Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1587 Miranda 2019-06-14 0

Prognozy na sferę uczuciową dla singielek i singli na lato 2019

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź, jak karty widzą szanse na poznanie kogoś interesującego dla Twojego znaku zodiaku w czasie urlopu lub zamów prognozę indywidualną.


BARAN

Przelotna znajomość wakacyjna sprawi Ci wiele radości, choć nie wyniknie z tego trwałe uczucie. Jeśli chcesz przyjemnie spędzić urlop w niezobowiązującym towarzystwie, nie zależy Ci na kontynuowaniu kontaktów w przyszłości, to wrócisz zadowolona i odprężona. Jeśli jednak szukasz kogoś na poważnie, możesz mieć szczęście do osób młodych i niezdecydowanych, lub będzie Ci przyjemnie poczuć się adorowaną, ale trudno będzie podjąć konkretne decyzje. Podobna sytuacja może mieć miejsce u mężczyzn spod tego znaku.

BYK

Byki mają szansę znaleźć idealnego partnera lub partnerkę w to lato. Pojawi się okazja, aby poznać kogoś do udanego związku. Będzie to szczera osoba o uczciwych intencjach. Panowie powinni rozejrzeć się za kobietą o łagodnym usposobieniu, a panie mogą złagodnieć pod wpływem uczuć. Z kimś takim znajdziesz dobre porozumienie i możesz liczyć na odwzajemnienie uczuć.

BLIŹNIĘTA

Świeża znajomość będzie miała szansę na kontynuowanie, a nawet w dalszej perspektywie niektóre Bliźnięta mogą wejść w stały związek z kimś poznanym tego lata. Silne przyciąganie wzajemne będzie sygnałem, że spotkałaś/eś osobę z kart. Zainteresuje Cię osoba atrakcyjna, dla której Ty sam również wydasz się interesujący.

RAK

Jeśli z jakiś powodów dawno żadna osoba nie skupiła Twojej uwagi lub jesteś po rozstaniu, tegoroczny urlop dobrze Ci zrobi, bo pojawi się ktoś, kto Cię zafascynuje, będzie Cię adorował, okazywał zainteresowanie, a znajomość ta może przerodzić się w przyjaźń, o ile zechcesz ją kontynuować. Jeśli zerwiesz kontakt, pozostanie miłe wspomnienie krótkotrwałej relacji, która odprężyła Cię po rozczarowaniach uczuciowych.

LEW

Panowie poznają kobietę nieprzystępną, a jednocześnie pociągającą  i atrakcyjną. Jeśli się nie przełamiesz, będziesz ją obserwował z odległości, ale nic się nie wydarzy. Panie mogą same robić takie wrażenie na mężczyznach, więc jeśli chcesz kogoś poznać bliżej, postaraj się bardziej otworzyć na innych. Choć nie braknie mężczyzn, którym się spodobasz, nie będą mieć śmiałości, by rozpocząć z Tobą rozmowę, jeśli nie zauważą zachęcającego sygnału, że nie masz nic przeciwko temu.

PANNA

Na urlopie może pojawić się adorator lub adoratorka, która będzie wytrwała w swych staraniach, aby zwrócić Twoją uwagę. Chwilami może stać się to męczące, zwłaszcza jeśli nie będzie to zainteresowanie do końca odwzajemnione. Panowie mogą przy tym stracić nieco pieniędzy, a kobiety Panny mogą spotkać mężczyznę, który szarmancko będzie je zapraszał w różne miejsca.

WAGA

Panie mogą poznać kogoś zaborczego i dominującego w relacjach, ale poszukującego związku na stałe. Jeśli będziesz w stanie tolerować pewne jego wady, lub nie wydadzą Ci się zbyt trudne na co dzień, znajomość ta może zakończyć się w przyszłości nawet małżeństwem. Również panowie Wagi mogą w tegoroczne lato poznać kobietę, z którą zechcą spędzić resztę życia.

SKORPION

Panowie będą mieć okazję poznać interesującą kobietę, ale okoliczności spowodują, że trudno będzie o decyzje, może pojawić się rywal i będzie trzeba bardziej się postarać, aby zostać zauważonym. Znajomość może być przerywana lub związana z częstymi wyjazdami, aby spotkać się z kimś takim. Również u Pań możliwe relacje burzliwe z powrotami i rozstaniami, choć nie braknie obustronnego zainteresowania.

STRZELEC

Osoby spod tego znaku mają szansę spotkać kogoś, komu będą idealnie odpowiadać jako potencjalni partnerzy. Pozornie przypadkowe sytuacje, które będą się pojawiać, wprowadzą atmosferę fascynacji lub romantyzmu. Osoba, na którą zwrócisz uwagę, będzie miała w sobie coś, co będzie ją pozytywnie wyróżniać wśród innych, co będzie Cię do niej przyciągać.

KOZIOROŻEC

Jeśli planujesz wyjazd na urlop z dobrym przyjacielem, może okazać się, że nie musisz szukać nowej miłości, bo już ją znalazłaś w tym właśnie przyjacielu. Jeśli nikogo takiego nie masz, to tego lata pojawi się w Twoim życiu. Panowie również mają szansę poznać kogoś do stałego związku, szczerego i wzajemnego, opartego na obustronnym zainteresowaniu.

WODNIK

Choć możesz poznać kogoś interesującego, to zwróć uwagę, czy nie ma osób trzecich, które stoją na przeszkodzie kontynuowania tej znajomości, bo może się to wiązać z trudnymi wyborami lub zjawieniem się kogoś, kto interesuje się tą samą osobą co Ty. Niestety może to spowodować, że tego rodzaju relacje nie przetrwają próby czasu.

RYBY

Z pewnością spotkasz kogoś atrakcyjnego w to lato i będzie wydawało się, że znajomość ta dobrze rokuje na przyszłość. Ryby powinny jednak wystrzegać się romansów w ukryciu, bo wyczerpie to ich cierpliwość i okaże się, że tego rodzaju związek jest trwały na swój sposób, ale trudny emocjonalnie. Jeśli poznasz kogoś oddalonego od Twojego miejsca zamieszkania, czeka Cię decyzja o przeprowadzce lub skomplikowana relacja na odległość.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 1587
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.