Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

1648 Miranda 2019-08-30 0

Horoskop na weekend 31 sierpnia - 01 września 2019

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź tendencje zdarzeń weekendowych dla Twojego znaku zodiaku.


BARAN

Jeśli planujesz podsłuchać, o czym rozmawia Twoja żona z przyjaciółką, lub chcesz dowiedzieć się, gdzie spędzają czas razem, nie będzie to łatwe.  Panie, które umówiły się na ploteczki, też będą nieusatysfakcjonowane i okaże się, że lepiej spędzić czas z partnerem, choć wiele spraw zechcesz zachować dla siebie  i nie zwierzać się z nich nawet bliskim. Nie zdziw się więc, jeśli mąż zechce zbadać sytuację pokrętnym sposobem. Łatwo przyjdzie Ci namówić go do zmiany planów i nawet jeśli wolałby gdzieś pojechać, zrezygnuje dla Ciebie i będziecie mogli wspólnie robić to, co lubicie najbardziej. 

BYK

Jeśli nie życzysz sobie żadnych imprez w domu, musisz znaleźć dobry argument, bo inaczej zostaniesz przegłosowana przez resztę rodziny. Najlepszym wyjściem będzie wymyślić, że masz dużo pracy, którą musisz wykonać jeszcze w ten weekend, bo ten argument przekona wszystkich najskuteczniej. Również w przypadku niechęci do wyjścia na imprezę organizowaną u kogoś, pomysł ten sprawdzi się doskonale. Mimo wszystko znajdzie się osoba, która może przypuszczać, ze pokłóciłaś się z mężem i pewno dlatego nie chcesz przyjść.

BLIŹNIĘTA

Postaw na siebie w te dni i spędź ten czas tak, abyś to Ty była zadowolona. Jeśli planowałaś pójść do kosmetyczki lub fryzjera, zrób to teraz, bo jeśli liczysz na chwile z partnerem, to mogą być zakłócane nieustannymi telefonami z jego pracy, lub będziecie siedzieć w napięciu i czekać, czy za chwilę znów ktoś się nie odezwie. Może się okazać, że Twój partner  jest komuś niezbędnie potrzebny i nawet w weekend nie ma spokoju. Panowie powinni więcej czasu poświęcić żonie i czasem wyłączyć telefon lub być asertywnym.

RAK

Szczęśliwy weekend dla zakochanych Raków, bo pojawi się okazja, aby spędzić miło czas z wybraną osobą. Pewnych tematów nie będziecie omawiać całkiem jasno, możliwe są niedomówienia i sekrety, ale będziesz na dobrej drodze, aby rozwinąć tą znajomość w pozytywnym kierunku. Nie podchodź zbyt sztywno do tematów, które będziecie poruszać i daj się ponieść uczuciu. Telefon warto wyłączyć, bo ktoś może zakłócać Wam wspólne chwile. Znajoma domyśli się, że nie może się dodzwonić z powodu Twojej randki i poczeka. Odezwie się później i o wszystko Cię wypyta. Również małżonkowie mogą spędzić przyjemne chwile we dwoje.

LEW

Poukładaj sprawy, które masz jeszcze do załatwienia, zanim się odprężysz i ciesz się odpoczynkiem. Warto odciąć się grubą kreską od spraw zawodowych. Mimo wszystko mogą powracać wspomnienia, które mogą wywoływać rozdrażnienie, ale od Ciebie zależy, czy będziesz się skupiać na tym, o czym tak naprawdę myśleć nie chcesz. Może się skontaktować osoba, która zechce spędzić trochę czasu w Twoim towarzystwie, ale nie dowierzaj jej zanadto, jeśli zacznie sprytnie Cię o coś podpytywać. Może okazać się, że ma coś do Twojej połówki lub do Ciebie, lub będzie wtykać nos w nie swoje sprawy.

PANNA

Panna odczuje ten weekend bardziej jako zawieszenie obowiązków niż prawdziwy wypoczynek. Na pewno znajdziesz czas, aby uporządkować i posprzątać w domu, a być może przeorganizować coś lub załatwić, jeśli miałaś to w planach. To sprawi, że łatwiej będzie odzyskać równowagę wewnętrzną, ale ogólnie możesz czuć się przemęczona i zapragnąć wycofania się z kontaktów. Możesz być zaproszona do znajomych, ale nie ma pewności, czy skorzystasz, jeśli uznasz, że jest to jedna z tych par, które pokazują na zewnątrz, że są szczęśliwi w związku, a w rzeczywistości nie potrafią być szczerzy nawet ze sobą.

WAGA

Własne towarzystwo będziesz cenić bardziej niż wyjście z domu. Jeśli zauważyłaś, że partner stał się ostatnio bardziej chłodny i nie szuka kontaktów z Tobą, przemyśl, co może być tego powodem, lub spytaj go o to. Jeśli w przeszłości skłamałaś na jakiś temat, to choć czasu nie da się cofnąć niestety, ktoś może dążyć uparcie do wyjaśnień na ten temat i powracać uparcie do problemu.

SKORPION

Skorpiony powinny się wystrzegać kłamstw lub nadmiernego fantazjowania, bo prawda wyjdzie szybciej na jaw, niż sądzą, co nie zamknie bynajmniej problemu, a może się za to ciągnąc za nimi i być im wypominane w przyszłości. Zajmij się sprawami przyziemnymi i tym, co masz do zrobienia w domu, bo będzie na to sprzyjający moment. Możesz pokazać się od strony gospodarnej pani domu, jeśli zaprosisz kogoś.

STRZELEC

Możesz mieć weekend pracujący, albo będzie trzeba coś uzgodnić, wyjaśnić lub pomóc koleżance w nagłej sytuacji. Jeśli się w to zaangażujesz, odpoczynek będzie trzeba przełożyć na później. Ktoś z Twych bliskich lub w rodzinie liczy jednak na miłe spotkanie i szczerze lubi spędzać z Tobą czas, więc rozczaruje go zmiana planów. Choć pewne sytuacje mogą i Ciebie zaskoczyć, to ostatecznie wszystko wróci do normy i zapanuje spokój. Czas spędzisz przyjemnie w gronie przyjaciół lub rodziny, choć z pewną dozą oficjalności lub sztywności, jeśli każdy zechce pochwalić się sukcesami i omijać temat problemów.

KOZIOROŻEC

Zwróć uwagę na relacje, jakie łączą Cię z ludźmi, bo czas wybrać właściwy sposób, aby dotrzeć do czyjegoś serca. Nie wypominaj nikomu spraw przeszłych, bo nie tędy droga. Nad wszelkimi ważnymi dla Ciebie relacjami będzie trzeba trochę popracować i wzbudzić pozytywne uczucia. Proza życia może łączyć Cię mocno z innymi ludźmi, ale prawdziwe więzi osiągniesz na poziomie emocjonalnym, a nie przyziemnym. Okaż więc więcej ciepła i uczucia swym bliskim. Utrzymuj dystans z osobami, z którymi nie znajdujesz porozumienia, bo będziecie nawzajem się przerzucać drobnymi „szpileczkami”. Jeśli masz w planach kontakty zawodowe, to te ułożą się doskonale.

WODNIK

Weekend upłynie Ci spokojnie na sprawach domowych, prywatnych, a jeśli wysyłasz dziecko do szkoły, będziesz analizować, co trzeba dokupić itp. Serdeczność i uprzejmość sprawi, że miło spędzisz czas, lub porozmawiasz z niezapowiedzianym gościem. Będziesz zajęta sprawami przyziemnymi, ale znajdzie się też ktoś, kto będzie umiał Cię rozbawić, lub obejrzysz sobie komedię.

RYBY

Mogą nie interesować Cię propozycje spotkań i zaproszenia,  jeśli będą pochodzić od skłóconych między sobą par. Jeśli odczuwasz o coś żal, rozładowanie emocji dobrze by Ci zrobiło. Może jednak się zdarzyć, że ktoś zechce załatwić sprawę z Tobą i będzie musiał zrezygnować, jeśli nie wykażesz chęci na spotkanie. Z pewnością będziesz starannie dobierać sobie grono znajomych.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 1648
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.