NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE

Jaka forma wróżenia jest najlepsza?

Kategoria: Wróżby ogólne

Jaka forma wróżenia jest najlepsza?

Jaka forma wróżenia jest najlepsza? Najczęściej Państwo prosicie o karty Tarota, które są wręcz obrazkami przedstawiającymi nasze ludzkie życie. Stąd też dość łatwo jest "prorokować", odtworzyć to, co było, czy przewidzieć to, co będzie. Dzięki nim można też dopasować to co się pokazało do tego, co będzie miało miejsce. Jaka jest sprawdzalność tych kart? Moim zdaniem bardzo duża, ale zależy od Klienta. Dlaczego? Dlatego, że ma on na wydarzenia ogromny wpływ. Nie mały, a ogromny, chyba, że wtrącamy się w przeznaczenie, które po prostu ma być. Ma mieć miejsce. Odnoszę to do konkretnej sytuacji.

Jeśli Państwo ingerujecie w wydarzenia lub na coś nie pozwalacie, uważam, że wróżba może śmiało się nie spełnić. Proszę brać to pod uwagę, bo często te pretensje, czy też rozczarowania, co najgorsze to określenie wróżki oszustką, jest niesłuszne.

 

Niesłuszne dlatego, że Klient podjął się takich, a nie innych działań, które zanegowały zaistnienie takiej, a nie innej sytuacji.

 

Zresztą, często to widać w kartach, czy podczas innej formy wróżenia - tą ingerencję, chęć zmiany wydarzeń, co też można zdradzić Klientowi, uczulić go na to, czy też po prostu poinformować.

 

Zatem to nie jest tak, że dana wróżka, czy wróżbita jest oszustką... Nie chcę oceniać cudzej pracy, ale często n prawdę wpływamy na wydarzenia, nie poddajemy siebie biegowi wydarzeń, które mają mieć miejsce.

 

Co innego mowa o trudnej sytuacji, w którą należy zaingerować, co innego o takiej, która jest lekka, przyjemna, na którą ma się ochotę wpływać. Tak więc jeśli już mowa o ocenie wróżby, to warto dać wydarzeniom czas.

 

Bywa, że wróżba zaskakuje, oby nie straszy. Bywa, że jest bardzo dziwna, wręcz niemożliwa. Bywa, stąd proszę o cierpliwość, czas, a nie ocenę. Nie tak od razu.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżka Hanna

Wróżka Hanna

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"