Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

897 Miranda 2019-08-06 2

Finanse i praca w sierpniu 2019

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Prognozy dla każdego znaku zodiaku - tendencje zdarzeń oraz przestrogi i wskazówki.


BARAN

Podejdź z ostrożnością do finansów w sierpniu. Nie inwestuj i postaraj się ograniczyć ryzykowne decyzje, bo przyniosą straty. Pewne umowy mogą wygasnąć, lub ktoś wycofa się ze współpracy. Jeśli liczyłeś na wejście w spółkę z kolegą, lub wymyśliłeś interes, który powinien go teoretycznie zainteresować, to na decyzje będą mieć wpływ małżonkowie. Staraj się utrzymać swoją pozycję i to, co dotychczas osiągnąłeś. Może okazać się, że będzie trzeba zawalczyć w sądzie lub dobrze rozegrać sprawę urzędową. Wszelkie niejasności w pracy będą wyjaśniane i ostatecznie powinieneś uporać się z każdą komplikacją i móc odprężyć. Utrzymasz swą pozycję i w dalszej perspektywie pojawią się nowe możliwości lub współprace.

BYK

Twoje finanse będą stabilne w sierpniu, ale dzięki Twojej gospodarności i zabezpieczaniu swoich pieniędzy przed stratami lub zbędnymi wydatkami. W pracy może brakować Ci zdecydowania w posunięciach, jeśli uważasz, że aby osiągnąć pewne cele, trzeba być uprzejmym i nie narzucać się ze swoimi pomysłami, tylko przyjaznym gestem załatwiać pewne sprawy z ludźmi. Niestety nie przyniesie to oczekiwanych rezultatów. Nawet jeśli ktoś obiecał Ci już coś  i czujesz się bezpiecznie, bo liczysz, że Twoje plany się powiodą, nagle mogą wyjść nowe fakty  i może nie udać się współpraca lub pewnych projektów nie da się zrealizować. Czas zawalczyć o swoją pozycję. Weź udział w przetargu, nie obawiaj się argumentować swoich racji, nie unikaj konkurencji i rywalizacji. Tak osiągniesz więcej. Poza tym czas bardzo stabilny i nawet Byki poszukujące zatrudnienia znajdą je, jeśli tylko zdecydowanie podejdą do tematu.

BLIŹNIĘTA

W finansach stabilnie i zadowalająco. Możliwe niewielkie wygrane w grach liczbowych. Bliźnięta otoczą się osobami, które dobrze znają  i wiedzą, na kim można polegać. Poczucie swobody w otoczeniu zawodowym sprawi, że miesiąc ten upłynie Wam spokojnie, jeśli chodzi o atmosferę w firmie. Mogą pojawić się nowe możliwości pod względem dodatkowych szans zarobkowych, a niektóre z Was mogą wybrać się na jakiś kurs lub szkolenie, które bardzo Was usatysfakcjonuje, lub polepszy perspektywy na przyszłość. Wszelkie układy zawodowe, w których Twoje sukcesy lub możliwości są uzależnione od innej osoby lub sytuacji, na którą nie masz wpływu, mogą Ci ciążyć, ale ostatecznie nie zaważą na całokształcie. Jedyna przestroga, jaka pojawia się w kartach, to nieoczekiwane wydarzenia w pracy, które wywołają mocny konflikt i spowodują, że możesz tak bardzo się z kimś skłócić, że przestaniecie ze sobą rozmawiać. Dbaj więc o dobre relacje z innymi.

RAK

Jeśli Twoje finanse są uzależnione od jakiejś decyzji urzędowej, to mogą pojawić się trudności w osiągnięciu celu. Postaraj się być dobrze zorientowanym w temacie. Sprawy mogą się przeciągać i hamować Cię w działaniu, jeśli nie otrzymasz na coś zgody, lub będzie trzeba spełnić określone warunki itp. Ostrożnie z inwestycjami, bo łatwo będzie popełnić błąd. W sprawach zawodowych czas pomyślny, a nawet możesz skorzystać na czyimś rozczarowaniu lub reklamacji, jeśli konkurencji nie uda się utrzymać swego klienta i taka osoba postanowi u Ciebie zrealizować określone zlecenie, o ile np. pracujesz w handlu. Możesz też przejąć kontrahenta konkurencji. Osoby poszukujące zatrudnienia mogą zająć miejsce osoby, która się nie sprawdziła na określonym stanowisku. Dbaj jednak o swe dobre imię i pokaż się od swej najlepszej strony.

LEW

W finansach okres sprzyjający Lwom, choć możesz mieć skłonność do zbędnych wydatków. Nie zagrozi to Twojej stabilizacji, gdyż pojawią się okazje do nadrobienia strat. Weź jednak pod uwagę zmienność sytuacji i nie zakładaj z góry, że dobra passa będzie trwać bez końca. Karty nie sugerują Ci na razie żadnych strat, o ile będziesz kontrolował swoją sytuację.  Nadejdą korzystne zmiany w firmie i to, co nie funkcjonuje jak należy, będzie modyfikowane lub ulepszane, ale może dojść do sytuacji, gdy ktoś będzie naciskał na usprawnienie tych rzeczy, które funkcjonują bez zarzutu. Pewne plany mogą się nie powieść i będzie trzeba zawalczyć o swoje sprawy. Mimo wszystko dla Ciebie to dobry miesiąc, kiedy możesz wzmocnić swoją pozycję oraz finanse.

PANNA

W finansach okres stabilny, jeśli będziesz rozsądnie zarządzać swoimi zasobami materialnymi. Będzie to ważne, gdyż nadchodzący okres czasu może przynieść różnego rodzaju przestoje lub opóźnienia w realizacji przedsięwzięć. Nie warto próbować osiągać cele na siłę, choć nie braknie Ci determinacji. Może zajść potrzeba poszukiwania nowych rozwiązań. Ostatecznie do końca miesiąca powinieneś ustabilizować swoją sytuację. Panny poszukujące pracy mogą natrafiać na niekorzystne oferty i propozycje, gdzie firmy będą nastawione na wykorzystanie pracownika. Czytaj uważnie umowy i zwróć uwagę szczególnie na sytuacje, gdy ktoś Cię naciska, żebyś coś podpisał lub zgodził się na jakieś warunki, bo źle na tym wyjdziesz. Pokaż umowę prawnikowi lub zaufanej osobie i dobrze się zapoznaj z treścią, a nie popełnisz błędu i ostatecznie zyskasz, lub wynegocjujesz lepsze warunki. Istnieje ryzyko, że ktoś zechce Cię oszukać, zwłaszcza w przypadku umów.

WAGA

W finansach stabilnie i nie powinnaś mieć żadnych kłopotów, a nawet niektóre Wagi, które stoją szczególnie dobrze finansowo, mogą decydować się na wszelkiego rodzaju inwestycje w nieruchomości. Jeśli myślisz nad kupnem mieszkania lub kosztownym remontem, teraz możesz próbować realizować te plany. W sferze zawodowej możesz znaleźć się w sytuacji, kiedy znajdziesz lepszą ofertę pracy, lepsze warunki umowy (nie tylko chodzi o zatrudnienie ale też np. abonament itp.), ale będziesz mieć problem ze skorzystaniem z takiej okazji, bo będzie trzymać Cię wciąż stara umowa, której nie da się zerwać przedwcześnie, lub byłoby to niekorzystne. Osoby, które szukają zatrudnienia, mogą znaleźć możliwość dorobienia sobie, może nie będzie to pełny etat, ale przyniesie zastrzyk gotówki, której potrzebujesz. Okres pracowity, choć mogą pojawić się z czasem pewne trudności, stresy lub opóźnienia.

SKORPION

W sierpniu ostrożnie podejmuj decyzje finansowe, bo możesz tak ulokować swe pieniądze, że zamiast się zabezpieczyć, stracisz, np. na złej lokacie. Nie dowierzaj każdej radzie, jaką uzyskasz, szczególnie w banku, ubezpieczalniach lub firmie ochroniarskiej. Możesz ulec manipulacji. Nie wszystkie szczegóły warto zdradzać przy omawianiu warunków, jeśli nie ma takiej potrzeby. Każda umowa, którą teraz podpiszesz, będzie bardzo korzystna dla drugiej strony i przyniesie jej powody do świętowania, ale wiedz, że nie uda się jej łatwo zerwać, więc przemyśl, czy na pewno tego chcesz. Nie braknie Ci kompetencji i racjonalnego podejścia i sprawdzisz się w swoim miejscu pracy. Mimo wszystko karty wskazują, że wstrzymanie się przed pewnymi działaniami lub umową będzie korzystne. Jeśli Twój kontrahent nagle się wycofa, zdaj się na Los, bo może się to obrócić na korzyść. Nie będzie warto wchodzić w każdy interes, bo nie każdy przyniesie zyski, jakich oczekujesz. Błędna analiza zapotrzebowania na produkty lub usługi może spowodować, że zainwestujesz niefortunnie w biznes, z którego trudno będzie uzyskać zysk w dalszej perspektywie.

STRZELEC

W finansach nie powinieneś mieć problemów, bo nawet jeśli pojawią się przestoje w Twoim biznesie, szybko pojawi się okazja, by zwiększyć swe dochody. Możliwe są też nowe szanse rozwoju. Jeśli brak Ci kontrahenta, z którym układałaby się pomyślnie współpraca, to możesz go znaleźć przez kogoś znajomego, kto wie gdzie i jak szukać kogoś takiego. Tego rodzaju współprace będą opierać się na przyjaźniach i zaufaniu. Jeśli wolisz pracę samodzielną, to nadchodzący miesiąc przyniesie konieczność działania w zespole lub poszukiwania nowych możliwości w gronie zaufanych znajomych. Jeśli liczysz na podwyżkę i dotychczas nie było takiej możliwości, to teraz warto omówić tą kwestię ze swoim szefem raz jeszcze, bo może okazać się, że okoliczności się zmieniły.  Unikaj konfliktów lub zrywania umów bez zastanowienia.

KOZIOROŻEC

Jest szansa na odzyskanie długów w nadchodzącym czasie. We wszelkich sytuacjach, gdy zostałeś oszukany, lub ktoś mocno spóźniał się z płatnością, teraz sprawy powinny rozwinąć się korzystnie. Warto się odwoływać w przypadku nieuczciwości. Czas niesprzyjający podpisywaniu nowych umów. Możesz odczuć potrzebę nawiązywania nowych współpracy, a tymczasem będzie trzeba znaleźć porozumienie z dotychczasowymi kontrahentami. Ostrożnie podejmuj się realizacji zadań, które nadejdą, bo nawet gdy będą wydawać się korzystne i zyskowne, w praktyce może okazać się, że ktoś Ci o czymś ważnym nie powiedział, co spowoduje niezadowolenie i poczucie bycia okłamanym lub wykorzystanym. Szczęście będzie Ci za to sprzyjać w odnawianiu umów, które są dla Ciebie korzystne. Jeśli sprawdziłeś się w jakiejś współpracy, nie będzie problemu z kontynuowaniem jej lub przywracaniem kontaktów. Dobra organizacja pracy pozwoli Ci uporać się z każdą sytuacją, nawet tą stresującą.

WODNIK

W finansach możliwe nieznaczne podwyżki związane z awansem lub dodatkiem do pensji, premią itp., jednak nie wzbogacisz się nadmiernie na nich, choć nie powinno braknąć na potrzeby. Sytuacja stabilna, ale bez przekroczenia progu, który uznałbyś za szczęśliwy traf. Nie będzie warto odnawiać pewnych umów lub współpracy. Jeśli zaistniały powody, dla których się wycofałeś, lub współpraca się nie powiodła, nie licz na to, że w przyszłości będzie poprawa. Racjonalne podejście do wszystkich spraw, jakie się pojawią, będzie właściwe jak i zachowanie ostrożności w przypadku konieczności podejmowania jakiś decyzji. Jeśli masz sprawy urzędowe, zacznij zbierać informacje potrzebne do załatwienia czegoś, bo w sierpniu okoliczności będą Ci sprzyjać. Wszelkie trudności związane z tematem pracy będą stopniowo w sierpniu zanikać, lub zmienią się okoliczności, co spowoduje, że to co było dla Ciebie niedostępne, będzie osiągalne najpóźniej do końca tego miesiąca. Również osoby poszukujące zatrudnienia, mają szansę je znaleźć.

RYBY

Bardzo dobra sytuacja finansowa, a nawet możesz mieć szczęście do niewielkich wygranych w grach liczbowych, co upewni Cię, że szczęście Ci dopisuje i ucieszy w związku z tym. Ryby mogą liczyć na awanse i propozycje stanowisk kierowniczych w nadchodzącym miesiącu, o ile już nie masz takiego stanowiska. Jeśli jednak na kimś się zawiodłeś i wcześniej współpraca się źle skończyła, zastanów się zanim popełnisz drugi raz ten sam błąd i zaufasz tej samej osobie lub firmie. Może okazać się, że lepiej przeczekać i coś stracić na chwilę obecną, niż po raz drugi zaryzykować z niepewnym interesem lub współpracą. Możesz być namawiany do pewnych działań i usłyszysz argumenty bardzo przekonujące, ale jeśli zdecydujesz się na umowę, na której już kiedyś się sparzyłeś, znów może pojawić się problem.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 897
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.