Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

1879 Wróżbita Jakub 2019-06-26 1

Lustrzane portale

Runy Tarot Biała Magia
Uczucia, Samopoczucie, Finanse
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Każdy z nas czasem czuje pewnego rodzaju obecność, osoby bardziej wprawione czesto maja już swoisty radar w głowie na wszelkiego rodzaju byty w swoim otoczeniu. 

 Taka obecność, w wielu przypadkach jest winą „portali”, które siedzą w naszych lustrach. Dlatego stworzyłem swój sposób na zamykanie wszelakich lustrzanych „portali”.


Potrzebujemy:

Misy z wodą, 3 łyżek soli, ząbku czosnku, oraz 2 łyżek octu.

Zapalamy naszą świecę ołtarzową. 

Do misy z wodą dodajemy sól, oraz ocet w podanych ilościach. Mieszamy i pozwalamy im chwilę odpocząć.

Taką mieszanką myjemy nasze lustro, mówiąc:

„ zła i negatywów w tej minucie się pozbywam, ręce moje czyste, duch mój odpoczywa. Wzywając powietrza czystego duchy, widm się pozbywam i dodaje sobie otuchy. Wzywając ducha wodnego, czystego strumienia, oczyszczam to lustro, by pozbyć się brzemienia. Wzywając ognia płomień, nie ujarzmiony. Zamykam portale i ściągam duchów zasłony. Ziemi ducha wzywam, jako ostatniego, by w opiece nas miał i trzymał dom ten od złego. Słowa te nie błahe, lecz słuszne. Spokój duchom wieczny, a mi odpoczynek słuszny.”

Później ząbkiem czosnku, robimy znak „x” na lustrze.

Dziękujemy żywiołom, a po godzinie myjemy lustro już w mniej magiczny sposób, ale jaki skuteczny! Czyli przy użyciu naszego płynu, do powszechnego robienia tych czynności.

 

Mam nadzieje, że mój sposób Wam się przyda kochani.

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżbita Jakub
Wróżbita Jakub
Wróżbita Jakub, odwiedzin: 1879
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.