Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

3927 Miranda 2019-07-15 0

Horoskop na związki partnerskie i nowe relacje od 15.07.19 do 21.07.19

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź co z Twoim związkiem. .. A może nową relacją?


BARAN

Barany, które są zazdrosne o partnera lub partnerkę, powinny spojrzeć z większym dystansem na sytuację. Twoje obawy są niepotrzebne, a Twoja połówka nie jest gotowa, by podjąć takie ryzyko i skorzystać z zaproszenia na randkę z nieznajomą osobą. Rzadziej rozmawiaj o pieniądzach i o tym, co Was łączy w sensie materialnym,  a częściej pokaż namiętność i daj odczuć partnerowi, że wciąż Ci się podoba, a związek nabierze barw.

Single, którym podoba się osoba zajęta, mogą nie mieć świadomości, jak funkcjonuje oficjalny i legalny związek. Jeśli obawiasz się, że to udana relacja, w której ona lub on jest szczęśliwy, możesz mieć skłonność do wycofania się. Zachowaj ostrożność wobec osób zajętych, jeśli obawiasz się trójkątów.

BYK

To nie czas na konflikty w związku ani wątpliwości czy zbyt ostrą ocenę sytuacji, bo teraz powinniście trzymać się razem i nawzajem wspierać. Zaufaj swojemu partnerowi, bo tworzycie udany tandem i masz wsparcie zarówno emocjonalne jak i w przyziemnych sprawach. Szanuj swoje zobowiązania i wykaż cierpliwość wobec codziennych spraw, a czeka Cię bardzo stabilny tydzień.

Single będą się obawiać mówić otwarcie o swych uczuciach, nawet jeśli dotychczas byli szczerzy. Druga strona nie domyśli się, o co Ci chodzi, jeśli tak to rozegrasz, a z czasem mogą pojawić się nowe znajomości.

BLIŹNIĘTA

W nadchodzących dniach możesz zmienić osąd sytuacji o swoim związku, jeśli masz uczucie, że oddalacie się od siebie. Jeśli czujesz się znudzony codziennością, a Twoje uczucia wyblakły, nie mów o tym drugiej osobie zbyt otwarcie, aby jej nie zranić. Spróbuj okazać więcej uczuć tak, aby nie robić niczego wbrew sobie, a jednak spróbować ocieplić Wasze relacje.

Single będą kierować się rozsądkiem i chłodną analizą znajomości. Będziesz spotykać na swej drodze osoby nieufne, więc trzeba wykazać się dużą cierpliwością, aby zdobyć czyjeś zaufanie.

RAK

U Raków mogą pojawić się wspomnienia z przeszłości. Przypomnij sobie początki Waszego związku, a nabierzesz ochoty, aby bardziej dbać o codzienne sprawy i częściej okazywać zainteresowanie osobie, którą kochasz. W nadchodzących dniach możesz liczyć na wzajemność, a obustronne starania o przywrócenie równowagi przyniosą pozytywne skutki.

Single będą miały wiele czaru i uroku osobistego w komunikacji z płcią przeciwną. Aby zostało to docenione, trzeba będzie poznać odpowiednią osobę. W najbliższym czasie znajdziesz miłego rozmówcę lub rozmówczynię, ale szybko może zniknąć z Twojego życia, zwłaszcza jeśli będzie mieć problemy bardziej przyziemnej natury.

LEW

Jeśli macie jakiekolwiek problemy, nie należy ponaglać partnera ze zmianami, bo najpierw musisz zadbać o jego emocje. Warto stanąć po stronie bliskiej Ci osoby, jeśli dotknęły Was jakieś przykrości. Twój partner może szybciej od Ciebie zapomnieć o ewentualnych niemiłych sytuacjach, a czas będzie działał na Waszą korzyść.

Single mogą poznać kogoś, kto będzie ich sprytnie testował, aby sprawdzić, czy można im zaufać i polegać na nich w dalszej perspektywie. Lew podejdzie do tego z dużą swobodą i nie będzie udawał kogoś, kim nie jest w rzeczywistości.

PANNA

Panny będą spragnione bliskości, ale jeśli zabrakło dbałości o związek na co dzień, w tym tygodniu partner będzie potrzebować chwil odosobnienia. Nie obiecuj mu niczego, co jest niepewne i słuchaj, o czym do Ciebie mówi, bo może zdradzić Ci sekrety, o których wcześniej nie rozmawialiście.

Single mogą czuć się zrezygnowane, jeśli nie miały dotychczas szczęścia w miłości, ale weź pod uwagę to, że druga strona może też nie chcieć rozmawiać otwarcie o swoich przeszłych rozczarowaniach. Teraz jednak pojawi się okazja, by pomówić szczerze o swych obawach. Powściągnij zazdrość o byłych partnerów i postaraj się zrozumieć wątpliwości osoby, którą poznasz.

WAGA

Wagi w związkach powinny zachować ostrożność, jeśli prowadzą korespondencję, o której nie wiedzą ich partnerzy, szczególnie jeśli zawiera ona treści, których nie powinna przeczytać Twoja połówka ze względu na zbyt osobiste zwierzenia. Jeśli dasz się przyłapać, licz się z tym, że sprawdzi również Twoje przeszłe maile, jakie znajdzie u Ciebie i będziesz musiała zerwać kontakt nawet z bardzo subtelnymi adoratorami.

Zaufanie singli będzie bardzo trudno zdobyć, gdyż będą szukać kogoś absolutnie lojalnego. Nawet jeśli druga strona zdecyduje się powiedzieć Ci o szczerze o swych obawach, Wasza znajomość może prowadzić w niewiadomym kierunku.

SKORPION

Jeśli odczuwasz kryzys w związku i pierwsza myśl, jaka przychodzi Ci do głowy na temat przyczyn, to trzecia osoba, która mogła pojawić się między Wami, nie podejmuj pochopnych wniosków i nie nastawiaj się na rywalizację, gdyż może okazać się, że w Wasze życie zwyczajnie wkradła się nuda i w tym tkwi problem. Postaraj się dyplomatycznie dowiedzieć, co czuje bliska Ci osoba, bo jest szansa, że coś się zmieni w nadchodzącym czasie.

Single będą w doskonałym nastroju i szybko zainteresują się kimś atrakcyjnym, choć druga strona może nie zorientować się, że wpadła Ci w oko. Wycieczki i wyjazdy będą sprzyjać znajomościom. Jeśli pokażesz się od miłej strony i udowodnisz, że potrafisz zadbać o związek, nie rozczaruj potem drugiej strony i nie zaprzestań swych miłych gestów, bo nie uwierzy Ci, że traktujesz ją serio.

STRZELEC

Strzelce nie powinny naciskać partnerów na spotkania towarzyskie w gronie rodziny lub znajomych, jeśli są one niemile widziane przez bliską Ci osobę. Być może nie każdy jest uprzejmy dla Twojej połówki, czego nie zauważasz. Lepszym rozwiązaniem będą chwile spokoju we dwoje, jeśli potraficie się razem dobrze bawić. Partnerowi nie braknie cierpliwości, pomimo pewnych wątpliwości, jeśli w przeszłości miały miejsce niemiłe sytuacje.

Single mogą nie mieć szczęścia do osób wolnych. Będzie trzeba umiejętnie lecz otwarcie porozmawiać o sytuacji, żebyś wiedział na czym stoisz.

KOZIOROŻEC

Twój partner może być bardzo zajęty w najbliższym czasie, jeśli ma pilne sprawy do załatwienia, ale jeśli zależy Ci na nim, okaż mu swoje zainteresowanie na co dzień i postaraj się delikatnie zaznaczyć swoją obecność tak, aby czuł Twoje wsparcie, abyście się nie oddalili od siebie zanadto. Koziorożce podróżujące powinny uważać na plotki związane z wszelkimi wyjazdami.

Singlom korzystnie będzie wycofać się z sytuacji, w których ktoś oczekuje od nich, że zdecydują się jakiegoś rodzaju rywalizację. Zaproszenie na kawę powinno wystarczyć drugiej stronie, jeśli jej zainteresowanie będzie autentyczne. Panowie będą mieć „szczęście” niestety do kobiet egoistycznych, które nie będą tego ukrywać.

WODNIK

Wodnik będzie w dobrym nastroju w nadchodzącym czasie. Sprawy zawodowe mogą odciągać Cię od wydarzeń prywatnych i możesz dojść do wniosku, że brakuje Ci spontaniczności. Twój partner, pomimo pewnych rozczarowań, może zaproponować, abyście spędzili nieco więcej czasu razem, ale ktoś może zadzwonić lub odwiedzić Was niespodziewanie i popsuć plany.

Single stracą motywację do działania i zaczną rozważać, z kim warto się spotykać. Panów nie będą interesowały kobiety otwarcie proponujące randki i bardziej będą ich interesować relacje, w których trzeba wykazać się czymś, aby zainteresować drugą stronę. Nie uwierzą też w żadne manipulacje dotyczące innych związków. Pozwól sobie jednak na spotkanie towarzyskie, bo ktoś z Twego otoczenia, gdy poczuje się swobodnie, powie coś wyjątkowo szczerze, co rozjaśni Ci sytuację.

RYBY

 

Niektóre Ryby mogą woleć pobyć w samotności, jeśli uznają, że potrzebują przemyśleń. Twój partner lub partnerka mogą obawiać się mówić Ci o sprawach przeszłych i nie próbuj z nich wyciągać nic więcej na razie. Ryby, które mają słabość do kogoś spoza związku, nie skuszą się na randkę w najbliższym czasie, jeśli są w małżeństwie.

Single nie powinny ustawać w kontakcie z osobami, na których im zależy, szczególnie jeśli chodzi o znajomości zapoczątkowane na jakimś wyjeździe. W swoim otoczeniu niestety możesz nie mieć szczęścia do płci przeciwnej, bo poznane osoby będą obawiały się okazywania swych uczuć, nawet jeśli będziecie otoczeni samymi parami.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 3927
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.