Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

3366 Miranda 2019-06-10 1

Horoskop na finanse od 10 czerwca do 16 czerwca 2019

Miranda
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Anielskie
Uczucia Praca Rozwój duchowy
0048224 452 428 POLSKA I ZAGRANICA 3.68 zł brutto
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź jakie będą Twoje finanse w tym tygodniu...


BARAN

Nie lekceważ swoich zobowiązań i partnerów biznesowych, bo przelewy nie dotrą w oczekiwanym czasie lub wywołasz zastój w firmie, jeśli polegasz na współpracy z innymi. Nie jest to też dobry moment na nieprzemyślane wydatki, bo braknie Ci przychodów, aby pokryć straty. Podejmuj wyważone decyzje, jeśli nie chcesz pożyczać od innych lub ograniczać się w nadchodzących dniach.

BYK

Nawet gdy bardzo będziesz starał się ochronić swoje finanse, mogą nadejść straty, jeśli komuś pożyczyłeś pieniądze, albo zdradziłeś, ile masz na koncie i staniesz w sytuacji, w której będziesz czuł się zobowiązany do pożyczenia jakiejś kwoty, choć wiesz, że są małe szanse, że odzyskasz ją w przyszłości. Warto unikać rozmów o pieniądzach w towarzystwie.

BLIŹNIĘTA

Zacznij planować wydatki i nie pożyczaj osobom niewypłacalnym, a powstrzymasz ewentualne straty. W najbliższym czasie nie zapowiadają się zmiany pod postacią zwiększonych przychodów, ani żadne wygrane w grach liczbowych. W interesach może pojawić się okres zastoju, więc przemyślane posunięcia w kwestiach finansowych są wskazane.

RAK

Stabilny okres w finansach dzięki mądremu zarządzaniu swoimi zasobami materialnymi. Jeśli chcesz komuś pożyczyć pieniądze, to jest to właściwy moment, choć licz się z tym, że odzyskasz tą kwotę niezbyt szybko. Możesz też inwestować, jeśli liczysz się z tym, że zyski nadejdą w dalszym okresie czasu. Niewielkie ryzyko może przynieść pozytywne efekty i się opłacić.

LEW

Pilnuj spraw urzędowych, bo wydatki z tym związane znacznie uszczuplą stan Twojego konta, jeśli nie dopilnujesz spraw, które tego wymagają. Nie daj się również wykorzystywać finansowo osobom, które lubią naciągać Cię na nieprzemyślane wydatki lub jesteś ich deską ratunkową, nawet gdy sam masz problemy. Niewłaściwy czas na inwestycje, bo przyniosą straty.

PANNA

Uważaj na nieprzemyślane wydatki, zwłaszcza jeśli masz w planach zakup czegoś wyjątkowo drogiego. Zachowaj asertywność, abyś nie dała się namówić na coś kosztownego lub na podstępne oferty handlowe, które nie przyniosą Ci zadowolenia w dalszej perspektywie. Nie martw się jednak na zapas, bo wkrótce nadrobisz straty.

WAGA

Czeka Cię dobra passa, zarówno jeśli chodzi o mądre inwestycje jak i szczęście w grach liczbowych. Nawet jeśli masz trudną sytuację, jest szansa na nieoczekiwane wydarzenia, które rozwiążą Twoje problemy. Kieruj się intuicją i uwierz, że masz teraz „dobrą rękę” do pieniędzy, bo każda inicjatywa, pomysł i działanie może przynieść Ci korzyści materialne.

SKORPION

Chwilowy kryzys w finansach jest bardzo możliwy i będziesz musiał ograniczyć wydatki oraz zaprzestać inwestycji, dopóki sytuacja się nie poprawi. Nie jest to odpowiedni moment by zaciągać kredyty czy pożyczki, bo wywoła to większe kłopoty. Zadbaj o wszelkie umowy mające na celu ochronę Twoich interesów.

STRZELEC

Inwestycje, które uważasz za trafione, mogą przynieść straty, więc zachowaj ostrożność. Nie angażuj się w procesy sądowe, jeśli liczysz na wygraną. Upewnij się, jakie masz szanse, że sprawy potoczą się po Twojej myśli. Nie wybieraj teraz lokat bankowych i unikaj ryzykownych działań. Jeśli pojawią się okazje do szybkiego zarobku, w praktyce może pojawić się problem.

KOZIOROŻEC

Uważaj na zdrowie, bo istnieje ryzyko pójścia na chorobowe w tym czasie. Nie licz na wygrane, ale jeśli mądrze będziesz zarządzał finansami i rozsądnie inwestował, nie powinieneś mieć strat z tego powodu. Niektórym Koziorożcom może braknąć siły przebicia, jeśli będą musiały zmierzyć się z wyzwaniami, na które nie mają wystarczająco dużo energii lub motywacji.

WODNIK

Jeśli liczysz na płynność w finansach, to zbliża się ryzyko straty. Może nadejść w wyniku  decyzji wymuszonych okolicznościami, ale przejrzyj też dokumenty lub sprawdź wszelkie informacje, które upewnią Cię, że nie dajesz się oszukiwać. Wkrótce nadejdzie okres bardziej sprzyjający, choć rozsądne zarządzanie swoimi zasobami będzie wciąż wskazane.

RYBY

Możliwe straty, ale szybko je nadrobisz. Uważaj jednak na złodziei i oszustów. Niektórym Rybom może się wydawać, że zostały okradzione, więc przemyśl, czy na pewno nie położyłaś portfela w innym miejscu niż zwykle, albo gdzie płaciłaś za zakupy kartą kredytową. Jeśli straty nie będą dotkliwe, to Los szybko sprowadzi na Ciebie zyski, które uzupełnią dziurę w budżecie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Miranda
Miranda
708 588 022 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Miranda, odwiedzin: 3366
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.