Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

1694 Miranda 2019-10-04 0

Horoskop na weekend 5 października - 06 października 2019

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Prognoza weekendowa dla każdego znaku zodiaku.


BARAN

Czas spokoju i wyciszenia. Jeśli czeka Cię ważna decyzja, to będziesz wolała zostawić ją na później. Osoby przepracowane mogą odczuć skutki minionego tygodnia. Uwolnij się od stresu i postaraj się znaleźć zajęcie, które Cię odpręży. Pomoże Ci to też znaleźć odpowiedzi na pytania, które chodzą Ci po głowie bez odczuwania presji.

BYK

Zadbaj o siebie, żeby nie złapało Cię przeziębienie na sam weekend. Możesz poczuć osłabienie również z braku snu lub z innych powodów. Nie dasz się jednak ani chorobie ani chwilowym słabościom i będziesz szukać sposobów na przywrócenie równowagi. Jeśli masz sprawdzone metody na takie sytuacje, to po nie sięgniesz, albo wpadniesz na jakiś pomysł, lub znajdziesz rewelacyjny specyfik.

BLIŹNIĘTA

Uważaj na możliwe stłuczenia, skaleczenia i nie stawiaj drogocennych przedmiotów na brzegu stołu, bo mogą się potłuc lub spaść. Nie dźwigaj również zbyt ciężkich przedmiotów, nawet jeśli wydaje Ci się, że spokojnie dasz radę. Twoje możliwości mogą okazać się ograniczone w pewnych sytuacjach codziennych. Warto unikać dyskusji z osobami zdenerwowanymi, bo może wyniknąć z tego kłótnia.

RAK

Coś może psuć Ci nastrój, ale nie powinno to być nic poważnego. Gorsze samopoczucie szybko jednak minie i będziesz mogła cieszyć się weekendem.  Jeśli masz w planach miłe spotkanie ze znajomymi, prawdopodobnie skorzystasz z okazji i odprężysz się w gronie przyjaciół.

LEW

Odczujesz przypływ sił i energii. Nie braknie optymizmu i pomysłów na miłe spędzenie tego czasu, choć niekoniecznie zechcesz od razu robić coś radykalnego. Każde jednak działanie, jakiego się podejmiesz, powinno przynieść zadowalające rezultaty. Powinien to być udany weekend.

PANNA

Jeśli masz weekend pracujący, zajmiesz się obowiązkami skrupulatnie i solidnie. Panna chętnie spędzi ten czas we własnych czterech ścianach i znajdzie przyjemność w krzątaniu się po domu i wykonywaniu całkiem zwykłych i przyziemnych czynności.  Będziesz mieć pozytywny nastrój. To czas, który warto poświęcić rodzinie. Matki chętnie spędzą  go z dziećmi.

WAGA

Teraz, kiedy mogłabyś odpocząć po codziennych obowiązkach, wydarzenia mogą się tak potoczyć, że poczujesz się rozdrażniona zamiast się odprężyć. Nie trać czasu na spieranie się z kimś, kto popsuje Ci humor. Jeśli masz większe plany, mogą pojawić się utrudnienia, żeby je zrealizować. Będzie trzeba się dostosować do dostępnych możliwości.

SKORPION

Warto poświęcić ten czas najbliższym i zatroszczyć się o tych, którzy są najważniejsi w Twoim życiu. Ciepło rodzinne i wyrozumiałe nastawienie do innych będzie istotne, gdyż zadecyduje o atmosferze domowej. Poza tym to czas wielu przemyśleń nad sprawami, które ostatnio dominują Twoje życie.

STRZELEC

Może się okazać, że osoba, z którą planowałaś spędzić ten czas, będzie miała coś pilnego do zrobienia lub załatwienia, co uniemożliwi Wam zrealizowanie pewnych planów. Nie siedź sama w domu, tylko skontaktuj się z kimś, kogo lubisz, lub dawno nie widziałaś. Niektóre Strzelce mogą mieć nastrój do chwil w odosobnieniu.

KOZIOROŻEC

Skupisz się na sprawach przyziemnych i znajdziesz sobie zajęcie, które będzie w jakiś sposób pożyteczne. Zapowiada się zabiegany weekend i sprawy do załatwienia, których nie zechcesz, lub nie będziesz mogła przełożyć.

WODNIK

Zatrzymaj się, bo popadniesz w rutynę i zaczniesz działać nawykowo. Nie wszystkie plany się powiodą i będzie trzeba dostosowywać je do innych. Przemyśl i przeorganizuj sprawy, na których Tobie zależy, bo niezdecydowanie spowoduje, że nie zrobisz czegoś istotnego.

RYBY

Czas zwolnić tempo. Wciąż możesz mieć wiele rzeczy do zrobienia, ale jeśli będziesz ciągle w biegu, nie nabierzesz sił i lepszej energii na kolejny tydzień. Pewne sprawy mogą Cię przestać interesować, przynajmniej na ten krótki czas. Możesz nie mieć ochoty na spotkania towarzyskie, jeśli zmęczenie da się we znaki.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 1694
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.