Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

710 Wróżka Hanna 2019-11-14 0

Jaka forma wróżenia jest najlepsza?

Tarot Jasnowidzenie i Wizjonerstwo Biała Magia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
0048224 452 475 3.89 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 054 4.92 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Jaka forma wróżenia jest najlepsza? Najczęściej Państwo prosicie o karty Tarota, które są wręcz obrazkami przedstawiającymi nasze ludzkie życie. Stąd też dość łatwo jest "prorokować", odtworzyć to, co było, czy przewidzieć to, co będzie. Dzięki nim można też dopasować to co się pokazało do tego, co będzie miało miejsce. Jaka jest sprawdzalność tych kart? Moim zdaniem bardzo duża, ale zależy od Klienta. Dlaczego? Dlatego, że ma on na wydarzenia ogromny wpływ. Nie mały, a ogromny, chyba, że wtrącamy się w przeznaczenie, które po prostu ma być. Ma mieć miejsce. Odnoszę to do konkretnej sytuacji.


Jeśli Państwo ingerujecie w wydarzenia lub na coś nie pozwalacie, uważam, że wróżba może śmiało się nie spełnić. Proszę brać to pod uwagę, bo często te pretensje, czy też rozczarowania, co najgorsze to określenie wróżki oszustką, jest niesłuszne.

 

Niesłuszne dlatego, że Klient podjął się takich, a nie innych działań, które zanegowały zaistnienie takiej, a nie innej sytuacji.

 

Zresztą, często to widać w kartach, czy podczas innej formy wróżenia - tą ingerencję, chęć zmiany wydarzeń, co też można zdradzić Klientowi, uczulić go na to, czy też po prostu poinformować.

 

Zatem to nie jest tak, że dana wróżka, czy wróżbita jest oszustką... Nie chcę oceniać cudzej pracy, ale często n prawdę wpływamy na wydarzenia, nie poddajemy siebie biegowi wydarzeń, które mają mieć miejsce.

 

Co innego mowa o trudnej sytuacji, w którą należy zaingerować, co innego o takiej, która jest lekka, przyjemna, na którą ma się ochotę wpływać. Tak więc jeśli już mowa o ocenie wróżby, to warto dać wydarzeniom czas.

 

Bywa, że wróżba zaskakuje, oby nie straszy. Bywa, że jest bardzo dziwna, wręcz niemożliwa. Bywa, stąd proszę o cierpliwość, czas, a nie ocenę. Nie tak od razu.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżka Hanna
Wróżka Hanna
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...054 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Wróżka Hanna, odwiedzin: 710
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.