Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

2845 Aurora Mercouri 2019-10-24 0

Horoskop uczuciowy z kart Tarota dla singli do końca roku 2019

Tarot Numerologia Jasnowidzenie i Wizjonerstwo
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Wsparcie duchowe
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Rozkład dla Singli do końca 2019 roku z kart Tarota (talia Ludy Lescot Tarot).
Mimo formy zwrotu, rozkład jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, niezależnie od orientacji seksualnej.


Baran

Będziecie bardzo ostrożni w relacjach z nowopoznanymi osobami, doświadczenia z przeszłości mogą uczynić z Was nadwrażliwców, wszędzie możecie wyczuwać fałsz, chęć wykorzystania bądź zdradę. Postawa ta nie sprzyja nowym relacjom.  Zdroworozsądkowa ostrożność  na pewno nie zaszkodzi, ale w przypadku jej nadmiaru, możecie patrzeć na innych z góry, co sprawi trudność w poznaniu nowego partnera, również w pierwszych miesiącach 2020 roku.

 

Byk

Single Byki, mogą być skupione na przelotnych znajomościach, które mogą Wam nie sprzyjać. Podążacie głównie za popędem, co może być dla Was destrukcyjne. Jeśli będziecie chcieli/chciały zdobyć kogoś manipulacją, nie uda Wam się to. Stracicie wiele w oczach otoczenia. Warto przeczekać ten czas, skupić się na sobie, a w Nowym Roku dojrzeć do stabilnego związku z kimś nowym, gdyż obecnie romanse i próby uwiedzenia mogą się nie udać.

W przypadku nieco innego scenariusza, który też jest tutaj widoczny, sami uważajcie na kogoś, kto słodkimi słówkami pragnie Was wykorzystać. Lekki dystans nie zaszkodzi, a być może pozwoli zobaczyć sytuację z innej perspektywy.

 

Bliźnięta

Najbliższe tygodnie to czas skupienia na sobie, zastanawiania się nad obecną sytuacją życiową i możliwe podjęcie decyzji. Część z Was może mieć nie do końca zamkniętą historię romantyczną, w postaci czegoś, co mogło Was poróżnić z potencjalnym partnerem. Jednak jest szansa na pojednanie i wznowienie kontaktu, a także rozwój pozytywnych i ciepłych uczuć. W życiu innych może pojawić się partner z przeszłości lub ktoś będący od dłuższego czasu w Waszym otoczeniu (np. w pracy), ale dotychczas nieujawniający swoich uczuć. Szansa na miły upominek. Niektórych może spotkać flirt przez Internet.

 

Rak

Widzę u Was emocjonalne blokady, które nie pozwalają Wam ruszyć z miejsca. Mogą Was ograniczać schematy myślowe lub dotychczasowe relacje. W jakiś sposób możecie manifestować swoje bycie singlem, chociaż w głębi duszy tęsknicie za bliską osobą. Pod koniec roku jest szansa na rodzące się uczucie, uważajcie jednak, bo manifest samotności może Was zaślepić i nie dostrzeżecie czyiś delikatnych sygnałów wysyłanych w Waszą stronę. Najbliższe tygodnie spędźcie na rozliczeniu się z przeszłością, aby otworzyć się na nowe uczucie.

 

Lew

Niektórzy z Was mogli w niedalekiej przeszłości doświadczyć bolesnego rozstania. Wypowiedziana prawda mogła zaboleć, przez co zamknęliście się na uczucia. Jednak niedługo będziecie cieszyć się życiem w pojedynkę, ktoś nowy już jest na horyzoncie. Możliwy jednak powrót byłego partnera/partnerki, co zablokuje Was na obie osoby.  Trzeba będzie znaleźć w sobie harmonie i przewartościować pewne sprawy. Słuchajcie głosu rozsądku. Sytuacja może przenieść się również na pierwsze miesiące 2020 roku.

 

Panna

Po czasie uczuciowej stagnacji, zodiakalne Panny mają szanse otworzyć się na innych ludzi, chociaż nie widzę tutaj konkretnych związków, to jest szansa na nowe znajomości, które pozwolą wyrwać się z węzłów przeszłości. Dla Was to czas odrodzenia, budowania poczucia własnej wartości, własnej atrakcyjności i przełamaniu rozmaitych blokad, jakie mogły nawarstwić się w poprzednich miesiącach 2019 roku.

 

Waga

Zodiakalne Wagi mogą prowadzić z kimś ulotne rozmowy – możliwie za pośrednictwem Internetu. Nie będą one jednak szczególnie pasjonujące, co ostatecznie takowe relacje zawiesi. Dopiero w 2020 roku widoczna jest szansa, że Wasze życie uczuciowe nabierze większego tempa. Warunkiem jest, raz na zawsze rozliczyć się z zawodami miłosnymi z przeszłości. Jesteście atrakcyjnymi osobami i zwracacie uwagę innych, a zatem sami uwierzcie w siebie.
Bardziej służą Wam relacje w realu, niż te przez Internet.


Skorpion

Chociaż jest w Was chęć zbliżenia z drugim człowiekiem, pozostajecie raczej zamknięte. Kusicie z daleka, ale nikomu nie pozwalacie się zbliżyć. Do końca roku będziecie bić się z myślami, w którą stronę się udać. Z jednej strony może pojawić się w Was pragnienie romansu, chęć znalezienia tymczasowego partnera albo stagnacja. Niezależnie od wyboru, nie da Wam to pełni zadowolenia. Na szczęście początek roku 2020 przynosi nowe spotkania, rozmowy i wiadomości, które ożywią życie uczuciowe.

 

Strzelec

Najszybsze w działaniu ze wszystkich znaków, przyjmiecie naturę zodiakalnych bliźniąt, skupiając się na sile intelektu. Do końca roku trochę spowolnicie tempo. Spowodowane może to być czyimś odejściem w niedawnym czasie. Rozpacz długo nie potrwa, świadome swojej wartości będziecie cieszyć się ogólnym podziwem i szacunkiem. Zdobędziecie życiową harmonię, ustabilizujecie myśli do końca roku, a 2020 zapowiada się w sferze uczuć obiecująco – pojawi się ktoś zupełnie nowy!

 

Koziorożec

U Koziorożców szansa na nową miłość! Pojawi się ktoś nowy z sercem na dłoni, jednak nie będzie to takie proste, gdyż Waszą uwagę zdążył bądź zdąży przykuć ktoś inny. Możliwy jest dylemat uczuciowy, a także trójkąt. Karty sugerują, iż możecie wejść w dwie równoległe relacje, gdyż nie będziecie mogli zdecydować się na żadnego z potencjalnych partnerów. Jednakże testowanie ich nie pomoże Wam podjąć decyzji. Uważajcie, bo kiedy zdrady wyjdą na jaw, możecie zostać sami. Słuchajcie swojej intuicji.

 

Wodnik

Wodniki będą rozmyślać i wybierać pomiędzy dwiema osobami bądź dwiema opcjami: nowy lub stary partner lub pomiędzy związkiem, a samotnością, która do końca Wam nie przeszkadza. Z decydują możecie czekać, aż do końca roku. Większość z Was może zdecydować się na nowe uczucie, nad którym trzeba będzie pracować w 2020 roku, głównie w sferze komunikacji. Nic tu nie będzie przesądzone, Wasze bicie się z myślami i ostateczny wybór, to dopiero początek na nowej drodze ścieżki uczuciowej.

 

Ryby

Ryby mogą mieć wokół siebie więcej niż jednego adoratora. Jednak będą dość chłodne w Jego wyborze, bo niekoniecznie będą chciały zdecydować się na jakikolwiek związek. Wszak, czują że mają to, czego im potrzeba, po co więc miłość? Jednak z czasem pojawi się chęć ruszenia do przodu,  pojawią się jakieś fantazje dotyczące przyszłość z kimś przy boku. Ostrożność i przeszłość mogą Was blokować, ale drogie Ryby, czas ruszyć do przodu i Wy same dobrze o tym wiecie. Jeszcze w tym roku część z Was, zdecyduje się na krok w nieznane, wybierając nowego, możliwie nieco młodszego partnera. W 2020 roku zdacie sobie sprawę, jak bogaty w nowe doświadczenia i uczucia był to wybór.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Aurora Mercouri
Aurora Mercouri
autor: Aurora Mercouri, odwiedzin: 2845
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.