Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1902 Miranda 2019-07-12 0

Horoskop na weekend 13 - 14 lipca 2019

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź jaki będzie najbliższy weekend...


BARAN

Dobry moment zarówno na nadrobienie zaległości w spędzaniu czasu z bliskimi jak i na zakupy. Będziesz głową rodziny w pełnym znaczeniu tego słowa, bo to Ciebie będą pytać bliscy o zdanie w każdej kwestii. Nawet jeśli uznasz, że może nie do końca masz rację w jakiejś sytuacji, zachowasz refleksje dla siebie, jeśli uznasz, że tak będzie lepiej. Mogą wpaść dodatkowe pieniądze lub możliwość spędzenia tego czasu w sposób aktywny bądź przyuczający kogoś, przy czym Ty wejdziesz w rolę nauczyciela, jeśli planowałeś kogoś w czymś przeszkolić.

BYK

Może się zdarzyć, że będziesz rozdrażniony lub ktoś z Twego otoczenia będzie Cię irytował, co będzie obniżać Ci nastroje, chyba że zaradzisz temu i zmienisz swoje plany tak, aby tego uniknąć. Nie ufaj każdej informacji lub wiadomości, która nadejdzie, bo możesz odkryć pomyłkę, którą będzie trzeba wyjaśniać. W ważnej kwestii zawodowej lub finansowej nadejdzie pomysł lub myśl, która okaże się idealnym rozwiązaniem jakiegoś problemu.

BLIŹNIĘTA

Spędzisz ten czas na przyjemnościach pod warunkiem, że weźmiesz pod uwagę potrzeby całej rodziny. Jest spora szansa, że dasz się komuś namówić na ciekawy pomysł, który Cię zainspiruje. Bardzo łatwo będzie można wpłynąć na Ciebie, co może wyjść Ci na dobre akurat w tym momencie. Szczerze rozmawiaj o sprawach, które leżą Ci na sercu i unikaj dyskusji, które mogą prowadzić do  nieporozumień.

RAK

Możliwe wszelkiego rodzaju pomyłkowe sytuacje lub dezorientujące. Zwróć uwagę na wszelkie niejasności, bo z pewnym opóźnieniem możesz dostrzec, że doszło do nieporozumienia. Np. nie przyjmuj poczty sąsiadów, jeśli nie sprawdziłeś dokładnie adresu na kopercie itp. Jeśli z nikim się nie kontaktujesz, możesz nie wiedzieć, że znajomi umawiają się na spotkanie, na którym Cię nie będzie. Możesz być  rozkojarzona, ale ogólnie powinien być to weekend beztroski i relaksujący.

LEW

Lwy będą miały ochotę zrobić coś nieoczekiwanego, jak np. wyjechać gdzieś, zwiedzić coś lub chociaż spotkać się ze znajomymi. Trudno będzie Ci się na coś zdecydować, ale gdy dokonasz wyboru, zrealizujesz swój cel. Wszelkie wyjazdy dobrze Ci zrobią lub innego rodzaju zmiana otoczenia. Pewne sprawy mogą przynieść Ci poczucie niezadowolenia, ale weekend przywróci Ci równowagę, a samopoczucie szybko się poprawi.

PANNA

Jeśli masz jakieś plany, na które nie starczało Ci czasu w ciągu tygodnia, to teraz będzie okazja zrealizować te zamiary, obojętnie czy chcesz zrobić porządki w szafkach czy pojechać na większe zakupy. Będą dominować sprawy przyziemne, a jeśli będziesz mieć okazję, by dorobić sobie w weekend, to też skorzystasz z takiej szansy. Jeśli miałaś jakieś potrzeby, o których nikomu nie mówiłaś, teraz może pojawić się pomysł jak to osiągnąć.

WAGA

Nie trzymaj się kurczowo swych pomysłów, bo gdy się nie powiodą, będzie Ci żal. Jest wiele sposobów na miłe spędzenie czasu jak i wiele osób w Twym otoczeniu, z którymi mogłabyś się dobrze bawić. Nadmierne przywiązanie do pewnych idei, osób lub rzeczy może popsuć Ci nastrój. W przypadku problemu będziesz próbować dowiadywać się, jak znaleźć rozwiązanie. Jeśli Twoi bliscy mają już swoje plany na ten weekend, to nie zmienią ich dla Ciebie.

SKORPION

Doskonały moment na wypoczynek, który możesz chcieć dobrze zorganizować i przemyśleć, zanim wykonasz jakiś ruch. Będziesz czerpać przyjemność ze zwykłych rzeczy lub czynności, które lubisz i sprawiają Ci radość. Udadzą się spotkania ze znajomymi lub z rodziną, a także zakupy, jeśli jakieś planujesz. Bardziej prawdopodobne będzie spotkanie przy grillu niż wycieczka rowerowa ze znajomymi.

STRZELEC

Szykuje się weekend we dwoje. U niektórych Strzelców będzie to partner, u innych przyjaciel lub  koleżanka itp. Dobra komunikacja między znajomymi sprawi, że na pewno z kimś się umówisz. Być może znajdziecie wspólny cel jak np. wyjazd na basen, albo macie wspólne hobby, na które zechcecie poświęcić czas. Będziesz nastawiony życzliwie do innych, choć możesz mieć momenty, gdy zechcesz skorzystać ze swej przewagi nad drugą osobą lub będziesz mieć chęć na przyjacielską rywalizację np. w sporcie.

KOZIOROŻEC

W ten weekend możesz odkryć, że Twój przyjaciel jest fałszywy lub jakiegoś rodzaju intrygę czyli okaże się, że źle oceniłeś sytuację. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło i dzięki temu odkryciu przywrócisz spokój sobie i swoim bliskim. To dobry czas na uwolnienie się zarówno z toksycznych relacji jak i sytuacji, które uniemożliwiały Ci właściwy osąd wydarzeń i ludzi. Oczekuj więc poprawy i wiedz, że nie dasz się oszukać ani omamić.

WODNIK

Choć Twoje plany weekendowe nie zrealizują się tak, jak tego oczekujesz i mogą pojawić się wydarzenia niespodziewane, to ostatecznie spędzisz ten czas całkiem miło i przyjemnie, zwłaszcza te Wodniki, które są domatorami. Ewentualne wycieczki i wyjazdy mogą zostać odwołane, jeśli coś takiego planowałeś. Możesz umówić się z przyjaciółmi, ale nawet gdy zostaniesz w domu, nie będziesz się nudził i zajmiesz się tym, co Cię fascynuje ostatnio, czym się zajmujesz w wolnej chwili lub interesujesz.

RYBY

Jeśli czekają Cię jakieś decyzje lub wybory, to będziesz ich unikać lub przerzucać na kogoś bliskiego, kto myśli racjonalnie i potrafi dobrze ułożyć plan działań tak, aby zamiary się udały. Zwłaszcza jeśli jest to osoba, która lubi rolę kogoś przewodzącego rodzinie. Choć mogą pojawić się nowe szanse i możliwości załatwienia czegoś, na czym możesz skorzystać, to jednak będzie trzeba poświecić temu czas i uwagę, na co możesz nie mieć ochoty akurat teraz. Jeśli zajmie się tym ktoś bliski, zyskasz na tym. Możesz wysłać też swoją połówkę na zakupy, aby mieć więcej czasu dla siebie.

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 1902
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.