Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

865 Miranda 2019-07-22 0

Przesłania z kart anielskich od 22 do 28 lipca 2019

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź przesłanie dla Twojego znaku zodiaku. Dowiesz się, o jaką sferę życia powinieneś zadbać i jakiego anioła możesz prosić o pomoc.


BARAN

Przed Baranami trudne wybory dotyczące sfery emocji. Wkrótce możesz stanąć przed dylematem uczuciowym.  Jeśli Twoje życie jest poukładane, masz wokół siebie bliskich godnych zaufania i poczucie bezpieczeństwa, ale czujesz się czasami wypalony, to może pojawić się nowa osoba, znajomość, świeże uczucie albo pasja, która w jakiś sposób będzie odrywać Cię od obecnego życia. Zanim podejmiesz decyzję, spędź więcej czasu na przemyśleniach. Pomocny będzie Archanioł Rafał, który pomaga nie tylko w zdrowiu i w podróżach.  Dobrze rozumie relacje międzyludzkie i podpowie Ci, jakie rozwiązanie przyniesie Ci spełnienie, czy osoba, o której myślisz, jest rzeczywiście Twoją pokrewną duszą, albo rozpali w Tobie od nowa miłość do obecnego partnera. Jest  polecany między innymi parom w dużych kryzysach małżeńskich.

BYK

Zastanów się, czy nie poświęcasz zbyt dużo czasu sprawom lub osobom, które nie dotyczą Cię osobiście. Karty radzą Ci wyznaczanie granic innym, abyś nie zużywał swojej energii na rozwiązywanie cudzych problemów, zwłaszcza wtedy, kiedy druga osoba musi sama uporządkować swoje sprawy.  Możesz też mieć skłonność do ulegania złudzeniom, dlatego przyda Ci się pomoc Archanioła Raziela, który będzie miał najlepszy dostęp do Twojej podświadomości i zwiększy Twoją zdolność rozumienia intuicyjnego, co pomoże Ci się odnaleźć w informacjach, które do Ciebie docierają i nie pogubić w domysłach, które mogą towarzyszyć trudnościom ze zrozumieniem innych.

BLIŹNIĘTA

Sfera finansowa i zawodowa będzie teraz dla Ciebie najważniejsza oraz uzdrowienie emocji z tym związanych. Czas zapomnieć o przeszłości, nawet jeśli wspomnienia nie są pozytywne i nie rozpraszać swojej energii na analizowanie tego. Jesteś na dobrej drodze do zdobycia niezależności w sferze finansowej, lub już czujesz się pewnie na tym gruncie i nie ma potrzeby walki z Losem lub z ludźmi, których możesz postrzegać jako niesprzyjających.  To czas uwalniania się od wszystkich poglądów, jakie masz na ten temat i podejmowanie neutralnych decyzji. Poproś o polepszenie w finansach, a czeka Cię wkrótce wyraźna poprawa w tej sferze i zostaniesz obsypany nowymi możliwościami. O pomoc zwróć się do swego Anioła Stróża.

RAK

Rakom polecany jest Archanioł Raguel, który przywraca równowagę i harmonię w kontaktach z innymi. Pewne Twoje relacje wymagają uzdrowienia, a nieporozumienia mogą wynikać z lekceważenia uczuć innych osób, braku szacunku dla cudzych spraw osobistych lub braku dyskrecji w przypadku kontaktów zaufanych. Karty radzą Ci również, abyś częściej robił coś dla innych całkowicie bezinteresownie, nie oczekując niczego w zamian i starał się dostrzec dobro w innych ludziach.  

LEW

Jeśli masz trudność z uporządkowaniem swoich myśli, podjęciem decyzji lub wiesz intuicyjnie, co powinieneś zrobić, ale nie możesz zdobyć się na ten krok, nie zmuszaj się teraz do niczego. Postaraj się spędzić więcej czasu na łonie natury, a jeśli możesz gdzieś wyjechać, aby całkowicie zapomnieć o problemach na jakiś czas, jest to najlepszy sposób, aby z powrotem odzyskać swą wewnętrzną moc i pewność co do dalszych kroków, jakie należałoby podjąć. O wsparcie proś Archanioła Ariela, który zadba o to abyś dojrzał samego siebie w całej sytuacji i odkrył swoje prawdziwe przeznaczenie. Anioł ten zatroszczy się zarówno o Twoje praktyczne potrzeby (można go prosić o pomoc w problemach finansowych) jak i przywróci Ci jasność umysłu.

PANNA

Zastanów się, w jakim temacie powinnaś dokonać zmian, aby Twoje życie uległo polepszeniu. Być może tkwisz w toksycznej relacji, niezdrowo się odżywiasz, za dużo pracujesz i brakuje Ci czasu dla najbliższych, lub coś innego przychodzi Ci w tej chwili do głowy. To czas podjęcia się zmian, które mają na celu uzdrowienie czegoś. Dla niektórych osób może to być przeprowadzka lub zmiana pracy, jeśli czujesz, że właśnie to uzdrowiłoby jakąś sferę Twojego życia. O pomoc proś Archanioła Michała, który doda Ci odwagi i zdecydowania w działaniach, a z jego pomocą uda Ci się odmienić swój Los.

WAGA

Karty zachęcają Cię do twórczego wyrażania siebie. Możesz pisać, malować, grać na instrumencie, śpiewać lub robić cokolwiek, co wymaga kreatywności, twórczego podejścia i  talentu i pozwala Ci wyrażać swoją indywidualność. Pomoże Ci w tym Archanioł Haniel, który wzmaga intuicję i podnosi poczucie własnej wartości. On też pomoże Ci uporać się z wewnętrznymi lękami lub blokadami podświadomymi, które nie pozwalają Ci się rozwijać. Nie powinnaś się do nikogo porównywać, gdyż w sztuce liczy się indywidualność i oryginalność. Gdy tworzysz z potrzeby serca, zawsze znajdziesz osoby, które dostrzegą Twoją wyjątkowość. Niektórym Wagom pomogą afirmacje zapisywane na papierze w zwiększeniu swojej pewności siebie.

SKORPION

Skorpiony, które czują się wypalone lub znudzone, potrzebują nowego celu. Niektórym z Was dobrze zrobiłaby zmiana pracy, jeśli obecna Was nie satysfakcjonuje, a inni  odnajdą się w świeżej pasji, która nada nowy kierunek Waszym działaniom. O pomoc proś Archanioła Metatrona, który pomoże odkryć Ci nowy cel oraz zindywidualizować swoje przemyślenia i poglądy. Nie podążaj w osądach za innymi, zachowaj niezależność i wytyczaj nowe ścieżki. Metatron pomoże Ci również się zdyscyplinować i zmotywuje Cię do zmian.  

STRZELEC

 Zadbaj o sprawy rodziny i domu i spraw, aby Twoje cztery ściany stały się miejscem, w którym Ty sama czujesz się dobrze jak i Twoi bliscy. Być może warto coś zmienić, jeśli istnieje cokolwiek, co burzy Waszą harmonię. Strzelce mogą mieć nadmierną skłonność do racjonalnej oceny rzeczywistości, dlatego karty również zachęcają Cię do szukania informacji dotyczących duchowych lub ezoterycznych tematów. Archanioł Raziel pomoże odnaleźć Ci odpowiedź na każde pytanie i znaleźć racjonalne uzasadnienie dla spraw pozornie nielogicznych i wymykających się rozumowi. Raziel jest odpowiednim aniołem do takich zadań, gdyż zna tajemnice Boga.

KOZIOROŻEC

To dobry moment, aby wyrzucić stare i bezużyteczne dla Ciebie rzeczy, które trzymasz z sentymentu. Oczyść swoją przestrzeń ze wszystkiego, co ją zagraca, dosłownie i w przenośni. Wokół Ciebie kumulują się nowe szanse i możliwości, które trzeba dostrzec. Zaczniesz doświadczać więcej radości, o ile bardziej otworzysz się na świat wokół Ciebie. Zamknięty w schemacie codzienności możesz przegapić szanse, jakie nadchodzą, które mają na celu poszerzenie Twojej życiowej przestrzeni w sensie duchowym i mentalnym. Koziorożcom polecana jest pomoc Archanioła Metatrona. Wyjdź częściej z domu lub zrób coś nietypowego, aby ułatwić mu działanie i podsunięcie Ci wskazówki, która przyniesie Ci rozwój i pozytywne zmiany.

WODNIK

Czas zamknąć stare rozdziały i otworzyć się na nowe wydarzenia i osoby w Twoim życiu. Aby tak się stało, będziesz musiała pokonać urazy i przebaczyć komuś. Wodnikom polecany jest Archanioł Jofiel, który przywraca pogodę ducha i umiejętność patrzenia na wszystko z optymizmem. On sprawi, że znów zaczniesz w pełni doświadczać pozytywnych emocji i dostrzeżesz przychylnych i mądrych ludzi wokół siebie, korzystne okoliczności i skupisz myśli na tym, co jest w Twym życiu piękne i wartościowe.

RYBY

Możesz mieć uczucie znużenia codziennością, szczególnie jeśli masz wrażenie, że Twoje życie kręci się wokół dwóch tematów- praca i dom. Czasami może być Ci trudno wytrzymać schemat dnia, w jakim utknęłaś. Choć pewnych rzeczy nie da się zmienić dokładnie tak, jakbyś sobie tego życzyła, to jednak pomocny okaże się Archanioł Zadkiel, który ukierunkuje Cię na wewnętrzną mądrość i nauczy Cię dostrzegać wszystkie piękne rzeczy wokół Ciebie, których nie masz odwagi przyjąć do swego życia, lub coś Cię w tym blokuje. Zadkiel podniesie Twoje poczucie wartości i nauczy przyjmować z radością pozytywną energię, jaką otrzymujesz od innych.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 865
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.