Pomocnik
Sugestia

1711 Wróżka Malwina 2019-07-08 3

Ametyst

Tarot Numerologia Wróżba dla biznesmenów
Dziedziny: Uczucia Biznes Wsparcie duchowe
0048223 285 108 POLSKA I ZAGRANICA 3.70 zł brutto
teraz niedostępny

Jego nazwa pochodzi z języka greckiego i oznacza ’’nie pijany” – a méthystos. Wierzono bowiem, że picie z ametystowych kielichów zabezpiecza przed upiciem się.


Dzisiaj picie wody ametystowej również pomaga w zwalczaniu nałogu alkoholowego.

Ametyst stanowił także symbol krwi Chrystusa. Dostojnicy kościelni mieli ametyst wszywany w szaty. Często też były nim ozdabiane np. krzyże, kielichy itd.

W publikacji z 1869 roku odnotowano, iż podczas renowacji sarkofagu Kazimierza Wielkiego wraz z jego ciałem wydobyto złoty pierścień z ametystem.

Leonardo da Vinci często powtarzał, że ametyst posiada moc odpędzania grzesznych myśli, a także zwiększa jasność umysłu.

Aniołami które opiekują się ametystem są Archanioł Chamuel oraz Archanioł Michał.

Kamień ten jest bardzo ceniony jako kamień do medytacji. Wzmacnia i chroni psychikę, uzdrawia we śnie. Pobudza również jakże ważną szyszynkę, która odpowiada za wiele procesów w naszym organizmie. Ametyst działa również na przysadkę mózgową, zapewnia umysłowi jasność. Pomaga również w otwarciu czakry trzeciego oka, pobudza intuicję, pomaga odrzucić iluzje z naszego życia. Działa też uspokajająco na nasze serce.

Ametyst wzmacnia nasz układ odpornościowy, łagodzi bóle głowy, nawet te migrenowe.

Pozostawiony w domu łagodzi spory. Leczy związki nie tylko pod kątem seksualnym, ale pomaga zwalczać bezpłodność, pomaga zajść w ciążę.

Ametyst pomaga pozbyć się uzależnienia alkoholowego, obrzydza alkohol uzależnionemu. Uzależnionemu od alkoholu warto podawać do picia wodę ametystową.

Jeżeli chcemy pozbyć się negatywnej energii, to ametyst potrafi pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

Ametyst w dawnych czasach przeznaczony był tylko dla magów i szamanów. Dzisiaj każdemu z nas może pomóc uporządkować życie, bo pomaga w wielu aspektach.

Ametyst oddziaływuje na wszystkie czakry:

- w czakrze podstawy daje poczucie bezpieczeństwa

- w czakrze sakralnej sprowadza zrozumienie w związku partnerskim

- w czakrze splotu słonecznego wpływa na przedłużenie młodości

- w czakrze serca pomaga zrozumieć innych

- w czakrze gardła ułatwia jasne i spokojne wysławianie

- w czakrze trzeciego oka pomaga zrozumieć wizje i sny

- w czakrze korony pomaga usprawnić pracę mózgu

Ametyst posiada wielką moc, jest kamieniem, który działa praktycznie na cały organizm, harmonizuje i wpływa na wszystkie czakry. W dzisiejszych czasach ametyst jest tak łatwo dostępny, że polecam go każdemu. Warto posiadać ametyst i pracować z nim podczas medytacji. Sama również z niego korzystam i wykorzystuję choćby podczas rytuałów. Często dostaję informację zwrotną od ludzi, którym pomógł w problemie alkoholowym, czy załagodził problemy migrenowe.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżka Malwina
Wróżka Malwina
autor: Wróżka Malwina, odwiedzin: 1711
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.