Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

2211 Miranda 2019-11-26 0

Horoskop na sferę prywatną do końca 2019 roku

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Tematy: dom i rodzina, przyjaciele i otoczenie oraz prognoza dla singli.


BARAN

Dom i rodzina: Karty zalecają Baranom przyjrzeć się dokładnie wszelkich domowym sprawom, zwłaszcza tym których zazwyczaj nie kontrolują. W zależności od Twojej sytuacji może chodzić  np. o uporządkowanie dokumentów, sprawdzenie wydatków itp. Czas wziąć sprawy w swoje ręce. Przypływu gotówki może nie być. Bardziej konkretne i racjonalne spojrzenie byłoby zatem wskazane. Swym bliskim okażesz wiele ciepła i zrozumienia w nadchodzących dniach.

Przyjaciele i otoczenie: Ważne będzie, aby otworzyć się na innych i częściej się kontaktować lub spotykać ze znajomymi. Zwłaszcza jeśli czujesz się pozostawiona sama z problemami. W swoim otoczeniu możesz znaleźć osobę, która bardzo potrzebuje przyjaźni. Korzystaj z zaproszeń, jeśli takie otrzymasz i nie obawiaj się spontanicznych decyzji, bo w wyniku nieoczekiwanych wydarzeń może pojawić się nowa znajomość w Twym życiu. Postaraj się jednak nie wywierać zbyt silnego wpływu na innych, bo możesz mieć skłonność do dominacji.

Single: Karty polecają wyjść z domu zamiast zapraszać do siebie. W domu i tak będzie Ci trudno usiedzieć. Warto też nie zwierzać się przedwcześnie każdemu. Możesz poznać kogoś przez Internet, ale zaproponuj spotkanie, aby nie skończyło się na kontaktach wirtualnych. W znajomościach będzie trzeba się wykazać pomocnymi i skromnym charakterem. Twoja dbałość o drobne gesty codzienne zostanie doceniona. Możesz poznać kogoś interesującego i atrakcyjnego, z kim zechcesz nie tylko miło spędzić czas, ale i pozostać trwale w czyimś życiu.

BYK

Dom i rodzina: Codzienna rutyna będzie sprawiać, że możesz odczuć zmęczenie, ale mimo to warto bardziej skupić się na partnerze lub partnerce i okazać jej, że ją doceniasz. Przypomnij sobie, kiedy ostatnio powiedziałeś jej miłe słowo, lub zapewniłeś, że dostrzegasz jej zalety. Dobrze zrobi Waszym związkom, jeśli znajdziesz odpowiednie słowa, by pochwalić jej ładny wygląd. Zauważ jej wkład w budowanie ciepłej atmosfery lub załatwienie codziennych, niezbędnych sprawunków. W przypadku różnic zdań, postaraj się znaleźć porozumienie, zamiast godzić się na sytuację, którą odczuwasz jako dyskomfortową. Również panie powinny częściej chwalić swoich partnerów, aby poczuli, że żona dostrzega każdy ich gest ukierunkowany na poprawę ich wspólnego życia.

Przyjaciele i otoczenie: W przyjaźniach możesz okazać się pomocna w różnych kwestiach, zwłaszcza jeśli masz większą wiedzę w jakimś temacie, lub wiesz, jak coś załatwić. Warto komuś pomóc, zwłaszcza że ktoś Ci się za to odwdzięczy.

Single: Możesz liczyć na grono stałych przyjaciół, choć warto niektórym z nich przyjrzeć się pod lupą. Może okazać się, że nie wszyscy są tacy wspaniali, jak Ci się wydawało. Nie ufaj każdemu słowu i  ostrożnie podejmuj tematy, które ktoś może próbować wykorzystać przeciwko Tobie. Może zdarzyć się, że wciągnie Cię znajomość internetowa, ale potraktujesz ją jak rozrywkę i nie będziesz wiązać z nią większych planów na przyszłość. Panie powinny zachować ostrożność, bo karty ostrzegają przed zranieniem, a panowie mogą wejść w znajomość, która źle się rozwinie.

BLIŹNIĘTA

Dom i rodzina: Jeśli uwikłałaś się w znajomość, którą ktoś bierze za romans, czas się zdecydować. Jeśli żadnych romansów nie masz, lub ich nie chcesz, odetnij się od tego raz na zawsze. Być może będzie trzeba przekonać o tym kogoś. Mogą dochodzić do Ciebie informacje wyssane z palca. A może to Twój partner będzie miał podobną sytuację i będzie trzeba sprawę wyjaśnić. Uda Ci się za to podreperować budżet domowy, choć nie pokryje to wszystkich wydatków, jakie planujesz. Mimo wszystko dodatkowy dochód lub zastrzyk gotówki na sprawy domowe powinien się pojawić.

Przyjaciele i otoczenie: Dobrze zrobią Ci spotkania ze znajomymi, z którymi naprawdę beztrosko spędzasz czas. Będą to dni kontaktowe i możesz poznać nowych ludzi, np. poprzez pracę. W przypadku spotkań towarzyskich, będzie trzeba się podzielić kosztami, bo co niektórzy będą bardzo skrupulatnie oceniać wkład każdego. W związku z tym mogą szykować się niektóre imprezy dość kosztowne, albo będzie wypadało przyjść z prezentem.

Single: Możesz spróbować zacząć znajomość z kimś, kto akurat jest w kłopocie, z którego teoretycznie mógłbyś kogoś wyciągnąć. Np. możesz coś komuś załatwić, albo poratujesz kogoś w potrzebie. Szanuj jednak uczucia drugiej osoby, gdyż może nie oczekiwać pomocnych gestów z Twojej strony i źle je zrozumie. Jeśli wzbudzisz nieufność, trudno będzie ją przełamać. Panowie mogą mieć szczęście do kobiet wrażliwych, a panie Bliźnięta mogą okazać się zbyt nieśmiałe, aby zapoczątkować znajomość.

RAK

Dom i rodzina: Nadchodzące dni mogą wnieść emocje, nad którymi być może warto zapanować. Trudno będzie utrzymać radosną i ciepłą atmosferę, jeśli stale będziesz czuć niedosyt w omawianiu pewnych kwestii i zechcesz je bliskim uświadomić, a być może nawet wielokrotnie powtórzyć, co sądzisz na jakiś temat. Możesz mieć nadmierną skłonność do oceniania lub krytykowania bliskich. Ich błędy nie będą wynikać ze złej woli, ale z niedostrzegania pewnych sytuacji, które Ty uznasz za warte uwagi. Jeśli chcesz bliskim zrobić „pobudkę”  i otworzyć oczy na problem, który widzisz, uda Ci się, ale z rozwagą używaj słów, bo możesz komuś sprawić przykrość.

Przyjaciele i otoczenie: To czas, kiedy możesz lepiej czuć się w gronie przyjaciół niż bliskich. Będziesz miała im wiele do powiedzenia, podzielisz się swoimi spostrzeżeniami i całkiem dobrze odnajdziesz się wśród znajomych. Nie braknie Ci charyzmy i umiejętności wzbudzania emocji, choć jeśli ktoś liczy na konkretną pomoc z Twojej strony, to w tym temacie może się nie powieść.

Single: Łatwo będzie niechcący kogoś zranić, choć możesz tego uniknąć. Dobry moment na wszelkie przyjaźnie oparte na dyskusjach lub wspólnych zainteresowaniach. Różnice w poglądach nie powinny Ci przeszkadzać, bo nie ma dyskusji bez różnych opinii. Dobrze odnajdziesz się w tematach konkretnych i przyziemnych, a możesz być za to mało romantyczna. Jeśli ktoś się zakocha i straci głowę na punkcie wybranej osoby, Ty możesz powstrzymać ją lub jego przed popełnieniem głupstwa, jeśli uznasz, że to niewłaściwy wybór.

LEW

Dom i rodzina: Możesz liczyć się z niezapowiedzianymi gośćmi lub osobami, które wprowadzą zamieszanie w Twoją codzienność. Ktoś z rodziny może chcieć się wprowadzić na kilka dni. Uczyń swój dom twierdzą i chroń swoją prywatność, jeśli chcesz zachować spokój i zadowolenie. Nie uda się niczego załatwić na siłę w nadchodzących miesiącach ani nie osiągniesz więcej, nawet jeśli się bardzo zaangażujesz. Trudno będzie zakończyć pewne rozdziały, jeśli tak naprawdę sprawa nie jest dobrze przygotowana. Jakiegoś rodzaju zaskoczenie czeka Cię tak czy inaczej, co niestety może Ci się nie spodobać.

Przyjaciele i otoczenie: Jeśli masz problem z porozumieniem się z kimś, nie należy wyciągać starych, przykrych spraw w Waszej znajomości. Czym więcej pretensji, tym bardziej pogorszysz sytuację. Będzie konieczna cierpliwość i chęć do zgody, którą druga strona musi odczuć, aby Ci powtórnie zaufać. Karty niestety wskazują na negatywne tendencje, czyli bardzo trudno będzie przywrócić dawną przyjaźń, jeśli doszło do jakiś sporów czy nieporozumień.

Single: Lwy mogą odczuć potrzebę wypróbowania swych sił w gronie przyjaciół i mogą wchodzić we flirty z kilkoma osobami równocześnie. Łatwo będzie kogoś pogodzić albo kogoś skłócić, zwłaszcza jeśli tak czy inaczej wynikną spory między znajomymi. Wśród nich znajdzie się jednak osoba, której nie da się przekonać do swoich racji, bo zawsze ma swoje zdanie i opiera je na racjonalnych przesłankach. Jeśli zrobiłeś na kimś wrażenie niepewnego, teraz go zaskoczysz i okażesz zdecydowanie i pewność siebie.  

PANNA

Dom i rodzina: Do końca tego roku możesz załatwić wszystkie sprawy rodzinne, które wiążą się ze zobowiązaniami, które nawiązują do spraw przeszłych lub związanych z przeszłością. W przypadku kwestii notarialnych, które czekają na załatwienie,  uda się je pomyślnie zakończyć, a Internet może okazać się pomocny w załatwianiu szczegółów. Nie powołuj się jednak na „fakty”, których nie potrafisz udowodnić. Tylko to, co możesz udokumentować, będzie brane pod uwagę. Warto skontaktować się z dalekimi krewniakami lub osobami z rodziny, które mieszkają w dużej odległości od Ciebie, być może za granicą.

Przyjaciele i otoczenie: Czas otworzyć drzwi dla znajomych i rodziny. Zbytnia asertywność będzie wyjątkowo niekorzystna. Możesz podzielić się swoimi prywatnymi sprawami z przyjaciółmi, a będziesz mogła liczyć na konkretną pomoc z ich strony. Dzięki nim uda Ci się wyjść zwycięsko nawet z najtrudniejszych sytuacji. Pod warunkiem, że im zaufasz.

Single: Nie spiesz się z szukaniem kogoś do stałego związku, bo łatwo będzie trafić na niewłaściwą osobę. Przyjrzyj się komuś, zanim mu zaufasz, porozmawiaj. Nie umawiaj się z nieznajomymi. Wiele możesz się dowiedzieć stojąc z boku i słuchając, jak określona osoba się wyraża, co mówi o sobie. Na Twojej drodze może zjawić się ktoś niegodny zaufania. Od flirtu możesz wejść na bardziej poważny poziom znajomości, ale nie warto się spieszyć. Jeśli poznasz kogoś w podróży, może się okazać, że taka osoba już kogoś ma i więcej się nie spotkacie.

WAGA

Dom i rodzina: Dobry moment na polepszenie kontaktów z rodziną lub częstsze odwiedziny. Nawet jeśli jest ktoś, z kim chciałabyś pominąć spotkania, bo się np. źle dogadujecie, będzie to teraz łatwiejsze niż przedtem, lub okoliczności tak się poukładają, że nie będzie to miało wpływu na sytuację. Mimo to mogą pojawić jakiegoś rodzaju niejasności, które sprawią, że pogubisz się w ocenie sytuacji. Czas rodzinny, w którym konserwatywne podejście będzie nadrzędne. Możesz odczuć potrzebę realizowania tradycji wywodzących się z Twojego domu rodzinnego i kultywowania tego, co uważasz za wartościowe i warte pielęgnowania.

Przyjaciele i otoczenie: Jeśli chcesz zdobyć czyjeś zaufanie lub odnowić znajomość, cierpliwością uda Ci się to. Każdą sprawę uda się pomyślne załatwić, jeśli będziesz kierować się szczerymi intencjami i lojalnością wobec przyjaciół. Pewna znajomość może jednak być niekorzystna, więc nie wchodź drugi raz do tej samej rzeki, jeśli kiedyś już się rozczarowałaś.

Single: Warto rozszerzyć krąg znajomych, jeśli chcesz poznać kogoś nowego. Pomoże Ci w tym przyjaciółka, siostra, matka itp. Jeśli masz kogoś na myśli, mogą dotrzeć do Ciebie wiadomości, że taka osoba spotyka się już kimś innym. Nie doszukuj się ukrytych powodów, np. że inna kobieta jest lepszą „partią” z jakiś względów itp.  Według kart takie sugestie lub przemyślenia mogą się pojawić, ale nie oznacza to, że będą prawdziwe. U Panów najbardziej prawdopodobne będą przyjaźnie i koleżeństwa.

SKORPION

Dom i rodzina: Jeśli uważasz, że rodzina za bardzo się przyzwyczaiła, że to Ty bierzesz na siebie pewne obowiązki domowe, jak np. sprzątanie, gotowanie lub określone wydatki i za mało się angażują w obowiązki, to nadchodzący czas jest tym właściwym, żeby „zastrajkować”. Może być Ci trudno wytrzymać, jeśli zauważysz, że nie radzą sobie z nowym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli jesteś wrażliwa na ich potrzeby i przywykłaś do tego, że pomagasz im w każdej sprawie codziennej. Mimo wszystko przemyśl, czy nie warto spróbować.

Przyjaciele i otoczenie: To czas powrócenia do tematu starych żali i osądu nieuczciwych zachowań. Możesz ostatecznie dojść do wniosku, że problem nie tkwi w tym, że ktoś postąpił nie fair, tylko w  tym, że wybrałaś ogólnie złe towarzystwo na przyjaciół i czas rozejrzeć się za kimś, komu nie trzeba przypominać o tym, że w życiu warto być w porządku. Nie oczekuj zachowań niezgodnych z czyimś charakterem i usposobieniem. Panie po rozczarowaniach znajdą wspaniałego przyjaciela do rozmów, a panowie spotkają również kogoś, kto pomoże im zapomnieć o przykrych znajomościach.

Single: W Internecie zachowaj ostrożność, ale nie znaczy to, że masz go unikać. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, nie twórz iluzji wokół własnej osoby, wystarczy zdrowy rozsądek, aby zachować właściwy dystans. Możesz mieć skłonność do trzymania się starych znajomości i zamykania na nowe. Panie, choć zazwyczaj są śmiałe wobec płci przeciwnej, teraz mogą poznać kogoś, kto je onieśmieli. Przyjaźń może zakończyć się krótkim romansem, więc przemyśl, czy tego chcesz.

STRZELEC

Dom i rodzina: Warto wyjść do drugiego pomieszczenia i ochłonąć w przypadku niektórych sporów, a zachowasz zawsze spokój i dystans. Trudno będzie Cię wyprowadzić z równowagi, jeśli będziesz wiedzieć, kiedy się powstrzymać z powiedzeniem czegoś. Panowie pokażą się od swej najlepszej strony- mężczyzny, na którym można polegać i który odpowiedzialnie podejdzie do spraw rodzinny. Możesz też wykazać się kreatywnością, jeśli chodzi o wszelkie prace w domu mające na celu usprawnienie czegoś lub upiększenie. Wykorzystaj dobre pomysły, a niejeden gość  w domu będzie podziwiał Twój talent. Panie będą mogły się pochwalić dobrym mężem.

Przyjaciele i otoczenie: Otwórz się na nowe znajomości, jakie się pojawią w tym czasie. Niektóre nich mogą być znajomościami zawodowymi. Wypłyną na powierzchnię wszelkie ukryte sprawy. Okaże się, że kogoś ze znajomych spotkała niesprawiedliwość i został obrażony o coś, czego nigdy nie miał na sumieniu.

Single: To w środowisku, które znasz dobrze, znajdziesz partnera lub partnerkę. Nie szukaj w Internecie, tylko wśród ludzi, których widujesz na co dzień i szanujesz. Masz szansę poznać kogoś do stałego związku i założenia rodziny. Nie myl jednak prawdziwego uczucia z porywem chwili, bo przyjaźń nie przeistoczy się w miłość. Szkoda robić krok naprzód, żeby zaraz się wycofać. 

KOZIOROŻEC

Dom i rodzina: Zanim zdecydujesz się na działania, warto je przemyśleć i nie spieszyć się z decyzjami. Powinnaś zachować spokój, nawet jeśli wydarzy się coś, co teoretycznie wymusza na Tobie pośpiech. I słusznie, nie warto kierować się impulsem, jeśli chcesz osiągnąć jakiekolwiek cele. Czas rodzinny, ale też i mogą pojawić się interesujące pomysły lub rozwiązania we wszelkich kwestiach domowych, które warto rozważyć.

Przyjaciele i otoczenie: Możesz spojrzeć prozaicznie na znajomości, np. kontaktować się z osobami, z którymi wiążesz plany zawodowe, choć karty nie przepowiadają Ci żadnej konkretnej współpracy z osobą zaprzyjaźnioną prywatnie. Możesz mieć skłonność do zamykania się we własnych sprawach i dopiero jak będziesz widziała konkretny powód, by nawiązać kontakt, wtedy się odezwiesz. Jeśli przyjaźnisz się z kimś, z kim prowadzicie niekończące się rozmowy, które wprowadzają emocje, ale czujesz, że kompletnie się nie rozumiecie, będzie to dobry moment, aby pewne etapy zakończyć i skupić się albo na osobach, z którymi rozumiesz się lepiej albo będzie trzeba zmienić punkt odniesienia. Karty przepowiadają ostatecznie ochłodzenie relacji z jedną osobą.

Single: Jeśli zerwałaś z kimś kontakt, okaże się, że taka osoba szybko zainteresowała się kimś innym. To czas stałych przyjaciół, bez porywów uczuciowych. Choć może Ci się ktoś spodobać, atmosfera może być między Wami napięta i coś będzie utrudniać Wam porozumienie. Oczekuj rozsądku i w przypadku nieporozumień, rozwiązuj problemy racjonalnie. Niektóre Koziorożce mogą wejść w romans poprzedzony przyjaźnią z inicjatywy kobiety intensywnie poszukującej kogoś do związku.

WODNIK

Dom i rodzina: Nie uda się uniknąć ingerencji kobiety w sprawy domowe, ale jeśli ta ingerencja była negatywna i sprawiała Ci problemy, to grzeszki i kłamstwa takiej osoby ujrzą światło dzienne. Priorytetem będzie zaprowadzenie nowego porządku w tych kwestiach. Poza tym czas stabilny dla związków i nawet osoby trzecie nie powinny zakłócić Ci spokoju.

Przyjaciele i otoczenie: Ważne będzie, by odseparować swoje grono przyjaciół i bliskich Ci osób od kogoś, kto chciałby popsuć Ci relacje z nimi. Będzie trzeba być może stanąć w czyjejś obronie, jeśli znajdzie się w kłopocie. Na konflikty nie zechcesz reagować. Tendencje zdarzeń wskazują, że nie dasz się przekonać do rozmowy o prywatnych sprawach przyjaciół, które mogłyby im zaszkodzić. Nie licz na odwdzięczenie się za drobne, codzienne przysługi ze strony osób nieznajomych.

Single: Zastanów się, kogo chciałabyś poznać, bo według kart single będą mieć trudność z określeniem priorytetów. Może mieć to swoje zalety, gdyż nie będziesz kierować się żadnymi wyobrażeniami, które mogłyby przynieść rozczarowanie po zetknięciu się z rzeczywistością, ale nie popadnij w skrajność. Chociaż w ogólnym zarysie mogłabyś określić, kogo szukasz. Wodniki mogą żyć w błogiej nieświadomości tego, z kim mają do czynienia i może im to odpowiadać, zwłaszcza w przypadku znajomości internetowych.  Po okresie samotności możesz poznać kogoś interesującego, ale za bardzo będziesz kierować się rozsądkiem zamiast słuchać uczuć, a dodatkowo okaże się, że pan ten nie Ciebie jedną lubi, więc ostatecznie może wyjść Ci to na dobre.

RYBY

Dom i rodzina: Czas korzystny, by poświęcić więcej uwagi bliskim. Nawet jeśli w jakiś kwestiach mieliście problem, by się zrozumieć, teraz będzie to prostsze. Z jednej strony pomoże Ci w tym podejście bardziej racjonalne niż dotychczas, z drugiej strony łatwiej będzie o kompromis i o to, by czasem ktoś poświęcił swoje sprawy dla dobra reszty domowników. Uda Ci się odciąć od negatywnych wpływów zewnętrznych, ale zwróć uwagę na jedną rzecz. Możesz nie mieć świadomości, że dziwnym trafem wychodzą z Twojego domu informacje prywatne, choć trudno będzie dowiedzieć się jakim sposobem.

Przyjaciele i otoczenie: Jeśli ktoś się obrazi na Ciebie, zostaw tą sprawę i nie przywiązuj do niej wagi. Nie każda przyjaźń będzie wartościowa z Twojego punktu widzenia.  W temacie plotek- plotkarzy nie powstrzymasz, bo życie cudzymi sprawami jest nieodłącznym elementem ich codzienności. Możesz natomiast wejść w zupełnie nowe środowisko ludzi jeszcze w tym roku.

Single: Ktoś może chcieć Cię wziąć na przeczekanie, ale nie pozostawisz mu żadnych złudzeń ani nadziei na pogodzenie się lub jakąkolwiek zmianę. Jeśli nie chcesz z kimś kontaktu, będzie to decyzja nieodwołalna. Wcale nie oznacza to, że czeka Cię samotność. Wręcz przeciwnie, poznasz kogoś, przy kim będziesz się doskonale czuć, a znajomość ma szansę na szczęśliwy rozwój, choć mogą pojawić się komplikacje, z którymi będzie trzeba sobie poradzić Wygrasz każdą rywalizację i możesz spotkać kogoś, z kim będzie sens być razem. Karty przepowiadają powodzenie w miłości i pokonanie wszelkich trudności.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 2211
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.