Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

2142 Miranda 2019-11-13 0

Horoskop finansowy do końca 2019 roku

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Prognoza na stan finansów u poszczególnych znaków zodiaku.


BARAN

Z pewnością to, co masz w umowie, znajdziesz na swym koncie, gdy nadejdzie czas wypłaty. Mimo to karty polecają zachować rozsądek i nie wydawać ponad miarę, gdyż możliwe są nieoczekiwane zmiany, które mogą różnie wpłynąć na sytuację. U niektórych z Was pojawią się jednak szczęśliwe okazje do zdobycia dodatkowego dochodu, etatu lub weźmiesz godziny nadliczbowe, które przyniosą zastrzyk gotówki. Dobry czas na podpisywanie umów i wchodzenie we wszelkiego rodzaju współprace. Może okazać się, że istnieją powody, dla których nie warto odchodzić od obecnej firmy, a przynajmniej będzie trzeba to poważnie rozważyć.

BYK

Karty wskazują, że Byki mogą analizować odejście z obecnej firmy, ale licz się ze stratami w finansach. Nawet jeśli uważasz, że coś Ci się należy, że uda się zachować stabilizację, karty przepowiadają straty. Korzystne byłyby umowy z dużymi firmami zatrudniającymi sporo pracowników. Jeśli mimo to zdecydujesz się na poważną zmianę zawodową, może pojawić się propozycja wyjazdu lub pracy w odległym miejscu zamieszkania, co wiązałoby się z przeprowadzką lub dojazdami. Praca za granicą również możliwa. Nie inwestuj, dopóki nie poczujesz się pewniej.

BLIŹNIĘTA

W ogólnym zarysie karty przepowiadają Bliźniętom, że w dużej mierze od nich samych będą zależały ich finanse. Nie powinno się przesądzać biegu zdarzeń w Waszym przypadku, ale jeśli nie będziecie mądrze gospodarować swoimi zasobami, poniesiecie straty. Nie przepłacaj, tylko sprawdź inne oferty, zanim zainwestujesz w coś. Poza tym może okazać się, że będzie trzeba wywalczyć podwyżkę, bo inaczej jej nie dostaniesz. Możliwe są umowy lub współprace, które przyniosą zysk dla tych, którzy ich szukają.

RAK

Rakom karty radzą zrezygnować z pewnych wydatków, ale tak żeby wciąż czuły codzienny komfort i nie miały uczucia, że się czegoś wyrzekają. Może być to dobry moment na sięgniecie po oszczędności, lub po dawno temu zakupioną działkę, którą można sprzedać itp. Możliwe są sytuacje napięte i konfliktowe na tle finansowym, ale jeśli to Ty zainicjujesz taki spór. Jeśli nie próbowałaś swego szczęścia w grach liczbowych, na giełdzie lub poprzez inwestycje innego rodzaju, czas jest sprzyjający, aby w ten sposób pomnożyć swoje dobra. Ogólnie szczęście będzie Ci sprzyjać w sytuacjach, w których finanse zależą od pomysłu lub pomyślnego zbiegu okoliczności.  

LEW

Stabilna sytuacja, ale dzięki poszanowaniu pieniędzy, które posiadasz i rozważnemu gospodarowaniu. Nie jest to czas bogacenia się, ale nie widać też strat. Możliwe zwiększenie dochodu, ale nie będzie ono tak duże, abyś odczuła to jako przełom w temacie finansów. Jeśli uczestniczysz w procesach sądowych i finanse zależą od decyzji sądów, tu możesz liczyć na przychylną decyzję. Urzędy będą Ci sprzyjać. Jeśli masz wydatki, które możesz ukrócić, to nawet jak pozbędziesz się jednych, mogą pojawić się drugie, których nie bierzesz pod uwagę.

PANNA

U Panny możliwe chwilowe pogorszenie. Ważne będzie, by nabrać dystansu do ewentualnych trudności i zapanować nad negatywnymi emocjami, które pojawiają się w przypadku jakichkolwiek braków. Spójrz bardziej perspektywicznie, bo wszystko zacznie się stopniowo polepszać, tylko trzeba zmienić nastawienie. Nie warto teraz inwestować ani wydawać, ale pozytywne podejście będzie bardzo wskazane. Spokojnie i cierpliwie rozwiążesz każdy problem.

WAGA

Straty możliwe, ale nawet jeśli się pojawią, w dalszej perspektywie uda się je nadrobić. Karty wskazują, że możesz mieć coś w domu, co popsuło się już dawno temu i teraz warto wymienić to na nowe. Masz więc zielone światło dla tego rodzaju zakupów. Nowa rzecz dłużej posłuży, a przy okazji na pewno będzie nowocześniejsza i będzie bardziej cieszyć. Możliwe, że się za tym nachodzisz i naszukasz, zanim znajdziesz coś odpowiedniego, lub będzie trzeba gdzieś po to pojechać, bo karty pokazują dużo ruchu. Dla niektórych Wag może to oznaczać wręcz przeprowadzkę czyli zmianę mieszkania.

SKORPION

Nie inwestuj za dużo w dom lub mieszkanie, bo okaże się, że przepłaciłaś. Jeśli wzięłaś kredyt, to będzie Ci ciążyć. U Skorpiona pojawiają się możliwe sytuacje, kiedy ktoś będzie rościł siebie prawa do jego własności. Nawet jeśli ktoś straszy Cię sądem lub urzędami, nikt Ci nie odbierze tego, co jest Twoje, jeśli masz zapis notarialny o swej własności.  Ewentualne remonty przywrócą świetność mieszkania lub domu, ale przemyśl wydatki mimo wszystko, bo nie jest to sprzyjający moment i jeśli możesz je ograniczyć, lepiej na tym wyjdziesz w dalszej perspektywie.

STRZELEC

Pomyłki, złe inwestycje, nieprzewidziane lub zbędne wydatki- wszystko to może sprawić, że pieniądze rozejdą się, zanim to zauważysz. Niektórzy z Was mogą mieć wydatki na prawnika, zwłaszcza jeśli sprawa się przeciągnie, lub będzie trzeba korzystać z porad różnych osób, żeby znaleźć najlepsze rozwiązanie. Mogą pojawić się sprawy rodzinne, dotyczące majątku i nie musi chodzić o rodzinę zamieszkałą blisko. Jeśli masz coś do załatwienia w tym temacie, to wszystko rozwinie się pomyślnie. Może należą Ci się prawa autorskie po jakimś krewnym albo jego majątek. Dobrze byłoby, aby sprawa nie była przedawniona, bo czas może działać na niekorzyść pewnych posunięć. Jeśli w rodzinie jest starsza osoba, o którą się ktoś troszczy na co dzień, to spadek zapisany będzie osobie pomagającej.

KOZIOROŻEC

Będą Ci sprzyjać urzędy i sądy. W finansach stabilnie, ale dzięki mądrym decyzjom. Wzrost przychodów jest możliwy, ale nie za duży. Jeśli spodziewasz się spadków, to takie się nie pojawią. To, co masz dziś, będzie tym, co masz faktycznie. Ogólnie karty nie przepowiadają większych niespodzianek. Nie będzie niebywałych sukcesów ani strat w tym temacie. Może natomiast wydarzyć się coś, co sprawi, ze zaczniesz sprawdzać dokładnie przeszłe przelewy, jakie wpłynęły na konto i jeśli ktoś Ci czegoś nie zapłacił, upomnisz się teraz o to.

WODNIK

Możliwy przypływ gotówki na skutek energicznego działania, które karty polecają na najbliższy czas. Nie obawiaj się szybkich decyzji, realizowania nieoczekiwanych pomysłów i otwórz się na możliwości, jakie mogą się zjawić. Pewne okoliczności mogą nawet wymusić na Tobie działania, jakich nie przewidujesz. Pomysłem możesz zyskać.  Nieoczekiwane wydarzenia mogą przyhamować realizację niektórych spraw. Ostrożnie z inwestycjami. Podatki odczujesz dotkliwie.

RYBY

Czas niezbyt niekorzystny, ale sytuacja się odmieni, jeśli tylko uporządkujesz niejasności, np. w kwestiach urzędowych. Spokojnie poczekaj na decyzję lub informacje, których potrzebujesz. Zacznij działać, dopiero jak będziesz mieć pewność, jakie posunięcie będzie dla Ciebie korzystne i właściwe. Jeśli masz jakiś plan, teraz będzie dobry moment na realizację. Dobra wiadomość jest taka, że jeśli masz dłużników, będą Cię spłacać, choć może na raty. Jeśli jakiś problem nie dotyczy natomiast tylko Ciebie, ale i innych członków rodziny, to łatwiej będzie razem rozwiązać problem. Ostrożnie z przyjmowaniem spadków po rodzinie, bo mogą być obciążone kredytami.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 2142
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.