stanowisko w firmie. Może okazać się więc, że to stanie się priorytetem i sprawy uczuć odłożycie na później, co wcale jednak nie oznacza, że będzie to tendencja stała. Kiedy zajdziecie daleko, zechcecie partnera, z którym będzie można dzielić swoje radości. Karty Wam radzą zapobiegać niefortunnym zbiegom okoliczności zamiast przekładać na później pewne sprawy lub planować, że potem naprawisz to, co inni popsuli. W Waszym przypadku może zdarzyć się, że koleżanki lub koledzy zażartują sobie, kiedy Ty akurat rozmawiasz z dziewczyną, więc unikaj sytuacji, w których mogłoby do tego dojść. Trudno będzie jej wytłumaczyć, że nie masz na to wpływu. Podobnie powinny analizować panie w przypadku świeżych znajomości. Roześmiane koleżanki mogą zostać źle odebrane przez niego. Może Ci wydawać, że lepiej przeczekać, a potem to naprawić i wszystko będzie w porządku, a  okaże się, że jest za późno, że nie wykorzystałaś swojej szansy, że taka osoba zaczęła spotykać się już kimś innym, albo nie chce kontynuować itp. Panie spod znaku Strzelca mogą zakochać się w kimś, kim interesuje się już inna kobieta, a panowie będą szukać kogoś o spokojnym charakterze, dobrym z natury, konserwatywnym, ale miłym i zgodnym na co dzień. To Ty będziesz stroną bardziej racjonalną i silniejszą psychicznie (w odniesieniu do mężczyzn).

 

KOZIOROŻEC

Jako znak bardzo konserwatywny i trzymający się tradycji będziesz szukać w gronie osób podobnych do Ciebie, wywodzących się z podobnych kręgów kulturowych, bo w przeciwnym razie nie znajdziesz porozumienia z drugą osobą. Wizerunek zewnętrzny będzie ważny, ale niektórzy z Was mogą przechodzić coś w rodzaju kryzysu wartości. Jeśli pogubiłaś się sama w priorytetach, znajdziesz kogoś, kto Ci pomoże poukładać je z powrotem. Być może uważasz, że żyjesz w otoczeniu osób, którzy oceniają człowiek po stanie posiadania i sądzisz, że trzeba coś udowodnić, by zdobyć czyjeś uczucie. Osoby spod Waszego znaku przywiązują dużą wagę do spraw przyziemnych, ale karty pokazują, że będziesz analizować racjonalnie, dopóki się nie zakochasz.  Karty przepowiadają, że Koziorożce zakochają się zupełnie niespodziewanie. Może stać się to podczas jakiegoś wyjazdu w malownicze miejsce. Panowie mogą zainteresować się kobietą zdecydowaną, atrakcyjną, choć… możesz się zastanawiać, czy jest stała w uczuciach. Panie spod znaku Koziorożca mogą być postrzegane jako zmienne przez mężczyzn. Łatwo możesz ulec złudzeniom, więc nie planuj niczego przedwcześnie. Okaże się, że wszystko jest inne, niż się wydaje.  Nadchodzący czas przyniesie ogólnie duże zmiany dla tego znaku, przede wszystkim w sferze Waszej osobowości. Cokolwiek Was dręczy, zastanawia, wywołuje negatywne przemyślenia, wszystko to zacznie się teraz zmieniać, a Wasze emocje zaczną się wyciszać. Na pewno wniesie to potrzebę podjęcia nowych decyzji w dalszej perspektywie. To, co wywołuje wewnętrzne konflikty albo poczucie niespełnienia, wkrótce zacznie znikać z Waszego życia, gdy pojawi się właściwa osoba.

 

WODNIK

Choć podejdziesz życzliwie do innych i łatwo będzie zaprzyjaźnić się z Tobą, to trudno będzie podtrzymać znajomość. Jeśli cenisz umiejętność harmonijnego porozumiewania się, to niestety mogą pojawić się osoby, które nie będą spełniać tych oczekiwań. Niepożądanym adoratorom okażesz zmienną naturę, a być może i cięty język. Wodniki również będą mieć skłonność do przedkładania innych spraw ponad spotkania i randki, jak tylko zainspiruje je jakiś pomysł. Będą pociągać Cię innego rodzaju wyzwania niż rywalizacje o mężczyzn (w przypadku panów- o kobiety). Gdy Wodnik już kogoś polubi, lepiej nie psuć mu tego, bo nie zawaha się, aby zdecydowanie odsunąć tych, którzy wtrącają się w jego sprawy. Jeśli jednak szukasz nowej znajomości, będzie trzeba się bardziej otworzyć na innych. Możesz zapragnąć samotności. Jako miejsce prawdopodobne do spotkania kogoś interesującego karty wskazują wszelkie biura, miejsca urzędowe lub całkowicie zwyczajne, na które nie zwracasz uwagi. Możesz mieć skłonność do racjonalizowania, więc nie ulegniesz nastrojowi, jeśli wyczujesz sztuczny romantyzm, lub coś sprawi, że stracisz zaufanie. Trzeba będzie bardzo dokładnie selekcjonować znajomości, jakie się pojawią.  Wodniki postawią na osoby z poczuciem humoru, którym uda się je rozbawić i którzy potrafią rozmawiać w sposób kulturalny, o ile w ogóle dadzą się wciągnąć w jakąś znajomość.

 

RYBY

Ryby mogą mieć skłonność do swatania innych, a kogoś dla siebie szukać będą w gronie najbliższych znajomych i tu może pojawić się problem. Być może nie jesteście dla siebie fascynujący w kontekście miłosnym, bo znacie się jeszcze ze szkoły, albo od lat mieszkacie na tym samym osiedlu itp.? Mimo wszystko masz szansę na znalezienie kogoś właśnie w tym bliskim gronie, zwłaszcza że nie braknie Ci cech charakteru, które przyciągają płeć przeciwną. Nie możesz się nie spodobać, tylko może druga osoba nie zauważa, że chcesz czegoś więcej niż przyjaźń? Karty radzą Ci wspierać osoby, które rozczarowały się czymś, być może nieudaną znajomością. Dbaj o kontakty z przyjaciółkami, organizuj wspólne spotkania. Panowie również mogą wymyślić ciekawy pomysł na spędzenie miło czasu we dwoje i poprawienie samopoczucia osobie w złym nastroju, lub możecie organizować spotkania w większym gronie znajomych. Zwróć uwagę na ulotne chwile, które mogą zaważyć na tym, że się z kimś umówisz. Być może w drodze do biura spotkasz na korytarzu swoją przyszłą żonę lub męża. Nie spiesz się więc, tylko skorzystaj z tego, że tak wspaniale się Wam rozmawia i zaproponuj kawę lub spotkanie w innym czasie. Nic się nie stanie, jak spóźnisz się lekko. Wykorzystaj moment, żeby się umówić prywatnie. Z Internetu zrezygnuj całkowicie, bo zawsze będziesz zastanawiać się, kim jest osoba po drugiej stronie i czy na pewno jest tym, za kogo się podaje. Dodatkowo masz nawet przestrogę dla tego typu znajomości. Ktoś może dążyć do znajomości prywatnej tą drogą, żeby wykorzystać to do nieuczciwych celów. Wystrzegaj się Internetu, bo tam czeka Cię jakiegoś rodzaju zdrada lub oszustwo.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 3119
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.